Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Uhonorowanie wielkich kiboli

strona 1/1

1

31 października 2005, 22:12 / poniedziałek
mysle zeby stworzyc inincjatywe postawienia kilku krzeselek pod zegarem z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem zasluzonych niestety nieobecnych juz z nami kiboli na ktorych na kazdym meczu mozna by odpalic znicze
31 października 2005, 22:57 / poniedziałek
POPIERAM POMYSŁ...
31 października 2005, 23:08 / poniedziałek
HONOR !!!
Nie róbcie wiochy cehaujoty.
31 października 2005, 23:28 / poniedziałek
POMYSL CALKIEM FAJNY ALE OCZYWSCIE NIKT BY NIE SIADAL NA TYCH KRZESELKACH WTEDY, CHOCIAZ KTOS NA PEWNO BY NIE USZANOWAL I STANAL NANICH A DLA MNIE BYLO BY COS TAKIEGO JAK CHODZENIE PO GROBIE
31 października 2005, 23:30 / poniedziałek
przeciez jest mlynarz ktory mogl by tego dopilnowac zeby zaden ...... tam nie brykal
1 listopada 2005, 01:25 / wtorek
Pomysł godny, sposób mega słaby, kombinuj dalej koleś.
1 listopada 2005, 09:29 / wtorek
heh zeczywiście młynarz jest od tego żeby pilnowac czy ktos niechodzi po krzesełkach ... każdy kto by cos takiego zobaczył powinien zareagować jeśli juz ... a tak już obiektywnie pisząc ... pomysł moze i dobry tyle tylko że jak na moje to nie w młynie (ponieważ tam z regóły wszyscy stoją więc sam sie domyśl jak by sie to skończyło) powinny być krzesełka tylko na prostej lub jak juz na krytej aha i kolejna sprawa która mnie zastanawia jest taka ... czemu jakoś wcześniej nikt nie pomyślał o czymś takim ? ... coś mi się wydaja że ta przykra okoliczność jaka nas ostatnio psotkała powodije u ludzi to iż trzeba się "pokazać"

pzdr
1 listopada 2005, 09:41 / wtorek
pomysl dobry ale w sumie moze poczekajmy az za pare/parenascie lat wlodarze zbuduja nam cosik nowego przy Traugutta... aze pamiec o np Dufo na pewno nie zginie przez dlugie lata wiec... wiec mozna by wtedy twoj pomysl reaktywowac...
1 listopada 2005, 10:08 / wtorek
Bycie kibicem jest anonimowe. Wszyscy tworzymy atmosferę na trybunach. Jak w każdej grupie, tak i wśród nas, są jednostki które wybijają się ponad przecieciętność, ale to nie znaczy, że mamy im stawiać pomniki.

Kibice Lechii mają już swoją tablicę pamiątkową. Ta tablica została wmurowana właśnie dzięki takim jednostkom jak Dufo. I moim zdaniem, taka tablica spokojnie wystarcza.
1 listopada 2005, 17:05 / wtorek
dzieki za wpisy kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie.pozdrawiam.
1 listopada 2005, 22:02 / wtorek
to moze mu gwiazde dac w galerii slaw

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032