Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Wyjazd do Włocławka

strona 3/4

19 listopada 2005, 19:56 / sobota
A co do pociągu :
On jedzie z Gdańska?? Czy ma wcześniej jakieś inne stacje??

Sopot zawsze z LECHIĄ!!
19 listopada 2005, 20:20 / sobota
Ktoś ma może jeszcze miejsca w aucie?
19 listopada 2005, 20:28 / sobota
Kurw. Ja sie chyba zabije taki mecz a ja w tym Tczewie śmierdzącym śledziami musze zostać :((( ale niemoge sie doczekać przyszłego sezonu gdzie chce zaliczyć wszystkie mecze ,,U siebie ,, i na wyjeżdzie!!! pozdrawiam

Tczew Zawsze z LECHIJKĄ
20 listopada 2005, 09:16 / niedziela
ilu naszych pojechalo do wloclawka?
20 listopada 2005, 11:52 / niedziela
W pociagu podobno 300 - 400 osób do tego kumpel, wyprzedził juz dwa autokary no i kilkanaście samochodów - też jedzie. Podobno na razie spokojnie.
20 listopada 2005, 11:57 / niedziela
Ekipa z pociągu załapała się na promocje w jakimś sklepie w Bydgoszczy, też słyszałem że koło 300 jedzie...
20 listopada 2005, 12:54 / niedziela
Wchodzcie na czata: odnośnik
20 listopada 2005, 13:02 / niedziela
no i nasi zaczynają!!!! wygramy,wygramy,wygramy!!! Kujawiak pokonamy :D
Powodzenia BKS!
20 listopada 2005, 13:19 / niedziela
Jazda z Kurw*** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lechijko Jazda z Kurw***!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LECHIA GDAŃSK FOREVER

Ej a na www.sportowe fakty.pl leci realizacja z meczyku ??
20 listopada 2005, 13:23 / niedziela
Kibole relacja z meczu jest na www.sportowefakty.pl i jest wiadomosc ze nasi sie leja z palami.:)))))))hehehe ladnie sie zaczyna;d;d;d;
20 listopada 2005, 13:23 / niedziela
relacja jest :
15' Przed stadionem we Włocławku trwają starcia policji z kibicami Lechii
20 listopada 2005, 13:38 / niedziela
hmmm... Czemu mnie to nie dziwi :P
20 listopada 2005, 13:40 / niedziela
35` Faulowany Feliksiak. Do rzutu wolnego podchodzi Bekas, a jego strzał z trudem piąstkuje bramkarz gości.
20 listopada 2005, 13:40 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 listopada 2005, 13:58 / niedziela
Na interia.pl Kujawiak prowadzi 1-0 a strzelcem gola feliksiak `45
20 listopada 2005, 13:59 / niedziela
1:0 do przerwy :(( brak mi słów. Gol padl w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy.
20 listopada 2005, 14:01 / niedziela
A wiadomo jaki wynik ? dalej bezbramkowy ??

