Gdańsk: niedziela, 20 października 2019
FORUM
Podstrony:

Legia Warszawa

strona 3/3

24 listopada 2009, 15:24 / wtorek
Czarny68 – dokładnie tak, to był totalnie nieprzewidywalny żywioł – ale i w tym stuleciu udało się taki klimat odtworzyć. Np. wyjazd na Craxę zaraz po jej awansie. Chyba marzec 2005. Eskapada w 800 osób na dwa pociągi – nasza ekipa cały czas w opanowanym Warsie – klimat jak z podróży do przeszłości. Zresztą jeden od Was był przy tym. Beka była jak pisaliśmy do Znajomków z Wisły: „Nie atakujcie – Lechia jest z nami!” :)))
I potem ta cała klasyka – tu jakaś ganianka, tu parę kamieni – ja się przyjebałem do psa, że orzełka miał na czapce bez korony – ten coś zaszurał – to ja mu na to, że jak on łamie prawo – to ja otwieram sobie browara – i pssyyk. Chyba nawet piwo na stadion wnieśliśmy.. Delikatnie po sztuce, nie jak kiedyś w Stalowej cały plecak…Na stadionie Craksa rzucała w nas wszystkim co mieli pod ręką. Jeden z Arki powstrzymał jakiegoś pajaca, co w nasz nabity po maxie sektor chciał rzucić siekierę. O ile dobrze jarzę właściciel flagi Czerwone Zagłębie – dostał centralnie w baniak kamolem, ale poglądów nie zmienił :) Tam na meczu było jeszcze sporo ciekawych incydentów...
A potem w okolicach dworca urwaliśmy się mundurkom i sami chcieliśmy wybrać sobie pociąg. I idziemy tak w podziemiach dworca w pięciu chyba ( w tym jeden od Was) – a tam naprzeciwko po schodkach sznureczek Pasiastych, tak ze dwudziestu – młodzi, ale wiadomo – kosynierzy, a ja i F. zdaje się mieliśmy wtedy ledwo skitrane szaliki pod kurtkami. To my tak się rozpraszamy pod ścianę – oni nas mijają – i nagle ostatni nas mijający – „Pawełek?! A co Ty tu robisz?!” – Patrzę a to młody B. z Oksywia. Z Arki. – No, na meczu jestem, tak jak Ty – mówię. Tamta banda się nieco oddaliła – i go wołają – a on na to „zaraz zaraz, kolegę z Legii spotkałem!” :))) Pomyśleli pewnie że jaja se robi, a on zaraz do nich pobiegł.
Wtem zagadała szczekaczka o odjeździe pociągu do Warszawy – my biegiem na peron, a tam Craxa, tylko w oddali. I potem ja z F. wpierprzyliśmy się do wagonu z psami – i nie poszaleliśmy, acz nie dałem się upchnąć do przedziału, a Wasz reprezentant melanżował z naszym koleżką całą podróż w Warsie. Miało to taki sens – że przynajmniej w Warszawie było komu wytłumaczyć milicjantom, żeby ich puścili, jak z tego Warsu wyleźli na peron z browarem – bo po polsku mowiłem sprawnie bez pijackich nalotów :)
A Arka jechała tym samym pociągiem. Trzech koleżków. Ale zostawiłem to info dla siebie.
Dodam tylko, że tam w Kraku, na ten sam pociąg Pasiaste odprowadzali gościa z Polonii. Jak zobaczył kto jedzie – to jakoś nie wsiadł :)

I to był chyba ostatni mój taki wyjazd w tym stylu. Świetna też była eskapada na Arkę, zaraz po ich awansie – i stosunki warszawsko-gdańskie w pełnej swej krasie. Każdy mógł wybrać coś dla siebie – wedle upodobań. Jeszcze Tadek żył. Oj, się działo… :)

A teraz już nie te klimaty i w ogóle brak czasu na cokolwiek.

