Gdańsk: wtorek, 24 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Apel Greengos

strona 2/2

6 listopada 2005, 07:58 / niedziela
a może łeb GILa w towarzystwie dwóch baranów ??
6 listopada 2005, 09:13 / niedziela
skoro tak zeto to respect 4 you
6 listopada 2005, 10:49 / niedziela
Dzięki Zeto za dobre słowo.
Bądź pewien, że byłoby to lepsze rozwiązanie niż obecne.
6 listopada 2005, 11:14 / niedziela
ROODY dobrze pisze wlasnie o to nma chodzi sami chodzimy po firmach i rozmawiamy niestety ciezko jest dogadac sie niewiadomo czemu jak slysza nazwe LECHIA zaraz inna gadka wiec dlatego zwracamy sie do was aby ktos kto ma firme lub pracuje w niej zagadal w jakis sposob i mogl nam pomoc zalezy nam na oprawie na Kszo ale narazie jest ciezko i na dzien dzisiejszy watpimy aby ona wypalila
6 listopada 2005, 11:54 / niedziela
Według mnie powinny być bilety o te 2 zeta droższe i każdy jak kupuje bilet by dał 2 zł to policzcie ile to kasy na oprawe!! to było by najlepsze!!
6 listopada 2005, 12:13 / niedziela
Według mnie powinny być bilety o 100% droższe i każdy jak kupuje bilet o 100% droższy to policzcie ile to kasy na oprawe!! to było by najlepsze!!

:)
6 listopada 2005, 12:25 / niedziela
masz racje leeechisto! 2 zl niekoniecznie moze byc 1 zl i tak bylo by duzo! moze greengosi zrobia cos w tym kierunku? zeby tak bylo?
6 listopada 2005, 12:45 / niedziela
przecież jak każdy by kupił bilet po 11 zł a nie 10 to odrazu nie zbiednieje!! a zeta na fantastyczną oprawę to chyba sie opłaca dać!! MG czy to nie dobry pomysł??
6 listopada 2005, 12:48 / niedziela
Według mnie "mas" ma najlepszy pomysł!!
6 listopada 2005, 12:51 / niedziela
mg co ty na to? niemozna by bylo tak zrobic?
6 listopada 2005, 12:58 / niedziela
No to mg mam nadzieje że coś mi i "masowi" odpiszesz!! Bo ja chce na meczach oprócz widowiska sportowego oglądać fajne oprawy!!
6 listopada 2005, 13:44 / niedziela
Ceny biletów zależą od zarzadu klubu, a klub pewnie boi sie o to, że będzie mniej ludzi przychodziło na mecze :/ Jak ktos może załatwić jakieś rozdawanie ulotek bądź gazetek wzamian za jakąś rozsądną kase to prosimy o kontakt albo przez neta albo na spotkaniu w poniedziałek o 20.00 w hotelu ROKO
6 listopada 2005, 13:50 / niedziela
chyba 1 zl nie spowoduje ze na meczach lechii bedziemy widziec pustki!
6 listopada 2005, 14:20 / niedziela
Kwestia dodatkowej złotówki do biletu została na forum wyjaśniona /post Zeto/, nie jest to takie proste "skarbowo" więc chyba należy ten pomysł zostawić, przynajmniej na razie.
6 listopada 2005, 14:49 / niedziela
Teraz kuźwa nie wytrzymałem,

Wasyl:

napisałeś na 100%, że ze zbiórki kasa poszła na inny cel. Powinienes Greengosów przeprosić, a najlepiej sypnąć duuużą kasą do puszek lub na konto.

Pomysł podniesienia ceny biletów o 1 zł.

Jezeli kasa wrzucana do puszek nie jest zbyt duża to podniesienie ceny jest bez sensu - byłoby to tylko i wyłącznie zmuszanie do wpłacania na niepopierany cel (jeżeli z puszek mało się zbiera).
6 listopada 2005, 16:42 / niedziela
Nie wszystkich do konca tutaj rozumiem... Wiadomo, ze Greengos nie mzoe ot tak dostawac 3.5tys na mecz. Do tego potrzebne jest stowarzyszenie, ktore niedawno powstalo (dlatego dopiero na wiosne 1zl z biletu bedzie moglo byc brane pod uwage).

