Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 3/11

13 stycznia 2006, 17:40 / piątek
Ciśnienie rośnie osobiście jestem pewien że te 500 to będzie mało
Nie obijać się panowie tylko kupować za 40zł po co przepłacać
13 stycznia 2006, 17:50 / piątek
Tez mi sie wydaje ,ze 500 osob pojedzie ;) moze wiecej ...
Jeszcze 2 miechy brrrr ... ile czekania
13 stycznia 2006, 21:09 / piątek
dodalem wpis o zgodach moze lepiej by bylo zalozyc temacik hehe:)

pozdro dla calej BIALO_ZIELONEJ RODZINY !!!!
13 stycznia 2006, 22:41 / piątek
Witam!

Mam pytanie do organizatorów: czy można bilety nabyć w innym terminie, np. w poniedziałek lub wtorek przed południem? W poniedziałek o 20 akurat nie bardzo mi leży, a chętnie bym skorzystał ;)
14 stycznia 2006, 00:29 / sobota
Bilety bedzie mozna kupic zapewne jeszcze przy wielu okazjach!
Jednak jedynie w najbliższy poniedziałek mozna kupic po promocyjnej cenie 40zł ! myśle że na sparingach oraz na róznych spotkaniach w roko także w przyszłosci bedzie mozna kupic bilet! Jednak bedą one dostepne jedynie w przedsprzedaży tak zrozumiałem z komunikatu stowarzyszenia...
a wiec nie ma co czekac i zbierac kasiorke i jeżeli najbliższy poniedziałek nie pasuje to czekac na info o sprzedaży biletów:)
14 stycznia 2006, 15:39 / sobota
Witam.Mam moze dla niektorych dziwne pytanie. a mianowicie czy taki wyjazd jest w miare bezpieczny?Mam zamiar pojechac z synem ktory jest jesczze dosyc mlody(15l)
chodzi mi oto czy nie bedzie jakichs spiec z policja bo wiem ze czesto pozwalaja sobie wszczynac awantury mendy jebane. Prosze o odp :) pozdrawiam
14 stycznia 2006, 15:49 / sobota
Proton tego Ci nikt nie może zagwarantowac lecz...
Wyjazd do Białegostoku jest specjalem (najbezpeczniejsza forma dojazdu bez policji a w pociagu panuje swietna atmosfera) potem przesiadka na autobus który wiezie nas pod sam stadion(Podobnie jak na Lechu gdzie było spokojnie)
ale każdy wyjazd jest inny...
Jest chłopak 13 lat? Hefaj który zaliczył komplet w rundzie wiosennej :-)
to mówi samo za siebie !
Pozdro!
14 stycznia 2006, 16:00 / sobota
to jebac policje jedziemy :) .ps mam nadzieje ze nikt nie bedzie w jakis sposob demolowal pociagu, proste ze w przyszlosci przez takie cos mozemy miec klopoty ze zorganizowaniem specjala.Pozdro
14 stycznia 2006, 16:39 / sobota
pozwolilem sobie zrobic taki maly projekcik plakatu ogloszeniowego ( nie czepiajcie sie prosze jego jakosci :) ma on tylko przedstawiac to co najwazniejsze czyli informacje a nie jakies tam zbedne ,rozmaite rysunki napisy itd, dlatego jest taki biedny bo po co ma byc ladny i kolorowy?,zreszta koszta drukowania kolorowego sa o wiele wieksze niz czarno biale) co i nim sadzicie? odnośnik
14 stycznia 2006, 20:06 / sobota
Witam!!!
Panowie kto nie pojedzie do Białegostoku ma wpierd... hehe:))
Trzymajta się ramy to się... spotkamy na meczyku:)
TYLKO LECHIA!!!!
14 stycznia 2006, 23:43 / sobota
hmmm.... ja tam mysle ze Pociągiem
14 stycznia 2006, 23:53 / sobota
i pamiętajcie każdy szaliczek na sobie żeby było biało-zielono :-)
Ps-to też mozna dodac do plakaty! "Wszyscy w szalikach"
15 stycznia 2006, 09:50 / niedziela
zapewne wszyscy wezmą szaliki bo zimno ale żeby wzieli biało-zielone szaliki :-) plakat bardzo fajny, taki w zupełności wystarczy
15 stycznia 2006, 10:01 / niedziela
KLG

