Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Bedzie kasa na obiekt?

strona 1/1

10 listopada 2005, 18:26 / czwartek
odnośnik

Jakie decyzje zapadly?
10 listopada 2005, 19:30 / czwartek
10 listopada 2005, 19:34 / czwartek
"(...) Zastanawiający pozostaje fakt, że na tak ważnej, dla losów stadionu Lechii, sesji Rady Miasta nie pojawił się żaden z kibiców naszego klubu (...)"

hmmm...
10 listopada 2005, 19:51 / czwartek
Tak to jest bardzo zastanawiające że kibice Lechii w trakcie obrad Rady Miasta albo pracują albo się uczą
10 listopada 2005, 19:56 / czwartek
Jeszcze bardziej jest zastanawiąjące że obiecali iż będą i ich niebyło.
Na szczęscie wszystko dobrze się skończyło, ale jakby decyzja zaadła inna to byłby lament i płacz... i pierdolenie na klub.
10 listopada 2005, 20:05 / czwartek
Czy Wy jestescie slepi?

Miala byc odpowiedz w kwestii FINANSOWEJ!

Tymczasem otrzymalem informacje o funkcjonalnosci obiektu.

KPINA!
10 listopada 2005, 20:27 / czwartek
No wlasnie o najwazniejszym czyli o kasie ani słowa.Dziwne i niepokojace jak dla mnie.....:-(
10 listopada 2005, 20:28 / czwartek
I napisze o aroganckim komentarzu.
cyt:
-----------
Zastanawiający pozostaje fakt, że na tak ważnej, dla losów stadionu Lechii, sesji Rady Miasta nie pojawił się żaden z kibiców naszego klubu, a obradom przysłuchiwali się jedynie Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Klocek oraz przedstawiciele OSP Lechia.
----------

Drodzy Panowie.
O 9:00 wiekszosc porzadnych obywateli idzie do pracy, szkoly...natomiast emeryt spi, badz idzie po gazete.
Zasranym obowiazkiem Waszym jest, aby sprawy dotyczace miasta Gdanska i terenow don nalezacych zalatwiac we wlasnym gronie.
WLASNIE ZA TO OTRZYMUJECIE WYNAGRODZENIE, podobnie jak Pan KLOCEK w sprawach pilki noznej w naszym regionie !
10 listopada 2005, 20:33 / czwartek
cyt:
-----------
Zastanawiający pozostaje fakt, że na tak ważnej, dla losów stadionu Lechii, sesji Rady Miasta nie pojawił się żaden z kibiców naszego klubu, a obradom przysłuchiwali się jedynie Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Klocek oraz przedstawiciele OSP Lechia.
----------

1. a co by obecność kibiców Lechii zmieniła ??
2. czy to znaczy, że adamowicz też był nieobecny ??
3. od kiedy (o jak fajnie) kibice są ważniejsi, lub bardziej oczekiwani niż prezesina Pompzpn i działacze klubowi ??
10 listopada 2005, 20:49 / czwartek
Widać radnym brakowało środka przumusu. :)
10 listopada 2005, 22:50 / czwartek
Ach, pan Klocek
Miło :) go wspominam
10 listopada 2005, 23:03 / czwartek
Do Zeto...
Prezydent Adamowicz byl jak najbardziej obecny, a z ta iloscia kibicow Lechii, to przesada... Ja naliczylem przynajmniej dwoch (wraz z moja skromna osoba)... Nie wiem czy nie pojawil sie nikt wiecej, gdyz bylem obecny doslownie przez chwile, (obowiazki sluzbowe)
Pozdrawiam
11 listopada 2005, 18:49 / piątek
wlasnie zrobilem paana klocka........ulzylo mi
13 listopada 2005, 12:13 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 18:02 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 18:04 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 listopada 2005, 18:07 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020