Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Transfery na wiosne!

strona 1/7

6 listopada 2005, 20:11 / niedziela
jak myslicie kogo mozemy pozyskac a kogo pozbyc z naszego teamu!!!
Ja zastanawialem sie nad Cetnarowiczem z Tura..moze ten Męrzyk z Sandecji!!!!a moze Imeh lub Patalan????>>(prosze o nie napinanie sie jak komus niepasuje tych dwuch ostatnich:)...)
6 listopada 2005, 20:34 / niedziela
Jak dla mnie najlepiej jakby ściągnięto Pawlaka z Dyskobolii i Piątka z Cracovii bo i tak nie grają w 1 lidze a na Traugutta by się przydali. Latem nie wyszło z tym transferami może teraz choć też raczej wątpliwe
6 listopada 2005, 21:12 / niedziela
no tak ale to sa pilkarze defensywni a nam potrzeba napastników...chyba ze Wisniewski sie otworzy po kontuzji to wtedy napastnika a nie napastnikow!!!Rusinek wtedy bylby dobrym zmiennikiem!!!moze jak bedzie mial mniej czasu na strzelanie to moze wtedy zacznie strzelac...
6 listopada 2005, 21:20 / niedziela
ja proponuje napastnika moze tego patalana?
6 listopada 2005, 21:24 / niedziela
Z ofensywnych zawodników może być Banaczek z Lubina albo Paulewicz z Polonii. Patalan jak dla mnie też może być. Tyle tylko że prawdopodobnie tych co byśmy chcieli i tak nie zobaczymy bo trener będzie miał swoich faworytów a klubu na niektórych po prostu nie będzie stać. Co do graczy z trzeciej i niższych lig to raczej jestem sceptycznie nastawiony bo druga liga to dla nich za wysokie progi. Tym bardziej że Lechia potrzebuje zawodników doświadczonych pierwszego formatu a nie zmienników. Ale będzie dobrze Wojciech się wyleczy do końca i wróci Szulo i już to inaczej będzie wyglądać.
6 listopada 2005, 21:32 / niedziela
w sumie to masz racje LG Zaspa...ale ja jeszcze zamiast Paulewicza z Polonii to bym powalczyl o innego pilkarza Polonii Arifowica!!ma potencjal!a z 3ligi tylko Cetnarowicz,Męzek i Gnegne z Janikowa(szybki skurczybyk strasznie)...ale to mozna spekulowac i spekulowac:)i chcialem jeszcze zeby w tym temacie poruszyc temat naszego biednego marnotrawce Grzesia Króla...przekreslacie go juz czy nie?warto dac mu szanse?bo moim zdanie to jest szansa zeby go pozyskac bo w Polonii chyba nie czuje sie najlepiej!!!
6 listopada 2005, 21:41 / niedziela
A wie ktoś jak wygląda lub jak się skończyła sprawa z tym napastnikiem Sandecji Nowy Sącz? O ile pamiętam nazywa się Mężyk (22 lata). Ponoć jest skuteczny, choć to III liga.
6 listopada 2005, 21:57 / niedziela
Dajcie spokój z Patalanami i innymi patałachami. Oni nie nadają się do niczego. Praktycznie z każdago klubu zostają wywalani, zanim sezon rozpocznie się na dobre.

Lechii potrzebny jest PRAWDZIWY obrońca, i tu widzę miejsce dla Cygana (Mariusz Pawlak). Lechista z krwi i kości, doświadczenie.

Drugiej lini bym się nie czepiał. Chyba że jakiś zdolny młodzieniec. Bo po pierwsze mamy Wojciecha. Po drugie wróci Szulo. Po trzecie jest Kalka.

Do ataku sprowadziłbym Nowaka ze Zdroju Ciechocinek. Młody, a bramki strzela na zawołanie. Do tego ma ambicje grać wyżej niż III liga.

