Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wyjazd do Włocławka

strona 1/4

9 listopada 2005, 07:14 / środa
Zostały dwa tygodnie do ostatniego meczu Lechii, napewno bardzo duzo ludzi chciałoby pojechać do Włocławka dlatego należałoby wynająć SPECJALA.
Bezpiecznie, szybko i pewnie.

I tu apel do mogących, dwa tygodnie to najwyższa pora na organizacje pociągu, zatem do dzieła.

pozdrowienia BiałoZielone
9 listopada 2005, 09:32 / środa
W pełni popieram,jesli by był specjal to licze że spokojnie te 500-600 osób pojedzie.A tak to ludzie porozbijaja sie na grupy samochodowe i pociagowe i będzie nas max 300 osób we Włocławku.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
9 listopada 2005, 10:34 / środa
co do specjala to mysle ze powinna byc organizowana taka akcja dwa tygodnie wczesniej z tym ze ludzie powinni sie zapisywac i wykladac pieniadze w terminie ktory by sie konczyl tydzien przed meczem wyjazdowym,przy zakupie biletu kazdy by sie wpisywal na liste lub dostawal cos w rodzaju paragonu....wtedy organizujacy specjala wiedzieli by na czym stoja i jak by bylo za malo pieniedzy i by sie nie oplacalo to po prostu oddali by pieniadze za okazaniem dowodu osobistego badz tez paragonu...nie bylo by tak ze do ostatniej minuty odjazdu organizatorzy nie wiedzieli by czy sa stratni...

jednak z drugiej strony istnieje cos takiego jak wypadki losowe ...czyli ktos kupi bilet i okazuje sie ze jednak nie mzoe jechac bo 3 dni przed wyjazdem cos mu wypadlo....no i wtedy zonk...jak wnioskuje moglo by to zmniejszyc liczbe chetnych

chociaz jak to czytam zastanawiam sie czy jest wogole sens takiego pomyslu
9 listopada 2005, 11:51 / środa
popieram! jestem bardzo "za" zebysmy pojechali tam naprawde mocna sila, taka jak do poznania, wiec jesli ktos moze zorganizować to specjal bedzie najlepszym rozwiazaniem.. i koszty beda przeciez nie duze!!!
DO BOJU BIAŁO-ZIELONI !!!!
Ja zawsze bede tam...
9 listopada 2005, 12:19 / środa
Witam
Specjal na mecz we Włocłaku nie jest możliwy, ani też nawet uzasadniony.
Do Włocławka są dość dogodne połączenia kolejowe. Pociąg przyjeżdza godzine przed meczem, odjeżdza godzine po meczu.
Pociag rejsowy na osobę wychodzi mniej więcej połowę taniej niż zapełniony specjal.
Stowarzyszenie zorganizuje autokary oraz bilety grupowe na pociąg. Pojedzie też sporo aut. Każdy będzie mógł wybrać dogodny dla siebie środek lokomocji. To będzie inwazja podobna do Torunia "z lądu morza i powietrza".
Zapisy na autokary już w niedzielę godzine przed meczem z KSZO w hotelu Roko na Lechii. Cena 30 zł dla członków stowarzyszenia, 40 zł dla pozostałych.
Dokładne info pojawi sie na lechia.net w najbliższych dniach.
9 listopada 2005, 12:21 / środa
Nie jestem pewien czy nie jest przypadkiem za pozno na speca.
Ten kto jechal do Gniezna wie, ze koszty wynajmu pociagu nie sa małe i nikt chyba nie bedzie chcial tym razem wykladac za pociag nie majac pewnosci ile osob pojedzie.
Polaczenia PKP w tym dniu nie sa zle tak wiec ew. wyjscie jest.
9 listopada 2005, 12:51 / środa
Jeżeli chodzi o połączenie pkp tego dnia to jedyne z możliwych:
(pisałem o tym w wątku Lechia-KSZO, taka mała dygresja)
Gdańsk Główny - Laskowice Pomorskie: Osobowy O: 06:46 P: 08:27

Przesiadka na osobowy (oczekiwanie 16 minut):
Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz: Osobowy O: 8:43 P: 9:28

Przesiadka na pośpieszny (oczekiwanie w 59 minut w Bydgoszczy hehe)
Bydgoszcz Główna - Włocławek: Pośpieszny O: 10:27 P: 12:06
Czas jazdy: 5:20; kursuje codziennie

