Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 4/11

24 stycznia 2006, 22:52 / wtorek
narazie jest 500 biletów. a i myśle że jak pojedzie 600 osób to też nie będą robić poważniejszych problemów, zwłaszcza że klatka jest duża
25 stycznia 2006, 18:30 / środa
ja mysle ze nawet jak pojedzie 800 to nas wpszcza:P;];]
TYlko bKS!!
25 stycznia 2006, 21:46 / środa
Nie pojadę, bo zdaniem mojego ojca: jest bandyctwo o jakim nawet nie mam pojęcia.
I dogadaj tu się z takim... Bardzo bym chciał pojechać, ale nie wiem jak to zrobić
25 stycznia 2006, 22:14 / środa
albo jedz mimo wszystko albo poczekaj ze 2-3 wiosny jak będziesz starszy to ojciec nic nie poradzi i pojedziesz.
Ps-kto na wyjeździe nie był nie wie dokońca co to jest kibicowanie i fanatyzm.
PS2-widze że Twoje nastawienie jest pozytywne tak wiec prędzej czy poźniej pojedziesz
26 stycznia 2006, 13:17 / czwartek
Wyjazd do Białegostoku - 26-01-2006

Trwają rozmowy z kierownictwem Jagiellonii Białystok odnośnie zwiększenia puli biletów przewidzianej dla sympatyków Lechii Gdańsk na mecz inaugurujący rundę rewanżową sezonu 2005/2006. Warto nadmienić, iż kibice "Jagi" otrzymali latem więcej biletów na mecz przy Traugutta, niż przewidywały przepisy PZPN i zgodnie z dżentelmeńską umową podobne rozwiązanie miało nastąpić wiosną. Wstępnie wyrażona została aprobata na przekazanie 500 wejściówek do dyspozycji naszego klubu.

Dzięki temu rentownym staje się zorganizowanie pociągu specjalnego dla fanów biało-zielonych, tym bardziej, że chęć dofinansowania wyjazdu w kwocie 2500 zł zaoferowali właściciele pensjonatu Villa Pascal. O finale rozmów oraz sposobie przedsprzedaży wejściówek i biletów na przejazd będziemy na bieżąco informować.

Za www.lechia.pl

No prosze. Klub sie stara - 2500 zł to 5 zł mniej na osobe.
26 stycznia 2006, 14:31 / czwartek
STOWARZYSZENIE się stara- Bravo!!!
Właściciele pensjonatu Villa Pascal - BRAVO BRAVO BRAVO!!!
26 stycznia 2006, 16:31 / czwartek
Ja teesz niestety nie pojade bo wyjezdzam :(((((((
31 stycznia 2006, 17:46 / wtorek
Jak to w koncu jest z tymi biletami na specjala? mialem jechac samochodem do Bialegostoku ale zdecyduje sie chyba na pociag. gdzie je mozna kupic i kiedy? juz przebieram nogami na 1 mecz rundy wiec kto cos wie, niech da znac, bede wdzieczny!
31 stycznia 2006, 17:51 / wtorek
wszyscy jedziemy pociagiem bilety w roko od poniedzialku
1 lutego 2006, 10:16 / środa
sektor gości na stadionie Hetmana Białystok,
podczas jesiennego wyjazdu Śląska (+kilkunastu Lechia) na Jagiellonię

