Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - KSZO /13.11.05 g.13:00

strona 1/4

6 listopada 2005, 20:14 / niedziela
Po pierwszym wyjazdowym zwycięstwie czas efektowie odprawić przeciwnika u siebie. Chociaż KSZO to nie chłopcy do bicia tylko solidna drużyna
6 listopada 2005, 20:20 / niedziela
Lechijko, jeszcze 6 pkt jesienią i będziemy na 7 miejscu :))
6 listopada 2005, 20:23 / niedziela
Ej a w KSZO jest jeszcze Jojko?? Bo jak jest Jojko na Lechii to jest zawsze dobra beka hehe.
Janusz Jojko LECHIA GDAŃSK!!!
6 listopada 2005, 20:31 / niedziela
Jasiu Jojko nadal 3 bramkarzem w KSZO.
6 listopada 2005, 20:59 / niedziela
Powiem krótko!!!!Lechia gra słabo ,traci punkty a dystans do gównej grupy jest max.7 pkt.To siew w pale nie mieści!!!Gdyby Lechia grała jak w pierwszych spotkaniach dziś było by tak 1) Lechia ok.35 pkt a potem długo oj bardzo długo i ...................................ktoś tam na drugim miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 listopada 2005, 21:06 / niedziela
Bolek nie rozśmieszaj, to była 15 kolejka czyli do zdobycia było maksymalnie 30 pkt ...
6 listopada 2005, 21:11 / niedziela
A z północy ktoś przyjedzie?
6 listopada 2005, 21:20 / niedziela
Władek;-)
6 listopada 2005, 21:45 / niedziela
nie przyjada, bo oni rzadza tylko polnocy.
6 listopada 2005, 21:53 / niedziela
kongo nie wiem jak u Was tam w Kongo ale u Nas w PL daja 3 punkty za wygrana wiec 15x3=45 a nie 30 pozdrawiam LG :))
6 listopada 2005, 22:21 / niedziela
sorki wielkie, liczyłem x 3 pkt ale teraz już nie wiem w jaki sposób :)
6 listopada 2005, 22:32 / niedziela
Nie ma sprawy:) Tylko Lechia Gdańsk "Zabianka"!!!
7 listopada 2005, 11:09 / poniedziałek
a wiec wszystko w nogach Białozielonych jest szansa pojechac z KSZO i punkty z włocławka dystans do miejsca premiowanego awansem tylko 9 punktów mozemy jesien skończyc na7 miejscu a wiosna zawsze jest nasza o 5 sezonów dobre wzmocnienie i pujdziemy sladami Korony i Cracovi oni tam na nas czekaja
7 listopada 2005, 16:38 / poniedziałek
panowie areczka na internecie sie napina ze wpadna na Kszo mam nadzieje ze władze klubu nie zrobia im pod górke pokarzmy wszystkim ze stadion Lechii jest otwarty dla wszystkich kibiców nie tak jak stadion Bałtyku tylko dla wybrańców Milewskiego przywitajmy Kibiców Kszo oraz ich zgod kulturalnie przeciez na wiosne bedzie to nasz ostatni wyjazd pozdrawiam
7 listopada 2005, 17:28 / poniedziałek
Gdańsk Główny - Laskowice Pomorskie: Osobowy O: 06:46 P: 08:27

Przesiadka na osobowy (oczekiwanie 16 minut):
Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz: Osobowy O: 8:43 P: 9:28

Przesiadka na pośpieszny (oczekiwanie w 59 minut w Bydgoszczy hehe)
Bydgoszcz Główna - Włocławek: Pośpieszny O: 10:27 P: 12:06
Czas jazdy: 5:20; kursuje codziennie

Przypominam mecz o 13:00 Boisko przy ul. Leśnej 53 A
link do mapy: odnośnik

Powrotny:
Włocławek - Bydgoszcz Główna: Pośpieszny O: 16:01 P:17:32

Przesiadka na pośpieszny (oczekiwanie 15 minut)
Bydgoszcz - Gdańsk Główny: Pośpieszny O: 17:47 P: 19:52
Czas jazdy: 3:51; kursuje Po - Pt, Nd, oprócz 11. Lis

