Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Wojciechowski w Iranie?! :)

strona 1/1

12 listopada 2005, 10:56 / sobota
Dziś przypadkowo w ręce wpadło mi wydanie największego polskiego brukowca pt. FAKT: Piszą w nim o zamiarach Sławka dotyczących gry w lidze irańskiej!! :)
Cytują słowa Wojciecha: "Iran to może egzotyczny kierunek, ale w końcu reprezentacja tego kraju awansowała do mistrzostw świata. Z poziomem tamtejszej ligi nie musi być tak źle. Poza tym propozycja napeno jest kusząca finansowo." ... "Do czerwca obowiązuje mnie kontrakt z Lechią, teraz zastanawiam się jak pokonać KSZO". Wg tego brukowca rozmowy w sprawie transferu się rozpoczęły.
12 listopada 2005, 11:01 / sobota
beka
12 listopada 2005, 11:04 / sobota
no nieweim !! jesli to prawda to...
12 listopada 2005, 11:15 / sobota
Dajcie spokój tej gazecie nie ma co wierzyć. Wiele razy pisali kłamstwa a po wyjściu prawdy na jaw nie dementowli tego
12 listopada 2005, 11:21 / sobota
Wojciechowski w Iranie ? hahaha, dobre- ale wiecie w Fakcie różne informacje piszą, a dzieje się zazwyczaj na odwrót, może więc w przerwie zimowej przyjdzie do Lechii jakiś Irańczyk, albo szybciej jakiś talib. temat chyba do kasacji :P
12 listopada 2005, 11:24 / sobota
Myślę, że to prowokacja ze strony Al-Kaidy. :)
12 listopada 2005, 12:33 / sobota
trzeba było ten temat zalozyc w uśmiechnijmy się:D głupota niewierze w to
12 listopada 2005, 12:53 / sobota
Sławek nie jedż tam!!! Bo Cię porwą!
12 listopada 2005, 14:07 / sobota
To kolejny dowod ze nie powinno sie czytac tego szmatlawca.Takie gazety wprowadzaja tylko niepotrzebny zamet
12 listopada 2005, 15:34 / sobota
pewnie Wojciech nic o tym niewie
12 listopada 2005, 17:44 / sobota
A wiecie kto jest teraz kierownikiem sportu w Fakcie i odpowiada za rzekome FAKTY??? Niejaki Jakub Staszkiewicz, który niedawno pracował w Dzienniku Bałtyckim i pisał o naszej Lechii tylko dobrze!!! Teraz sieje zamęt....
Widać, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
12 listopada 2005, 23:08 / sobota
Slawek na zawsze z Lechią,wierze w to...
13 listopada 2005, 00:10 / niedziela
Podobno Sławek ma trenować młodzieżówkę Kenii. Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja, ale ostatnimi dniami Wojciech coraz mniej przyjmuje płynów co może to potwierdzać :)
13 listopada 2005, 00:53 / niedziela
Ja i tak w to niewierze. Pisać sobie mogą. Sławek niechce chyba,żeby wysadził go zamachowiec samobójca ;-))
13 listopada 2005, 09:21 / niedziela
co do tej informacji poweim tak ... są to jak narazie niby dopiero jakieś przymiarki ale niechciałbym sie zdziwić jeżeli okażą się prawdą ... a co do Ciebie panie capello to powiem tak ... chciałbym zobaczyć Twoją minę jak by się okazało że naprawde Wojciech odejdzie i chciałbym usłyszeć wtedy Twoje słowa na temat punktu siedzenia oraz siania fermentu ... poza tym zastanawia mnie tylko że fakt jako pierwszy napisał inf o tym że Rusinek niezagra co zresztą się prawdą okazało (chyba)

pzdr
13 listopada 2005, 10:08 / niedziela
Z tego co sam mówił jeszcze niedawno to chce wprowadzić Lechię do 1 ligi i wtedy zakończyć karierę. Iran to jednak nie Arabia gdzie piłkarscy emeryci zarabiają fortuny. Natomiast bliżej jest zakończenia kariery niż odejścia z Lechii. Trzeba mieć na uwadze jego problemy zdrowotne z którym do końca się nie może uporać i to jest główna przyczyna dlaczego zbliża się powoli do końca kariery.
13 listopada 2005, 20:45 / niedziela
kaczmarka niech wysla do iranu.........po dzisiejszym meczu
13 listopada 2005, 23:19 / niedziela
LGS co Ci zrobił Kaczmarek, przecież to piłkarze nie potrafia wykończyc akcji !! i chociażby strzelic w kierunku bramki.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.397