odnośnik
2 lutego 2006, 06:54 / czwartek
Wg zdjęcia to tam spokojnie się zmieści 700 osób.
2 lutego 2006, 11:43 / czwartek
Witam też się wybieramy na Jagę ale z tym spoko ze 500 sie tam zmieści to bym nie przesadzał , my jedziemy samochodem dzień wcześniej aby sie jeszcze zabawić troszkę na wyjeździe sie wie!!! pozdrawiam
2 lutego 2006, 11:45 / czwartek
jescze jedno bilety na specjala można dostac czy wejciówki są juz do kupienia na mecz? pozdrawiam
2 lutego 2006, 22:50 / czwartek
Co do klatki !1 w niej spokojnie zmiesci sie ponad tysiac ale to maly szczegół :) zreszta sami przyjedziecie to zobaczycie :D tam nie ma ani ławek ani krzeselek , trzeba stac !! wiec tysiak to sie zmieci spokojnie !! sory za tych napinaczy z bialego co sie tu wpisuja tylko wstyd przynosza ;/ dozobaczenia na meczu w białym !! pozdro !!
2 lutego 2006, 22:55 / czwartek
Panowie Administratorzy tej strony!
Czas najwyższy przestać niezuważać wyjazdu do Białegostoku!
Proponuje szczegóły wyjazdu zamieścić wśród najważniejszych informacji a oprócz tego wyjebany baner informujący obowiązkowo!
W BIAŁYMSTOKU MUSIMY BYĆ WSZYSCY!
JEDZIEMY NA JAGĘ!!!
2 lutego 2006, 23:33 / czwartek
DOKŁADNIE!!!
3 lutego 2006, 12:33 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 lutego 2006, 12:36 / piątek
chyba nikt sie nie zdenerwuje jak przkleje pewne info:

A oto ważne informacje dotyczące wyjazdu:

Ilośc miejsc 500
Termin: sobota 11 marca 2006
Start: wczesne godzinny ranne dworzec Gdańsk Główny
Przystanki: Tczew, Malbork, Białystok
Kolportaż bieltów: od 6 lutego w sklepie kibica Lechii w tunelu dworca PKP Gdańsk Główny oraz w hotelu Roko przy stadionie Lechii
Bilety mozna również nabywać przez Internet. W tym celu prosimy o kontakt: lechisci@lechia.net
Cena biletu za przejazd w obie strony: 50 zł
Do chwili zamówienia pociągu bilet można zwrócić organizatorowi otrzymująć spowrotem pełną kwotę.
UWAGA: Przejazd bez ważnego biletu nie będzie możliwy.
Nie przewidujemy sprzedaży biletów w pociągu.

Wejściówki na mecz będą do nabycia w siedzibie klubu OSP Lechia po ogłoszeniu.

