Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Świt /30.10.05 g.11:00

strona 1/2

23 października 2005, 15:58 / niedziela
Widać że ze Szczakowianką przegraliśmy ale teraz trzeba sie skupić na meczu ze Świtem.Mam nadzieje że będzie ponad 5 tyś ludzi.
23 października 2005, 16:17 / niedziela
Zielono-Biało-Zieloni........
Ten mecz musimy wygrać!!!..........
WYgramy, wygramy,wygramy !!!!!!!!!1
Świt pokonamy!!!!!!!!
23 października 2005, 22:50 / niedziela
"my nic nie musimy" - rzekł ongiś MK

:/
23 października 2005, 23:35 / niedziela
Z meczu na mecz nasze miejsce w tabeli jest coraz gorsze.Jak sie co niektorzy za pozno obudza to bedziemy walczyc o baraze.Jest zle.Nie strzelamy bramek a podobno w jaworznie gralismy pelnym skladem.O ile poczatek byl zaskakujaco dobry to sytuacja obecna nie jest dobra.Potrzebny jest jakis dobry napastnik.

-------------------------------------------------- ------
Palka-10zl,kominiarka-15zl,wrazenia z meczu-bezcenne.
25 października 2005, 15:32 / wtorek
WIADOMOŚĆ OD GRUPY ULTRAS "GREENGOS"

DOCHÓD Z PUSZEK NA SPOTKANIU ZE ŚWITEM NDM. BĘDZIE PRZEZNACZONY NA WIEŃCE DLA ŚP. "DUFA" ORAZ NA OPRAWE MECZU Z KSZO OSTROWIEC ZACHĘCAMY DO WRZUCENIA CHOCIAŻBY ZŁOTÓWKI!!!
25 października 2005, 15:54 / wtorek
Polski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na zmianę godziny meczu Lechia Gdańsk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie, zaplanowane pierwotnie na niedzielę na godzinę 13.00, rozpocznie się wcześniej tj. o 11.00. OSP Lechia wnioskował o zmiane ze względu na uroczystości pogrzebowe członka zarządu klubu - Tadeusza Duffeka.
28 października 2005, 14:13 / piątek
Czy są może jakieś ustalenia czy Lechia zagra w niedzielę w czarnych strojach?
Świt to też biało-zieloni więc któraś z drużyn i tak musi zagrać w rezerwowych strojach.
28 października 2005, 18:46 / piątek
""Najbardziej znany zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki - 24 letni pomocnik, Sebastian Kęska zapowiedział na łamach Faktu, iż jego zespół przyjeżdża do Gdańska po komplet punktów.

"Lechia to przeciętny zespół. O ich sile decyduje w dużej mierze forma kilku zawodników - na przykład Wojciechowskiego i Pęczaka. Graliśmy już z bogatszymi klubami i wygrywaliśmy, więc i do Gdańska przyjeżdżamy po 3 punkty" - powiedział pomocnik klubu z Nowego Dworu Mazowieckiego, którego budżet jest znacznie niższy od tego, którym dysponują gdańszczanie.""

Mam nadzieje ze nosek frajerowi Nasi utra... i ze wygraja dla Tadeusza...

Musza poprostu w tym meczu dac z siebie wszystko... tj wazniejsze niz 3 pkt...
28 października 2005, 19:26 / piątek
Kibice zajmujący się organizacją uroczystości pogrzebowych Tadeusza Duffeka, zwracają się z prośbą, aby wszyscy którzy wybierają się na mecz i na pogrzeb Dufa, zabrali ze soba na stadion dwa znicze. Jeden -aby zapalić go wychodząc z meczu, drugi - już na samym pogrzebie.
Informujemy jednocześnie, że Msza Św. odbędzie się w kościele Ojców Pallotynów przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Gdańsku o godzinie 13.15. Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku o godzinie 15.00.

lechia.pl
29 października 2005, 12:21 / sobota
pomysl ze zniczami bardzo dobry zachecamy do wziecia ze soba 2 zniczy na mecz najlepiej podejsc do nas i powiemy co i jak napewno sie przydadza
29 października 2005, 12:57 / sobota
Moze jakies race by sie przydaly na minucie ciszy bylo by chyba wporzadku co ??
29 października 2005, 14:01 / sobota
pamiętajcie, że dzisiaj w nocy zegarki cofamy, z trzeciej na drugą.
29 października 2005, 14:35 / sobota
Już mam bileciki:).Własnie poczekamy na lechijke godzine dłuzej bo te zegarki :) skład wg. mnie powinien wyglądać tak:

Wiśniewski Rusinek

Wojciechowski
Kalkowski Mysiak Biskup

Fechner Brede Janus Pęczak
BĄK

Jakieś uwagi?
29 października 2005, 21:10 / sobota
Mam pytanko czy bedzie jakis doping jutro chociaz by A my swoje....
29 października 2005, 21:50 / sobota
a czemu miałoby nie być dopingu?? po to się przychodzi na mecz, żeby dopingować!! ma być kolejna stypa?
29 października 2005, 21:55 / sobota
nie grzejcie sie wszystko ma rece i nogi robert sie kuruje na mecz wiec bedzie wszystko jakos mailo rece i nogi
30 października 2005, 08:48 / niedziela
Panowie 2 godz. z hakiem do meczu!! zaraz ruszamy na stadion !!!!!!
30 października 2005, 08:57 / niedziela
Kurcze nie bedzie mnie na meczu bo mam swoj meczyk ale na wet w przerwie bede sledzil relacji z Trauguuta i jestem sercem z nasza LECHIJKAAAAA!!!TYlko 3 pkt:))
30 października 2005, 09:49 / niedziela
Niestety w pracy.Wyślijcie mi wynik meczyku 502 368 979
30 października 2005, 11:11 / niedziela
No dobra LECHIJKO teraz czekam na 3 punkty. Inne rozwiązanie nie satysfakcjonuje . Z góry dziękuje .
POZDRO BARCIOLD

P.S. a co do Kaczmarka to powienien zostac tylko ustawienie 4-4-2
30 października 2005, 12:20 / niedziela
52. min. Żuk i 1:0! :-)
30 października 2005, 12:20 / niedziela
co sie dziej jaki wynik pozdrowienia z Southamton gdzie relacja
30 października 2005, 12:22 / niedziela
30 października 2005, 12:26 / niedziela
matti dzieki wiadomosc dnia czekam na wiecej choc moze zostac tak do konca meczu A MY SWOJE.........................
30 października 2005, 12:45 / niedziela
Cytaty SMSów prosto ze stadionu:

"Rusinek w słupek"
"Cisną jak ch... Biskup musnął spojenie"
;-)
30 października 2005, 12:52 / niedziela
jeszcze zeby błedu w końcówce nie zrobili pozdrawiam
30 października 2005, 13:47 / niedziela
1:0 w łądnym stylu. miażdżąca przewaga Lechistów. 1 sytuacja Świtu w 86.minucie ładnie poradził sobie Bączek.Kilka poważnych setek m.in. Rusinka,Kalki,Biskupa.
Ogólnie zagraliśmy dobry mecz lecz skuteczność zawiodłą.
30 października 2005, 13:59 / niedziela
gra mogła się podobać, ale skuteczność... panowie, to były jakieś żarty - 4 setki co najmniej, słupek rusinka, poprzeczka biskupa... a no i bylo pare strzalów, ktore bardziej przypomnialy uderzenia kibiców podczas przerwy:) ale mimo wszystko gra kleiła się o wiele bardziej niż ostatnio, gra skrzydłami, dużo przechwytow w polu. Byle tak dalej.
30 października 2005, 14:18 / niedziela
Brawo i jeszcze raz brawo !!
W koncu gra sie kleila i mogla sie podobac ;) szkoda niewykorzystanych sytuacji no i jeszcze to ze mlynarza zabraklo w 2 polowie :/ Mam nadzieje ze tak beda grac caly czas (procz niewykorzystanych setek) no i oby kontuzja Wojciecha nie okazala sie duzym problem
30 października 2005, 14:39 / niedziela
no i widzisz Pan, Panie Kaczmarek?
widzisz Pan, jak wygląda piłka nożna i wyniki, kiedy się atakuje, a nie kuli ogon pod siebie?
Mieliśmy chyba z dziesięć 100% sytuacji..... z tego pięć - 200%.

Przyjemność patrzeć na taką grę!!

No i znowu gdy atakujemy jakoś nikt nam nic nie strzelił z kontry, jakoś nie "zapłaciliśmy frycowego", jakoś nie "zostaliśmy skarceni". Jakoś starczyło nam sił. I lechiści o kilka poziomów lepsi od przeciwnika, rajdy Biskupa, Kalkowskiego, Rusinka (wspaniały mecz, Panie Krzysztofie..!!!!). Świt prezentował się jak juniorzy. A to przecież grali ci sami zawodnicy, co grali i z Piastem, i z Jaworznem, i z Chorzowem.... CZYLI JEDNAK MOŻNA!!

