Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Arka-Wisła bez kibiców gości?

strona 2/2

13 listopada 2005, 18:07 / niedziela
Ty wogole wiesz co to znaczy kradziez flagi??? Nie ukradlismy jej z samochodu lub z jakiegos baraku tylko z waszego autokaru sobie ja "pozyczylismy" gdzie was bylo wiecej. Jak nie jestes w temacie to sie nie odzywaj.
13 listopada 2005, 18:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 18:10 / niedziela
18 listopada 2005, 08:16 / piątek
18 listopada 2005, 10:12 / piątek
wasyl, przyklad sledzi pokazal ze publiczne umawianie sie via forum, to nie jest dobry pomysl. Kumaci i tak wiedza co i jak ;)
19 listopada 2005, 19:00 / sobota
Wiselka na razie remisuje 0:0 koncowka 1 polowy
19 listopada 2005, 19:09 / sobota
Obojętnie ile i jak niech tylko Wisła WYGRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 listopada 2005, 19:11 / sobota
Na razie do przerwy 0-0 :/ Do boju WISEŁKA!
19 listopada 2005, 19:18 / sobota
Jak tam sytuacja "podstadionowa"??????
19 listopada 2005, 19:39 / sobota
Wisełko strzel gola w 90 minucie żeby ich załamać!!
19 listopada 2005, 19:42 / sobota
obojętnie czym-nosem,uchem,palcem z karnego tylko wygraj WISŁA!!!!!!!!!!!!!
19 listopada 2005, 19:46 / sobota
ciągle 0-0 a czas płynie
19 listopada 2005, 19:57 / sobota
Arka 1-0 Wisla :/ od 77 minuty...
19 listopada 2005, 19:58 / sobota
Ja pierdole :/
19 listopada 2005, 20:00 / sobota
szkoda! Może odrobią to.
19 listopada 2005, 20:17 / sobota
koniec meczu ;-(
19 listopada 2005, 20:18 / sobota
1:0 zostalo...to nie mozliwe jak takim skladem mozna przegrac ze slabiutka arka????????????
19 listopada 2005, 20:21 / sobota
Niewiem. Co sie dzieje arka wygrała z Wisłą! Słyszałem że dopiero w pod koniec zaczeli cos grać.
Bezsens!
19 listopada 2005, 20:24 / sobota
ja tam lubie tylko lechie :) ewentualnie Śląsk mimo że jestem kibicem Lechijki to osobiście nie lubie Wisły :) zwisa mi czy wyrala z arką czy przegrala. a że przegrała to dobrze bo liga się zrobi ciekawsza
19 listopada 2005, 20:25 / sobota
śledzie śmierdzą rybami:)
19 listopada 2005, 20:44 / sobota
siema
oglądałem mecz w telewizorni.Wisla grala slabiutko;/ Zawiodla przedewszystkim druga linia.W pierwszej polowie Brozek i Blaszczykowski nie strzelili "sam na sam".
W drugiej polowie wisla jakby opadla z sil i do straty bramki wogole nie grala;/
Sledzie wygraly bo walczyli na calym boisku o kazda piłę.
Cos sie dzieje nie tak w Wisle,zreszta po meczu Baszczu stwierdzil ze brakuje im twardej ręki.
Jesli chodzi o wydarzenia pozaboiskowe to te piosenki kibicow arki są tak biedne że szkoda gadać;p Dwa czy trzy razy poszly wrzuty na Lechie i raz na Sląska.
Poza tym bez rewelacji.Zreszta nie nasza sprawa co tam sie dzieje bo to nie to forum.
Tyle informacji apro pos meczu Arka-Wisła dla tych którzy nie mieli okazji oglądać meczu w TV
pozdro.
20 listopada 2005, 00:08 / niedziela
podobno na 99% sedzia byl kupiony
20 listopada 2005, 00:25 / niedziela
Ad1 swoje przemyślenia zostaw dla siebie
Lechia i Wisła
20 listopada 2005, 00:58 / niedziela
hubi: skad te 99% ? Zastanow sie zanim cos takiego napiszesz albo dzwon do pzpn-u skoro cos wiesz
- wielu z Nas ubolewa nad wygrana sledzi ale to co napisales ... n/c pokazuje tylko Twoja rozpacz.
20 listopada 2005, 09:07 / niedziela
Jechalem na ten mecz samochodem, ale nie zdazylem bo psy zablokowaly Al. Niepodleglosci i sie zrobil korek az od Sopotu. Pod stadionem pelno zomowcow, a na stadionie komplet widzow, wiec jak widac sledzie "zbojkotowaly" mecz jak to dumnie deklarowali. Widac sledziuchy byly, są i zapewne bedą szmatami bez honoru !
20 listopada 2005, 16:07 / niedziela
Wy za to zrobiliscie "bardzo duzo "zeby Arka weszla na Kszo. Pelny stadion 12000 bardzo dobry doping i skisla do domu. Wszystko jasne.A szmat bez honoru szukaj we Wroclawiu. Tam ich znajdziesz duzo. Bez odbioru
20 listopada 2005, 16:44 / niedziela
sledziu ale zes zawial inteligencja, nawet twoji kolesie z Poznania zaczynaja kumac kto jest szamta bez honoru i zaczynaja sie kumac z lubinkami spychajac na margines wasza cracovie to jedna sparawa