Moim zdaniem nie wszystko powinno isc na oprawe (mimo iz jestem w Greengos i powinienem mowic inaczej :) ) tylko wlasnie z tej złotowki powinny byc np. dofinansowywane specjalne na wyjazdy na LKS, Widzew czy Jagiellonie. Na to chyba kazdy jest w stanie sie poswiecic :-) Powinny byc rowniez dofinansowywane takie mecze jak Lechia-Slask gdzie goscie np. na wejsciu dostawali by kielbaske i browar.

Zreszta kto nie chce placic tej 1zl, zawsze moze kupic karnet :-)

pozdrawiam
6 listopada 2005, 16:56 / niedziela
No i w końcu mądry wpis.
6 listopada 2005, 16:56 / niedziela
masz racje raczek! o takie cos mi chodzilo ! na co potrzebne sa pieniadze na to beda wydawane!
6 listopada 2005, 16:57 / niedziela
Ale jakby weszlo to w zycie to puchy by chyba zostaly?
6 listopada 2005, 18:22 / niedziela
jak widac propozycji jest wiecej .lecz panowie nam chodzi o KSZO ktore jest za 7 dni nie wybiegajmy w przyszlosc tak daleko

sprawa z biletow jest do dogadania w zimie ale niewiadomo jak bedzie , zreszto podzielam zdanie RACZKAze my niemozemy od meczu dostawa tak se 4-5 tys JEST STOWARZYSZENIE beda rozmowy zobaczymy MYSLE ZE CENA BILETU O 1 DROZSZA NIE BYLA BY TAK ZLA ALE TO MUSI PRZEJSC myslimy o kszo teraz
CZAS NA DALSZE PLANY BEDA PO OSTATNIM MECZU WIEC PROSIMY WAS NA SKUPIOENIU SIE NAD POMOCA NAD PRZYSZLYM MECZEM
7 listopada 2005, 10:01 / poniedziałek
Dziś ( 7.11.2005 ) o godz. 20 w hotelu ROKO odbywa się spotkanie Greengos ! Wszystkie osoby zainteresowane pomocą na najbliższy mecz z Kszo proszone są przyjście , zachęcamy również o przyjście osoby które maja zamiar wstąpić w nasze szeregi , badź też mają jakieś pytania ewentualnie zastrzeżenia! Pamietajcie że bardzo liczymy na pomoc przed najbliższym spotkaniem z Kszo gdyż mamy naprawdę fajne plany jednak by one mogły w pełni zostać zrealizowane potrzebujemy podstaw finansowych ! Uchylając małego rąbka tajemnicy , powiem iż oprawa na Kszo będzie w również w jakimś stopniu dziełem ULTRA WISŁA ( a jak dla mnie oprawy Wisły to klasa światowa :) ) ! Pozdrawiam i zachęcam do przyjścia !
-------------------------------------------------- ---
P.S - Zachęcamy do przyjścia WCZEŚNIEJSZEGO do młyna gdyż bardzo nam to pomoże w odpowiednim wykonaniu planów ! Niestety mankamentem u nas jest to iż właściwy młyn formatuje się do pierwo po pierwszym gwizdku choć mam nadzięje że to się stopniowo będzie zmieniać ! Spójrzmy chociaż na Legię która chociażby na derbach zaprezentowała oprawę już przed pierwszym gwizdkiem z hałsem " Dopiero rozgrzewka " <--- bardzo fajny motyw :) !
7 listopada 2005, 12:32 / poniedziałek
DAMEK napisał:

>P.S - Zachęcamy do przyjścia WCZEŚNIEJSZEGO do młyna gdyż bardzo nam to >pomoże w odpowiednim wykonaniu planów ! Niestety mankamentem u nas jest >to iż właściwy młyn formatuje się do pierwo po pierwszym gwizdku choć mam >nadzięje że to się stopniowo będzie zmieniać ! Spójrzmy chociaż na Legię która >chociażby na derbach zaprezentowała oprawę już przed pierwszym gwizdkiem z >hałsem " Dopiero rozgrzewka " <--- bardzo fajny motyw :) !