Reszta wzmocnień to rezerwowy bramkarz i boczni obrońcy. Aż ciarki przechodzą po plecach, jak się słyszy, że Bączek może nie zagrać. A co się dzieje z obroną jak zabraknie Pęczaka lub Fechnera ?? Te experymenty z Żukiem, Dzienisem czy Wilkiem niezbyt miło wspominam.
6 listopada 2005, 22:13 / niedziela
Zeto zgadzam sie co do Cygana a co myślisz o Piątku. Co prawda nie jest "rodowitym" Lechistą ale może jednak. Latem był o krok od wypożyczenia do Lechii ale na przeszkodzie stanęły kwestie finansowe bo Cracovia za dużo za niego chciała ale skoro i tak w ogóle nie gra to dlaczego ma siedzieć na ławie w 1 lidze.
6 listopada 2005, 22:23 / niedziela
Widac Zeto ze znasz sie na pilce ale niezgodze sie z toba co do Patalana....Widzialem go wiele razy w akcji poza meczem ligowym..i zrobil na mnie spore wrazenie..on poprostu musi sie przelamac zaczac strzelac..a trenerzy zadko daja mu szanse..wiec siedzi na lawce...jak dlamnie na druga lige by sie nadawal..i napewno jest lepszy od Rusinka!moze sie myle ale atak Nowak Patalan bylby dobrym ukladem i jeszcze zmieniali by sie z Wiśnią!co o tym sadziecie?
6 listopada 2005, 23:20 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 listopada 2005, 23:24 / niedziela
Do Pawlaka i Piątka proponowałbym jeszcze Kaczmarczyka który co prawda mówił że wróciłby do 1-ligowej Lechii i na razie chce grać w 1 lidze ale za wiele to on sobie tam ostatnio nie pograł. W Grodzisku się go pozbyli a w Łęcznej u "Boba" zagrał tylko dwa mecze po kilkanaście minut. Nie wiem czy ma jakąś kontuzję ale chyba ciężko mu będzie przekonać Kubickiego. Jakiś napastnik przydałby się też chociaż już mamy niezłego strikera. Po tym co pokazał dziś Wiśnia to wielka szkoda że przez ten prawie rok w Lechii prawie w ogóle nie grał.
6 listopada 2005, 23:26 / niedziela
to oswiec nas Bondzki i powiedz jaka jest twoja wizja transferów!
7 listopada 2005, 00:10 / poniedziałek
Jaki Patalan co niektorym tutaj podrodze???!!! Nie dosc ze jest to mocno przereklamowany zawodnik, to jeszcze przyzwyczajony do kontraktow z czterema zerami !!! Krzysiek Rusinek napewno jest zawodnikiem lepszym, bardziej perspektywicznym i to jemu jest wlasnie potrzebne przelamanie !!!
7 listopada 2005, 07:46 / poniedziałek
A ktoś ma jakieś rozeznanie co się dzieje z jednym z naszych wychowanków, mianowicie z "grającym" w Wiśle Kraków Dawidowskim?
7 listopada 2005, 09:28 / poniedziałek
Dawidowski miał kontuzje i nie grał chyba z 1,5 roku. Teraz dochodzi do siebie ale ciężko jest wrócić do optymalnej dyspozycji po takim długim czasie. A do tych co nie wierzą w Rusinka zobaczycie na wiosne. Będzie strzelał jak w zeszłym sezonie!
7 listopada 2005, 11:58 / poniedziałek
Rusin strzelać bramki potrafi, ale tego nie potrafi pokazać. ma na to czas, bo na razie żadne transfery się nie szykują i jest raczej pewniakiem w pierwszym składzie.

zobaczmy na 3 ligę...
1 grupa
14 goli - M.Kowalczyk (Mazowsze Grójec),
13 goli - Świątek (Stal Głowno),
8 goli - Boguski (ŁKS Łomża).

2 grupa
13 goli - D.Nowak (Zdrój Ciechocinek),
11 goli - Cetnarowicz (Tur Turek),
8 goli - Cieśliński (Toruński KP), Dudziński (Kaszubia Kościerzyna), Kretkowski (Zdrój Ciechocinek), Wachowicz (Lech II Poznań).

3 grupa
9 goli - Robak (Miedź Legnica),
8 goli - Miąsko (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sołtysik (Raków Częstochowa),
7 goli - Druciak (Chrobry Głogów), Tyc (Polar Wrocław).

4 grupa
8 goli - Mężyk (Sandecja Nowy Sącz),
7 goli - Gil (Wierna Małogoszcz),
6 goli - Gromba (Avia Świdnik), Popławski (Motor Lublin).

No cóż. wyniki typu '14 goli' robią wrażenie....

