Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Arka-Wisła bez kibiców gości?

strona 1/2

25 października 2005, 16:42 / wtorek
Info z kibice.net

Jakiś czas temu wysłaliśmy do Arkii faks z prośbą o przyznanie nam 600 biletów na mecz Arka Wisła.Nie otrzymywalismy żadnej odpowiedzi. W związku z tym osoba odpowiedzialna za takie sprawy od nas w klubie zadzwoniła w tej sprawie do Gdyni. Zostalismy poinformowani przez osobe kompetentną w gdyńskim klubie że:
-nie ma takiej możliwości zebyśmy weszli, gdyż to kibic Wisły zabił kibica Arki, gdyż na pewno przyjedzie z nami Lechia.
-zostaliśmy poinformowani,że Arka zwróci się do policji o to by ci nie wyrazili zgody na nasze wpuszczenie
- również poinformowano nas że Arka jest w stanie nawet zapłacić kare, byleby tylko nas nie byłó jeśli PZPN nie wyrazi zgody na nie wpuszczenie nas do Gdyni.

Można jeszcze zrozumieć gdy kluby nie wpuszczają, bo mają remonty, czy brak jest sektora dla przyjezdnyc, tak jak na Cracovii, czy u nas, czy w przyszłej rundzie na Lechu.Ale to co po raz kolejny odpierdala Arka to jest po prostu już smieszne.Pewnie swoją cegiełkę dorzucają do tego kibice, tak jak w przypadku Pucharu Polski. Ale to już chyba wizytówka "Władców Północy"
25 października 2005, 17:09 / wtorek
Jakoś nie jestem zaskoczony samym faktem. Zaskakująca jest za to argumentacja śledzi, na tej zasadzie niedługo nikt nie będzie wpuszczał kibiców gości.
25 października 2005, 17:19 / wtorek
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Wisła też nikogo nie wpuszcza na swój stadion. Nie tak dawno krzyczeli o to kibice Lecha, którzy chcieli wykupić tyle biletów ile dostał Panathinaikos Ateny, na Ligę Mistrzów. Jednak nic z tego nie wyszło.

Szkoda że nie będzie nas na tym meczu, ale moim zdaniem Wisła sama jest sobie winna.
25 października 2005, 18:27 / wtorek
No niby tak, z tym że Wisła ma pretekst do niewpuszczania z powodu modernizacji stadionu (PAO wpuścilili bo by im UEFA dowaliła solidną karę). Natomiast tłumaczenie śledzi jest co najmniej dziwne i jeśli PZPN na nie pójdzie, to wkrótce będzie pełno będzie naśladowców szparki. A nawiązując do Lecha to w przyszłej rundzie też nie będzie wpuszczał kibiców gości z powodu .... modernizacji stadionu.
25 października 2005, 18:50 / wtorek
Wszystko się zgadza. Ale nie możemy tłumaczyć Wisły, bo są naszymi przyjaciółmi, a jechać na wiejskie kluby tylko dlatego że ich nie lubimy.

Prawo dla wszystkich powinno być takie samo. Jeśli klub nie jest w stanie wpuścić kibiców gości, nie powinien dostać licencji. Nie ważne czy powodem jest strach, remont, czy wybory. Nie ważne czy jest to Lechia, Wisła, czy inny klub.

Masz zły stadion, wynajmij inny.
Ja na miejscu naszego Zarządu, zaproponowałbym rozegranie meczu na Traugutta. Pokazalibyśmy co niektórym, że mamy większe jaja, niż oni (choć u nich raczej szparki), a i stadion większy, więc widzów byłoby więcej ;-)))
25 października 2005, 18:52 / wtorek
Ja bym w to kibicow Arki nie mieszal - bez przesady jestem pewny na 100% ze zaden kibic nie lubi gdy nie ma gosci na stadionie, wiec uogolnianie , ze to co odpierdzielaja zarzady klubow jest takze decyzja kibicow jest "malo rozgarniete"

