Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Mamy prezydenta

strona 1/2

23 października 2005, 20:28 / niedziela
Co sadzicie o wyborze?Ja wolalbym Tuska
23 października 2005, 20:54 / niedziela
Bardzo dobrze!!
23 października 2005, 20:56 / niedziela
Szkoda gadać. Pięć lat męczarni z tym małym grubasem. Chyba wyemigruje z tego kraju szbciej niż myślałem...
23 października 2005, 21:00 / niedziela
To że mały i gruby to pół biedy - gorzej, że to to ortodoksyjny socjalista.
23 października 2005, 21:01 / niedziela
Bez urazy ale proponuje zamknac ten temat i przeniesc watek na jakis portal typu wp/onet nie dotyczy on bezposrednio Lechijki, a chyba po to jest to forum.
23 października 2005, 21:02 / niedziela
Każdy ma prawo głosować jak chce i na kogo chce, jednaże wizja dwóch Panów Kaczyńskich na dwóch najwyzszych stołkach mnie przeraża. Teraz to a1 wybudują za jakieś 15-30 lat. Kończę studia i wyjeżdżam za granicę bo kaczyzm mnie przeraża i nie chcę mi się żyć w Duckolandzie. :( Co za tragiczny weekend...
23 października 2005, 21:14 / niedziela
to dobrze, ze wygral Kaczor, chociaz to jescze nic pewnego. dopiero to sa wstepne wyniki...
23 października 2005, 21:14 / niedziela
bardzo dobrze. miejmy nadzieję że czerwoni i różowi zostaną rozliczeni.
23 października 2005, 21:36 / niedziela
dajcie spokój!
23 października 2005, 22:32 / niedziela
No dobra a jak już Kaczyński rozliczy czerwonych to co ? On ma jakiś plan ?
Ma plan dobrać się do dupy różnym grupom nieformalnym - takim jak kibice. Za kopnięcie psa będzie się teraz siedzieć... Co za dół. Za jaranie też do pierdla. I zobaczycie do internetu też się dopierdoli
23 października 2005, 22:33 / niedziela
ja jestem zadowolony i nie wiem dlaczego wiekoszosc narzeka na Kaczora. nie mam zamiaru kogos przekonywac ze ja mam slusznosc ale ja osobiscie nie widze nic u tuska co by mi sie podobalo,dla mnie koles jest falszywy zenujacy i umie tylko lac wode i wrzucac rywalom...
23 października 2005, 23:11 / niedziela
Mira, dla mnie lanie wody, to obiecywanie 3 milionow mieszkan, podwyzszenie rent i emerytur, zasilku dla bezrobotnych itd.
23 października 2005, 23:29 / niedziela
najsmieszniejsze jest to ze najwiecej ludzi po 60 glosuje na kaczynskiego i pis ^^
to samo swiadczy o wszystkim
najwiecej ludzi z wyzszym wykrztalceniem glosuje na po i tuska to tez mowi samo za siebie
a najwiecej ludzi z podstawowym i zawodowym glosuje na kaczynsiego i pis ^^
emerci + nie wykrztalceni ludzie przewazyli szale
ogolnie najgorsze jest to ze wieszkosc wyborcow glosuje na kogos bo : ktos mu tak powiedzia albo ten kandydat lepiej wygladal w TV ...
dramat
24 października 2005, 01:12 / poniedziałek
a dlaczego emeryci tak głosowali? bo rydzyk im z robił z mózgu owsianke.
kaczynski+lepper+rydzyk :/ cos wspanialego :[
24 października 2005, 07:22 / poniedziałek
No i Kaczyński ma wyrok prawomocny.Prawo i Sprawiedliwość i ........karany.Paranoja.Już to widze jak z pustego wszystkim daje.Polskie społeczeństwo to ........................Szkoda gadać!!!!!!!!No ale wybrali sobie Kaczke!!!Może powali go PTASIA GRYPA!!!!!bo to drób!!!
24 października 2005, 08:33 / poniedziałek
Lechista1972
Mira, dla mnie lanie wody, to obiecywanie 3 milionow mieszkan, podwyzszenie rent i emerytur, zasilku dla bezrobotnych itd.