500!????? mało !! jedziemy WSZYSCY !
3 lutego 2006, 13:17 / piątek
Leta Danck !! kua ! :D jedziemy wszyscy Do Białego ;)
5 lutego 2006, 01:41 / niedziela
Mars , Kusy dajcie spokój z tymi prośbami do adminów bo oni i tak nie zrobią tego , bo przecież to sprawa kibiców a odnosze dziwne wrażenie jakoby nie ktorzy z prowadzacych ten serwis malo sie nimi interesowali ( tak tak usuwajcie nadal tematy wpisy pojedynczych osob a zostawiajcie glupie tematy o jakis gierkach typu the crims :) a bedzie nadal tak jak jest :) ) Sorry za rozmycie tematu .Pozdrawiam i do zobaczenia w Białym oczywiście WSZYSCY W BARWACH !
6 lutego 2006, 02:50 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 lutego 2006, 09:05 / poniedziałek
Jest już info na głównej. To teraz wszyscy na Jagę :)
7 lutego 2006, 18:55 / wtorek
Jak rozprowadzają się bilety? Ktoś może był już kupić?
7 lutego 2006, 20:20 / wtorek
dzisiaj kupiłłem w Roko i odniosłem wrażenie że nie najlepiej bo pytałem się babki czy dużo zostało sprzedane i powiedziała że narazie cienko ( czy coś takiego)
7 lutego 2006, 22:20 / wtorek
od ktorej otwieraja Roko?
8 lutego 2006, 00:15 / środa
Ja kupowałem pod dworcem 4 bilety (w tym dla chłopaków ze Słupska) jako pierwszy więc trudno powiedzieć, ale nie ma się co martwić, kupa ludzi jest jeszcze na feriach, tylko patrzeć jak się pozjeżdżają :) nie boję się o te 500, a w wypadku większej liczby chętnych, klub będzie się starał o dodatkowe wejściówki, pozdro
8 lutego 2006, 00:27 / środa
Kowal a po co Ci bilet dla kibiców ze Słupska? :-)
zgody mniewam jeżdzą specami za free...czy może jakas nowa tradycja wkradła sie w nasze biało-zielone goscienne szeregi? a mi nic o tym nie wiadomo.
Ps-500 to bedzie mało to chyba jasne...
8 lutego 2006, 01:44 / środa
pewnie chodzilo o bilety na mecz ;)
8 lutego 2006, 10:38 / środa
Kowal kupił bilety dla nas, ponieważ daliśmy mu pieniądze. To miłe z waszej strony, że pokrywacie koszty wyjazdów dla zgód. Od nas jeszcze parę osób chce jechać i nie maja jeszcze biletów na speca. Czy wiadomo juz kiedy będą sprzedawane bilety wstępu?
8 lutego 2006, 11:43 / środa
Szczerze ? To dezorienta złapałem. Pociąg kosztuje w granicach 25 koła, więc gdyby przyjąć wariant (raczej niemożliwy), że zgody to 25% pasażerów, to skąd wzięłyby się pieniądze na speca ? Poza tym każdy równie dobrze może powiedzieć, że jest zgodowiczem. No nie wiem, niech ktoś to wszystko sprostuje. Mam rozumieć, że te bilety mam na powrót odsprzedać ? W takim razie dlaczego gościu, który przyniósł bilety, nie zwrócił uwagi na to, że idą dla zgody, choć mu o tym mówiłem ? pozdro
8 lutego 2006, 12:12 / środa
Za dużego wałka można na tym zrobić, gdyby każdy się podszył pod zgodę i wsiadał do pociągu.
8 lutego 2006, 23:08 / środa
nie bądźcie śmieszni. Nikomu za piekne oczy sie nie uwierzy że jest zgodowiczem! Jaki problem sprawdzić dowód?? Jak ktoś ma miejsce zamieszkania Gdańsk i okolice to trudno mu będzie uwierzyć zę jest zgodowiczem!
8 lutego 2006, 23:11 / środa
i nie przejmujcie się tym że narazie tak schodzą bilety. Jest jeszcze ponad miesiąc do meczu a dużo ludzi czeka aż będą wejściówki na mecz, żeby nie jeździć dwa razy i kupić od razu komplet
9 lutego 2006, 11:15 / czwartek
jak bylem wczoraj w rocco kupic bilet, to laska mowila, ze dopiero sprzedala 5 szt., takze dosyc slabo. Zeby sie nei okazalo , ze na tydzien przed wyjazdem nie bedzie odpowiedniej ilosc sprzedanej zeby wziasc specjala, a potem kazdy bedzie sie napinal, ze on chcial jechac, a Stowarzyszenie dalo dupy