P.S>Zobaczymy jak bedzie naprawde, licze jednak na to ze nas wpuszcza, bo na razie to lekkie bicie piany.
25 października 2005, 20:26 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 października 2005, 21:01 / wtorek
Każda moja rozmowa na temat meczu arka - Wisła kończy się stwierdzeniem - "i tak arka coś wymyśli żeby gwiazda nie weszła". No cóż wielu jest "proroków", ale wiele wskazuje na to że tak właśnie będzie.
Zgadzam się z Zeto że nie ma znaczenia kto kogo nie chce wpuścić - zawsze jest to nie do przyjęcia żeby takie sytuacje miały miejsce. W pewnym sensie to symptomy degradacji "wyjezdnego" kibicowania. Zawsze znajdzie się jakiś powód żeby ludzi nie wpuścić na mecz - tak będzie bezpieczniej.
Z drugiej strony musi występować jednak w takich sytuacjach presja kibiców na swój zarząd żeby fakt taki zmienić (mądre zdanie ale i tak z niego nic nie wynika - chyba że poszłoby o bojkot jakiegoś browara przez kibiców).
Może mam negatywne podejście do sprawy, ale moim zdaniem arka wywinie taki numer że żaden z kibiców przyjezdnych oficjalnie nie wejdzie.
Obym się mylił, ale czego się spodziewać po takim klubie.
25 października 2005, 21:27 / wtorek
Arka sie nas boi dlatego nie chce zebyśmy byli na tym meczu
26 października 2005, 10:58 / środa
zagłebie siedziało z legia lech siedział z legia a moze arka pokaze ze ma jaja i usiadzie z wisła i lechia my mozemy sie postawic i usiedlismy z bałtykiem mimo zakazu sport dla kibiców pokazac ze jestesmy rodzina kibiców pozdrawiam z Soutchampton
27 października 2005, 08:14 / czwartek
Na tą chwilę wydaje się że mecz bez kibiców gości ale do meczu jeszcze ponad 3 tygodnie więc sytuacja może się zmienić i to kilkakrotnie
27 października 2005, 10:25 / czwartek
WITAM!!!!OLAĆ TO ŻE NAS NIEWPUSZCZĄ SAMI WEJDZIEMY!!!:)
27 października 2005, 20:54 / czwartek
Po pierwsze forum kibice.net jest tak pewnym zrodlem informacji, jak ojciec rydzyk z radia maryja.
Nic nie jest ustalone i jest wielkie dzialanie skóry na niedzwiedziu.
Po trzecie Wisla tez wiele razy robila roznym klubom pod górke, gdy na Reymonta przyjezdzaly zgody Cracovii czyli Polonia i Lech, a ten kto mysli ze do tego dokladaja sie kibice ma chyba cos z deklem nie w porzadku. Nie wiem skad ta panika, ale to widac jeden z elementow internetowego kibicowania.
27 października 2005, 21:56 / czwartek
Do "lechiafanstczew" .. chlopak uspokoj sie ;)
28 października 2005, 15:55 / piątek
odnośnik

Wstyd. Kompromitacja.
28 października 2005, 16:06 / piątek
Czyli jak widać szparka ma mocne plecy w bagnie PZPN ( potwierdza to też brak kar za kupowanie meczów mimo poważnych poszlak). Milewski wydeptał ścieżki na Miodowej. Wkurwia mnie tylko to że nawet nie ma podanej przyczyny nie wpuszczenia gości.
PS. Przypominam sobie mecz z Jagą jak to samo PZPN straszyło nas v.o. Widać że są równi i równiejsi. Lizodupy PZPN-u.
28 października 2005, 16:13 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 października 2005, 16:52 / piątek
Szkoda słów a tak się nie mogłem doczekać tego meczu:/ Więc zamiast na arka-Wisła jedziemy na Kujawiak - Lechia
28 października 2005, 19:24 / piątek
"decyzją Prezesa PZPN"

"Życzymy wielu sportowych wrażeń.

Zarząd Arki Gdynia SSA"
28 października 2005, 20:05 / piątek
wontek - nie chce sie napinac ale jezeli uwazasz ze Arka to jeden czlowiek, czyli nasz prezes ktorego dzialanie szkoda komentowac, to zmien tok myslenia, "najlepsze" jest to ze ani nie bedziemy placic kary bo to decyzja Listkiewicza, ani nasz klub nie pokryje kosztow zwiekszonej ochrony, nie wiem komu to jest na reke, bo ani nie nam kibicom Arki, ani wam, dla mnie to cios w plecy od czlowieka ktory robie wszystkim pod gorke i chyba dobrze sie przy tym bawi.
Pilka nozna dla kibicow!
28 października 2005, 20:52 / piątek
Nie chce sie napinac ale nie widziałem zadnych sprzeciwow kibicow Arki jesli tacy są. ja nichce komentowac tego tylko jestem bardzo zdenerwowany!! a dla nich nigdy nie miałem zbytniego szacunku. dadzą powod wogle tego cyrku??
28 października 2005, 21:37 / piątek
Jakby Arkowcy mieli jaja to by poszli w slady Legionistow i zbojkotowali ten mecz, bo jak wiadomo takie decyzje uderzaja w kibicow. Ale tak jak napisalem, zeby podjac takie kroki trzeba miec jaja...
28 października 2005, 22:24 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 października 2005, 14:02 / sobota
Cos tam piszą u siebie na forum o bojkocie:
''...W takim przypadku chyba najlepszą formą protestu będzie nasza obecność pod stadionem w czasie meczu z gts - o ile nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie. Piłkarze będą czuli i słyszeli naszą obecność a puste trybuny dadzą wiele do myślenia. Piszę te słowa z bólem serca, ponieważ dla mnie każdy mecz Areczki to święto, odliczam do niego dni, godziny, minuty. Ponadto decyzja odnośnie meczu na pewno nie wpłynie na osłabienie anatagonizmów pomiędzy nami a Wiślakami czy Lechistami. Ona tylko te sprawy pogłębi. Oczywiście nie twierdzę, że obecność gości może zminimalizować wzajemną nienawiść jednak chyba to jest mniejsze zło...''