Cały problem polega na tym, że Wisła czy Legia grają mecze o 17 czy 18, a my o 13, 12, a czasem nawet o 11. A przed meczem trzeba jeszcze piwo wypić, z kumplami pogadać itd. No i niestety wiekszości udaje się dojść na stadion w ostatniej chwili. Ja również mam nadzieje, że zacznie się to zmieniać, przecież Adamowicz obiecał oświetlenie ;)
7 listopada 2005, 13:52 / poniedziałek
ZETO odezwij się do mnie na maila 3000maciek@wp.pl szukam kontaktu z tobą od dawna Maciek z Chełmu

sory za zaśmiecanie forum
7 listopada 2005, 15:56 / poniedziałek
:) skoro tak wcześnie są mecze u nas w Gdańsku to równie dobrze można się spotkać z kolegami po meczu :) i opić udaną oprawę przy okazji !! Pozdrawiam :) !
7 listopada 2005, 16:23 / poniedziałek
ten 1zł od biletu to według mnie najmądrzejszy pomysł, kto nie chce, niech kupi karnet... Jeśli nie wyszystkim chodzi o oprawy to także kasa by szła na pociągi specjalne itd!! Więc pomysł najlepszy lecz zapewne ciężki do zrealizowania, ale czy klub który na wsparcie kibiców nigdy nie mógł narzekać nie może tego zrobić?
7 listopada 2005, 17:44 / poniedziałek
wasze intencje sa naprawdw dobre i sa niezle na przyszlosc ale MY caly czas mamy problem na niedziele potrzebna nam pomoc teraz w ciagu 3 dni musimy miec do piatku wszystko zaklepane a z planmi na przyszlosc jak drozsze bilry to bedziemy myslec NARAZIE KSZO!!!!!!!!!!!!!!