Pozdrawiam!
30 listopada 2009, 10:51 / poniedziałek
Pawełek, cos dla Ciebie, he, he, he

odnośnik

nie do wiary normalnie...
30 listopada 2009, 15:29 / poniedziałek
Z tego co piszą ścierwa na ścierwowatym forum o ścierwowatej koszulce ze ścierwem na przodzie to koszulka ma kilka lat i chodzili w niej osiłki po solarium,a jak osiłki po solarium to pewnie sexi boys cisowa. W Trójmieście jeszcze można spotkać osiłków po solarium na Osowej,ale tam chodzi się bez koszulki.

odnośnik Odnosnik do forum, nie do osiłków z Osowej, nie ślinić się.
1 grudnia 2009, 21:07 / wtorek
Wcale mnie to nie dziwi.
Jaki klub i kibice, tacy idole.

Niedługo ma wyjść dresik z jaruzelem na plerach.
5 grudnia 2009, 16:04 / sobota
Naprawdę trzeba mieć wgrane chore filmy ,żeby dawać zakazy komuś za takie bzdury. Dobrze,że przynajmniej zostały anulowane.odnośnik
Po dzisiejszym wystapieniu tow. Waltera w Canal + ( obrady okrągłego stołu) ,muszę stwierdzić,że facet żyje w Matrixie. Dopóki mu ktoś nie powie,że to on jest problemem ,to dalej nic się w temacie kibice Legii a ITI nic nie zmieni.
18 grudnia 2009, 15:39 / piątek
Dożywotnie zakazy za skandowanie "Jeszcze jeden"

Klub Piłkarski Legia nie tylko wydaje zakazy klubowe, które zgodnie z regulaminem mogą obowiązywać maksymalnie przez dwa lata, ale również anuluje Karty Kibica osobom, które na meczu z Ruchem skandowały hasło "jeszcze jeden". Tak początkowo postąpiono tylko z gniazdowym. Teraz na Łazienkowskiej meldują się kolejne osoby, które nie otrzymały pisemnego potwierdzenia zakazu.

Dyrektor ds. bezpieczeństwa na stadionie Legii, Bogusław Błędowski pozwala zapoznać się z materiałem video, po czym informuje kibiców, że dopóki właścicielem Legii będzie ITI, nie będą oni mogli wejść na stadion przy Łazienkowskiej. Osoby takie nie otrzymują żadnego pisemnego zakazu. Z naszych informacji wynika, że w taki sposób ukarani zostaną wszyscy, których klub zidentyfikuje na nagraniach z monitoringu skandujących "Jeszcze jeden".

Klub nakłada również zakazy (czasowe) na kibiców skandujących "ITI sp..." na meczu z Polonią Warszawa. Od tych ostatnich przysługuje odwołanie do Komisji Ligi.
25 grudnia 2009, 21:15 / piątek
Legia uwierzyła i dała się zrobić w... sami wiedzą najlepiej w co się dali zrobić:
odnośnik
20 kwietnia 2010, 12:03 / wtorek
Wczoraj jadąc słuchałem radia TOK FM. I poleciała reklama karnetów na Legię. "Stadion o jakim marzyłeś" jakoś tak. Chyba Przybylska podkładała głos.
Tak Więc Pawełku: jak nie lubię Legii tak serdecznie wam współczuję :) Piękny nowoczesny stadion RODZINNY :)

kto słyszał tę reklamę ten wie o co chodzi :)
20 kwietnia 2010, 12:09 / wtorek
20 kwietnia 2010, 12:24 / wtorek
odnośnik

o kjurwa , współczucie X2
20 kwietnia 2010, 13:04 / wtorek
21 kwietnia 2010, 02:24 / środa
to ja mam lepsze
odnośnik
zwróćcie uwagę a czarną opaskę i jaki tam można zobaczyć znaczek ;]
4 marca 2011, 23:50 / piątek
Bardzo fajna inicjatywa kibiców Legii. odnośnik
Może i my z czasem też wspomożemy Lwów.?
7 marca 2011, 22:05 / poniedziałek
Mam przyjemność poinformować, że Kibice Lechii Gdańsk i Unii Tarnów udzielili już wsparcia naszej inicjatywie za co serdecznie dziękujemy. Wiele wskazuje na to, że w Waszym przypadku to dopiero początek ;)

