Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 2/11

24 grudnia 2005, 20:45 / sobota
Wiedziałem że żubry przemawiają ludzkim głosem w Wigilię, ale niemyslałem że umieją pisać ! To jakiś fenomen !
25 grudnia 2005, 01:17 / niedziela
do JAGA TO MY:
jagusio droga czy do was juz dotarla ptasia grypa,ze masz taka goraczeke. wypisywac takie rzeczy w wigilie......
no,ale teraz konrety:
a) fakt forum, nie mamy bo nie rzadzimy w necie (tak jak wy)
b) liczymy na to,ze nas zajebiecie jesli tylko do marca nie pozabijacie sie miedzy soba,ale mam nadzieje,ze zostanie dla nas troche jagienek do wybicia w Bialym ;)

Korzystajac z okazji chcialbym zyczyc wszystkim wesolych reszty swiat.
LECHIA GDANSK
25 grudnia 2005, 03:35 / niedziela
Pod tym linkiem przekonacie się, że fani Jagiellonii to nie tylko debile pokroju kretyna o nicku "JAGA TO MY": odnośnik
26 grudnia 2005, 13:51 / poniedziałek
Wiadomo już czy będzie specjal? Jeśli tak to ile by kosztował?
27 grudnia 2005, 15:51 / wtorek
Panowie i Panie nie marudzimy ,nie patrzymy na innych jedziemy wszyscy i nie ma że boli!!!P.S.Pamiętajmy o rękjwaiczka i żeby ciepło się ubrać bo wiadomo jakie warunki panują na białorusi w marcu :)
28 grudnia 2005, 05:37 / środa
jedziemy !!
28 grudnia 2005, 11:38 / środa
Nie ulegajmy prowokacjom, u nas też jest wielu napinaczy. Co do specjala to powtarzam, 500 miejsc to stanowczo za mało!
28 grudnia 2005, 14:30 / środa
500 mało :))))
Jadymy jak najwiekszą bandą:P spec bedzie a ile bedzie kosztował zapewne dowiemy sie poźniej :P
Ps-Ktos wie kto bedzie grał w Jaświłach 13 marca? :)P
28 grudnia 2005, 17:56 / środa
Spoko Vento...do Marca jeszcze troche...narazie wiem co gra 25 lutego:) Za miecha już będzie wiadomo co w klubie Fantazja piszczy:)....Pozdro
28 grudnia 2005, 23:04 / środa
NIBY JESZCZE TROCHE CZASU A CZAS ZAPIER.... WIEC PANOWIE DO KONKRETOW .

INWAZJA NA BRUDNYSTOK !!!

TYLKO LECHIA !!!!
29 grudnia 2005, 22:50 / czwartek
Jestem ciekaw skad wy wiecie o Jaswiłach, czyzby ktos przyjezdzał? A tak pozatym to bez napinki to nie potraficie gadac,zawsze jakas napinka: brudnystok, białorus itp
30 grudnia 2005, 01:50 / piątek
Generalnie jeżeli organizatorzy się spiszą to naprawde nasz liczba może byc dobra a nawet bardzo ponieważ to pierwszy mecz w rundzie wiosennej i wiele osob bedzie spragnionych meczami.

Jednak MOIM zdaniem kilka warunków powinno byc spełnionych:
1-Bilety i cała akcja na specjala powinna zacząc sie jak najszybciej(nawet już w lutym)
2-Plakaty oraz nagłosnienie nie tylko w internecie
3-Bilety na speca odrazu w pakecie z biletami na mecz(chociarz niekoniecznie)
4-Odpowiedni ludze wpuszczający TYLKO osoby z biletami do pociagu.
5-Brak rozpierdalania pociagu za który my płacimy.
6-WSZYSCY jadą pociagiem nie ma dojazdu na własną ręke.

myśle że tak zostaną spełnione te warunki to liczba 600 osob jest lekko w zasiegu ręki :)

Matad takie zasady/regulamin wyjazdu powinny byc z góry wczesniej ustalone i wierze ze własnie stowarzyszenie sie tym zajmnie/wręcz powinno.

Ps-bez obelg i wrzut w moim kierunku bo to jest tylko moje zdanie a chce dobrze :)

Pozdrawiam i życze udanego sylwestra!
30 grudnia 2005, 08:59 / piątek
Vento dlaczego zakaz dojazdu na wlasna reke? chyba nie wierzysz w to co piszesz. Niech kazdy jedzie jak ma ochote. Wazne,zeby tylko byl w Bialym.
30 grudnia 2005, 10:41 / piątek
Fanie Lechii: ponieważ jesteśmy rodziną a rodzina trzyma się razem!!
30 grudnia 2005, 12:41 / piątek
ten specjal wypali raczej i my sie postaramy o to , lecz tak jak pisze 100lec jesli ma byc zorganizowany a calosc spada na nas TO JEDZIEMY RAZEM !!!!!!!!!!!