Przypominam mecz o 13:00 Boisko przy ul. Leśnej 53 A
link do mapy: odnośnik

Powrotny:
Włocławek - Bydgoszcz Główna: Pośpieszny O: 16:01 P:17:32

Przesiadka na pośpieszny (oczekiwanie 15 minut)
Bydgoszcz - Gdańsk Główny: Pośpieszny O: 17:47 P: 19:52
Czas jazdy: 3:51; kursuje Po - Pt, Nd, oprócz 11. Lis

Ja osobiście zastanawiam się nad podróżą samochodem, choć w przypadku zorganizowanej innej formy przejazdu (autobus bądź specjal:)) zmieniłbym zdanie.
9 listopada 2005, 18:50 / środa
matad

aytokary przyjada tak, aby
1. dostac się na 1 połowę
2. na drugą połowę
3 .....

nie jestem upierdliwy, ale różnie to bywa. ŁKS przyjechał i wchodził przez 1 połowę pzdr
9 listopada 2005, 19:34 / środa
Do Włocławka na specjala za późno i w zasadzie nie ma takiej potrzeby, ale do Białegostoku, Łodzi, Chorzowa czy Wrocławia SPECE BYĆ MUSZĄ! Warto pomysleć o tym odpowiednio wcześnie.
9 listopada 2005, 19:38 / środa
Dlatego lepiej wybrać się pociągiem :)
9 listopada 2005, 20:25 / środa
Tak jak Matad powiedział ! Speca nie bedzie bo nie ma potrzeby !
ja przychylam sie do tego stwierdzenia!
każdy spec to problemy opłaty straty a połącznie rejsowe do Włocławka jest wręcz idealne! i dla wielu tańszee:))))
ten pociag na Włocławek który jest godzine przed meczem to będzie nasz mini specjal!
bez speca do Torunia w tysiaka dalismy rade to do Włocławka nie damy?
Lechia to Lechia!
wiec nie martwcie sie tylko rezerwujcie niedziele 20 listopada i heja!
jeden z nielicznych (jedyny?) w tej rundzie wyjazd który miesci sie w ciagu jednego dnia?
czego chciec wiecej...
WSZYSCY DO WŁOCŁAWKA !:)
Ps-spece będa na Wiosne:)))))
9 listopada 2005, 20:31 / środa
dla tych co sie samochodami wybierają to ja dosyc dobrze znam Włocławek niedługo opisze całą droge dojazdu do stadionu od wjazdu do miasta wraz z miejscami gdzie sie kurwy czają :) i gdzie można samochód postawić
9 listopada 2005, 20:33 / środa
tylko nie piskaj tego na forum :)
myslmy...
9 listopada 2005, 21:54 / środa
Czyli ile wynosi całowity koszt wyjazdu pociągiem? (w obie strony + cena biletu)
9 listopada 2005, 22:10 / środa
Vento spoko jak ktoś będzie chciał info jak się poruszać po Włocławku to niech na meczu podejdzie do młyna i sie o mnie pyta "Walczuś" (gdzieś koło beczki będę)

cena biletu MOŻNA KUPIĆ BILET Z GDAŃSKA DO GDAŃSKA PRZEZ WŁOCŁAWEK ZA 50,54zł!!!! (W JEDNĄ STRONE 35zł) +10zł mecz

bilety ulgowe dla posiadających jakies legitki taniej wyjdą ok. 24zl w jedną stronę (W DWIE ok 35zł)

POZDRO
9 listopada 2005, 22:15 / środa
zapomniałem dodać jak ktos chce jechać 1 klasą to około 75zł :)
9 listopada 2005, 23:28 / środa
Dobra spoko specjalem nie jedziemy...to wtedy czym jedziemy autokarami i pociągami tak?!

Ale czym lepiej mi taniej by wyszło pociągiem...bo autokarem też kiepsko bo jak byśmy mieli sie spóźnić to ja dziękuje !!

CZyli prosze kogos kompetentnego aby napisał co i jak pociągiem i co i jak autokarem !!!!! Godziny,kasa, czym taniej, czymszybciej itd. :D(tak wiem mam wymagania :P)

Lechia Gdańsk Kamionka
10 listopada 2005, 18:11 / czwartek
ludzie czy wy nie umiecie czytać??
jest wyraźnie napisane(post Matada), że będzie pociąg(bilety grupowe), autokary i samochody, a dokładniejsze info na dniach na lechia.net!!
nie siejcie zamentu głupimi postami!

pzdr
11 listopada 2005, 18:03 / piątek
Jeżeli ten wyjazd ma być podobny do Torunia to mam nadzieje,że pojedzie ponad 600.