Lechista jak dla mnie przesadzasz to raptem 1600 mieszkań dziennie mysle, że tak wybitny prezydent jak Kaczyński potrafiący tak szybko ściagac inwestycje jak do Warszawy bez problemu sobie z tym poradzi;)
24 października 2005, 09:12 / poniedziałek
O co ten hałas ????

Jeśli ktoś spodziwał się "cudów" prezydenta tuska, to życzę szczęścia.

Jesli ktoś myśli, że kaczyński zbawi naród, to odsyłam do lekarza.

Jeden i drugi to polityk, i obaj w dupie mają ludzi. To był wyścig do koryta, który wygrał Polski Kaczor, wyprzedzajądz w dogrywce produkt Disneya ;-)))
24 października 2005, 11:17 / poniedziałek
> > > > >> >> > NOWA WERSJA "KACZKI DZIWACZKI"
>
> > > > >> >> > W Warszawie w ratusza krzaczkach
> > > > >> >> > Mieszkała Kaczka Bliźniaczka
> > > > >> >> > Co cały dzień na wyścigi
> > > > >> >> > Robiła z bratem intrygi
> > > > >> >> > Zamiast się miastem zajmować
> > > > >> >> > Kochała siebie promować
> > > > >> >> > I by pokazać jak działa
> > > > >> >> > Muzea wciąż otwierała
> > > > >> >> > Pomawiać innych lubiła
> > > > >> >> > Sprytnie to z bratem czyniła
> > > > >> >> > Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała
> > > > >> >> > Tak w mediach się zaklinała
> > > > >> >> > Wściekli się ludzie okropnie
> > > > >> >> > Niech intrygantkę gęś kopnie
> > > > >> >> > Poszli w paradzie z plakatem
> > > > >> >> > Gej Kaczko jest twoim bratem
> > > > >> >> > Nad Polską się chmury zbierają
> > > > >> >> > Już ludzie po kątach gadają
> > > > >> >> > Premierem ma być jedna Kaczka
> > > > >> >> > A prezydentem Bliźniaczka
> > > > >> >> > Broń Boże przed widmem nas kaczym
> > > > >> >> > Cokolwiek w tym kraju to znaczy
> > > > >> >> > Niech lepiej historia starannie
> > > > >> >> > Upiecze te Kaczki w brytfannie.
> > > > >> >> >
> > > > >> >> > Kaczor Donald
24 października 2005, 13:44 / poniedziałek
Jednym słowem bedziemy lieli panstwo pilicyjne :/ az strach sie bac co sie ebdzie dzialo :(
24 października 2005, 14:37 / poniedziałek
Bambo kto ci to powiedział??? Usłyszałeś od kogoś a sam do tego nie dochodzisz czy będzie czy nie. Państwa policyjnego nie da sie zrobić. Będzie nadal: Kopniesz Policje to ci odda. Kwaśniewski poparł Tuska bo ma program(czyli 5 lat siedzenia w pałacu prezydenckim). Kaczyński jestem przekonany że zmieni tą Polskę. Chcesz nadal żeby Putin śmiał sie z Polaków? Poczytaj sobie program Tuska i troche pomyśl.