I TAK JAK PISAL VENTO ZADNE HAMULCE ROZWALANIE POCIAGU JESLI CHCECIE JEZDZIC SPECJALAMI TO TRZEBA SIE DOSTOSOWAC INACZEJ BEDZIEMY MIELI SLABE WYJAZDY I ZACZNIE SIE PISANIE ZE NIE MA ORGANIZACJI ITD
30 grudnia 2005, 13:06 / piątek
niech ktos wezmie czapki LECHII na sprzedaż w pociągu ja bym kupił bo bedzie zimno
30 grudnia 2005, 14:08 / piątek
Co do tego ze Wszyscy mamy jechac razem to wyjaśniam:
Ponieważ wszyscy wtedy mamy pewnosc ze dojedziemy i wrocimy razem,ponieważ organizatorom łatwiej będzie zebrac odpowiednią sumę za pociag,ponieważ lepszego dojazdu nie ma(spec przyjeżdza godzine przed meczem i odjeżdza zaraz po...),i ponieważ wszyscy jesteśmy biało zieloną rodzina :-),ponieważ w pociagu panuje miła i sielankowa atmosfera itp...
Ps-wiem że i tak znajdą sie osoby jadące na własną ręke lecz powinnismy wkoncu zrozumiec pewne zasady i ze takie postępowanie utrudnia organizacje wyjazdu.
PS2-obowiązkowo wszyscy pasiaki na szyjach :))) sie przydadzą...

Podroofffka
30 grudnia 2005, 14:15 / piątek
Jeszcze chciałem napisac osobom kórzy mogą pomyślec co da ze akcja na speca będzie juz nakręcana w lutym.Otoż to że ludzie będa dobrze poinformowani jeżeli chodzi o cene wyjazdu i sam fakt że jest organizowany.Myśle że bardzo dobrym rozwiązaniem była by zniżka dla osob zapisujących sie wczesniej np:
2-3 tyg przed meczem 35zł
1 tyg przed meczem 40zł
w dniu wyjazdu 45zł

Ps-ceny jak i daty wziete z kosmosu ale...głupie 5zł a sami zobaczycie ze dało by efekt.Dzięki temu stowarzyszenie juz mniej wiecej 10 dni przed wyjazdem dysponowało by jakąs sumą oraz rozeznaniem ile mniej wiecej osob pojedzie(ile składów zamówic)bo nie od dzis wiadomo ze im wiecej nas tym taniej i weselej...
30 grudnia 2005, 18:21 / piątek
chyba niechcemy zaostać bydłem takim jak SZPaRKA???jak czołgali sie do wawy???co zrobili z pociągiem!!!tego niemożna inaczej uznac niż bydło!!!pewnie dlatego że wieśniaki jechali pierwszy raz pociągiem.

LGFT-Zawsze Wierni Do Końca
30 grudnia 2005, 19:17 / piątek
30 grudnia 2005, 19:35 / piątek
do lechiafanstczew:
kolego nie napinaj sie tak na forum, lepiej zwroc uwage na swoja ortografie;
jak masz wrzucac takie nic nieznaczace posty jak ten to lepiej sobie daruj bo debilnych postow niestety na forum jest pod dostatkiem
pozdro
1 stycznia 2006, 04:54 / niedziela
jagielonia jest zboczona stara k+++a pier+++++a!!! TYLKO LECHIA BKS!!! Pokazemy sbekom łukaszenki jak się bawi LECHIA GDAŃSK!!!
1 stycznia 2006, 11:33 / niedziela
kto zboczony i tak dalej to chyba wiadomo, u nas dziewczęta na wyjazdy jeżdżą Janusz..
1 stycznia 2006, 18:55 / niedziela
lechiafanstczew , zanim napiszesz zastanow sie i nie siej zamentu ,bez napin kolego. pozdro
2 stycznia 2006, 14:35 / poniedziałek
sPECJAL,Specjal musi być!!!- TO DO STOWARZYSZENIA
a napewno pojedzie nas tam więcej niż ich do nas!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
2 stycznia 2006, 22:23 / poniedziałek
No to zoooabczymy czy was tylu przyjedzie ... takie wasze gadanie a potem przyjedzie 20 osób :| czy was bedzie 20 czy 800 i tak w piz** dostaniecie !!!!
2 stycznia 2006, 23:09 / poniedziałek
Tez mi sie tak wydaje ,ze dostaniemy ostro od Was :D
2 stycznia 2006, 23:31 / poniedziałek
Oj tak Białoruskie władze z Łukaszenką na czele mobilizują policję na ten mecz!!!
Błeehehehe
3 stycznia 2006, 00:13 / wtorek
W Gdansku nie ucza historii i geografii czy poprostu niektorym brak elementarnego szacunku dla wlasnej ojczyzny?
3 stycznia 2006, 14:32 / wtorek
TheBestFans J
2 stycznia 2006, 22:23
No to zoooabczymy czy was tylu przyjedzie ... takie wasze gadanie a potem przyjedzie 20 osób :| czy was bedzie 20 czy 800 i tak w piz** dostaniecie !!!!

