Gdańsk: wtorek, 24 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Proszę o zbanowanie Leechisty

strona 1/1

1

8 listopada 2005, 13:08 / wtorek
Do Szanownych Administratorów

Proszę o danie bana na zakładanie wątków na forum człowiekowi o ksywie "Leechista".Ten kolo jest chyba kretynem mega kalibru.Jak czytam jego posty to nie wiem czy śmiać się z głupoty tego osobnika czy płakać że taki debil ma ksywkę od nazwy mego Ukochanego Klubu.On tylko zaśmieca forum i powoduje że ktoś z zewnątrz kto odwiedza forum może sobie wyrobić "dobrą" opinie o poziomie intelektualnym kibiców Lechii.Więc jeszcze raz ponawiam prośbę,zróbcie coś z nim bo szału dostaje od tego jego mega debilizmu.
8 listopada 2005, 13:20 / wtorek
Wydaje mi się, że taką prośbę powinieneś wysłać w formie PW do administratora lub moderatora forum, a nie ogłaszać tego publicznie.
Pozdrawiam
8 listopada 2005, 15:00 / wtorek
Do Dr.Green

Do dzisiaj nie czytałem żadnego wątku założonego przez Leechistę, po przeczytaniu wątku "Gra z Lechią" odczułem, że Leechista nie jest chyba zbytnio zaawansowany wiekowo i być może stąd jego "dziwne" pytanie na tym forum. Pic polega na tym, że Jego wątek być może nie bezpośrednio, ale jest związany z Lechią, może więc chyba być założony na tym forum. Leechista nikogo nie obraził, nie napisał np. że jego zdaniem Klub powinien kupić kilkunastu czarnoskórych, albo haczykonosych piłkarzy, nie nawołuje żeby ściągnąć Kwaśniewskiego, Oleksego czy innego Formeli do zarządzania naszym ukochanym klubem, swoimi postami więc o czymkolwiek by nie traktowały nie ubliża nikomu z nas. Jeżeli posty Leechisty wydają się komuś żenujące ze względu na poziom wypowiedzi, to niech się w tych wątkach nie udziela. Wątek z jednym wpisem "zjedzie" z listy w ciągu jednego dnia na sam dół. Widzę jednak, że znalazło się kilka osób, które podzieliły się z Leechistą swoimi refleksjami na temat gier z Lechią w roli głównej. Komentując więc nieprzydatność wątków zakładanych przez Leechistę utrzymujesz, że wpisy innych Lechistów w tych wątkach też są głupie i niepotrzebne? Dzięki Bogu na tym forum istnieje spora swoboda wypowiedzi, jeśli nikt nie obraża naszego klubu to nie zostaje zbanowany nawet kiedy manifestuje sympatię do innego - niekoniecznie przyjaznego nam klubu. Ostatnia sprawa, że Leechista nawet jeśli rzeczywiście jest nie bardzo rozgarnięty, to kibicuje tym samym - biało zielonym barwom co Ty. Sugeruję żebyś może sam się zbanował na jakiś czas za brak szacunku dla innych kibiców Lechii. Pozdrawiam!
8 listopada 2005, 15:16 / wtorek
dr.green... jestes przewrazliwiony,albo chcesz zaistniec na forum jako ten lepszy od leechisty...przeciez cale to forum lotow najwyzszych nie jest...
8 listopada 2005, 15:18 / wtorek
usmialem sie :) dobre Roody, popieram :)
8 listopada 2005, 15:25 / wtorek
pomijając poziom postów Leechisty, to twój wątek jest klasycznym przykładem zaśmiecania forum kolego:), ale broń boże nie czepiam się do ciebie.
pozdrówki
9 listopada 2005, 18:29 / środa
NIEZLY ZNIEGO LECHISTA JAK NIE WIEDZIAL CO TO SLEDZIE
MOZE ON JEST SLEDZIEM

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064