Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - KSZO /13.11.05 g.13:00

strona 4/4

14 listopada 2005, 19:26 / poniedziałek
"Dokładnie a gdzie jest Leszek Kaniszewski zbyt łatwo pozwolono mu odejść."

Heh, fakt, to był prawdziwy artysta....

wyżej kolana...!!!

:)))))

A ja ciekaw jestem, co porabia dzisiaj Łukasz Paulewicz, arcytalent dawnej Lechii - praktycznie co strzał to gol.... Jest jakiś Paulewicz w Polonii Warszawa, to ten nasz?

albo mały wojownik - Przemek Urbański...
14 listopada 2005, 19:29 / poniedziałek
Zgadza się Łukasz Paulewicz jest w składzie Polonii Warszawa zagrał może ze trzy razy w tym sezonie
14 listopada 2005, 19:43 / poniedziałek
Jeżeli chodzi o Wojciecha to nie ma po co chudnąć tylko jest kontuzjowany to było widać na perfa a Jeżeli chodzi o KSZO o uważam żę to nie była najleepsza drużyna
z jaką graliśmy gdybyśmy zagrali tak jak z Jagielonią lub z Widzewem to raczej był by remis a kto wie może wygrana...
14 listopada 2005, 22:25 / poniedziałek
Minorowe nastroje w Lechii po porażce przed własną publicznością z KSZO Ostrowiec 1:3. Gdańszczanie przegrali wyraźnie prezentując się tego dnia bardzo słabo.
- Może nie bardzo słabo, ale słabo na pewno - mówi wiodący piłkarz biało-zielonych, Sławomir Wojciechowski. - Jesteśmy beniaminkiem, a wielu naszych zawodników uczy się gry w drugiej lidze. Jestem przekonany, że przyjdą lepsze wyniki. A porażka z KSZO? Cóż, zdarza się zagrać słabszy mecz. Ja też prezentowałem się poniżej oczekiwań. Nie jestem robotem i też mogę mieć gorszy występ. Na pewno nie zgadzam się z opiniami, że jak Wojciechowski gra słabiej to Lechia przegrywa. Przecież beze mnie drużyna rozegrała bardzo dobry mecz w Polkowicach z Górnikiem tydzień temu. Nie stać nas jeszcze na trzy tak równe i dobre spotkania. I stąd taka nasza pozycja w tabeli. W szatni powiedzieliśmy sobie, że teraz musimy powalczyć o zwycięstwo we Włocławku z Kujawiakiem.
Szkoleniowiec Lechii Marcin Kaczmarek przyczyn porażki upatruje w prostych błędach, ale też i sile drużyny KSZO.
- Graliśmy z bardzo wymagającym przeciwnikiem. To była dla nas lekcja pokory. Rywale bardzo dobrze wyeliminowali nasze silne strony czyli grę skrzydłami oraz mocno ograniczyli włączanie się do ataku bocznych obrońców. I straciliśmy pomysł na sforsowanie defensywy KSZO. Do tego doszły nasze błędy. Przecież przy stanie 1:2 był moment, że goście się pogubili. I wtedy z naszego rzutu wolnego wzięła się kontra rywali, a czterech naszych zawodników przyglądało się jak Maciej Rogalski strzela nad Mateuszem Bąkiem - ocenił trener Kaczmarek.
Dla bramkarza biało-zielonych to też nie był udany występ. Przy utracie dwóch goli ponosi winę.
- Mateusz to młody bramkarz, który dopiero zaczyna grać w drugiej lidze. Nie możemy oczekiwać, że w każdym meczu będzie pierwszoplanową postacią. Jeszcze z nim nie rozmawiałem, dzisiaj przyjdzie czas na analizę. Bąk popełni jeszcze błędy. Ważne, aby wyciągał z nich wnioski - powiedział Marcin Kaczmarek.
Gdańszczanie marzyli o spokojnej zimie. Taka ona nie będzie. Zapewne Lechia ukończy jesień na miejscu barażowym.
- Nawet pozycja bezpieczna z dwoma punktami przewagi nie daje spokoju. Liga jest bardzo wyrównana. Wiosną trzeba gromadzić punkty. Pewnie do końca sezonu będzie trwała walka o utrzymanie. Wierzę, że Lechia może pozostać w drugiej lidze bez gry w barażach - zapewnił trener Kaczmarek.
Być może gdańszczanom przyjdzie grać wiosną w słabszym składzie. Na 100 procent nie jest pewne czy w Lechii nadal grać będzie Wojciechowski.
- Nie ukrywam, że mam propozycje z Iranu i polskiej ekstraklasy. Mam też ważny kontrakt z Lechią do czerwca przyszłego roku. Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem, ale raczej będę chciał go wypełnić - zadeklarował Wojciechowski.