wiemy np ze jeden z kibicow zrobil zrzute u siebie w szkole i chce nam dzis to przekazac wiec warto myslec o KSZO
7 listopada 2005, 18:15 / poniedziałek
Mam jedno zastrzeżenie co do oprawy na kilku meczach...kiedy idzie jakaś sektorówka
to jest widoczna przez jakieś 5 sekund a dlaczego? Bo po tej chwilce idą w ruch te pomarańczowe "dymy" bezsensu jest coś takiego...albo pirotechnika albo sektorówka.
7 listopada 2005, 21:46 / poniedziałek
Vodek staramy się z oprawy na oprawy wszystko udoskonalać...problem czasem leży po naszej stronie że niektóre osoby za wczesnie wprowadzaja pewne elementy ale czasem po stronie " młyna " ktory po chwili tryzmania sektorówki "zaczyna się nudzić " i niektóre osoby puszczaja i sektorowka spada :) ! Mam nadzieje ze na Kszo wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik !
------------------
WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA PUCKA KTÓRY PRZYNIÓSŁ NAM DZIŚ PIĘNIĄŻKI I ZASILIŁ NASZE FINANSE PRZED KSZO ! OBY WIĘCEJ TAKICH DATKÓW ! JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI !
7 listopada 2005, 22:00 / poniedziałek
Vodek wiadomo, czlowiek uczy sie na bledach. Na meczu z LKS-em oprawa naprawde mogla byc najlepsza, ale rozne okolicznosci spowodowaly ze tak nie bylo... Poprostu za szybko niektorzy robia rozne rzeczy, typu odpalenie wulkanow itp. Bedzie gniazdo to stanie na nim czlowiek ktory bedzie wszystkim zarzadzac, narazie musimy sobie radzic inaczej i obiecuje ze postaramy sie aby na Kszo, meczu konczacym ta runde na Traugutta wszystko bylo dopiete na ostatni guzik. Bo plany po dzisiejszym spotkaniu mamy naprawde super i jesli to wyjdzie chyba wszyscy beda zadowoleni (i wrzuca do puszki, bo po spotkaniu bedziemy na dosc sporym minusie, jesli nic sie nie zmieni, chociaz dzieki Puckowi ktory dzisiaj nas wspomogl bardzo ladna kwota jest juz duzo lepiej).
7 listopada 2005, 23:09 / poniedziałek
witam!
pomysł obarczania wszystkich kibiców wydatkami na oprawę (np. 11 zł za bilet z czego złotówka na oprawę, pomysł mas'a bodajże o 100% podwyżce rozpatruje rzecz jasna w kategorii żartu, całkiem zresztą śmiesznego :)) przy całym szacunku uważam za niedorzeczny; trzeba tu niestety wychylić się zza kręgu ultras i spojrzeć na sprawę z nieco szerszego kata...
wyobraźcie sobie, że idziecie w niedziele na Lechię, przed kasą wyciągacie dyche, kładziecie na lade i mówicie "jeden na amfiteatr"...
- 11 złotych proszę
- ?!? <konsternacja> ?!?
- no tak, bo dzisiaj w przerwie na murawie balet występuje ;)
ciekaw jestem Waszej reakcji...
jestem pełen podziwu dla Greengos przede wszystkim za to, że angażują swój wolny czas po to, aby na Lechii było nieco barwniej, jednak musicie zrozumieć, że na Lechie (na całe szczęście) przychodzi cały czas kilka tysięcy kibiców, a OGROMNA WIĘKSZOŚĆ przychodzi po to, aby ZOBACZYĆ MECZ...
rozumiem Was doskonale bo ultras stanowi 60% mojej motywacji chodzenia na GKS, ale nie zmienia to faktu (być może przykrego i trudnego dla Was do zaakceptowania), że tylko część Lechistów popisy Greengos naprawdę jarają, większość patrzy na nie na pewno bardzo przychylnie, aczkolwiek bez emocji (wprowadzenie przymusu płacenia za nie mogłoby dość wyraźnie zmienić ten stan rzeczy), a części pewnie w ogóle one nie interesują; niezależnie od stosunku do opraw każdy płaci za bilet tyle samo, każdy ma takie samo prawo nazywać się Lechistą i ze zdaniem każdego w tej kwestii trzeba sie liczyć; Wasza ocena i propozycje są subiektywne - i tak nie wierzę by zarząd Lechii, który musi rozpatywać tą sprawę obiektywnie i "zdroworozsądkowo" zgodziłby się na te przykładowe 11 złotych...
w tej sytuacji najsłuszniejszym rozwiązaniem pozostaje puszka - wrzuca ten komu zależy (nawiasem mówiąc jeszcze nie spotkałem sie z puszką na samym stadionie... :| czasem przed bramą ją widzę, na samym obiekcie jeszcze mi się nie zdarzyło... <-- sprawa do przemyslenia); myślę, że wartoby też spróbować wystąpić do zarządu o jakieś dotacje, nie muszą być kosmiczne przecież np. 500 PLN co dwa tygodnie na pewno nie zrujnuje budżetu klubu, a rozwiązanie na pewno o wiele łatwiejsze do przełknięcia przez włodarzy Lechii niz te sławetne 11 za bilet... no i komplikacji (choćby z US) znacznie, znacznie mniej...
7 listopada 2005, 23:22 / poniedziałek
aha jeszcze pytanie:
czy przedstawiciele Greengos byli w zarządzie Lechii, rozmawiali z prezesem czy kimś innym i powiedzieli: "mamy super pomysł na "oprawę rundy" na mecz z KSZO, otóż chcemy zrobić to (...) i to (...), brakuje nam do tego 500-800-1200 złotych, chcieli byśmy w godny i huczny sposób pożegnać ta rundę i podziękować kibicom i piłkarzom za jesień... ze swej strony obiecujemy ogromną mobilizacje, wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, przeprowadzimy też małą akcję propagandową i postaramy sie ściągnąć na mecz możliwie jak najwięcej naszych kolegów, znajomych, rodzin bla bla bla... (zapowiedź MEGA oprawy też mogłaby być haczykiem na kilku nowych kibiców)"
jeśli odpowiedź brzmi tak, to zwracam honor i obiecuje więcej sie nie mądrzyć ;)
PS ten balet w żadnym razie nie miał być porównaniem dla Greengos i mam nadzieję, że moja wypowiedź nie została zrozumiana opacznie!
pozdrawiam i życzę sukcesów!!
8 listopada 2005, 00:56 / wtorek
Główna rozmowa przedstawiciela ULTRAS ma sie odbyć jutro więc jeszcze nie wszystko stracone i możliwe, że zobaczymy wspaniałą oprawę na meczu z KSZO (na który zapowiadają swój przyjazd wrogowie zza miedzy) godną 1 LIGI
8 listopada 2005, 15:55 / wtorek
Klub jakos nie ma zamiaru dawac nam poprostu pieniedzy, tylko np. teraz powstaly opaski i zysk z nich (ok 1.5zl za sztuke) bedzie przeznaczony wlasnie na oprawe z KSZO. Ale nie mamy za to pretensji, ba, dziekujemy ze wogle chca nam pomagac i rozmawiac.

Maly85, chcesz jechac na wyjazd do Lodzi, łał specjal, ale super. Cena biletu? 70zl. Wiadomo, ze nie jedzie wtedy 800 osob tylko przynajmniej polowa mniej.