Pozdrawiam!
24 października 2005, 15:38 / poniedziałek
Jest dokładnie tak jak pisze Kwaq. Trzeba w ogóle nie mieć pojęcia o kompetencjach prezydenta RP żeby twierdzić że od tego kto wygra wybory prezydenckie zależy jakie będzie państwo. Kwestia nowych rozwiązań systemowych to decyzja parlamentu. Jeśli prezydent pochodzi z innej opcji niż większość sejmowa to i tak g. zrobi. Czy jakby wygrał Tusk to cokolwiek to by zmieniło. Jak kogoś sprowokujesz (nie ważne czy jest w mundurze czy nie) to on ci odda logiczne chyba.
Poza tym nie wiem po co niektórzy przez cały czas kampani agitowali na tym forum na rzecz Tuska. Ani on gdańszczanin ani tym bardziej lechista (dla przypomnienia Piotr Tusk wychowanek Bałtyku). I co z tego że parę razy pojawił się na Traugutta. Wałęsa też się pojawiał i był 5 lat prezydentem a czy cokolwiek wtedy zmieniło się na lepsze w Lechii. Dobrze że Tusk przegrał choć wcale nie cieszę się ze zwycięstwa Kaczyńskiego. Ani jeden ani drugi
24 października 2005, 15:44 / poniedziałek
Wy macie chyba rozmiękczenie mózgu!!!!!!!Co za program ma Kaczyński????To że gada damy tym...damy tamtym...to Państwo musi finansować to tamto!!!!Ludzie!!!!Walnijcie się w wasze łby!!Z pustego to i Salomon nie naleje.Chcecie takiego Ptaka to sobie go miejcie i wierzcie że On Wam wszystko da.Tylko trzeba zastanowić się z czego i skąd on to ma niby dać.Jeszcze nigdy nikt nikomu niczego od tak sobie nie dał!!!!!!!I jeszcze raz walnijcie się w łeb!!!!Albo dław Was choroba PTASIA GRYPA w KONKRETNIE KACZA GRYPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 października 2005, 18:06 / poniedziałek
odnośnik

I tyle w tym temacie.
PZDR dla kumatych. :)
24 października 2005, 18:14 / poniedziałek
dobre;) w sumie chyba blizszy byl TUSK niz kaczka trudno
24 października 2005, 18:32 / poniedziałek
cytuje :
LG Zaspa napisał:
"Ani on gdańszczanin ani tym bardziej lechista (dla przypomnienia Piotr Tusk wychowanek Bałtyku). I co z tego że parę razy pojawił się na Traugutta. Wałęsa też się pojawiał i był 5 lat prezydentem a czy cokolwiek wtedy zmieniło się na lepsze w Lechii. "

LG Zaspa akurat tak się składa, że Tusk był jednym z założycieli Klubu Kibica Lechii w latach 70 wraz z m.in. z Wołkiem i G. Popielarzem. Z resztą na swojej stronie chwali się, że to on napisał tekst do piosenki Lechii na melodię "Międzynarodówki".Nawet -jak twierdzą starzy kibole- gdzieś tam się nawet i bił za Lechię. Inną sprawą jest jego obecny stosunek do Lechii, bo już od wielu lat się na meczu nie pokazał. A a propo Piotra Tuska - piłkarza to to nie jest na 100 % syn D. Tuska. Jego syn ma na imię MIchał.
Sprawdź czasem jakie podajesz informacje. :)
24 października 2005, 18:57 / poniedziałek
Kaczynski prezydentem - zapal świeczkę w oknie na znak żałoby narodowej................

albo Śrut na kaczki - tanio......

albo... Młodzieży polska, formujemy klucz i spie*dalamy do ciepłych krajów!....

albo Faszyzm, komunizm, kaczyzm - do 3 razy sztuka....

albo Jeśli jesteś Polakiem, to na 54,05% Media Markt nie jest dla ciebie...

albo Kaczor, Rydzyk, Lepper - rzeczpospolita kaczkoludowa...

albo Polska ma półtorametrowego chomika za prezydenta!...