Sopot zawshe z Lechią
11 listopada 2005, 19:55 / piątek
A ja zadam pytanie : gdzie ci wszystcy "wyjazdowicze" byli, gdy Lechia grała w Sosnowcu (wiem: zakaz :) ), Radzionkowie, Czermnie... ?
Odpowiedź w zasadzie znam: przed monitorem :)
Przepraszam za tą uszczypliwość, ale wkurwiają mnie wszelkie wpisy na temat wyjazdów - jaka jest rzeczywistość, każdy wie - chwalić się nie ma czym.
Pozdrawiam
12 listopada 2005, 03:46 / sobota
Ja w sosnowcu np. Byłam i staram sie pojechać na każdy wyjazd. Fakt faktem czasem mi sie nieuda,nieraz jest to dla mnie niemożliwe. Ale np. do radomia jechałam mimo nogi w gipsie.
12 listopada 2005, 09:54 / sobota
Japan
11 listopada 2005, 19:55
A ja zadam pytanie : gdzie ci wszystcy "wyjazdowicze" byli, gdy Lechia grała w Sosnowcu (wiem: zakaz :) ), Radzionkowie, Czermnie... ?
Odpowiedź w zasadzie znam: przed monitorem :)
Przepraszam za tą uszczypliwość, ale wkurwiają mnie wszelkie wpisy na temat wyjazdów - jaka jest rzeczywistość, każdy wie - chwalić się nie ma czym.
Pozdrawiam
Japan Ja Moge Ci odpowiedziec gdzie byli Sosnowiec zakaz ale i tak Lechia jechała w tamta strone moze nie do Sosnowca ale jechali :P i trafili Arke . Radzionkow Lechia pojechała do Angli na mecz Polski nie mozna byc w 2 miejscach na raz ! a Czermno odpuzczony w 20 osob nie bedziemy jechac przez Łodz . To tyle na ten temat :) Pozdro dla kumatych
12 listopada 2005, 11:20 / sobota
"Ostatni mecz rundy jesiennej gdańska Lechia rozegra 20 listopada o g. 13 we Włocławku z tamtejszym Kujawiakiem. Spotkanie to obejrzy liczna rzesza kibiców z Gdańska. Osoby, które chcą wybrać się na ten mecz autokarem zapraszamy do hotelu Roko w niedzielę 13-go listopada o g. 12. Cena przejazdu w obie strony to 40 zł, dla członków stowarzyszenia "Lechiści" cena wynosi 30 zł. Liczba miejsc w tym przypadku jest ograniczona. Dla podróżujących pociągiem zostaną przygotowane bilety grupowe w cenie 40 zł za podróż w obie strony, również do nabycia w Roko godzinę przed meczem z KSZO, a także w poniedziałek o 20 oraz we środę i czwartek w godzinach 15:45 - 16:00."
A ja mam pytanie czy bilety jutro będą do nabycia do godziny 12 czy od 12 :P Pozdro :)
12 listopada 2005, 11:44 / sobota
Moim zdaniem jest to niepotrzebne ,ze akurat teraz ktos postaral sie zalatwic autokary.Lepiej,aby wszyscy , cala gromada pojechala POCIAGIEM ! ... a nie,iz czesc ma pojechac autokarami, pociagiem i jeszcze czyms...troche niebardzo sie wydaje...
Pozdroo
12 listopada 2005, 12:50 / sobota
Co do tych biletów na pociąg. Można je kupić w niedzielę od 12 do meczu czy jak? Sam bilet na mecz będzie trzeba kupić osobno?
12 listopada 2005, 13:49 / sobota
Dokładnie tak jak mowicie powinni wszyscy jechac razem a nie jedni pociagiem a inni autokarem
12 listopada 2005, 14:03 / sobota
znowu cos sie znajdzie aby smęcic ! ! !
ludzie autokar jest dla tych co nie maja całej niedzieli lub musza byc szybciej w domu! a ile osob moze jechac autokarem?
reszta (zdecydowana wiekszosc jedzie POCIAGIEM)
Ps-w Toruniu też był autokar:)

