Gdańsk: wtorek, 24 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Oprawa

strona 1/1

1

14 listopada 2005, 09:24 / poniedziałek
na wczorajszym meczu z kszo popatrzec mozna bylo jedynie na oprawe, bo co slabsi nerwowo kibice Lechii, ogladajac poczynania naszych orlow mogli dostac zawalu serca.
mozna w sumie przyjsc nastepnym razem na sama oprawe i juz. tez bedzie ciekawie.
jednym slowem gra naszej Lechii pozostawia duzo do zyczenia
Lechia Gdańsk. pozdro dla Siedlec,Matarni i Moreny
14 listopada 2005, 10:33 / poniedziałek
Zgadzam się. To co robią chłopaki z Greengos i cały sektor pod zegarem to naprawdę kawał dobrej roboty. Podświetlenie "do zobaczenia na wiosnę" naprawdę dało zajebisty efekt; flagi też były świetne. Pozdrawiam i oby tak dalej.

Ps. szkoda że szybko skończyły się opaski, z których dochód miał iść na oprawy. Chciałem kupić kilka w przerwie meczu ale już było po ptakach.
14 listopada 2005, 14:59 / poniedziałek
Dulli nie zapominaj też o dziewczynach z Greengos ;) Oprawa wyszła nieźle ale jak zwykle jest sporo rzeczy do poprawy jednak uczymy się na błędach, mam nadzieje że wiosną pokażemy się z jeszcze lepszej strony. Szkoda że doping siadał w drugiej części meczu ale i tak jest dużo lepiej niz kiedys. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie finansowe :)
14 listopada 2005, 15:08 / poniedziałek
Z tego co wiem to sprzedano 600 opasek wiec zostalo jeszcze 400
14 listopada 2005, 15:25 / poniedziałek
mhm jedna z dziewczyn z greengos miala bardzo ladna pupcie,

pozdrawiam ja :)
14 listopada 2005, 15:27 / poniedziałek
Przepraszam Kate, że nie wspomniałem o dziewczynach :) widziałem, że pomagały. Nie chcę zabrzmieć jak jakiś stary pierdziel ale cieszy mnie, że komuś (czyt. kibicom) chce się robić oprawy i że ludzie wkładają w to tyle pracy i serca. To naprawdę jest zajebiste. Szacunek :)

PS. nie zmienia to faktu, że chciałem kupić opaskę dla mnie i mojej dziewczyny i się nie udało :)
14 listopada 2005, 17:59 / poniedziałek
Oprawa swietna niestety nie moglem byc na meczu i jak ogladalem zdjecia to myslalem ze po akcencie Biale sa Chmury Zielone Liscie
pojawi sie Wielki napis Na Lechii jest Zajebiscie!!!Ale Do zobaczenia na wiosne tez dobrze wyszlo:)Wielkie brawa dla chlopakow i dziewczyn:)za duzy wklad i prace.Czy na te konto mozna caly czas wplacac pieniadze?Jest tu nas kilka na Emigracjii i chetnie wspomoglibysmy Was na nastepne mecze-szczegolnie z Jaga!!!
Pozdrowiemnia dla Greengos
14 listopada 2005, 18:15 / poniedziałek
Sopots, jest napis " Jestem na Lechii jest zajebiście" :) poszperaj dokladniej w fotkach a znajdziesz, znajduje sie w górnej częsci sektora. Pozdrawiam
14 listopada 2005, 18:20 / poniedziałek
konto jest i napewno pare osob poreperuje stan greengosow bo chyba warto ogladac takie spektakle
14 listopada 2005, 18:29 / poniedziałek
Siema! Gratulacje za oprawe w meczu z kszo!!! zajebioza! wynik kiepski ale az sie chce wrocic na stadion wiosna. Pozdrowienia od chyba jedynego betona z gdyni:) GREENGOS TRZYMAJCIE TAK DALEJ!
14 listopada 2005, 20:44 / poniedziałek
Dobra wszystko ładnie, pięknie...zajebista oprawa...ale gdzie znika młynarz na drugie połowy tak samo było w poprzednim meczu u nas !! Może mi ktoś na to odpowiedzieć??

Lechia Gdańsk Kamionka !!!
P.S niezła napierdalana była po meczu z KSZo w Sopocie(jebać śledzi)
14 listopada 2005, 22:24 / poniedziałek
". ale gdzie znika młynarz na drugie połowy tak samo było w poprzednim meczu u nas !! Może mi ktoś na to odpowiedzieć??"
Davor:moze po prostu ma kondycje tylko na 45 minut?:-)))
14 listopada 2005, 22:56 / poniedziałek
oprawa byla zajebiscie zajebista najlepsza tylko jeden bol czmu w 2 polowie mlynarz idzie w ch.. i to nie pierwszy raz pozdro
14 listopada 2005, 23:25 / poniedziałek
trzeba ustawic dwoch mlynarzy kazdy po jednej polowie

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.191