jaki był powód bójki pomiędzy psami a naszymi kibicami ??
20 listopada 2005, 14:47 / niedziela
2:0 po karnym strzela Majewski :((
20 listopada 2005, 14:48 / niedziela
qrwa koniec świata....
20 listopada 2005, 14:53 / niedziela
Kurwa Jego Mać !!!!!!!! Bravo Lechia...co wy tam odpierdalacie??!!!!
To nie jest 3liga...Lechia grać kurwa mać !!!!!!!
20 listopada 2005, 14:58 / niedziela
Dno.A mialobyc tak pieknie a jest tak chujowo.Czas najwyzszy rozstac sie z kaczmarkiem i zatrudnic kogos bardziej doswiadczonego z pomysłem na ta druzyne,bo Kaczmarek jest w swoich ruchach bardzo chaotyczny.
20 listopada 2005, 15:03 / niedziela
Jak ktoś napisał wcześniej czemu mnie to nie dziwi. Wynik raczej spodziewany.
13 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej. Jeśli Świt wygra zaległy mecz z Jagiellonią i cofną karę punktową dla Piasta będziemy na pozycji spadkowej choć i obecna sytuacja jest nieciekawa. Tak więc cztery miesiące bardzo ciężkiej pracy dla działaczy trenerów i piłkarzy.
20 listopada 2005, 15:09 / niedziela
Chcielismy 4-4-2 wkoncu tak zrobil ale moim zdaniem Kaczmarek za bardzo nie lubi zmieniac taktyki bo bez Rusinka 4-4-2 to głupota tym bardziej że Kalki nie ma
20 listopada 2005, 18:44 / niedziela
Wróciłem z Włocławka. Nas na stadionie. 450 osób / 50 poza bramą bo policja naszych nie wpuściła/. Przed meczem i w trakcie 1 połowy dymy z policja nie chcieli wpuścić nawet osób z biletami ale bez dow. osobistych /. Gra LECHII to tragedia. Jak zaśpiewalismy MY WIERZYMY TYLKO W BKS to było słychać chyba w całym Włocławku. TYLKO LECHIA BKS!!!!
20 listopada 2005, 20:29 / niedziela
kurwa i znowu w pizde ale za to powrot byl zajebisty beka wybralismy mis przedzialu CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W SERCU MIOIM LECHIA NAJWSPANIALSZYM KLUBEM JEST!!
20 listopada 2005, 20:30 / niedziela
Już w domku:),Wyjazd pod względem kibicowskim jak najbardziej na +.Kolega co pisał przedemną troszke sie pomylił bo w koncu wszyscy weszli.Najlepsze jest to ż psiarnia przez megafon kazała ochroniarzom nas wpuścić.Gra fatalna przez 90 minut żadnej klarownej sytuacji do strzelenia bramki.Pierwsza bramka gapiostwo obrony a druga niewiem bo z sektora niebyło dokładnie widac czy był karny.Jestem w szoku co do ilości pał,naściagali ich chyba z całego wojewudztwa.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA a w oczach gaz:)
20 listopada 2005, 20:52 / niedziela
Kibice dopisali jak zwykle okolo 400 osób a piłkarze po raz kolejny pokazali, że daleko im do II ligi. Nie stworzono nawet jednej sytuacji z której mogłaby paść bramka !!

Zarząd również był na meczu czy nadal bedziemy sie przyglądać temu co się dzieje z Lechią ? co mecz to katastrofa, wiem ze odrazu sie nic nie zrobi ale trzeba zacząć działac w takim kierunku aby zespół utrzymać w II lidze, bo narazie to lecimy na pysk.

I nie w styczniu, lutym tylko jutro czas zacząć myśleć jak RATOWAĆ II ligę w Gdańsku bo układ tabeli z meczu na mecz pokazywał ze dzieje się źle.
20 listopada 2005, 20:52 / niedziela
januszc1962

było nas nie więcej niż 250

2 autokary ~100
pociąg ~100 - 150 + parę samochodów osobowych

pod brama zostało max 15 - 20 osób

to co się działo pod brama obrazuje tekst wygłaszany przez szczekaczkę policyjną "wpuścić kibiców posiadających bilety".
20 listopada 2005, 20:54 / niedziela
Gin :
Mała poprawka co do Twojego postu : Na stadion nie weszło ok 20 osób. Byłam wśród nich, także wiem co piszę...
20 listopada 2005, 20:56 / niedziela
mecz lipa straszna sam wyjazd udany:) Do "GIN" mylisz sie nie wpuscili wszystkich wiem bo moi kumple stali cały mecz pod bramą!!!!!
20 listopada 2005, 20:57 / niedziela
A bilety wszyscy mieli. Były dwa powody dla których psy nie wpuszczały na stadion :
-Brak dokumentów (ja+jakieś 2-3 osoby)
-Duży wpływ alkoholu (reszta)
20 listopada 2005, 21:00 / niedziela
Siva sorki ale tego nie zauważyłem.Ja wszedlem z drugą grupą po gazowaniu.Czy ktoś moze powiedziec bo słyszałem że dobe po gazowaniu należy omijać wode.Chciałem po powrcie do domu przepłukać twarz to myślałem że się zesram tak mnie cała twarz pali.
P.S
Ja i 3 samochody moich kolegów byliśmy bez biletów i na spoko wszyscy weszli.A też byliśmy pod wpływem.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
20 listopada 2005, 21:02 / niedziela
to co psy robily pod wejsciem..tragedia...nie weszło ok 20 osób...w tym moj kumpel który był na 1szy wyjeździe;/co do gry..szkoda słow...bodajze dwa strzały na bramke które nie stworzyły wiekszego zagrozenia
20 listopada 2005, 21:05 / niedziela
Piłkarze Kujawiaka/Hydrobudowy wygrali swój ostatni mecz we Włocławku. Jesień rozstrzygnie czy tylko w pierwszej rundzie, czy w całym sezonie.