nic tylko poplakac sie mozna... oby go grypa wziela... porazka totalna
24 października 2005, 19:00 / poniedziałek
Panowie dajmu mu szansę, tak samo jak szansę otrzymuje nasz treneiro ;-)))
24 października 2005, 19:02 / poniedziałek
wiekszosc ludzi nei ma pojecia co tu wypisuje.a ta wogole to jestem za wyjebaniem tematu...
24 października 2005, 20:24 / poniedziałek
Coś mi się zdaje , że też wyemigruje to jest przesada a kto widział jego program?? To jest jak za czasów Musoliniego on chce nas wszystkich pomordować :/ Albo te jego wypowiedzi jak ta że na zachodzie budują 1000 mieszkań dziennie to my też bedziemy budować juz to widze SZCZERZE MÓWIĄC WOLAŁEM TUSKA a ten mały grubas niech się w Gdańsku niepokazuje
24 października 2005, 20:45 / poniedziałek
Tak masz rację on chce wszystkich pomordować. Jak człowiek czyta takie rzeczy to zaczyna być za aborcją. Czy to jest forum gdańskiej Lechii, czy młodzieżówki SLD?
24 października 2005, 21:48 / poniedziałek
Szkot_LG:
Fakt, nie pomyslalem! Dzis idac do pracy zauwazylem, ze zaorali moj ulubiony park i bede stawiac nowe mieszkania. Tak oto powital mnie pierwszy dzien zycia w Kaczogrodzie ;).
24 października 2005, 22:31 / poniedziałek
Lechista1972 to uwarzaj bo jak bedziesz szedł jutro to pewnie do 1600 mieszkań bedzie się wprowadzać około 5000 ludzi i możesz się spóźnić do pracy;)
24 października 2005, 22:51 / poniedziałek
Dokladnie! Tym bardziej, ze jutro podobno maja z nieba leciec banknoty 100-zlotowe - calkiem za darmo - bo nasze ambitne Kaczuszki zdazyly odkryc jakas zapomniana rezerwe budzetowa! Przewiduje duzy tlok na ulicach ;).
24 października 2005, 22:52 / poniedziałek
"Kaczor, Rydzyk, Lepper" piszecie ciagle o tej trojcy. czemu Lepper? Wiedzial ze Tuskowi dupy przylizac nie da rady wiec probowal kaczce ale nie udalo mu sie. Pis bedzie najprawdopodobniej rzadzic z PO a nie samoobrona. Czemu Rydzyk? A Tusk jest religijny? 3 miechy temu wzial koscielny by na wyborach go nie jechali za bardzo.
24 października 2005, 23:20 / poniedziałek
Z tym deszczem bankotów to całkiem możliwe, bo te mieszkania mają być dla bezrobotnych, a im ma teraz tak z nieba lecieć codziennie...lepiej wyjdź pół godziny wcześniej i nie zapomnij czasem parasola!!! I uważaj na ulicy bo ktoś Cie jeszcze może przejachać paliwo ma być w końcu za 2 zł za litr.
24 października 2005, 23:22 / poniedziałek
A jak nie wyjdzie to pióra polecą :)
25 października 2005, 08:46 / wtorek
Ło pierdziu. Co tu się dzieje ? Jakieś nieszczęście spadło na Polskę ? Czerwona hołota przejęła władzę ? Czy może jakiś huragan ?

Koledzy-nieszczęśnicy, czy możecie mi powiedzieć jakie to punkty "programu" Kaczyńskiego budzą Wasze tak ogromne zaniepokojenie ? Rozliczenie, teczki, "solidarna Polska" (tfu)...

Tak jak juz ktoś napisał, ani Kaczor, ani tym bardziej Tusk nie budzą mojej zdecydowanej sympatii. Wolę jednak Kaczyńskiego z jego wszystkimi wadami, niż bezideowego Tuska. Pierdzenie o wolności gospodarczej, podatku liniowym i dobrowolności ubezpieczeń jest WYŁĄCZNIE zagrywką wyborczą. Tusk miał wiele, wiele, wiele okazji przez te wszystkie lata na zaproponowanie tego programu i wystąpienie z propozycjami wprowadzenia go w życie. Wolał jednak być w środowisku "wszechwiedzących pragmatyków".

Dajcie spokój. Zajmijcie się robieniem porządku wokół siebie. Tak będzie lepiej i dla Was i dla Polski.