nie siac zamętu tylko szykowac sie na wyjazd...!
12 listopada 2005, 16:23 / sobota
a jak daleko jest stacja od stadionu. pociąg przyjeżdża o 12.20 i trzeba dojść i jeszcze wejść na stadion. Jeśli nas faktycznie pojedzie spora liczba to żeby się nie okazało że będziemy wchodzić w trakcie meczu. Z kolei wcześniejszy pociag jest bezpośredni tyle że jest na miejscu aż 3,5 h przed meczem...
12 listopada 2005, 16:36 / sobota
*poprawka: pociąg przyjeżdża o 12:06. No i ta godzina w Bydgoszczy. Będzie ciekawy wyjazd :-) aha dla pewności czy to na 100% tym pociagiem jedziemy???
12 listopada 2005, 18:16 / sobota
Juzio patrząc na plan miasta (odnosnik w moim poście, patrz wyżej) do stadionu jest jakieś góra 1500-200 m. A dokładnie, co do pociągu to jutro wszystko będzie wiadomo.
12 listopada 2005, 19:15 / sobota
ktoś wie ile Kujawiak dał nam biletów??? i czy będą sprzedawane razem z biletami na pociąg??? pozdrawiam
12 listopada 2005, 20:18 / sobota
powiedzcie mi co ja mam zrobić jak mnie stary nie chce puszczać na wyjazdy? ucieczka z domu nie wchodzi w gre ;) on jest zielony w tym światku kibicowskim i się boi ze mnie zabija, mi sie pokonczyly juz argumenty, a on ciagle tylko mowi nie i juz bo takie jest moje zdanie. nawet zaproponował, że mnie samochodem zawiezie i pójdzie ze mną na mecz... mmm zajebiście marzę o tym, powiedziałęm, że wolę echać ze wszystkimi pociągiem to on na to, że nie bo nie. i taka gadka..
12 listopada 2005, 20:31 / sobota
Jak będziesz szedł kupować bilet na pociąg to sie dowiesz jakim pociągiem jedziemy.
Hmm jedź z tata na pmecz zobaczy że nic się nie dzieje to już potem będzie Cie puszczał albo mu się z podoba i będzie się z Toba zabierał :P:P:P
13 listopada 2005, 01:16 / niedziela
KLATKA - na stadionie znajduje się wydzielony sektor dla kibiców gości , wraz z osobnym wejściem i wyjściem na 400 kibiców , bez miejsc siedzących.

DOJAZD Z DWORCA PKP WŁOCŁAWEK GŁÓWNY-autobusem miejskim nr. 3 , 15 .

NA PRZECIWKO STADIONU(PO DRUGIEJ STRONIE ULICY) jest TESCO

Stadion znajduje się za "Halą Mistrzów" Anwilu Włocławek

aha jeżeli znajdzie się ktoś kto jedzie samochodem to musi wiedzieć że od wiazdu na dwupasmówke przed włocławkiem do początku bloków czają się PSY bo jest tam ograniczenie do 50!! (STADION ZNAJDUJE SIĘ NA DRUGIM KOŃCU MIASTA)
13 listopada 2005, 20:03 / niedziela
bilety na mecz mozna kupic w Gdańsku, czy przed meczem we Włocławku.Dzieki za info
13 listopada 2005, 23:38 / niedziela
witam z Włocławka , z dworca jest ok 3-4 km. także niewime czy zdazycie z buta na mecz , wiadomo że niebiescy nie pozwola Wam jechac miejskimi , a jeszcze wejście na stadion .
Zapraszamy na mecz.
www.kujawiak.q4.pl
14 listopada 2005, 19:38 / poniedziałek
Ej a fajny macie stadion ? :)
15 listopada 2005, 12:36 / wtorek
Z Lechia.pl :

"W siedzibie OSP Lechia przy ul. Traugutta 29 prowadzona jest przedsprzedaż biletów na mecz z Kujawiakiem Włocławek, który rozegrany zostanie w niedzielę 20 listopada na stadionie przy ul. Leśnej we Włocławku o godzinie 13.00. Dla kibiców Biało-Zielonych przekazanych zostało 400 wejściówek w cenie 11 zł. Nabywać je można za okazaniem dokumentu tożsamości, po dokonaniu weryfikacji danych osobowych.
Zarząd klubu z Włocławka, za naszym pośrednictwem informuje, że na mecz zostaną wpuszczeni jedynie kibice posiadający ważny bilet oraz wpisani na listę imienną. Gospodarze wykluczają możliwość zakupienia biletów na miejscu, przede wszytskim ze względu na małą pojemność stadionu, na którym rozgrywany będzie mecz."