Dla ponad 4 tys. widzów - wszyscy weszli na stadion za darmo dzięki decyzji głównego sponsora zespołu - pojedynek z gdańską Lechią miał podwójne znaczenie. Na pewno oznaczał koniec rundy jesiennej. Możliwe jednak, że także koniec II-ligowej piłki nożnej we Włocławku. Działacze klubu oraz przedstawiciele głównego sponsora - firmy Hydrobudowa - mają zamiar przenieść drużynę do Bydgoszczy. To jednak niesie za sobą problemy. W Bydgoszczy coraz bardziej popularne są głosy kibiców twierdzących, że nie zaakceptują przenosin, a mecze Kujawiaka/Hydrobudowy odbywać będą się przy pustych trybunach. Przenosin nie chcą też władze Włocławka - z działaczami klubu spotkał się już prezydent miasta Władysław Skrzypek, który próbował przekonać kierownictwo, że nie powinno zmieniać lokalizacji drużyny.

Podobne było stanowisko kibiców Kujawiaka/Hydrobudowy podczas niedzielnego spotkania. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu fani gospodarzy zbierali podpisy pod petycją o dofinansowanie klubu przez Radę Miasta. Miałoby to przekonać działaczy, by nie przenosili drużyny do Bydgoszczy.

Ta w ostatnim meczu rundy jesiennej pewnie pokonała Lechię. Dzięki zwycięstwu nad beniaminkiem, piłkarze Kujawiaka/Hydrobudowy przełamali złą passę czterech meczów bez triumfu. Pierwszą bramkę zdobyli tuż przed zakończeniem pierwszej połowy meczu. Po wyrównanej walce w tym okresie gry, włocławianie trafili do siatki już w doliczonym czasie - dokonał tego Tomasz Feliksiak.

Druga część meczu rozpoczęła się od groźnych ataków Lechii. Później coraz lepiej spisywali się doświadczeni zawodnicy Kujawiaka/Hydrobudowy. Stopniowo gospodarze opanowali środek pola i coraz częściej zagrażali bramce gdańszczan. W końcówce, po jednej z akcji Kujawiaka/Hydrobudowy sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Adam Majewski.
20 listopada 2005, 21:31 / niedziela
Bardzo słaba gra calego zespolu poza Bączkiem.Niektorym po prostu nalezy podziekowac za gre.Beznadzieja,brak jakiejkolwiek mysli w grze,kopanina w stylu 4 ligowym.Kuzwa serce peka jak sie widzi,gdy prowincjonalny klubik ze smiesznym stadionem jedzie z Lechią jak z chlopakami.Caly zespoł grał slabo ale to co pogrywa Janus to jest katastrofa!Wolny,niepewny w interwencjach dawał sie ogrywac niemilosiernie.Dorabiac do emerytury niech sobue idzie gdzie indziej.
Inni tez nie lepiej.Jesli nie zajda radykalne personalne zmiany to o utrzymaniu mozemy zapomniec.
20 listopada 2005, 21:44 / niedziela
W pociągu cos około setki.I tak jak było wspomniane 2 autokary i samochody.Wyjad ogólnie nie za dobry nie za zły.Martwi następna porażka niestety;/ Aaa i chciałem powiedzieć że fjane zachowanie kibiców kujawiaka dla "ekipy pociągowej" a mianowicie na dowrcu i przed kasami dali nam bielty za darmo.Policja oczywiście robiła problemy że nie było listy imiennej i przez to "ekipa pociągowa"wchodzi duużo wolniej.Potem dojeżdżaja autokary i nastepne problemy.Powrót w pociągu ciasny ale było wesoło A tak nie dotyczące wyjazdu to lech zerwał zgode z cracovią i niestety podobno ale nie wiem czy info jest w 100% pewne Chojniczanka traci flagę na rzecz zawiszy.Pozdro dla wsyzstkich co bylo