Wspomniany wcześniej Mężyk prowadzi wmklasyfikacji w grupie 4... 8 goli.
10 listopada 2005, 21:53 / czwartek
"Cudze chwalicie a swego nie znacie"
...odwołuje się do tego powiedzenia odnośnie pozycjij bramkarza w naszym klubie.
Lechia testuje młodego chłopoaka z Gryfa a nie widzi talentu bramkarskiego jaki może zmarnować sie w rezerwach.
Młody chłopak zdaje się rocznik 88 ma dobre papiery na granie i mógłby powalczyć o miejsce w składzie a zostaje odesłany do słabiutkiego 5 ligowego klubu gdzie zreszta notuje bardzo dobry występ i chroni drużynę przed porażka, przerywając tym samym pasmo porażek.
Może należałoby się również mu pświęcić więcej uwagi?
Kolejny dobry zawodnik może się nam zmarnować ....
10 listopada 2005, 23:21 / czwartek
Moim skromnym zdaniem, to nalezaloby sie zastanowic, czy nie warto na Traugutta sprowadzic osoby odpowiedzialnej za transfery w Kaszubii... Moim zdaniem, ten czlowiek ma nosa... Co i rusz kupuja i sprzedaja, sama Lechia chetnie siega po pilkarzy z Koscierzyny, wiec moze taka osoba by soe w Lechii przydala...
Przewinal sie tu watek Grzesia Krola, jak dla mnie, przy nie ukrywam wielkiej sympatii do tego chlopaka, jest to juz temat zamkniety. Nawrt gdyby Grzes zechcialby sie z Lesia przeprosic, w moich oczach juz jest zdyskryminowany. Nie jako zawodnik, bo jak dla mnie to jest ogromny, acz zmarnowany talent, ale jako osoba, do ktorej w ciezkiej chwili (pamietacie przeciez ze okres przygotowawczy przepracaowal z Lechia) wyciagnieto reke, ale on ta reke oplul. Nie ciezy mnie ze gra teraz w rezerwach, bo nie zycze mu zle, ale nie chcialbym go juz na Traugutta widziec. To jest rzecz jasna moj osobisty osad i ocena, nie wszyscy zapewne sie ze mna zgodza, ale maja do tego jak najbardziej prawo. Moze bede potrafili mnie przekonac, ze jestem w bledzie? Kto wie...
Pozdrawiam
10 listopada 2005, 23:32 / czwartek
Grzesiu Krol chociaz juz nie wiek ten ale jeszcze do bramki umie strzelic:),Dobry rezerwowy bramkarz,Mariusz Pawlak co tu duzo mowic Lechista pelna geba:)doswiadczenie zdobyte w 1 lidze wprowadzilo by spokoj i pokierowalby mlodszymi.Przydalby sie tez rasowy napastnik(szkoda,ze Kugi juz ma swoje latka).
Pzodrowienia z Emigracjii!!!
11 listopada 2005, 20:25 / piątek
Mam pytanie co sie dzieje z Kuba Blawatem(kiedys Kp Sopot)nie dawno Lechia,oraz z Marcinem Waniuga(gral w Aklasie)Niestety poprzez pobyt pozagranicami nie jestem w temacie i nie widze ich nigdzie w skladzie.Dziekuje za info.
TYLKO LECHIA
11 listopada 2005, 20:32 / piątek
Bławat jest do końca roku wypożyczony do Cartusii. Wystąpił może ze dwa razy wchodząc na ostatnie minuty. Co do Waniugi to chyba nie kontynuuje kariery ale mogę się mylić.
11 listopada 2005, 20:51 / piątek
Moim zdaniem najwazniejsze bedzie utrzymanie wszystkich zawodnikow z kadry i uwazam, ze na ten sezon to wystarczy.
Watpie aby podczas zimy znalazl sie mega sponsor, ktory wylozy duza kase i jako cel wyznaczy awans do 1 ligi.
Wroci Blawat i Szulik tak wiec dochodza kolejni 2 wartosciowi zawodnicy, a przy tym nie zapominajmy o naszym zlotym pokoleniu juniorow, ktore niestety caly czas sie marnuje.
Zalozenie na ten sezon to utrzymanie i uwazam, ze z obecna kadra jest on w 100% realny jesli dopisze zawodnikom zdrowie, i jesli trener dobrze przemysli runde jesienna.
11 listopada 2005, 21:00 / piątek
Osobiście rzucił mi się w oczy pewien zawodnik Floty Świnoujście o nazwisku Mikuła,to napastnik strzelający mnóstwo bramek przez ostatnie sezony na IIIligowych boiskach,a co z nim teraz się dzieje to nie mam pojęcia...pozdro!SUPER LG!
12 listopada 2005, 09:11 / sobota
Mikula ciagle gra w Swinoujsciu odnośnik Duzo wiecej na jego temat z pewnoscia wie Tangens. Zreszta sam jestem ciekawy dlaczego ten czlowiek ciagle gra tylko III lidze.
14 listopada 2005, 20:00 / poniedziałek
no wiec... uruchomilem swoje znajomosci w Ciechocinku... i tak... Nowak jest wypozyczony z ponoc LKS-u a ten z kolei podal cene zaporowa... 500.000zl... wiec jak na moje wiadomosci... Nowaka mozna skreslic z w/w list ;]
14 listopada 2005, 22:00 / poniedziałek
odnośnik