Ja osobiście zastanawiam się nad podróżą samochodem, niewiem jak większość z Nas. (Piszcie)
7 listopada 2005, 18:15 / poniedziałek
Włocławek to nasz ostatni i najbliższy wyjazd w rundzie jesiennej. Myślę, że powinniśmy nadrobić wszystkie wyjazdy w tej rundzie i stawić się na stadionie Kujawiaka w liczbie podobnej do tej z Torunia. Organizacja specjala i odpowiedni komentarz spikera na meczu z KSZO na pewno wpłynęły by pozytywnie na ilość ludzi wybierających się do Włocławka.
Nawet bez specjala przy odpowiedniej mobilizacji może nas tam być spokojnie 5 setek.
7 listopada 2005, 18:31 / poniedziałek
Wydaje mi sie ze ten topik dotyczy meczu z kszo a nie z wloclawkiem.

A co do kszo to stawiam 2:1 dla nas po ladnym meczu, chlopaki sa podbudowani ostatnim zwyciestwem no i wraca Peczak i Wojciech. :))))
7 listopada 2005, 22:51 / poniedziałek
jak zagramy 2 napastnikow to bedzie komplet pkt. zobaczycie a co do kujawiaka to napewno duza ekipa pojedzie !!!!

TYLKO LECHIA !!!!
8 listopada 2005, 08:11 / wtorek
Licze na nastepne 3 ptk ;] Ale z tym nie bedzie problemu chyba :P Lechia w ostatnich 2 meczach zagrala bardzo dobrze ;] Jezeli zdobedzie jeszcze 3 ptk z Kujawiakiem to bedzie super :):):) MYyyyyyyyyyyy WierzyMyyyyyyyyyy........ !!!!!!!!! pozdro :)
8 listopada 2005, 08:12 / wtorek
Licze na nastepne 3 ptk ;] Ale z tym nie bedzie problemu chyba :P Lechia w ostatnich 2 meczach zagrala bardzo dobrze ;] Jezeli zdobedzie jeszcze 3 ptk z Kujawiakiem to bedzie super :):):) MYyyyyyyyyyyy WierzyMyyyyyyyyyy........ !!!!!!!!! pozdro :)
8 listopada 2005, 16:19 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2005, 16:31 / wtorek
Licze na dobra i jak zwykle zaskakujaca oprawe meczu. Greengosi ,pokazcie co naprawde potraficie, sprawcie bym mial znow ciarki jak na meczu z Ruchem Chorzow. 2:0 dla Lechiki :)
8 listopada 2005, 18:41 / wtorek
Mam małe pytanko:] Czy na kszo władcy północy pójdą w atmosferę?:]
9 listopada 2005, 11:59 / środa
heheh.. taaaa.. spłonie szmata czy nie? bo doczekać sie tego nie mogę.. :P
3miasto jest nasze!!!
9 listopada 2005, 16:05 / środa
Ponoc w dzisiejszym fakcie jest wywiad z Krzysiem Rusinkiem ktory podal ze po meczu z polkowicami naderwal miesiec i nie zagra do konca rundy ;/ Czy ktos cos wie na ten temat ? oby szmatlawiec sie mylil
Pzdro
9 listopada 2005, 16:54 / środa
mam pytanie o ktorej jest dokladnie zbiorka w mlynie??
tylko BKS!!!!
9 listopada 2005, 17:06 / środa
za gdańsk.naszemiasto.pl