Ja zawsze będę tam........
20 listopada 2005, 21:47 / niedziela
Niestety kolejna zasłużona porażka . Przez cały mecz nie stworzyliśmy zadnej sytuacji i nie oddaliśmy zadnego strzału na bramkę Kujawiaka ( no może główka Kazubowskiego ok. 1 metra od bramki ) . Gra tragedia - dużo strat w środku pola , bez pomysłu na ofensywę . U nas bardzo dobry i pewny Bączek , bardzo solidny Brede , na swoim dobrym poziomie Pęki , reszta słabo i bardzo slabo . Wojciech bardzo chciał ale nogi nie niosły , Biskup najslabszy mecz w tym sezonie , Fechner ciągle daleki od swojej formy , Szczepiński zawinił przy pierwszej bramce wspolnie z Sebą i znowu chaotyczny , żle podajacy , Janus jak zwykle słabo lepiej niech odejdzie na Litwę , Dzienis nieskuteczny choć walczący . O ataku lepiej nie pisać - Wiśniewski może grać lepiej ale miał za długą przerwę , Kazub niewidoczny . Trener Kaczmarek musi odejść bo spadniemy - niech się uczy np. w Olimpi Sztum będzie miał blisko do ojca . Zarządzie obudż sie bo pozycja w tabeli to także Wasza wina . Zgadzam się że II ligę musimy ratować od jutra a nie w styczniu czy lutym . Wyjazd super tylko troche naszych poturbowali na stacji benzynowej ale po walce . Wiosna musi być nasza . Ten zespół przy wzmocnieniu szczegolnie ataku może spokojnie grać w II lidze .
20 listopada 2005, 22:26 / niedziela
Wacek skąd wiesz że Lech zerwał zgodę z Cracovią??
20 listopada 2005, 22:43 / niedziela
Moja krotka relacja z tego co widzialem na boisku.

ZENADA!
20 listopada 2005, 23:01 / niedziela
Ja bylem wśród tych co nie zostali wpuszczeni i mialem bilet i nie bylem piajny wiec nie wiem czemu mnie nie wpuscili.TYLKO LECHIA
20 listopada 2005, 23:37 / niedziela
Bo psiarnia niema mózgu i nic na to nie poradzisz... Po prostu CH.W.D.P. na wieki
21 listopada 2005, 10:40 / poniedziałek
nic dodac nic ujac - milicja znow udowodnila swoja przewage... przewage polegajaca na uzbrojeniu i dzialaniu w obliczu prawa (?).
zajascia pod stadionem, na stacji "cywilizowanej" i na stacji w lesie to jakas kpina! prowokacja - to slowo z pewnoscia cisnie sie wszystkim na usta, ktorzy byli i widzieli. proponuje naglosnic sprawe, bo jak tak dalej pojdzie, to o ruchu kibicowskim bedziemy mogli niedlugo zapomniec :/

niebieski mundur...
21 listopada 2005, 12:02 / poniedziałek
te kilka samochodów, to jakieś 40 aut.

Lechii ogólnie ok 400.
21 listopada 2005, 12:12 / poniedziałek
Czy sa juz gdzies zdjecia z Wloclawka?Czemu nie bylo flag?
21 listopada 2005, 13:16 / poniedziałek
kilka fot ze strony kujawiaka --> odnośnik
21 listopada 2005, 15:56 / poniedziałek
kiedy jakies zdjecia beda? albo filmy..
21 listopada 2005, 16:31 / poniedziałek
Info było głoszone w pociągu ozerwaniu zgody jak wracalismy.Aaa i małe sprostowanie bilety darmowe dostaliśmy od Łksu :)
21 listopada 2005, 19:33 / poniedziałek
KONGO ty chyba byłeś na innym meczu albo miałeś trochę za dużo pobrane. Było nas na pewno ok 450 typa. ok 400 w klatce + 50 "Vipów" na prostej trybunie. Za bramą stało ok 30 osób. Tych samochodów to nie kilka a kilkadziesiąt w tym 1 mój na tablicach spoza woj. pomorskiego. TYLKO LECHIA BKS!!!
Ps. Ale mi kochani piłkarze sprawili prezent imieninowy.
21 listopada 2005, 19:52 / poniedziałek
liczba osob 420-450
niestety lipa stadion jak i nasza klatka lipa na maxa flagi byly ale klatka lipna mielismy dlugie flagi ciezko bybylo je rozwinac . i napewno by zaslanialy osobom ktore staly na dole dlatego zrezygnowalismy z wieszania ich

CHWDP DLA SCIERWA
21 listopada 2005, 22:13 / poniedziałek
januszc1962

nie wiem ile osób siedziało na trybunach jako Kujawiak

liczę tak:

- pociąg 100 - 150
- 2 autokary; 1 przyjechał ok. 12.45 i towarzyszyło mu kilka samochodów nie liczyłem ich 5 max 10; drugi autokar był ~ 13+

natomiast faktycznie niezliczona pozostaje ilość Lechistów na meczu ktorzy przyjechali indywidualnie tzn. nie jechali razem z atokarem.

wg Kujawiaka klatka mieści 400 osób nie była pełna zmieściłoby się lekko jeszcze połowę więcej.

wg uzyskanej przezemnie infprmacji do piątku po południu sprzedanych biło ~ 200 biletów dodając wejścia na podstawie gratisow we Włocławku i tak nie wychodzi 400.

Jeżeli się mylę to nie robię tego celowo :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.220