I nie trzeba spotkań z kibicami, wystarczy odrobinę pomyśleć i poanalizować, ile to punktów i goli straciliśmy przez bronienie rezultatu (wliczam w to także remisy będące faktycznymi porażkami), a ile zdobyliśmy w meczach, gdzie atakowaliśmy.

Jedyną sytuację, jaką miał Świt, sprokurowaliśmy sami, tradycyjnie cofając się pod koniec. Naprawdę, nie warto się cofać.

****

Sędzia to nasza porażka, ratował Świt w niejednej trudnej sytuacji, szczególnie, kiedy groziło przejęcie piłki z naszej strony. Bardzo ciekaw jestem pomeczowej noty tego pana.
30 października 2005, 15:01 / niedziela
no dzisiejszy mecz a dokladnie 2 polowa godna pochwaly dla lechistow! oby tak dalej!
30 października 2005, 15:40 / niedziela
11thCommandment:

gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Świt to byli cieniasy.

Biskupowi bym zarządził przynajmniej 2 godziny extra treningu dziennie. ile on chce mieć "100tek" na meczu. Chociaż bramkę to on wypracował :)

A sędzia? dostanie maksymalną ocenę, bo co w złą stronę sedziował?! bałem się że odgwiżdze bramkę dla Świtu za frajer :))
30 października 2005, 15:54 / niedziela
Wszyscy podniecają się zwycięstwem nad cienkim świtem.Kur... przecież oni powinni wygrać ten mecz z 5:0!!! Zobaczymy jak będzie z polkowicami które dziś wygrały na wyjeździe.Oby nie było tak jak w Jaworznie...
30 października 2005, 17:05 / niedziela
Bardzo cieszy wygrana, ale niewykozystane okazje wolaja o pomste do niebia ! Kalkowski, Biskup, Peczak, Rusinek, gdyby kazdy z nich wykozystal choc jedna z wielu okazji do strzelenia bramki, to moglby byc na prawde piekny wynik. Swit nie pokazal nic. Przez caly mecz przeprowadzili z 4 akcje z czego jedna byla na prawde grozna, a reszta konczyla sie pod polem karnym Baka. Z tak slabym rywalem powinnismy wygrac z 4:0. Grunt ze 3 punkty zainkasowane i 11 - bezpieczne miejsce w tabeli jest. LECHIA GDAŃSK !!!!
30 października 2005, 20:59 / niedziela
Nie rozumiem tego co młynarz zrobił najpier mówi że ma być doping na maxa dla Dufka, mówi że lekarz mu radził 20 minut się wydzierać ale on specjalnie dla Dufka zostanie cały mecz. A w drugiej połowie się nie zjawił bez żadnego uprzedzenia oraz zastępstwa. Piłkarze nas dziś nie zawiedli.
30 października 2005, 21:02 / niedziela
a odbiegając trochę od tematu. nie wie ktoś gdzie można dostać tę muzę graną w przerwie? "...nie skryje kurz nie rozwieje wiatr tych pokoleń Lechii Gdańsk" ? No i w ogóle wszystkich innych? już trochę sie tego wszystkiego uzbierało, moze wartoby rzucić to na 1 płytkę?
30 października 2005, 21:13 / niedziela
U.S. wszystkie piosenki Lechii są na płycie "Pokolenia Lechii Gdańsk" Jakiś czas temu była jeszcze do kupienia w sklepie kibica a czy jest teraz tego nie wiem.
30 października 2005, 21:16 / niedziela
Panowie!!!Ja teraz inny troszke temat( bez zakładania nowego -bo czas).Analizowałem poprzednie lata i wychodzi iż by utrzymać się w II lidze bez baraży trzeba mieć (dla 18 zespołów) 50 pkt).Myśle że w zasięgu Lechii jest na jesień 21 pkt. ,więc wiosną musimy zdobyć ok.29 pkt.!!To chyba realne!??????
30 października 2005, 21:32 / niedziela
Kur.. pie...... sedzia jeb... wkur.. dzis chyba wszystkich juz myslalem ze komus puszcza nerwy i wybiegnie na boisko ale nic brava dla naszych pilkarzy szkoda tylko ze 1:0 ale 3 pkt sa i to jet najwazniejsze !!!