mi się projekt całkiem podoba - prosty i czytelny - o to w tym wszystkim chodzi ;)
moje dwie uwagi:
a) zmień byka - "marzec" na "marca" ;) marzec jest tylko jeden - wybacz, że się przypierdalam, ale jak wychodzi się z tym do ludzi to nie może być błędów ;) no i dostaw kropkę po 11 :P - jeszcze raz sorki, ale jakby moja babka od polskiego to zobaczyła to na pewno by nie pojechała :D - może w Biało-Zielonej Rodzinie też jest ktoś tak samo pierdolnięty :D
b) chyba nieźle by wyszło z zieloną czcionką (raczej ciemniejszą, żeby nie zatracić czytelności), a przyczyn takiego posunięcia chyba nie muszę tłumaczyć ;)

a z tym terminem chodziło mi o to, czy bilety nie mogą leżeć powiedzmy (jeśli jest to seria limitowana) od tego poniedziałku do dajmy na to środy w Roko, tak żeby każdy mógł je nabyć kiedy mu pasuje w godzinach otwarcia hotelu... no ale trudno jak nie ma wyjścia to do poniedziałku ;)
15 stycznia 2006, 14:45 / niedziela
hehe Mały85 dzieki za uwagi :]. Projekt poprawiony : odnośnik mysle ze taki w zupelnosci wystarczy.
15 stycznia 2006, 15:01 / niedziela
moim zdaniem powinna sie tam znalesc jescze jedna informacja a mianowice gdzie mozna zakupic bilety czyli np w Barze Hotelu Roku bo ci co maja internet otym wiedz a plakaty sa glowine po to zeby po informowac tych ktorzy niemaja dostepu do internetu
15 stycznia 2006, 15:04 / niedziela
KLG:

Pozwolilem sobie zmodyfikowac troche Twój projekt mam nadzieje ze nie bedziesz mial mi tego za złe.Pozdrawiam :]

odnośnik
15 stycznia 2006, 15:35 / niedziela
CzaweS po Twojej poprawce jest faktycznie lepszy, wieczorem postaram sie wrzucic calkowicie ''zmodyfikowana' wersje i dodam do niej gdzie mozna nabywac biety -dla tych co nei maja neta>pozdrawiam!
15 stycznia 2006, 18:13 / niedziela
jak patrze na wasze napinki to naprawde zaczynam watpic czy rzeczywiscie nalezycie jak uwazacie sami do plskiej czolowki kibicowskie, wasze wypowiedzi w stosunku do nas sa zenujace opieraja sie tylko na obrazliwch bluzgach dotyczacych naszej przynaleznosci narodowej,niektorzy z was podaja sie za kibicow Jagi obrazajac nasza wspolna siostre, tak sie nie postepuje jak chcecie o tym pogadac to zapraszam gg: 9078228 licze na czysto merytoryczna dyskisje bez napinek,
pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH kibicow Lechii, Adam z Białegostoku
15 stycznia 2006, 18:37 / niedziela
zapraszam rowniez do dyskusji na gg 7308654
15 stycznia 2006, 18:40 / niedziela
zapraszam rowniez do dyskusji na gg 7308654
15 stycznia 2006, 18:54 / niedziela
Do kibiców Jagiellonii - przestancie sie wpisywać na tym forum! Karpiu po cholerę te rozterki? To forum to merytoryczne dno. Pisząc tutaj sami sobie wystwiacie etykietę.
Dajcie sobie na wstrzymanie do meczu. Już w marcu będzie ciekawe widowisko z 300 kibicami przyjezdnych na stadionie.
A czemu z 300? Bo tylko tylu wejdzie do klatki.
15 stycznia 2006, 19:04 / niedziela
lekko zacofany jestes JB ;) 300- mozna sie usmiac
15 stycznia 2006, 20:01 / niedziela
Sam jestes zacofany. Lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem. Wiecej nie dostaniecie biletów niż 300. Możecie przyjeżdżać nawet w 500 , ale niestety wejdziecie tylko w 300 osób na stadion. Po ostatnich wyskokach policja białostocka dostaje kurwicy na samą myśl o meczach. To juz nie bedzie spacerek jak przy innych meczach. Skończyła się era, że kibice Jagi będą walczyć o jak najwiekszą liczbę wejściówek dla przyjezdnych bo nikt nie będzie chciał nadstawiać głowy.
15 stycznia 2006, 20:15 / niedziela
Nie wiem co macie na celu pisząc na każdym Naszym forum że trzepią strasznie że bez biletóe sie ine wejdzie że wejdzie tylko 300 osób.Żałośni jesteście.Taka liczba jaką pojedziemy taką wejdziemy nie ma innej opcji więc Wasze wpisy nic nie dadzą i i tak nikt się nie przestraszy tego trzepania i nie wejścia i pojedzie bo i tak wszuscy wejdą.Hmm żeby bardziej wszystkich zmoblizować to KTO NIE JEDZIE DO białegostoku TEN Z MILICJI :D:D
15 stycznia 2006, 20:23 / niedziela
Cholera ale napompowani jesteście. Ulży wam?