Ewentualni chętni na szale „NIEBIESCY JAK NIEBO – CZERWONI JAK MAK” proszeni są o kontakt na adres mailowy redakcji zyleta.info. Jedyne 35 zeta za sztukę.

NARODOWA WSPÓLNA SPRAWA – POGOŃ LWÓW!

Przy okazji zobaczcie jaką flagę w niedzielę komuniści z PZPN uznali za faszystowską i nacjonalistyczną.

odnośnik

Tradycyjnie pozdrawiam Biało-Zielonych Znajomków i Przyjaciół!

Pawełek

OLD FASHION MAN C(L)UB
8 czerwca 2014, 21:56 / niedziela
dzieli nas Wisła i POgoń, ale lączy kosa z Polonią i Arką, które maja zgodę, nie będziemy mieli raczej zgody z Legią, bo nie jesteśmy jak Zagłębie, żeby z jednej strony kumplowac się z Arką z drugiej z Zawiszą
9 czerwca 2014, 06:02 / poniedziałek
ok
27 czerwca 2014, 21:25 / piątek
O, ja przepraszam – ale ktoś archaiczny temat wykopał… No, były czasy i działo się troszkę – nie ma to tamto… :)

Miło było powspominać. Dooobre klimaty :)

Niezmiennie pozdrawiam wszystkich Biało Zielonych Znajomków i Przyjaciół!

PS.

Ja to już raczej kalendarz nabity mam ostro, ale mój syn to wałkuje bez przerwy - i ta nuta jakoś ciągle do mnie trafia :)

https://www.youtube.com/watch?v=YjUk92LSzSo

https://www.youtube.com/watch?v=p3ELX-nPeVo

https://www.youtube.com/watch?v=_rbyY0qvJ84

Oczywiście, bez napinki.

:)

e(L)o

Pawełek
OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa
5 lipca 2017, 11:05 / środa
Fajnie, że starzy kibice pamiętający zgodę L - L podtrzymują kontakty. Ja utrzymuje rowniez ale z kuzynem ze stolicy:-). Generalnie pozdrowienia dla starych zgód...
18 lipca 2017, 14:52 / wtorek
Cześć Pawełek :-)

DoczekaliśMY !

Kilku z nas bawiących się 15 lat temu już nie ma wśród nas. Ale doczekaliśmy czasów gdy Legia ma uzasadnione obawy przed przyjazdem do Gdańska lub meczem z Lechią u siebie.

Wtedy to były marzenia:
odnośnik

Pozdro dla ekipy :-)
PS: A mój synek własnie nauczył się chodzić także niedługo debiut na T29 :D
23 października 2017, 11:28 / poniedziałek
Spid, Ziomeczku, kopę lat! Pozdrawiam Cię serdecznie :) Dawno tu nie zaglądałem...

To wszystko prawda, co piszesz, ale ostatnio było jak było, bo Wasz Peszko szaleje u nas na Grochowie:

https://www.youtube.com/watch?v=lFqM5MzeB4A

:)))
13 lutego 2018, 08:29 / wtorek
https://lepszytrener.pl/blog-trenera/dlaczego-cwic zyc-z-trenerem-personalnym
13 lutego 2018, 10:10 / wtorek
Czy z tym swoim gównem musisz zaśmiecać każdy temat .
3 czerwca 2018, 22:58 / niedziela
Ja tam dalej nie ogarniam czemu nie mamy znowu z nimi zgody
https://www.youtube.com/watch?v=aEKTwVUMaQg
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223