Druga sytuacja, gdy za bilet na Lechie placisz 11zł

Chcesz jechac na wyjazd do Łodzi, łał specjal, ale super. Cena biletu? 30zł, smieszne pieniadze! Jedziemy! Liczba osob zwieksza sie do pisanej wczesniej, czyli 800, albo jeszcze wiecej! Pilkarze sa wspomagani dopingiem przez cale spotkanie i wygrywaja 0:1 na koniec dziekujac kibica.

Pisalem juz wczesniej, nam ultras byloby potrzebne co najwyzej 30gr-40gr z tego biletu, ale sa inne potrzeby, dla wiekszosci kibicow pewnie wazniejsze. A jak wiadomo Lechia zostala odbudowana przez kibicow...

pozdrawiam
8 listopada 2005, 17:22 / wtorek
otóż Raczek moja odpowiedź jest analogiczna: wszyscy kibice nie moga dopłacać dodatkowej forsy tylko na ten cel - niejako 5000 osób składa się na bilet dla 500 - dla Ciebie bomba bo bilet ponad połowe tańszy wcale mnie to nie dziwi, ale spytaj się pozostałych 4500 czy im ten układ odpowiada, pewnie znajdzie sie trochę takich osób które potwierdzą, ale większość zaprotestuje, zreszta całkiem słusznie... jeżeli klub zauważy np w wysłaniu 800 kibiców do Łodzi szansę na lepszy wynik, to może nieco przesunąć swoje środki budżetowe i z tych 10 złotych dać np 30-40 groszy na wyjazd - to są pieniądze i polityka klubu i nic mi do tego, ale podniesienie ceny biletu na ten tylko cel musi być w opinii tych, którzy mają wyjazdy i oprawę w dupie po prostu niesprawiedliwe ("dlaczego mam płacić jak w ogóle na oprawy nie patrze", "dlaczego mam dopłacać jak mnie race nie jarają", "dlaczego mam im dopłacać do biletu jeśli ja na wyjazd nie jadę" <-- zapewne znalazłbyś jakieś swoje argumenty na takie uwagi, i być może sercem bym sie z Toba zgodził, ale rozumem niestety nie...)
rozumiem doskonale Twoje racje, mi też zależy na jak najlepszej oprawie i zawsze mnie cieszy gdy jak największa grupa Lechistów jeździ na wyjazdy, gdy nas widać i jest o nas głośno; zrozum jednak, że ULTRAS to tylko mały odsetek wszystkich kibiców, a części (badań nie robiłem, więc nie piszę "większości") tak naprawdę działaność Greengos nie interesuje... gdyby było inaczej ten wątek prawdopodobnie w ogóle by nie powstał...

zreszta i tak uważam, że nie ma co więcej tego wątku drążyć, podniesienie ceny biletu wyłącznie na potrzeby ULTRAS to dla mnie science-fiction, nie jestem w stanie uwierzyć, że zarząd zaakceptowałby coś takiego

pozdrawiam
9 listopada 2005, 00:11 / środa
wg. mnie powinna zostac cena podniesiona o 1zł, ta złotówka została by przekazana stowarzyszeniu "Lechiści", a oni już nią odpowiednio zagospodarują z myślą o wszystkiech kibicach Lechii
9 listopada 2005, 11:34 / środa
1 pln od biletu liczmy 5 tysiecy ludzi to bedzie 5 tysiakow czyli 500 rac juz chciał bym to widziec :)))
9 listopada 2005, 18:43 / środa
raca niestety nie kosztuje 10zł, ale nie o tym chcialem pisac:

Brakuje nam oficjalnie 300zł! Zrezygnowalismy z 1 czesci oprawy, ale coz, 1tys juz nie zbierzemy. Tak wiec kto moze, najlepiej osobiscie niech wrecza nam pieniadze, bo na konto juz nie dojda. Mozna zostawiac je codziennie w klubie do godz. 16, badz w piatek od godz. 16.00 na hali, gdzie bedzie przygotowywana oprawa itp...

Pozdrawiam i licze ze wspomozecie nas chociazby polowa tej kwoty, reszte splacimy najwyzej skladkami z nastepnego miesiaca!

Maly, wracajac do tej zlotowki z biletu, wiadomo, ze kazdy inaczej na to patrzy... Ja Cie raczej do mojej wersji nie przekonam, a Ty mnie do swojej... Na koniec sezonu, w "sezonie ogorkowym" bedzie mozna podyskutowac :)

pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.225