Wejdziecie wszyscy bez problemów. Nawet jak będzie was 500. :)

Ciężko pomyśleć, że chcielibyśmy aby było was jak najwiecej (bo tylko wy z Widzewem jesteście w stanie przyjechać w wiekszej grupie) , ale przestrzegam przed hurra optymizmem jeśli chodzi o bilety i wejście na stadion.
15 stycznia 2006, 21:01 / niedziela
Niezły ten Projekt tylko jeszcze gdzie nabyc bilety i bendzie O.K
15 stycznia 2006, 23:21 / niedziela
Ty kibicJB z tego co pamietam na Waszym forum przed kazdym wyjazdem sa wpisy itd. takze nie wypisuj czy jest ktos napompowany czy nie. Powiedz mi 300 osob wg Ciebie ma byc wpuszczonych? to co z reszta? nie wpuszcza i kaza isc na miasto? Ogarnij sie. Pozdrawiam
16 stycznia 2006, 11:54 / poniedziałek
fan-Lechii ----> karzesz komuś się ogarniać ? karzą nam iść na miasto ? byłes kiedys na wyjezdzie ? na przyład w Radomiu ?

proste, Śląsk dostał 300 wejsciówek na Widzew,
pod sam stadion zajechał ich specjal z 700 osobami,
postali dwie godziny i wyruszyli w drogę powrotną, nawet ich z elektryczki nie wypuscili

a swoją szosą . . . nie było by zle upewnic sie co do faktycznej ilości wejsciówek która moze zostac przeznaczona dla gości
zeby zamieszania nie było
16 stycznia 2006, 14:32 / poniedziałek
kibic JB , nie wiesz ,co piszesz ;)
16 stycznia 2006, 16:15 / poniedziałek
Witam. troche poprawilem ten plakat = odnośnik taki chyba starczy :)
16 stycznia 2006, 17:26 / poniedziałek
Stowarzyszenie przewiduje 500 biletów na pociąg wię oni sie bedą starać o 500 biletów na mecz. Proste. Jeśli chodzi o plakaty to bilety sa do nabycia w Roko ale tylko dzis. Główna sprzedaz bedzie za pare tygodni i nie wiadomo czy będzie w Roko. Może będzie w kilku miejscach także narazie z tymi informacjami sie wstrzymajmy aż organizatorzy sie wypowiedzą gdzie będą przewidywac sprzedaż
16 stycznia 2006, 17:43 / poniedziałek
Czy będzie prowadzona lista imienna na mecz z Jagą??
16 stycznia 2006, 18:15 / poniedziałek
Plakaty bardzo dobre, ale na razie trzeba się z nimi wstrzymać.
Stowarzyszenie rozpoczęło organizację pociągu specjalnego, ale nie jest to równoznaczne z tym, że taki pociąg pojedzie.
Tak jak napisał Juzio, to Stowarzyszenie martwi się o te 500 biletów i będziemy sie starać, żeby co najmniej tyle ich było. Pomaga nam w tym klub.
Stanowisko Jagielloni jest na razie stanowcze: 300 miejsc i koniec.
To tylko jeden z wielu problemów związanych z organizacja specjala.
Nie o wszystkim będziemy pisać na forum, ale wszystkie niezbędne informacje dla chcących być na tym meczu będą zamieszczane w oficjalnych komunikatach.