Nowak przeszedł do Zdroju z Elany. Raczej nigdy nie był zawodnikiem ŁKS-u, był natomiast w SMS Łódź.
14 listopada 2005, 23:48 / poniedziałek
zwal jak zwal.... dostalem smsa od osoby ktora nie zajmuje sie pilka nozna na codzien... i bylo napisane ze z lodzkiego klubu... wiec stwierdzilem ze lk. sportowy... ale jak juz napisalem wyzej... cena zaporowa... nadal (aktualna;) )jest nie do przebicia... milo mi Zeto ze przejales sie moim wpisem... pozdrawiam i dziekuje za ciekawa lekture...
16 listopada 2005, 17:29 / środa
Jeśli w Świcie sytuacja się nie unormuje myślę, że warto byłoby porozmawiać z doświadczonym napastnikiem Piotrem Bajerą.
16 listopada 2005, 20:21 / środa
Niekoniecznie to musi byc ktos z III ligi Polskiej. Moze ktos z ekstraklasy co sobie tam nie radzi lub lawe grzeje, a moze ktos zza granicy?
18 listopada 2005, 20:07 / piątek
Z dosyć pewnego źródła dowiedziałem się dzisiaj,ze od przyszlej rundy bedzie grał w Lechii Piotr Cetnarowicz
19 listopada 2005, 09:50 / sobota
Ja z kolei słyszałem o powrocie na Traugutta Grzesia Pawłuszka.

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
19 listopada 2005, 10:55 / sobota
odnośnik
To Nowaka chyba u nas nie zobaczymy :-(

Cetnarowicz i Pawłuszek to już stare dziady. Zresztą Pawłuszek (kolega Kaczmarka) w Gdańsku raczej wzbudzał śmiech. Nie wiem czy są potrzebni w Lechii.

Na mecz z KSZO był za to zaproszony Kobus, co prawda nie dojechał, ale chodzą słuchy, że być może na wiosnę wzmocni atak Lechii.
19 listopada 2005, 15:23 / sobota
Co do Pawluszka to rozmawialem z Jego bratem,ktory pracuje na stacji Orlen-u przy 3-go Maja i on powiedzial ze juz przed sezonem Lechia chciala go sprowadzic ale sie nie dogadali
19 listopada 2005, 16:27 / sobota
Lechia powinna ściągnąć Smolarka wtedy byłoby fajnie:D
19 listopada 2005, 19:14 / sobota
co do Kobuza to jestem pozytywnie zaskoczony. Mam same dobre wspomnienia co do niego z niższych lig i bramki walił jedna za drugą. Moim zdaniem byłby to ciekawy powrót i można zaryzykować.
19 listopada 2005, 20:08 / sobota
Pamiętam kobuza z unii tczew jak weszli do III ligi tam wtedy grał bez zastrzeżeni
19 listopada 2005, 20:22 / sobota
Kobus łobuz. Pamiętamy Chojnice.
20 listopada 2005, 15:47 / niedziela
20 listopada 2005, 16:52 / niedziela
Ludzie większość z was sprowadzała by tylko "lechistów z krwi i kości"
Lechii potrzebni są dobrzy zawodnicy a nie tacy co grali kiedyś w Lechii. Może nie jesteśmy najbogatszym klubem w Polsce ale jednego czy dwoch napastnika i może jednego pomocnika pieniążki może uda się uciułać. Moje propozycje:
Dariusz Patalan (Arka)
Karol Piątek (Cracovia)
Łukasz Szczoczarz(Cracovia)- to jest ich żelazny rezerwowy,ale na wypożyczenie do końca sezonu może by się zgodzili.
Kamil Oziemczuk (17-latek z Górnika Ł.)
Dariusz Kozubek (Korona)
Marcin Smoliński (Legia)
Adrian Mierzejewski (Wisła P.)
Dawid Pliżga (Zagłebie L)
są to dobrzy zawdonicy a nie grają w I lidze zbyt wiele....
20 listopada 2005, 17:26 / niedziela
chcecie byłych lechistow to niech kaczmarek ściągnie Andrzeja Marchela Zdzisia Puszkarza i Bobo Kaczmarka
20 listopada 2005, 17:32 / niedziela
Przychodzą: Radosław Bartoszewicz (P - Arka Gdynia), Jakub Bławat (N - Cartusia Kartuzy), Piotr Cetnarowicz (N - Tur Turek), Asmane Ousséni Gnegne (N - Unia Janikowo), Zbigniew Kobus (P - Rodło Kwidzyn), Branko Rasić (N - Unia Janikowo)