Jeszcze dwie kolejki pozostały do zakończenia rudny jesiennej w drugiej lidze piłki nożnej. W niedzielę o godz. 13 piłkarze Lechii po raz ostatni zagrają przed własną publicznością. Rywalem biało-zielonych będzie czwarte w tabeli KSZO Ostrowiec.
Na ostatnie cztery mecze gdańszczanie wygrali trzy, a przegrali ze Szczakowianką. Zresztą pechowo, bo tracąc gola w 90 minucie. Forma biało-zielonych zwyżkuje, więc warto wybrać się na najbliższy mecz Lechii. O pechu może mówić też Krzysztof Rusinek. W meczach ze Świtem i Górnikiem Polkowice miał kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola, ale ani razu nie trafił do siatki rywali. W meczu z KSZO nie będzie miał okazji do rehabilitacji, bo w Polkowicach naderwał mięsień dwugłowy.
- Nie wiem czy będę miał okazję zagrać jeszcze w rundzie jesiennej - mówi Rusinek. - Spróbuję w przyszłym tygodniu wznowić treningi i może wyleczę się do ostatniego meczu z Kujawiakiem we Włocławku. Muszę przyznać, że zastanawiałem się nad tymi sytuacjami strzeleckimi. Myślę, że trochę brakowało mi szczęścia, a trochę zimnej krwi. Jest to niepokojące. Jeden strzelony gol pewnie pozwoliłby mi się odblokować, ale nie wiem czy w rundzie jesiennej wyjdę jeszcze na boisko.
Kolejna niewiadoma to występ Sławomira Wojciechowskiego. To czy "Misiu" zagra w niedzielę wyjaśni się tuż przed meczem.
- Do piątku w ogóle nie trenuję z piłką. Ćwiczę, biegam, chodzę na siłownię i jeżdżę na rowerze. Umówiliśmy się z trenerem Marcinem Kaczmarkiem, że decyzję podejmiemy w sobotę. Wierzę w to, że zagram, ale dzisiaj ciężko powiedzieć jak zachowa się noga w kontakcie z piłką.
Pomimo tych urazów nie zmieniają się plany taktyczne. Przeciwko KSZO gdańszczanie zagrają systemem 4-4-2.
- Tak grając wygraliśmy dwa ostatnie mecze. Nie ma sensu nic zmieniać. System będzie ten sam, będą tylko inni wykonawcy - mówi Marcin Kaczmarek, trener Lechii. - Jeśli zagra Wojciechowski w co mocno wierzę - to zapewne przesunę do ataku Macieja Kalkowskiego. W innym przypadku zapewne partnerem Piotra Wiśniewskiego będzie lepszy z dwójki Jakub Gronowski - Roland Kazubowski.
KSZO ma czwarte miejsce i szanse awansu do ekstraklasy. Różnice punktowe nie są jednak duże, bo biało-zieloni tracą do najbliższego rywala tylko pięć punktów.
- Liga jest tak wyrównana, że każdy może wygrać z każdym. Jak wygramy z KSZO to nasza strata do tego zespołu zmaleje do dwóch punktów - zapewnia Wojciechowski.
- KSZO ma doświadczony zespół. Jednak wszystko zależy od naszego podejścia do tego spotkania. Musimy zagrać na swoim poziomie, a ostatnio forma zwyżkuje. W drugiej lidze punkty trzeba rywalowi wydrzeć z gardła - powiedział trener Kaczmarek.
9 listopada 2005, 18:01 / środa
jak Rusinek przez tyle meczy nie strzelił bramki i tez nic nie pokazał ciekawego to moze to i lepiej przyjdzie ktos kto mało grał i bedzie chciał sie pokazac i szczeli 3 brameczki !!! oooooooooooooo nasz !!!!!! Sopot z Lechia :)
9 listopada 2005, 18:50 / środa
No i ryby nie zostaną wpuszczone, NO COMENT.
9 listopada 2005, 19:05 / środa
No to kurwa skandal nam zafundowali działacze wespół z psiarnią. Najbardziej oczekiwany mecz od jakiegoś czasu bez kibiców gości!!! Nasz klub dołącza do peztpenowskiej swołoczy, która woli mecze bez kibiców!
Ustawiamy się w jednym szeregu ze śledziami, a to znaczy, że większego wstydu doswiadczyć nie możemy. Oczywiste jest, że KSZO bez śledzi do nas nie przyjedzie. Także mecz bez gości.
Ciśnienie na jeden z hitów sezonu, pielęgnowane starannie przez cały tydzień poszło się jebać.
SKANDAL! Mam nadzieje, że śledzie się nie będą przejmować bzdurnym wymysłem i przyjadą...
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!
9 listopada 2005, 19:06 / środa
no to jak powie mi ktos o ktorej mamy si zbierrac w mlynie;]
Za LECHIE ZA BKS
9 listopada 2005, 19:09 / środa
W niedzielę o godzinie 13:00 ostatni w tym roku drugoligowy mecz przy Traugutta. Lechia Gdańsk zmierzy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Działacze gdańskiego klubu podjęli decyzję, że na sektor gości wpuszczeni zostaną wyłącznie kibice, którzy zakupią bilet w formie przedsprzedaży w siedzibie KSZO, podając dane osobowe.

