Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Gwiazda Tadzia

strona 1/1

1

29 października 2005, 13:09 / sobota
Tadziu był osobą wielce oddaną i zasłużoną dla naszej Lechijki.
myśle,że należy się Jemu gwiazda w aleji sław.
Co wy na to?

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
29 października 2005, 13:31 / sobota
byl znakomity nalezy mu sie zdecydowanie
zostaniesz w naszej pamieci
29 października 2005, 13:34 / sobota
jasne..
29 października 2005, 16:25 / sobota
a mozeby tez nazwac stadion Lechii imieniem Duffa?
29 października 2005, 17:55 / sobota
wyczuwam pewną dozę ironizmu :)
29 października 2005, 19:43 / sobota
Duffo byl wielka osobistoscia Lechii ale chyba nikt nie pamieta albo nie chce pamietac rowniez ciemnej strony Duffa.Mam nadzieje ze wiecie o czym mowie.Bron Boze nic do niego nie mam,sama niedawno walczylam z rakiem ,ale chyba same pochwaly sa zbyt sztuczne.Jestem za gwiazda dla Duffa
29 października 2005, 20:06 / sobota
Ciężko urodzić się ideałem,tylko sam Bóg może być taki. Człowiek w czasie swojego krótkeigo życia popełnia różne błędy, ważne by umiał wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski i zmieniać się na lepsze. Wiara czyni człowieka wielkim i wiem, że każdy człowiek ma swoją szansę w życiu i tę szansę Dufo wykożystał...Odnośnie Tadzia padło już wiele pięknych słów i można by tu jeszcze pisać bez końca, ja tylko chciałbym zwrócić się do Kibolki o powstrzymanie się od tego typu wypowiedzi jak wyżej bo każdy kto znał Tadzia zna także jego życie i nic nie zmieni tego jak wielkim i dobrym był człowiekiem.
Po wpisie Kibolki mogę tylko wnioskować, że mało wie o Dufku
GWIAZDA JAK NAJBARZIEJ ZASŁUŻENIE
29 października 2005, 20:10 / sobota
Jestem tego zdania Quo Vadis, to prawda nikt nie rodzi się ideałem, pewnie dużo popełnił błędów, jak każdy w życiu ale myślę że za wiare i oddanie ta gwiazda mu się należy, by za 10 czy 20 lat młodzi kibice Lechii mogli zobaczyć kim był Dufo
29 października 2005, 20:33 / sobota
Dajcie Tadkowi przejsc na "druga strone" w spokoju !
Jeszcze go nie pochowano, a wy juz byscie gwiazde murowali,jego imienim nazwali stadion,ulice,skwery i centrum chandlowe.

Spokojnie, "historia" jest cierpliwa i docenia tych, co swoimi czynami zrobili wiele dobrego.

TERAZ JEST CZAS POGRZEBU I REFLEKSJI, A NIE STAWIANIA POMNIKOW I WRECZANIA POSMIERTNYCH ORDEROW !!
29 października 2005, 20:45 / sobota
Pilsner- 100% popieram na wszystko bedzie czas !!!

TYLKO LECHIA !!!!
29 października 2005, 20:46 / sobota
Qvo vadis chyba zle przeczytales to co napisalam.Zaznaczylam ze nic nie mam do Duffa wiec nie przekrecaj moich slow.Moze i malo wiem na temat Duffa ale nie znaczy to ze go nie szanuje,podziwiam itd.
29 października 2005, 21:52 / sobota
Dokładnie myślę tak samo jak Ty Pilsner...

Ciekawe ilu z Was wpisanych powyżej zasili jutro puszki (cel znany)...
Ciekawe ilu przyniesie znicze...
itp. itd.

Wiadomo, że Dufo miał bardzo bliskich przyjaciół, i to nie tylko w Gdańsku ale i w Polsce. Już oni na pewno wiedzą najlepiej co zrobić, aby było dobrze.
A póki co net na pewno nie jest miejscem aby o tym rozmawiać, przynajmniej na razie...
30 października 2005, 09:41 / niedziela
Ciekawe... Patrz na siebie.
30 października 2005, 09:47 / niedziela
Mysle ze na sam poczatek nalezaloby sie zastanowic, jak powinien wygladac na cmentarzu pomnik Lechisty z krwi i kosci, oczywiscie powinna to byc nasza klubowa choragiewka( sam kiedys bym chcial taki miec) a nazwa stadionu? gwiazda ? przeczekajmy rok zaloby.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030