Odchodzą: Łukasz Giermasiński (P - ?)

z 90minut.pl
20 listopada 2005, 17:45 / niedziela
Sick - wczoraj jeszce nic nie było na 90minut.pl o planach transferowych Lechii :).
Jestem zaskoczony, bo gracze wymienieni przez portal gwarantują naprawdę wysoki poziom gry i zdecydowaną poprawę gry (głównie ofensywnej).
Jeśli udałoby się sprowadzić Bartoszewicza, Kobusa, Gnegne i Rasicia (wszyscy pamiętamy tych dwóch graczy z ubiegłego roku) + solidnego obrońcę - to wiosna może być nasza.
Choć szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby np. Bartoszewicz trafił do Lechii, choć - kto wie?
20 listopada 2005, 18:17 / niedziela
No przeglądałem 90.minut i nie bardzo mogę to znależć!!!!Jeżeli to wyobrażnia to gratuluje a jeżeli prawda to super!!!!!Proszę tylko po dzisiejszej kolejnej wtopie nie dołować jeszcze bardziej tych wspaniałych,najlepszych kibiców bo się .....wkurwie!!!!!
20 listopada 2005, 18:37 / niedziela
Ta lista na 90minut to jakieś pobożne życzenia, zwłaszcze jeśli chodzi o Bartoszewicza. Chłopak w dwóch ostatnich meczach wychodził w pierwszym składzie i po pierwsze: nikt w Arce nie chce się pozbywać tego utalentowanego pomocnika; po drugie: nie stać Was na jego wykupienie; po trzecie: on sam z pewnością nie chciałby zamieniać pierwszej na drugą ligę...
20 listopada 2005, 18:54 / niedziela
a mi te zyczenia sie nie podobaja.... poza Bartosiewiczem bo nie znam go ale tak po kolei...

Gnegne - Miał mecz zycia z Lechia poza tym podobno nic szczegolnego

Rasic - no tu w sumie nie jest zle...

Kobus - Przeciez juz był...

Centrowicz - nie znam nie wypowiadam sie...

a tak pozatym to przydali by sie zawodnicy 2 lub 1 ligowi a nie 3... pamitajmy ze nasza pozycja nie pozwala nam na błedy transferowe...

Pozdro
20 listopada 2005, 19:25 / niedziela
Bolek rzeczywiscie trudno to znalezc. Po lewej stronie wytluszczonym drukiem: "Transfery - II liga". Pozdrawiam.
20 listopada 2005, 19:40 / niedziela
Masz racje i sorry!!!Aktualizacja tez z 20 listopada no ale co z tego wyjdzie?????????????
20 listopada 2005, 19:51 / niedziela
Przychodzą: Radosław Bartoszewicz (P - Arka Gdynia), Jakub Bławat (N - Cartusia Kartuzy), Piotr Cetnarowicz (N - Tur Turek), Asmane Ousséni Gnegne (N - Unia Janikowo), Zbigniew Kobus (P - Rodło Kwidzyn), Branko Rasić (N - Unia Janikowo)

Odchodzą: Łukasz Giermasiński (P - ?)

@ Rzeczywiscie tak pisze, skad to wzieli i czy to prawda, dopiero sie przekonamy.
20 listopada 2005, 19:55 / niedziela
Co do Gnegne - po tym co przezyl w Gdansku, nie wime czy by chcial u nas grac ...
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.425