Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polkowice - Lechia /06.11.05 g.18:00

strona 4/4

6 listopada 2005, 23:11 / niedziela
Tez wlasnie ogladalem urywki w tv!!!Boze co ten Wiśnia zrobił to bylo niesamowite!!strzelił ala Larsson 2tygodnie temu ale z jeszcze dalszej odleglosci!!!!!BOZE brawo Wiśnia....hej Wisnia oleeeeeeeeee!!!!brawo tez dla Dzienisa za umiejetnosc znalezienia sie i dla Krzyska Brede za zachowanie zimnej krwi i to nie pierwszy raz!!!Brawo tez dla obrony..dla biskupa pewnie tam pare razy wkrecil Polkowiczan w ziemie...brawo za dla wszystkich piłkarzy.....Brawo dla calej druzyny za kolektyw i za zwyciestwo!!!!A co do Rusinka powiem jedno "nie łam sie przełam sie:)"...i na koniec oczywiscie gratulacje dla trenera(wierzylem ze udowodni ze mimo mlodego wieku jest dobrym trenerem)...Dziekujemy
6 listopada 2005, 23:17 / niedziela
Także widziałem w telewizji bramki... To co zrobił Wiśnia.... tego po prostu nie da się opisać to trzeba zobaczyć!! Piękna bramka...
7 listopada 2005, 10:22 / poniedziałek
kurde , wczoraj net mi nie działał :( ale dziś moge wyrazić swoją radość !!! LECHIA!!!!
7 listopada 2005, 11:07 / poniedziałek
MOZE KTOS SIE ORIENTUJE GDZIE MOZNA OBEJRZEC BRAMKI Z POLKOWIC??
7 listopada 2005, 13:38 / poniedziałek
Cze Bracia!!!
Orjentuje się może ktoś ilu kibiców Śląska było w Polkowicach na meczu...
Z góry dzieki
ŚWL-forever
7 listopada 2005, 13:42 / poniedziałek
Lechii ok 50,Śląska ok.120,Wisły ok 30.
7 listopada 2005, 15:16 / poniedziałek
pozdrowienia z Berlina , bylo nas 6 osob z Berlina i Ciorus z Salzgitter , bardzo udany mecz, pozdro dla wszystkich co byli szczegolnie dla ziomkow z Wroclawia.
7 listopada 2005, 17:59 / poniedziałek
Witam.

Zapraszam do pobierania GOLI z wczorajszego spotkania! Wszystko już dostępne tutaj:

odnośnik

Pozdrawiam wszystkich, którzy doczekali się w końcu upragnionych trzech punktów z obcego terenu ;)
7 listopada 2005, 18:31 / poniedziałek
nie moge pobrac plikow moze orientujesz sie o co chodzi??
7 listopada 2005, 19:11 / poniedziałek
Jeśli masz problem z pobraniem któregokolwiek pliku (np. po kliknięciu w symbol dyskietki pojawiają się dziwne litery zamiast okna pobierania) użyj jednego z wspomagaczy pobierania (np. Download Accelerator, Flashget) lub po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy na symbolu dyskietki przy danym pliku i z menu kontekstowego wybierz opcję "Zapisz element docelowy jako...".
10 listopada 2005, 21:09 / czwartek
gdzie mozna znalesc zdjecia z tego meczu bo ja narasie tylko znalaslem fotki pilkarzy ale ja chce kibicow . I niestety nie znam pana ktory robil caly czas od nas zdjecia w katanie "FOTO 3" :)
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.419