Pzdr
25 października 2005, 10:04 / wtorek
Oj jak fajnie a ja taki sierota nigdy wcześniej nie wiedziałem że można temu Narodowi tylko coś obiecać coś walnąć i już się jest Prezydentem.I Wałęsa obiecywał,i Kwaśniewski teraz Kaczor i co ...? i gówno.Nic z tych obiecanek nie zostało.A Tusk jako jedyne nie obiecywał tym paralityką i nieudacznikom ze wszystko będzie za darmo.NIKT NIKOMU NIC NIGDY NIE DAŁ OD TAK SOBIE!!!A TERAZ WSZYSCY CO GŁOSOWALI NA KACZYNSKIEGO !!!czy BYLISCIE JUZ Z PODZIEKOWANIAMI JAK WASZ PRZYWÓDCA U KS.RYDZYKA I POCAŁOWALISCIE GO W PIERŚCIEN KTÓRY DOSTAŁ OD BIEDNYCH EMERYTÓW!!!!!!!!!
25 października 2005, 10:18 / wtorek
Wszyscy zwolennicy Tuska naa tym forum płaczą jak "żydowskie płaczki". Po jaki kij tak jedziecie na Kaczyńskiego ?? Czy może już pod waszymi klatkami stoją psy, aby was kontrolować ?? Czy może wam odbiło, bo spadające banknoty uderzyły was w głupie łby ??

ŻADEN PREZYDENT NIC NIE ZMIENI. ŻADEN NIE BĘDZIE TRZYMAŁ STRONY OBYWATELI !!!!!!!!!
DOTARŁO JUŻ DO WAS ?? CZY DALEJ BĘDZIECIE PŁAKAĆ, ŻE TO KACZOR A NIE DONALD BĘDZIE SIEDZIAŁ PRZY KORYCIE ???
25 października 2005, 10:20 / wtorek
Państwa policyjnego nie będzie! Tusk w 1992 powiedział że jak będą jakieś bunty to siłą ich przekonać. Wiem że nie dam rady ale pomorze a szczegulnie Gdańsk to jest PO. Kaczyński chce rozliczyć tych co sprzedawali Polskę. Zakłady sprzedawane były za 5 czy 10 procent ich wartości. Dowodem tego jest Orlen, PZU. Tylko tyle udało się z takim prezydentem jak Kwaśniewski.

Pozdrawiam!

PS. Bolo, Rydzyk to nie ksiądz tylko ojciec.
25 października 2005, 10:36 / wtorek
Tak na marginesie - narobiło nam się w kraju "liberałów". Co jeden to "liberał" :-). Nawet koleżanka, z którą jeszcze nie tak dawno spierałem się w temacie wyższości konkurencji nad interwencjonizmem urzędników, dziś na powitanie wita się ze mną per "moherowy berecie" :-). Takich to mamy "liberałów" w naszej ojczyźnie.

Utopicie drodzy Państwo to piękne słowo - liberalizm - w ekstrementach durnej kampanii marnego pseudo-liberała.
25 października 2005, 11:40 / wtorek
Zeto - więcej luzu.

Psy jeszcze pod klatkami nie stoją. Ale... tu cytat z rozmów koalicyjnych:

"w rękach PiS ma się znaleźć urząd prezydenta, premiera, ministra sprawiedliwości prokuratora generalnego, ministra spraw wewnętrznych i szefa policji i na dodatek jeszcze szefa służb specjalnych" koniec cytatu..

No to ja zaczynam się obawiać, zwłaszcza że na PiS głosowali :

1. ludzie po 60 tce
2. emeryci
3. słuchacze radia maryja
4. wyborcy A. Leppera

no i wobec tych wyborców PiS ma teraz zobowiązania. No a jak ich tu zadowolić....

Na marginesie dodam (bo to w końcu forum kibicow), że dla wszystkich wymienionych wyborców PiSu koleś z szalikiem to "szalikowiec, bandyta i huligan" i im więcej policja nas będzie napierdalać tym lepiej.
Kurde obym się mylił...
25 października 2005, 12:19 / wtorek
W kwestii wieku osób nie jest do końca tak jak napisła butthead.
Gdzieś wyczytałem, że jedynym przedziałem wiekowym, który wskazał Tuska jest 18-25 lat (chyba 54% poparcia). W pozostałych wygrał Kaczyński. Czyli można rozumować w taki sposób, że Kaczyńskiego wybrała doświadczona grupa wyborców, a za Tuskiem poszli młodzi, nie w pełni wykształceni (wiek) i ludzie, którzy dotychczas nic nie osiągnęli. Jak widać można dowolnie manipulować statystykami wyborczymi. Każdy z kandydatów może to robić "pod siebie".