Faktycznie patrzac na ostatnie proporcje i zatrzymanie was przez 8 osob , 20 wystarczy na cały stadion ;)
4 stycznia 2006, 20:05 / środa
MAM NADZIEJE ZE DO BRUDNEGO STOKU POJADA TEZ NASZE ZGODY Z MALBORKA,SŁUPSKA I WROCLAWIA

TYLKO LECHIA !!!
5 stycznia 2006, 00:01 / czwartek
Z całym szacunkiem Malbork i Słupsk to nie nasze zgody

Wrocław i Kraków owszem !
5 stycznia 2006, 10:51 / czwartek
I tutaj sie grubo mylisz kolego z Lechii.Otoz Słupsk(zarowno Gryf jak i Czarni)to sa ZGODY Lechii.Koniec i kropka.To nie sa zyczenia tylko fakt.Nie Ty je zakladales,wiec jesli masz watpliwosci to popytaj starszych kolegow.I chcialbym zeby takimi wpisami(i jeszcze to z calym szacunkiem)obrazac naszych braci ze Słupska,ktorzy wspieraja nas na każdym bez mała meczu.Zresztą Malbork rowniez.Słupsk to nie jest jakas tam wioska tylko 100 tys. miasto,ktore cale jest bialo-zielone i nie znajdziesz tam ani jednej osoby ktora nie kochalaby Lechii a nie nienawidzila sledzi.A ze Gryf gra obecnie tylko w IV lidze niczego tu nie zmienia.Bo jesli zgoda jest zgoda to nie tylko kiedy druzyna jest na szczycie,ale rowniez kiedy przezywa ciezkie chwile.Pozdro dla wszystkich zgod Lechii...oraz wszystkich FC.
5 stycznia 2006, 10:53 / czwartek
Mała korekta...chodziło mi oczywiscie zeby... takimi wpisami(i jeszcze to z calym szacunkiem) NIE obrazac naszych braci ze Słupska,ktorzy wspieraja nas na każdym bez mała meczu.
5 stycznia 2006, 10:56 / czwartek
Chodziło mi oczywiście, zeby takimi wpisami(i jeszcze to z calym szacunkiem) NIE obrazac naszych braci ze Słupska,ktorzy wspieraja nas na każdym bez mała meczu.
5 stycznia 2006, 16:26 / czwartek
Wiec tylko czekac kiedy nasze zgody sie zadeklaruja na brudnystok

TYLKO LECHIA !!!!
5 stycznia 2006, 16:53 / czwartek
K...a ludzie jak dlugo bedziemy musieli o tej sprawie wyjasniac!!!???? Slupsk byl, jest i bedzie nasza Zgoda!!!! Wiec nie piscie takich bzdur!!!! Dzieki i pozdrowienia dla wszystkich Bialo Zielonych Braci!!!
5 stycznia 2006, 17:39 / czwartek
Saruman i WERDER - czytanie ze zrozumieniem. Polecam.

hubi - skończ z tym "brudnym stokiem", bo to jest słabe. Chyba, że jesteś na wiecznej bombie. Wtedy jesteś usprawiedliwiony :-).
7 stycznia 2006, 09:26 / sobota
Jesteśmy DŻENTELMENAMI i wybieramy się do Białegostoku tylko i wyłącznie dla naszej LECHIJKI!!! Chcemy kulturalnie dopingować naszą drużynę podczas tego wspaniałego widowiska sportowego.
ze sportowym pozdrowieniem Oi!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
8 stycznia 2006, 11:46 / niedziela
Wygadajcie się sobie
8 stycznia 2006, 16:49 / niedziela
sie sobie? dosc ciekawie.
8 stycznia 2006, 19:27 / niedziela
ach ci zagraniczni przemytnicy:)
8 stycznia 2006, 19:56 / niedziela
Dobra nie ma co pisać