Widzew dwie kolejki temu odwiedził Włocławek w sile około 800 głów. Przyznanie nam 400 biletów jest niesprawiedliwe (chyba, że Widzew dostał też tylko 400 biletow, czego nie wiem). Zdziwią sie jak wejdzie nas 2 razy więcej.
15 listopada 2005, 14:31 / wtorek
Na mecz w Toruniu dostaliśmy także 400 biletów i się okazało że starczyło he he he.... więc po co przepłacać?
15 listopada 2005, 16:04 / wtorek
Witam mam 2 pytania zwiazane z wyjazdem do Włocławka po 1 czemu w siedzibie Lechi a sa sprzedawane bilety na PKP skoro i tak nie ma specjala?czy nie mozna sobie samemu kupic w Kasie czy oni maja jakies tansze itd? po 2 to chcial bym wiedziec jak wygladala podroz do Torunia PKP czy sprawdzali bilety czy mozna bylo spokojnie na gape ja jechalem autkiem wiec dlatego pytam kumatych.Dzieki z gory za odp Tylko BKS!!
15 listopada 2005, 18:42 / wtorek
"kumaci" na pewno nie kasowali biletów.. he he
15 listopada 2005, 18:49 / wtorek
ma ktos moze miejsca w samochodzie (najlepiej dwa)? prosilbym o kontakt mejlem - marsk79@o2.pl
15 listopada 2005, 19:32 / wtorek
hmm o ile pamiętam to kanar w obstawie policji sprawdzal co dziesiąta osobe heh ogulnie jeśli bedzie taka frekwencja to po co bilet :D
15 listopada 2005, 20:27 / wtorek
mam pytanie i odpowiedzcie krotko i zwiezle:
O której jest zbiórka na wyjazd i gdzie?i czy jedziemy grupa?
15 listopada 2005, 21:09 / wtorek
bkslechia jak kupisz bilet na pociąg w Roko to się dowiesz co i jak
15 listopada 2005, 21:10 / wtorek
raczej nikt normalny nie napisze ci tutaj takiej inormacji !! pozdro
15 listopada 2005, 21:13 / wtorek
mam pytanie..do kiedy najpozniej sie mozna decydowac co do wyjazdu?
15 listopada 2005, 22:21 / wtorek
to zależy. W siedzibie Lechii jest tylko 400 biletów więc zależy jak będą schodzić. Prawdopodobnie w sobotę będa wszyscy je kupować. Z drugiej strony mimo zapowiadanie że nie będzie mozna ich kupic we Włocławka to:
1) albo i tak będzie można je kupić
2)wejście za darmo
- jak najedzie nas spora liczba to i tak wszyscy wejdą.
Jeśli jedziesz więc samochodem możesz się przebudzic w niedzielę rano i powiedzieć "jadę".
Jeśli jedzisz pociągiem:
1)do czwartku w Roko w godz. 15.45-16.00 zapisy na bilet grupowy za 40 zl
2)po czwartku kupno indywidualne w pkp ale drożej
3)ryzyko jazdy na gapę- ale zawsze można być tym "co dziesiątym" którego sprawdzą
Wniosek: jutro kup bilet na mecz i zapisz się na pociąg :-)
15 listopada 2005, 23:11 / wtorek
Józio albo i niekupuj!! Hehe zawshe można jechać na gape... :-P Ja do tej pory niepłaciłam ani razu za bilet na wyjazd (a w sumie troche ich mam...;-)).
Także niezastanawiać sie i sruuuuuuu... na pociąg!!

Sopot zawshe z Lechią!!
16 listopada 2005, 17:09 / środa
biletow na autokary juz niema, do nabycia sa jedynie bilety na pociag ktorych do dzis do godziny 16.00 sprzedanych zostalo 32 sztuki, pozostala pula zapewne rozejdzie sie do soboty ! a czesc zapewne pojedzie na gape !

WIEC RUSZAC DUPY I PO BILETY :)

WSZYSCY DO WŁOCŁAWKA !!!
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024