Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Do Lechistów

strona 1/1

6 listopada 2005, 13:21 / niedziela
Mam dwa pytanka prosze odpowiedzcie!! Gdzie można kupuić takie te race i efekty które greengos używają gdy robią oprawy?? Dugie pytanie co to są te śledzie non stop gdzieś to słysze i gdzieś o tym czytam?? Myśle ze to arkowcy ale nie jestem pewien! Z góry dzieki za odpowiedzi!
POZDRAWIAM
6 listopada 2005, 13:31 / niedziela
Nie No To Lechista Z Ciebie Jak Byk...Ale Jak Ma Sie 12 Lat To GLupie Pomysly Przychodza Do Glowy :D
6 listopada 2005, 13:35 / niedziela
Lechista pełną gębą :)

Masz odpowiedź:

ŚLEDŹ, śledź oceaniczny, Clupea harengus, ryba z rodziny śledziowatych; dł. 10–50 cm; ciało wrzecionowate, bocznie ścieśnione; żyje ławicami; odbywa wędrówki pokarmowe i rozrodcze na tarliska u wybrzeży lub na ławicach podmor.; zależnie od wielkości, wieku i rasy samica składa od 10 tys. do ponad 100 tys. jaj; młode dojrzewają w wieku 3 lat lub później, zależnie od rasy; dł. życia 20–25 lat; szeroko rozprzestrzeniony w wodach pn. części O. Spokojnego i O. Atlantyckiego i w morzach przyległych, tworzy wiele podgat., ras i lokalnych stad, różniących się budową (liczba kręgów, łusek, wyrostków filtracyjnych) i biologią, gł. obyczajami związanymi z rozrodem (tarło w b. różnych okresach i środowiskach), a także tempem wzrostu; do najważniejszych ras śledzi należą: śledź atlantycki, śledź norweski, śledź pacyficzny, śledź bałtycki (tzw. sałaka) i śledź białomorski. Śledź jest najważniejszą rybą w rybołówstwie światowym. Mięso smaczne, o wysokich wartościach odżywczych, spożywane w stanie świeżym, wędzone, solone i w konserwach.
6 listopada 2005, 13:36 / niedziela
śledzie są to takie ryby(ludzie) o kolorach żółto-niebieskich(kureskich) które są pazożytami i zaśmiecają naszą biało-zieloną ziemie!!!Występuja w rejonie Gdyni a ich szef to Władek z Pół nocy!!!:)wszystkie osobniki tych ryb to geje i dlatego robi sie ich coraz mniej.

A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK
6 listopada 2005, 13:38 / niedziela
No to powstał drugi wątek o temacie "Uśmiechnijmy się"
6 listopada 2005, 13:45 / niedziela
Ja maiałem nadzieje na normlne odpowiedzi!
po 1 nie mam 12 lat
po 2 ja dobrze zanm odpowiedzi na te pytania
po 3 ja chciałem sprawdzić waszą wiedze coś w rodzaju ankiety
po 4 wy sami chyba nie zancie odpowiedzi haha<lol2>
6 listopada 2005, 13:53 / niedziela
a po 5 wszyscy tutaj jestesmy Lechistami i jezeli juz taki nick sobie wybrales to dodaj cos jeszcze, NIE!!! anonimom na forum.
6 listopada 2005, 14:12 / niedziela
wykasować temat.CO ZA BARAN!
6 listopada 2005, 14:12 / niedziela
wykasowac ten temat bo siara...
6 listopada 2005, 15:24 / niedziela
Drogi Leechisto jeżeli uważasz sie za prawdziwego kibica,nie zachowuj się jak dziecko z kaprysem na swojej słodkiej bużce...To nie jest twój pierwszysy i bezsensowny temat na forum a jeżeli nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia to poprostu jak to szanowni dresiarze mówią:Wyluzuj.
6 listopada 2005, 16:55 / niedziela
Skoro znasz odpowiedz na pytanie to na ch*j spamujesz forum?????

Ps. Przypomniala mi sie pewna stara piosenka "Wiec chodz pomaluj moj swiat na ..." lol
7 listopada 2005, 21:09 / poniedziałek
" Skoro znasz odpowiedz na pytanie to na ch*j spamujesz forum?????"

Dobre Piro ;D .. <spamujesz> ..pozdroo
7 listopada 2005, 21:35 / poniedziałek
lechiafanstczew - odezwij się do mnie na mail szkot_lechia@wp.pl !
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.392