Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Browar Jurand

strona 1/1

1

14 listopada 2005, 19:18 / poniedziałek
Niezauważenie do grona sponsorów dołączył Browar Jurand.
Czy pił ktoś ten trunek i czy ma jakieś walory smakowe?
Bo Gdańskiego, którego stopniowo Żywiec chce się pozbyć ze swej oferty i pospolitego Specjala chyba nie przebije...
Ale sam fakt, że jako jedyny browar, jest Jurand sponsorem Lechijki, sprawia, że chetnie zakosztował bym tego specyfiku. Gdzie mozna go kupić w Wolnym Mieście?
14 listopada 2005, 19:27 / poniedziałek
14 listopada 2005, 20:39 / poniedziałek
Latem był do kupienia na Westerplatte, w barze blisko przystani promowej. Z kija w plastikowym kubku chyba 3 złocisze. Walory smakowe przyzwoite, choć może wpływ na to miał fakt, że zazwyczaj pijałem go w upalny dzień, a w poblizu innej "stacji paliw" nie stwierdziłem. W sklepie nie widziałem.
14 listopada 2005, 20:48 / poniedziałek
jak dla mnie swietne piwko, pilem je na mazurach, tam jest w kazdym sklepie do nabycia (a przynajmniej bylo jakies 3 lata temu)
14 listopada 2005, 21:40 / poniedziałek
Reklamy są już od jakiegoś czasu. Można je kupić w Auchan. Juranda da się wypić. Dublin jest ohydne. A Hebana jeszcze nie kosztowałem.
15 listopada 2005, 09:28 / wtorek
wystarczy dostać się na meczu na loże vip, z kszo wystawili całą lodówke z browarami,ale to już w rundzie wiosennej.pozdrawiam
15 listopada 2005, 16:40 / wtorek
do wszystkich zainteresowanych wspaniałego piwa JURAND można się napić w SZKWALE w NEW PORT . PIWO TO BIJE NA GŁOWE GDAŃSKIE ORAZ SPECJALA tym że jest robione w tradycyjny sposób a z pipy (kij, nalewak. p.a.) lane jest świeże NIEPASTERYZOWANE .ZAPRASZAMY NA JURANDA
15 listopada 2005, 16:44 / wtorek
A jeśli chodzi o sponsoring lechii przyłożyłem troche ręki do tego . Zrobiłem to bo JURAND jest COOL.
15 listopada 2005, 16:46 / wtorek
A jeśli chodzi o sponsoring lechii przyłożyłem troche ręki do tego . Zrobiłem to bo JURAND jest COOL.
15 listopada 2005, 20:46 / wtorek
Musze powiedzieć że właśnie na ostatnim meczu zauwazyłem logo Juranda.
Ale niestety bardzo słabo dostępnego u nas.
Dlatego niestety bo jest to naprawdę zaj..ste piwko.
Swojego czasu w biało-zielonej knajpie Duet też występowało , i przyznam że kupowałem tylko jego ,szczególnie w wydaniu mocnym.
Niestety reklama i przyzwyczajenia wzięły góre i zostało ono wyparte przez bardziej znane marki(czego do dzisiaj żałuje), a i cenę miało całkiem niezłą.Jednym słowem same plusy.
Wiec jesli ten browar chce w jakiś sposób pomóc Naszej Lechii , to my może pomóżmy temu browarowi, kupujmy go , a jak nie będzie Juranda w naszych sklepach prosmy o sprowadzenie i chlejmy go do bólu za nasza kochaną Lechijkę.
P.S. ja wytrzasnę spod ziemi i zapakuje te piwko z sobą na wyjazd do Włocławka tak na dobry początek nowej współracy.
Pozdrawiam.
16 listopada 2005, 11:20 / środa
Czyli penetracja sklepow w poszukiwaniu JURANDA!!!
Do ataku!
;-)

"ani w lewo,ani w prawo-tylko Lechia"......i Jurand?;-)
17 listopada 2005, 01:02 / czwartek
no kurde!!! browar Jurand to podstawa :):):):):) polecam sklep monopolowy obok wydzialu Chemii UG... na Sobieskiego... Juranda caly zapas jest... 1.45zl :) jest bardzo smaczny... polecam :) w sam raz przez gorzka zoladkowa :P

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.325