Pozostałe informacje organizacyjne:
- kasy oraz bramy stadionu otwarte zostaną o godz. 11:30
- wejście od ul. Smoluchowskiego udostępnione będzie tylko i wyłącznie dla kibiców gości;
- sektor buforowy na wysokości Alei Sław zostanie wyłączony z użytku;
- w przerwie meczu nie będzie możliwości opuszczania obiektu.

no ladnie tak sie cieszylem na ten mecz bo przyjezdzam z Berlina, mysle ze sledzie tez beda na meczu i sektor gosci bedzie pelny a tu nagle tekie cos :( no to my morzemy juz chyba tez zapomniec o meczu w Gdyni bo nas napewno tez nie wpuszcza z Wisla :(
9 listopada 2005, 19:30 / środa
Sledzie przyjada na 100%, bo na ich forum jest ogromna mobilizacja na ten mecz. Takie dzialania zarzadu, zwlaszcza pare dni przed meczem jest bez sensu. Sledziuchy i tak przyjada i na pewno beda chcieli wejsc z Kszokami, co moze sie jedynie zakonczyc konkretna awantura. Czy nie lepiej by bylo wpuscic kibiców pachnących rybeksem razem z ich zgoda i uniknac niepotzrebnej zadymy? Moze niech sie osoby decyzyjne zastanowia jeszcze raz!
9 listopada 2005, 19:55 / środa
tyle czekalem na ten mecz i zawsze myslalem : ooo wreszcie beda sledzie! a tu co! jaaaaaa ;/ mam nadzieje ze beda sledzie w sektorze
9 listopada 2005, 19:58 / środa
Tyle ludzi chciało zobaczyc wreszcie, po latach, jakiegoś śledzia przy Traugutta a tu taki zonk...
Parafrazując hasło Wisełki:
KSZO BEZ RYBNYCH DAM? - TAKI MECZ W DUPIE MAM!
9 listopada 2005, 20:05 / środa
hmmm to moze przyjmiemy sledzi na nasze sektory? ;) mecz pojednania :) heheheh.... jak chcecie byc solidarni to prosze bardzo :P
9 listopada 2005, 20:13 / środa
Myślałem że nasz klub potrafi pokazac na czym polega piłka dla kibiców.Ale widze że się pomyliłem,zaskakuje mnie tylko to że skoro nasza frekwencja jest dużą częścią budżetu to niewpuszczenie śledzi obniży ją znacznie i klub nie zarobi tyle ile by mógł.

P.S
Błażej zmień zdanie !!!!

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
9 listopada 2005, 20:38 / środa
Naprawde , jak kolega wyzej napisal , szkoda , Wielka szkoda ze nasi zabronili Arkowcom wejsc na stadion ... psujemy w ten sposob atmosfere samego meczu , jak i moim zdaniem wizerunek wsrod kibicow w Polsce :/ , myslalem ze doczekam sie w koncu tego wejscia na stadion menelstwa w zolto niebieskich barwach mieszajacyh sie z pomaranczem (Kszo)
, a tu nasz zarzad zachowal sie tak samo jak Arka z nie wpuszczeniem kibicow Wisełki ... Mam ogromna nadzieje ze jeszcze da sie to zmienic. Prosze...
9 listopada 2005, 20:44 / środa
Szkoda że nasi działacze się zfrajerowali i nie będzie rybnych władców, PZPN=PZPR. Mimo wszystko na meczu trzeba być i dopomóc Lechijce bo kszo to rywal z górnej półki. Ciekawe co przygotuje Greengos.
Tylko LECHIA!!!!!!
9 listopada 2005, 21:29 / środa
No to sie wkurzylem :/
9 listopada 2005, 21:34 / środa
Co to za działacze co takie numery wykręcają swoim kibicą, bez których być może ten klub by się nie odrodził? Jak dla mnie to skandal i napewno teraz będą spięcia na lini kibice zarząd, bo tak wszyscy narzekali że do Gdyni na mecz nas nie wpuszczą a teraz nasz zarząd zrobił to samo!! Jak dla mnie po prostu brak słów i według mnie przydał by się jakiś protest.... bo takie rzezy nie powinny mieć miejsca w klubie który sam był tak traktowany!! (np. śmieszne 400 biletów do Torunia, lub też decyzja o niewpuszczeniu nas na arka-Wisła)...
9 listopada 2005, 22:03 / środa
Zarząd swoje próbował pokazać już na początku sezonu, kiedy robił problemy z kibicami jagi. Wtedy pzpnik pogroził paluszkiem i sektor dla gości zrobił się w dwa dni.