Bart1234: tak, na mecz Jagą będzie prowadzona imienna lista, zgodnie z zaleceniami PZPN-u i policji, tego nie da sie ominąć. Oczywiście dotyczy to biletów na mecz. Bilety na pociąg będzie można nabywać bez ograniczeń. Tyle tylko, że bez gwarancji obejrzenia meczu. Tutaj nie ma żartów, faktycznie osoby bez biletów mogą zostać zatrzymane i to nie na dworcu w Białym, tylko kilka kilometrów przed na jakiejś małej stacji. Stamtąd osoby z biletmi przejadą autobusami na stadion.
16 stycznia 2006, 18:20 / poniedziałek
w takim wypadku plakatu sie dopracuje i ''wypusci'' jak jak bedzie wszystko ustalone
16 stycznia 2006, 18:22 / poniedziałek
Jaga trąbi że nikt nigdy do niej nie przyjeżdza w dobrej liczbie a teraz widac czemu tak jest bo nie mają przystosowanej klatki i dają tylko marne 300 biletów! Z drugiej jednak strony na wiosne goscie mogli kupic bilety pod stadionem Jagii (Śląsk,Legia na meczu Zagłebia) wiec moze i tym razem tak będzie...
i nastepnym aspekt czy ktos pamieta zeby z puli biletów dla gosci które mozna kupic u nas w Gdańsku zeszło wiecej niz kilkadziesiąt sztuk!
Kto będzie chciał kupic bilet w Gda to kupi a kto nie to kupi w Białym tak powinno byc! Jedziemy wszyscy!
DAMy RADE!
16 stycznia 2006, 22:34 / poniedziałek
Na jesień nasze liczby wyjazdowe nie "powalały" - jestem sceptykiem i myślę, że na wiosnę będzie podobnie :( . Pozostaje mieć tylko nadzieję, że mylę się co do oceny tego, ale...
Pozdrawiam
16 stycznia 2006, 22:48 / poniedziałek
Ja tam bylem w radomiu bez biletow i jakos na mecz wszedlem.Fakt ze byly problemy ze strony policji ale nie dajmy sie zwariowac.A o bilet na mecz z jaga bede sie martwil w pociagu.Niech nikt sie tym nie przejmuje i jedzmy do bialego jak najwiekasza liczba
Pozdrawiam
17 stycznia 2006, 04:07 / wtorek
Axel -- napisz wprost, zdecydowana większość w Radomi weszła na pierwszą połowę, pierwsze 45 minut siedząc pod bramą, to precyzyjniejsze niz "jakies tam problemy"

a ja byłem na meczu Widzew - Śląsk gdzie niespełna 40% Wrocławian miało bilety/figurowało na liście
i pomimo tego ze z oczywistych względów byli dobrą bandą
pomimo tego że specjal podjechał na Niciarnianą czyli krok od bramy dla gości
to . . . postali tam dwie godziny i nie wyszedłszy nawet ze specjala zostali zawróceni do Wrocławia

nie wspominając ponad przypomnienie :)))) zeszłorocznych "oldschoolowych" wypraw do Chorzowa i Wronek