Paweł Stankiewicz - Dziennik Bałtycki
14 listopada 2005, 22:36 / poniedziałek
Przemek Urbański - niezły szkrzydłowy był, ale fakt że wtedy graliśmy troche niżej, ostatni raz grał na Traugutta w 3 lidze w barwach Uni Tczew, może teraz zrobił postępy, kto wie trener powinien sprawdzić, o ile pamiętam to on tam został wypożyczony....
15 listopada 2005, 19:35 / wtorek
sa wogole jakies filmy z meczu z Kszo?
15 listopada 2005, 23:19 / wtorek
Do cool !
Przeczytałem przed chwilą Twój komentarz do mojej wypowiedzi z 13.11.
Szanowny kolego możesz nie szanować mojego wieku - Twoja sprawa ( ..chociaż starość Ciebie tez nie ominie ! ), ale wyrokowanie na podstawie jednego postu o czyjejś mądrości czy głupocie to jednak przesada !
Czytałem inne Twe posty ..i też mądrości w nich za wiele nie ma , więcej jest zaś chamstwa i arogancji !
Na zakończenie dodam , iz mimo mojego " podeszłego" wieku od 2003 roku nie opuściłem ani jednego wyjazdu Lechii ( ...podejrzewam w przeciwieństwie do Ciebie ! )
Ps. A propo starości posłużę się powiedzeniem byłego trenera Lechii Wojciecha Łazarka .Swego czasu na niedyskretne pytanie dziennikarza o wiek Łazarek odpowiedział " Pan w moim wieku o kiju do sracza bedzie chodził ! "
Nie życzę Ci tego cool , pomimo Twej nieukrywanej pogardy dla starszych ludzi !
16 listopada 2005, 00:22 / środa
Hydro domyślam się że wpis nie był przyjemny - powiem krótko bierny analfabetyzm - zna litery ale nie rozumie znaczenia.
Popieram Twój wpis w całej rozciągłości, ale nie będę podawał swoich epitetów na tego gościa (mówię o panie prezesie).
16 listopada 2005, 14:42 / środa
Wracajac do wypowiedzi lg zaspa to nie wierze zeby "wojciech" opuscdił lechie w takiej chwili jak teraz !!! ccccccccccchyba TEGO NIE ZROBI ?!!
16 listopada 2005, 20:28 / środa
Do Hydro52
Nie było moim zamiarem obrażanie nikogo, a tym bardziej szydzenie z czyjegoś wieku. Rzeczywiście jesteś starszy ode mnie ale nie znowu tak bardzo jak Ci się wydaje.
Szacunek za Twoje wyjazdy, masz racje ja tak dużo nie jeździłem. Chodziło mi poprostu o to, że moim zdaniem "panowie" działacze piłkarscy w tym chorym kraju to jedna klika i banda stąd obecność p. Milewskiego na trybunie honorowej naszej ukochanej w tym samym czasie kiedy kibiców jego klubu na peronie pałują policjanci. Co do innych moich postów to:
1. Jeżeli Wojciech nie jest jeszcze zdrowy to powinien się do końca wyleczyć(a i troszkę dietki nie zaszkodzi:).
2. Mecz moim zdaniem to żenada.
3. Najlepszym zawodnikiem meczu nadal uważam J. Berensztajna mimo jego wieku ( nie ma w tym żadnej aluzji).
Jeżeli obraziłem kogokolwiek przepraszam Ciebie Hydro szczególnie.
Z BIAŁO-ZIELONYM POZDROWIENIEM
16 listopada 2005, 20:51 / środa
Zdjeciowki z meczu :
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229