''... Trzeba dziś na meczu głośno to zapowiedzieć.Na Wisłe nie idziemy /zegar pusty/,zero flag,zero dopingu...''
29 października 2005, 22:25 / sobota
Zdaje sie ze śledzie maja jaja, bo na meczu wywiesili przescieradlo z napisem "Wisła albo pusty stadion". Ładny gest moim zdaniem, ciekawe tylko czy przyniesie odpowiedni skutek ?
30 października 2005, 18:44 / niedziela
Mysle, ze jak w kazdej ekipie "pikniki" i tak pojda na ten mecz bo jest to najatrakcyjniejsze spotkanie rundy. Nie mniej jednak pozytyw dla prawdziwych kibicow ktorzy wezma udzial w tym "bojkocie" bo na zmiane decyzji PZPN-u nie maja co liczyc. Gdyby sie szpArce udalo wymusic zmiane decyzji byla by to porazka PZPN-u i pokazanie ze mozna cos "zalatwic" a na to zasrany PZPN nie pojdzie.
31 października 2005, 15:20 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 listopada 2005, 19:27 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 listopada 2005, 21:25 / czwartek
W związku z ekscesami kibiców w trakcie meczu Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Wydział Dyscypliny ukarał oba kluby karą pieniężną w wysokości pięciu tysięcy złotych oraz nałożył karę zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców Wisły Kraków w dwóch meczach wyjazdowych.

No to chyba wyjazd do Gdynii juz oficjalnie z glowy...
12 listopada 2005, 13:47 / sobota
Właśnie a Lechia Planuje Jakiś wjazd tam na Stadion Ary??

POZDROoOoO
13 listopada 2005, 14:24 / niedziela
ZAMIAST OBRAŻAC I WYZYWAC KIBICÓW ARKI ZE NIECHCA WPUSCIC WAS I WISŁY NA MECZ PROPONUJE ZAJAC SIE SWOIM ZARZADEM BO TO CO DZISIAJ ZROBIŁ NIE ZASŁUGUJE NA POCHWAŁE..........JAK WIDAC U WAS TEZ ZARZAD MA WIECEJ DO POWIEDZENIA NIZ WY KIBICE!!!!!!SKANDAL!!!!!! PIŁKA NIOZNA DLA KIBICÓW!!!!
13 listopada 2005, 14:31 / niedziela
1-2
13 listopada 2005, 15:24 / niedziela
raczej bez jak arki dzis do nas nie wpuscili to tak bedzie za tydzien
13 listopada 2005, 15:59 / niedziela
tak fever Lechia planije taki wjazd na stadion ary ze wszystkim kopary poopadają ... na pełnej kurwie ...

ps. POZDROoOoO
13 listopada 2005, 16:01 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 16:19 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 16:23 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 16:31 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 16:45 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 16:48 / niedziela
to co widać z Twoich w pisów zostawiam do oceny innym a "dyskisje" z Tobą również uwarzam za zakończiną
13 listopada 2005, 16:51 / niedziela
niech odejma im ptk i tyle :]
13 listopada 2005, 16:51 / niedziela
kibicag (k....o)-poudzielales juz sie chyba za wszystkich sledzikow!!!Wiec mozesz juz sobie darowac!!! Chyba nie wyszlo CI POrownanie waszego meczu z Wisla!!! Jakby nie patrzec KSZOki byly obecne na Traugutta!!!Takze o jakim zakazie dla gosci piszesz? I WPR!!!!!!!!!!
13 listopada 2005, 17:00 / niedziela
Nasz zarząd przynajmniej wcześniej juz poinformowal o niewpuszczenie wislakow a nie jak Wasz zarzad kilka dni przed meczem i do tego po chamsku tylko goście bez zgody.
13 listopada 2005, 17:13 / niedziela
Arka 1929 chlopie w takim wieku nie wstyd takie glupoty pisac?
Idz czlowieku lepiej wnuki pobawic czy z babcia na spacer.Prawie osiem dych na karku to i pamięc nie ta i elokwencja tez nie.No i pod sufitem tez cos chyba nie tak?Ale starosc nie radosc cóż robic:-))))
13 listopada 2005, 17:20 / niedziela
tu raczej o jego iq chodzi - 19.29 :>
13 listopada 2005, 17:54 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 17:55 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 17:58 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 18:01 / niedziela
Uprzejmie prosze o zbanowanie tego sukinsyna :)
13 listopada 2005, 18:04 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441