Zobaczymy co beda mieli do pokazania na miejscu ( parokrotnie sie juz pokazali i wyrobili sobie opinie )

Nie ma co pisać i co drążyc w jeden temat - nie warto , to nie jest zaden nasz wróg ( nie zasługuja na to miano )

Druga kwestia - Słupsk , Malbork . Nikt nikomu nie ubliża , są jak najbardzardziej mile widziani na Traugutta . Jednak zgody mamy dwie Wisła i Śląsk !
9 stycznia 2006, 21:33 / poniedziałek
odnośnik
Oficjalny terminarz wiosny 2006
11 stycznia 2006, 18:02 / środa
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW LECHII.JEŚLI CHODZI O SŁUPSK TO KIBICE GRYFA SĄ W LEPSZEJ SYTUACJI OD NAS KIBICÓW CZARNYCH.MAJĄ IV BO IV LIGĘ ALE MAJĄ.NAS DAWNYCH KIBICÓW KOSZYKÓWKI POŚREDNIO WYSADZONO Z MECZÓW KOSZA,ZASTĘPUJĄC NAS GRZECZNYMI STATYSTAMI W SZALACH NASZEGO KLUBU.PO TYM JAK NASZ KLUB SIE OD NAS ODWRÓCIŁ MAMY TYLKO LECHIĘ!!!WIĘC DZIĘKUJĘ TYM KIBICOM LECHII,KTÓRZY NAS ZAAKCEPTOWALI...NA MECZ DO BIAŁEGOSTOKU CHCEMY SIĘ WYBRAĆ RAZEM Z WAMI.BO: CZARNI-LECHIA OOOOOOOO......
13 stycznia 2006, 05:22 / piątek
Nie ma co się tu napinać tylko trzeba jak najszybciej zająć się organizacją :-)

Ja już zaczynam odkładać pieniążki na Białystok... Żeby nie było na koniec, że ich nie ma :-P Bo na to nie można pozwolić... I radzę wszystkim (którzy są w podobnej sytuacji finansowej jak ja) też zacząć powoli zbierać, żeby było nas w "Białorusi" ;-) jak najwięcej...

...Niech ten czas już mija... Bo już się nie mogę doczekać!!

Pozdro dla kumatych i nie napinających się :-)

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
13 stycznia 2006, 07:50 / piątek
Używanie pojęcia Zgoda jest już moim zdaniem nie modne, poza tym czy Przyjaciel Lechii z Krakowa czy Wrocka jest lepszy od przyjaciela ze Słupska czy z Malborka?? myślę że nie, różnią się jedynie tym że jeden ma dalej a drugi ma bliżej na Lechie, no ale jeżeli już używamy tych pojęć "zgoda" to jeżeli mnie pamięć nie myli to takie pakty z obiema Słupskimi ekipami były zawarte, jednak teraz na siłe co niektórzy próbują udowodnić że Gryf i Czarni to nie zgody, amen.

PS:Pozdro dla Gerdy, liczymy na was w Białym
13 stycznia 2006, 14:27 / piątek
"Stowarzyszenie kibiców zamierza zorganizować pociąg specjalny na mecz inaugurujący rundę wiosenną II ligi Jagiellonia : Lechia zaplanowany na 11 marca. Warunkiem wynajęcia pociągu jest zebranie niezbędnej kwoty co najmniej tydzień przed wyjazdem, dlatego całą operację rozpoczynamy już teraz. Koszt przejazdu w obie strony dla jednego uczestnika wyniesie 50 zł (bez wejścia na stadion). Bilety będą rozprowadzane wyłącznie w przedsprzedaży. O punktach dystrybucji poinformujemy w momencie jej rozpoczęcia. Ilość miejsc jest ograniczona do 500.

W poniedziałek 16-go stycznia w hotelu Roko o g. 20 będzie można nabyć bilety z pierwszej limitowanej edycji w promocyjnej cenie 40 zł. Zebrana w ten sposób kwota po części zostanie przeznaczona na wydruk biletów i plakatów oraz na zakup hologramów.
Kontakt z organizatorem: lechisci@lechia.net "

zrodło: lechia.net

a wiec w pon jedziemy po pierwsze bilety :D Białystok bedzie nasz!
13 stycznia 2006, 14:44 / piątek
500?!?!?!?!??!
Śmiech na sali.
13 stycznia 2006, 14:50 / piątek
Jeżeli na tydzien przed wyjazdem zejdzie 500 biletów to myśle że dodatkowe miejsca zostaną zamówione(3skład?)

Jeżeli...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015