Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

co z malborkiem ???

strona 1/1

14 listopada 2005, 09:43 / poniedziałek
panowie ?? miałem okazje być na meczu w malborku , gdzie pomezania grała z czarnymi pruszcz. i co ?? czesc kiboli z malborka krzyczała arka gdynia !!!!
ponoć malbork daży lechie sypatią ale czy napewno ??????
14 listopada 2005, 11:38 / poniedziałek
Z tego co pamiętam, po drugiej stronie Nogatu, na Kałdowie mieszka paru śledzi. Zagorzali kibice Śledziarki i Crac-zoofilii.
14 listopada 2005, 13:41 / poniedziałek
W Malborku jest LECHIA i tylko LECHIA!!!
14 listopada 2005, 14:25 / poniedziałek
hektor
chyba jednak nie zupełnie
14 listopada 2005, 16:08 / poniedziałek
Bylem na czesci tego meczu , ale slyszalem tylko spiewy o Pomezanii i Lechii, wiec nie siej chlopie zametu, bo skoro tam byles to widziales jakie szele sa na Pomezani(1/2 to BIALO-ZIELONE)! Ja osobiscie pochodze z Malborka ,ale jestem kibicem Lechii natomiast w Pomce gra czesc moich kolegow wiec czasami tam zachodze, a skoro Ty jeszcze nie wiesz komu Malbork najbardziej kibicuje, to juz twoj problem. Ciekawy jestem gdzie byles w niedziele o 13? Ja z kolegami na Traugutta!
14 listopada 2005, 16:32 / poniedziałek
Opisana przez kolege pastyla sytuacja jest wyjasniana.Niech nikt nie wpisuje sie w tym temacie wiecej bo niema sensu.Malbork z Lechia.
14 listopada 2005, 18:43 / poniedziałek
Pastylku , co Ty pierdolisz??
Jaka arka w Malborku??
Chyba żeś nędzny prowokator.
Malbork 100% Lechia.
Wiem co mówie.
14 listopada 2005, 19:02 / poniedziałek
Nawet jeśli tak było to chyba nie trudno zgadnąć że była to jakaś grupa która podszywając się pod kibiców Pomezani albo z partyzanta dostała się na stadion i urządza prowokacje
15 listopada 2005, 09:31 / wtorek
Pap83.. wiem ,że jest wyjaśniana
hektor ...a gdzie byłe 13 o 13,00 tam gdzie zawsze od 25 lat jak jest mecz na Traugutta, ciekawe czy ty masz tyle lat co ja chodze na Lechike ??
15 listopada 2005, 09:47 / wtorek
Będąc ostatnio w Malborku przy okazji meczu z Unią innych niż biało-zielone akcentów nie widziano i nie słyszano, trudno w to uwierzyć czemu Pastyl na to nie zaregowałeś? Szybkiego wyjaśnienia sprawy zycze i pozdrawiam!
15 listopada 2005, 13:22 / wtorek
Pastyl, koncz juz ten temat bo dla mnie ta sprawa jest wyjasniona, a co do mojego wieku, to nie wiem co chcesz udowodnic? Jednak Ci odpowiem ,tak mam kilka lat wiecej niz 25. pozdrawiam wszystkich BIALO-ZIELONYCH
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.388