Ponadto, z jakiego powodu emeryci są gorsi od np. 20-latka dopiero wkraczającego w życie ?
25 października 2005, 15:01 / wtorek
kwaq---z całym szacunkiem dla Ciebie ale on nie jest moim ojcem no może twoim!!!Ja miałem ojca naturalnego i mam Ojca w Niebie.Zadnego innego!!!!!!!!!!!!!!!
25 października 2005, 17:07 / wtorek
Tusk czy Kaczor, jeden ch... I tak trzeba będzie codziennie rano zasuwać do roboty
25 października 2005, 18:04 / wtorek
Bolo, napisałem ojciec bo myślałem że sie domyślisz. Poprawie się i napiszę Ojciec duchowny.

Pozdrawiam Bolo.

PS. patrząc na kandydatów to Kaczyński jest najbardziej doświadczony.
25 października 2005, 18:29 / wtorek
kwaq-od razu wiedziałem o co Ci chodzi!!!Ale na pewne określenia jestem uczulony.Dam przykład.Na Papieża ludzie mówią Ojciec Św.Dla mnie jest On PAPIEŻEM a nie Ojcem Św!!!Tu nie jest miejsce do tego typu dyskusji bo to juz zupełnie inny temat.A powracając do RYDZYKA to ten człowiek pomylił się z powołaniem.Powinien zostać politykiem lub człowiekiem interesu i nic bym do niego nie miał.Był czas gdy Kościół był ostoją Polskości ale teraz mimo wszystko mamy Wolną Polskę i niech ci ludzie w czerni zajmą się tym do czego zostali niby to powołani.
Serdecznie pozdrawiam
25 października 2005, 18:44 / wtorek
Bolek, z księżmi jest różnie. Jedni mają powołanie, drudzy nawołują. Chyba wiesz w której grupie jest Rydzyk ;-)))

A co do Kaczora, nie obawiałbym się zbytnio. Kwacha tolerowaliśmy dwie kadencje, i jakoś nikt od tego nie umarł. Więcej optymizmu panowie.
25 października 2005, 21:30 / wtorek
Ja zupełnie nie obawiam się Kaczora ale jest to wolna dyskusja z kwaq.Dla mnie najważniejsze jest by Lechia była na ustach wszystkich!!!!Ja jestem miejscowym szowinistą i tylko Gdańsk i Lechia się liczą!!!!!!Ale jestem zwolennikiem Tuska bez obietnic a nie GRUSZEK NA .........!!!!!!A polskie społeczeństwo łapie się na taki lep.Mieszkania-Kwaśniewski,100mln-Wałęsa,Kaczyński -słuzba zdrowia i ochrona socjalna.Widać większość naszego narodu lupi słuchać i ufać tym cwaniakom!!!!!Ale powtarzam NAJWAŻNIEJSZA JEST LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 października 2005, 21:53 / wtorek
Lepiej chyba zaufać fanatstom, niż oszustom.

To córka Tuska wmawiała wszystkim, że pamięta jak tata wychodził do pracy. To Tusk nie znał historii swojego dziadka. To Tusk odmówił pomocy Lechii, by później głośno krzyczeć że jest Biało- Zielony. To Tusk całkiem niedawno sobie przypomniał, że jest Kaszubem.

Ja od urodzenia jestem dumny, że jestem Polakiem. Tusk dopiero chciał to osiągnąć.

Mimo wszystko, moim zdaniem Tusk byłby o wiele gorszym Prezydentem.

Niestety cierpimy na brak politycznych autorytetów. Każdy polityk ma syf za pazurami. Niestety długo takl jeszcze pozostanie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.412