druga to ty chyba nie znasz realiow kibicowskich skoro piszesz ze we wroclawiu sa szmaty bez honoru, bo o bardziej honorowa ekipe ciezko, zapytaj kolegow z poznania oni sa bardziej obiektywni, ale brak optymizmu to cecha slabeuszy wiec cie dobrze rozumiem

pozdro
20 listopada 2005, 17:06 / niedziela
Piwko WKS nie ma sie co przejmowac pierdzeniem szmatlawca z Gdyni. Fakty sa takie ze deklaracje kibicow szmaciArki mozna sobie miedzy bajki wlozyc.
20 listopada 2005, 18:19 / niedziela
90 min. - Kuriozalna sytuacja. Wrzuca piłkę Zieńczuk, wszerz boiska główkuje Kłos do Sobolewskiego i... w tym momencie sędzia gwiżdże koniec meczu! Pół sekundy po tym gwizdku Sobolewski strzela z trzech metrów, broni bramkarz. Piłkarze Wisły ruszają z pretensjami do arbitra, powstrzymują ich... ochroniarze, który wbiegli na boisko równo z gwizdkiem.
20 listopada 2005, 18:27 / niedziela
To poczucie, że pozostaje się w tle znienawidzonego rywala, musi być okropne. Stan naprawdę nie do pozazdroszczenia.
A może zamiast odreagowywania tego stanu poprzez wyzwiska i zniesławianie, szukalibyście rozwiązań, które prowadziłyby Was do ekstraklasy? Poza tym, moglibyście pogratulować nam coraz lepszych wyników, bo ostatnie rezultaty, to niemałe osiągnięcie, zwłaszcza jak na futbol z Trójmiasta.
20 listopada 2005, 19:35 / niedziela
musisz dobrze znać to uczucie skubi, bo przed haraczem krauzego to Wy byliście w naszym cieniu, co najmniej od lat 80. o nas się nie martw damy sobie radę, podnieśliśmy się startując od A klasy, teraz też się podniesiemy.
a teraz idź i wklej swój wpis na kolejnym forum.
20 listopada 2005, 20:15 / niedziela
Dokladnie. Arka zawsze miala kompleks nizszosci wzgledem Lechii i teraz kiedy wykupili za pieniadze Prokomu miejsce w I lidze woza sa dumni jak pawie. Tak czy siak ich sytuacja w tabeli nie jest kolorowa i napinka w strone Lechii probuja zrekompensowac swoj brak honoru, kupowanie meczy i zalosne wyniki. Nie ma sie co przejmowac, predzej czy pozniej dojdzie do bezposredniej konfrontacji i wtedy zobaczymy kto rzadzi w Trojmiescie ;) A tak w ogole to sledziuchy wypierdalac na swoje forum !
20 listopada 2005, 21:26 / niedziela
Bez kitu ale Was, zazdrość zżera :)...
No nic do zobaczenia za dwa sezony w I lidze!!
Wtedy się wyjaśni kto jest numerem JEDEN w Trójmieście, na dzien dzisiejszy jest nim ARKA i nie ma co do tego wątpliwości!!
20 listopada 2005, 22:26 / niedziela
Radas_AG
A swistak siedzi i zawija je w te sreberka
1 kwietnia 2008, 19:35 / wtorek
Ktos wie jak tam na meczu ? Ilu Wislakow i czy nasi weszli ?

relacja internetowa jest tu:
odnośnik
1 kwietnia 2008, 21:06 / wtorek
Kibice:
Do Gdyni pojechała wierna grupa kibiców "Białej Gwiazdy". W sektorze gości pojawiło się ich w liczbie ok. 200. Fani obu zespołów nie sympatyzują ze sobą, o czym mogła świadczyć prowokacyjnie wywieszona flaga Arki przez kibiców z Krakowa.
1 kwietnia 2008, 21:21 / wtorek
oglądałem mecz z "krytej", na pewno trochę było naszych kibiców ..główny okrzyk przez cały mecz "Lechia Gdańsk" ....spaliła sie flaga arki .Piłkarsko Wisła słabiutko .
1 kwietnia 2008, 21:26 / wtorek
dopiero wróciliśmy z meczu
kibiców Wisły i Lechii było odpowiednio:)
Chciałam im podziękować za SUPER przyjęcie Dawida-słyszałam nawet jego sympatyków.
Teraz prawdopodobnie spotkamy się na meczu w Krakowie

Wykonanie "TRÓJMIASTO JEST NASZE" specjalnie dla Dawida pozostawiam bez komentarza,bo bedziemy to dłłłuuuuuugo pamietać.
1 kwietnia 2008, 23:59 / wtorek
odnośnik znalazłem ciekawe zdjęcie czy oni czasem nie kupili tego na Allegro ?
2 kwietnia 2008, 00:26 / środa
Niewykluczone.
Taka sama jedzie dzisiaj do Wawy.
2 kwietnia 2008, 02:37 / środa
Tylko to im pozostalo.....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.648