Teraz sprawa jest innego kalibru, a Zarząd nie powiedział jednoznacznie, że nie wpuści kibiców z gdyni. Przecież nikt im nie zabrania kupić biletów w Ostrowcu Św (niby to ich zgoda) i przyjechać razem z kszo.
9 listopada 2005, 22:10 / środa
A myslisz ze wielu kibicow arki specjalnie pojedzie do ostrowca by kupic bilet? Nie sadze:] Chyba ze kszo by zakupilo z 200 ekstra biletow dla arki ale ciekawe kto by wylozyl na to kase nie majac pewnosci ze wszystkie bilety odsprzeda.
9 listopada 2005, 23:30 / środa
Moim zdaniem sprawa wyglądała jasno. Wisła z Lechią wchodzi do Gdynii, Arka wchodzi razem z Kszo. Należało im się to, mimo iż chciałbym aby mecz zobaczyli i oni, bo wiadomo wtedy calkiem inaczej sie dopinguje. Zreszta znając życie, jak przyjada to wejda, bo 300 osob (np) nie zostanie pod stadionem. I jeszcze jedno pytanie, czy przed meczem z ŁKS-em np. bylo pisane ze bilety bedzie mozna kupic w Bydgoszczy? :-) Zawsze mozna bylo kupic bilety przed meczem i zapewne tak bedzie i teraz.
10 listopada 2005, 12:50 / czwartek
No jeszcze niedawno pisano-sledzie uczcie sie od nas. Atu co???Taka sama decyzja. Co to oznacza Lechia boi sie Arki i Kszo dlatego nie wpuszcza nas??. A tak na powaznie teraz wiecie co to znaczy jak kibice chca a zarzad i policja nie. Tak samo jest w przypadku naszego mexczu z Wisla. W przeciwienstwie do wielu Waszych kibicow,ktorzy pisza na wielu forach ze boimy sie Was bo nie wpuszczamy Lechii i Wisly wiem ze to nie Wasza wina i szkoda. Przyjechac napewno przyjedziemy ale mysle ze nie w takiej liczbie jaka miala zamiar jechac. Poprostu duzo zrezygnuje. Pozdro dla prawdziwych kibicow.PILKA NOZNA DLA KIBICOW.
10 listopada 2005, 13:26 / czwartek
czlowieku ale my KSZO wpuscimy tylko was nie a wy Ani Wisły ani Nas... wiec nie ma o czym gadac...
10 listopada 2005, 13:35 / czwartek
"Na sektor gości wpuszczeni zostaną jedynie kibice, którzy zakupili bilety w siedzibie klubu z Ostrowca, w formie przedsprzedaży na podstawie listy imiennej. Jednocześnie informujemy, iż goście zamówili jedynie 50 wejściówek mimo możliwości nabycia wynikającej z przepisów PZPN pełnej przysługującej puli w ilości 400 biletów, które pozwoliłyby na wejście na obiekt sympatyków klubów zaprzyjaźnionych z KSZO. Jedynym wymogiem stawianym przez OSP Lechia Gdańsk było dostarczenie listy imiennej nabywców kart wstępu."

Tu otwiera się furtka aby arka po legalu była na meczu.Mają do niedzieli prawie 4 dni aby zebrać kase i liste imienną u siebie i wysłać ją do kszo,a bilety odebrać przed meczem od kszo!!Jestem ciekaw czy uda im sie tak to załatwić.Oby sie udało bo mecz bez nich straci duzo na atrakcyjności.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
10 listopada 2005, 14:24 / czwartek
To co napisał Gin jest możliwe bo z tego co wiem to do Ostrowca wysłano 300 biletów a nie sądzę żeby było tam aż tylu chętnych do przyjazdu do Gdańska.
10 listopada 2005, 14:26 / czwartek
Sorry za błąd teraz dopiero doczytałem komunikat że zamówili tylko 50 biletów ale myślę że jest pewna szansa żeby zwiększyć zamówienie.
10 listopada 2005, 17:04 / czwartek
raczek: Zreszta znając życie, jak przyjada to wejda, bo 300 osob (np) nie zostanie pod stadionem.

Przypomnij sobie ostatni mecz szparka- Wisła.

A jesli szparka i kszo to przyjaciele, to chyba nie muszą się bać rozliczeń za bilety ?? Niech kszo kupi, i im odsprzeda. Listę imienną mogą zrobić przed meczem.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457