TYLKO LECHI !!!!
30 października 2005, 22:31 / niedziela
Bolek nie siej paniki :)
Po tym co napisales tez zobaczylem kilka lig europejskich z roznych sezonow i uwazam, ze 50 punktow na koniec da znacznie wiecej niz 10 miejsce mysle ze kolo 44-46 punktow spokojnie powinno dac utrzymanie na koniec sezonu.
30 października 2005, 22:53 / niedziela
Gorzej bedzie jak swit i parkiet wycofaja sie po rundzie jesiennej i po 6 pkt :(:(
30 października 2005, 23:36 / niedziela
Jak się wycofają po jesieni to w rundzie wiosennej wszyscy dostaną walkowery chyba że wycofaliby się jescze jesienią to wtedy rzeczywiście zdobyte punkty zostałyby anulowane ale powinni przetrwać jeszcze te trzy kolejki
31 października 2005, 10:54 / poniedziałek
Świt był zdecydowanie najsłabszą drużyną, z jaką przyszło grać Lechii w tym sezonie. Z przeciwnikiem który spaceruje po boisku, łatwo się gra, więc i Lechia miała nieziemską okazję, aby strzelić rekordową ilość goli.

Niestety dwie rzeczy zaważyły na wyniku.

1. Sędzia- zdecydowanie debil meczu. Szkoda słów. Żenada.

2. Skuteczność.

Biskup kilkanaście rajdów po skrzydle. Obiegał grajków Świtu jak pachołki na treningu. Tylko co z tego, skoro ostatnie podanie było do obrońców Świtu, lub w ręce bramkarza.

Rusinek. Dokładnie to samo co Biskup. Nabiegał się, wypluł płuca. I to wszystko.

Panowie bierzcie przykład z Żuka. Jedna sytuacja, jebnął z całej siły i GOL !!!!!!

Ciężko oceniać formę drużyny na tle tak słabego rywala jak Świt. Ale jedno zasługuje na pochwałę. Ambicja i wola walki. Już w pierwszej połowie to była Lechia z meczu z Widzewem. W drugiej miałem wrażenie, że dla Lechistów jest to mecz o życie. Determinacja, chęć zwycięstwa, agresja. Tak trzeba grać w każdym meczu.
31 października 2005, 10:58 / poniedziałek
Do Piro
Młynarz podczas 2 pol. byl w szpitalu więc trochę wyluzuj.Mówił przecież że jest chory.A co do zastępstwa to powiedz kogo miałby postawić na beczce.
31 października 2005, 11:19 / poniedziałek
Lechia była zmotywowana bo to był szczególny dzień. Wiadomo dlaczego już w Jaworznie miało być zwycięstwo.
Świt rzeczywiście grał słabo ale Drwęca była jeszcze słabsza. Przynajmniej wygraliśmy 2-0. Sytuacja finansowa jak i zdrowotna Świtu jest wiadoma stąd taki poziom ich gry. Ratował sytuację jedynie bramkarz.
Co do Biskupa to taka mentalność nawet jak będzie miał pustą bramkę przed sobą to zrobi jeszcze jeden zwód. Wiadomo że gra z pierwszej piłki jest skuteczniejsza ale niektórzy są mocno przekonani o swoich wielkich umiejętnościach dlatego sądzą iż sami potrafią przejść kilku zawdoników i strzelić bramkę. Więcej podań panowie.
Sędzia zapracował na swoją opinię w 2 połowie bo w 1 nie miał właściwie się czym wykazać. To co robił później przesłoniło wszystko. Pewnie nota i tak niewiele będzie się różnić od pozostałych sędziujących w tej kolejce
31 października 2005, 12:29 / poniedziałek
To co wczoraj dała z meczu TVP3 to kpina, ale mimo wszystko tradycyjnie wrzuciłem te materiały na stronę.

FILMY z meczu do pobrania TUTAJ: odnośnik
31 października 2005, 12:34 / poniedziałek
Gwindon:

może i Biskup za dużo kiwa, ale właśnie brak kiwnięcia w II połowie (strzelił w nogę bramkarza) spwoodowało zmarnowanie 200setki.

Zdziwiła mnie ocena zawodników w wybiórczej. Biskup 4+ Rusinek 3+, jeżeli Biskup za zmarnowanie 100tki na początku meczu i 200tki w II ma 4+ to wysiadam.
31 października 2005, 12:37 / poniedziałek
robert byl w 2 polowie w szpitalu ma problemu z noga szacunek dla niego ze sie pokazal i oddal czes tadziowi W 1 POLOWIE DOBRZE TO WYGLADALO I TAK MIALO BY C
31 października 2005, 22:17 / poniedziałek
Foty z trybun z meczu, wiekszosc jak zwykle z łuku - naszego siedliska od zarania dziejow :
odnośnik
4 listopada 2005, 16:09 / piątek
odnośnik

sędzia sędziował super.
nie wiem, ktoś tu jest ślepy i raczej nie jestem to ja.
sprzedać to on tego meczu nie sprzedał, bo komu i za co, ale byków nawalił masę i nie panował już pod koniec nad sytuacją.
Ocena: 8
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.498