zdaje sie że . . . wejscie bez biletu to teraz bedzie fuks zwyczajny
jeśli ktos chce liczyć na fuksy to . . . jego wola
17 stycznia 2006, 04:10 / wtorek
:))))))))))))

oczywiście wyżej miało być że w Radomiu zdecydowana większość weszła na drugą połowę,
17 stycznia 2006, 04:22 / wtorek
a to wyzej popisałem głównie z takiego o to powodu że . . .
przy braku biletów nie tyle jest szansa na pusty przelot tam i spowrotem
ale . . . i na drobną szarpankę z tego powodu z ochroną/policją
co w obecnej dobie grozi zakazami wyjazdowymi na Widzew i Ruch Chorzów
mecze w mojej subiektywnej ocenie wiekroć atrakcyjniejsze od Pszczółek

byłem w Białym na jesień ze Śląskiem i . . . doprawdy nie ma się czym jarać
poza tym ze są kolorowi i ze wydają sie nas obarczać winą za to że ich Wisła olała
tyle że . . . to ich problem nie nasz
17 stycznia 2006, 18:50 / wtorek
lipa z tymi biletami jestem pewien ze jest wiecej chetnych niz 300, a jaga jak przyjechala to dwukrotnie wiecej ich bylo i nikt im nie robil problemow.... pozatym wysrane na te klatki ile razu u nas stali poza i tez nie bylo problemu...
17 stycznia 2006, 18:56 / wtorek
ee... odnośnik :)
17 stycznia 2006, 19:18 / wtorek
JEAAAAAAEAAAAAAA
18 stycznia 2006, 22:53 / środa
Przepraszam ze nie na temat , ale ktoś wie gdzie można zakupic te Kalendarze Lechii ??
18 stycznia 2006, 23:13 / środa
W Sklepie Kibica w tunelu dworca gł.
21 stycznia 2006, 01:49 / sobota
To 500 biletów na mecz mamy... Ciekawe czy więcej się da wywalczyć... :-)

A tak wracając do tekstu kibica Jagi o napince to :

Kto tu się napina?? Kto wchodzi na nasze forum i rzuca chorymi wypowiedziami typu "rozje**emy was wszystkich"?? Ten pan chyba nie zna znaczenia słowa NAPINKA... :-/ Cóż można i tak...

Byle do wiosny ;-)

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
21 stycznia 2006, 11:04 / sobota
Dzięki za info z tymi kalendarzami
23 stycznia 2006, 21:35 / poniedziałek
A jeszcze niedawno Jagiellonia twierdziła, że z Gdanska to przyjedzie paru gości z Lechii, a teraz ograniczenia do 300?
DOBRA, NIE O TYM CHCIAŁEM. KTOŚ NAPISAŁ, ZE ŚLĄSK ZAJECHAŁ DO WIDZEWA W 700 I NAWET NIE WYSIADŁ Z POCIĄGU.
Owszem, może nie w 700, lecz 800. lecz nie o to chodzi. Lamusy z Widzewa zrobiły WSZYSTKO, byśmy nie weszli. i chodziło nie tylko o sam fakt większej ilości kibiców niż wysłanych do Wrocławia biletów.
Dla odmiany w tej samej Łodzi z ŁKS-u dostalimy pismo, że wpuszczą nas co najwyżej 300, lecz potem dali 500 wejściówek.
Z kolei w Polkowicach mieliśmy tylko 220 biletów, a weszło ponad 500 osób.
W Białymstoku jest miejsce na około tysiąc kibiców przyjezdnych. Nas tam było ponad 160 i mieliśmy tyle luzu, że mogliśmy sobie rozegrać mecz na trybunach.
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Lechii z Wrocławia.
24 stycznia 2006, 16:55 / wtorek
Akorat bylem na Jagga-WKS i przedmowca ma racje .. tam tyle mniejsca jest ze spokojnie 1tys sie zmiesci. Troche to zabawne jest ze na poczatku 300 biletow. Mam nadzieje ze bedzie duzo chetnych i dojedziemy tym Specem do Bialegostoku
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021