11 marca - NAJAZD NA BIALYSTOK
9 lutego 2006, 11:34 / czwartek
Klub uparł się, że zamówi wejściówki w ostatniej chwili. Być może będą one dostępne dopiero po zakończeniu sprzedaży biletów na pociąg, czyli po 1 marca. Nie ma się więc co ociągać z kupnem biletu. Zostało ich jeszcze 420. O ile z wejściówkami sobie zawsze jakos poradzimy, to z zamówieniem pociągu bez zebrania całej kasy juz nie.
W sprawie specjala radzę nie opierać się na czyims widzimisie, tylko czytać oficjalne komunikaty, lub po prostu skontaktować się z organizartorami. Kontakt można znaleźć na stronach lechia.net i lechia.gda.pl równiez w tym wątku. Gdyby mimo wszystko ktoś nie znalazł to podaję: lechisci@lechia.net
Ze względów organizacyjnych nie dzielimy kibiców na zgody i miejscowych. Po prostu chcesz jechać specjalem musisz mieć bilet, w pociągu go nie kupisz. Nie znaczy to jednak, że zgody nie odczują naszej gościnności.
9 lutego 2006, 11:51 / czwartek
Newska,Juzio-aNieMówiłem?
BiletyNaSamPociągNieSąImienne,WięcNiktNieBędzieNik ogoSprawdzał.IJakJużMówiłemZgodyNieChcąRyzykowacCo DoBiletu,ŻebyPotemNieWyszedłCyrk,ŻeBezBiletówNieWp uszczająDoSpecjala,aTymSamymNieChcąZostacNaLodzie, dlategoLepiejKupowacBilety.ITakJakNapisałMatad-Żeb yByłSpecjalMusząBycPieniążki(25koła?)aZSamychCzarn ychJedzieZTegoCoWiem10osób(500zł).AGościnnoścToJuż SwojąDrogą-MusiBycNieMaWyjscia:)pozdrawiam
PS:spacjaSięZepsułaSorry
9 lutego 2006, 12:07 / czwartek
Oj widze ze wszyscy wierza ze tak gladko pojdzie...pisza NAJAZD na BIALYSTOK...ale jak nie wypali to bedzie obciach na cala Polske.Radze nie robic wielkiego halo tylko przeprowadzic prace u podstaw,czyli kazdy kto chce jechac namawia powiedzmy 2-3 osoby i tak dalej.Bo tu sie niektorzy o wejsciowki martwia,ale jak sie zbierze powiedzmy 150-180 osob to ze specjalem bedzie lipa.Wiecie, wszyscy sie tak podniecamy jaka to jestesmy ekipa,ale tak naprawde to czas pokazac ze i w 2 lidze potrafimy jezdzic a nie tylko napinac sie na necie.Chodzi mi tylko o liczby wyjazdowe,zeby byla jasnosc.Historia nas do czegos zobowiazuje.Czas proby nadchodzi...
9 lutego 2006, 12:46 / czwartek
czyli jesteśmy jedyną ekipą w Polsce w której specami zgody nie jeżdża za free :-)
całkiem sympatyczna perspektywa ale co ja tam wiem...
Pozdro!
9 lutego 2006, 13:39 / czwartek
Sprawa jest prosta.
Masz kasę - wynajmujesz pociąg.
Masz pociąg - jedziesz.
Można teraz się zastanawiać kto powinien jechać za free - ktoś za specjala musi zapłacić.
A to oznacza że jak nie będzie nas tyle ile trzeba to o specjalu można zapomnieć.
Zawsze na forum padają hasła - specjal musi być, ale dla mnie to jest chwila prawdy.
Wielu ludzi nie ma dostępu do Internetu więc warto JUŻ TERAZ przekazać znajomym, krewnym, sąsiadom jak jest zorganizowany wyjazd i żeby nie czekać na zakup biletu do ostatniej chwili.
Chwila prawdy nadchodzi.
9 lutego 2006, 13:45 / czwartek
Zadna chwila prawdy. Jeździc to trza było do Jaworzna,Polkowic,Czermna... a nie każdy na Widzew,Jage i inne dyrdymały :-)
Te 500 osob zbierze sie raczej bez problemowo chyba wiec nie ma co sie spinac i martiwc...
ja to sie martwie co zrobią osoby 501-->w góre...
oj będa jaja będa ! :-)))))
Ps-ostatni moj post w tym temacie.
9 lutego 2006, 15:22 / czwartek
Niuska-JeśliDobrzeZrozumiałemTo500=JazdaPrzezWawkę ,NatomiastJeżeliBędzieOWieleWięcejChętnychToStowar zyszeniePoProstuWystąpiOKolejneBilety=dodatkowy1/2 składy=jazdaPrzezMazury(Iława,itp),ChocMogeSieMyli c,NaRazieSkupmySięNaTych5stówkach.
9 lutego 2006, 15:25 / czwartek
nie martwcie sie o bilety tylko kpowac i nie marudzic bilet kazdy na pociag musi miec pomodlcie sie aby mecz doszedl do skutku bo jak przlorza 1 kolejke to lipa bo bedzie wtedy 2 maja ten mecz a jjest szansa ze na 2 by sie przelorzylo meczz ze SLASKIEM aby kazdy mogl swieta spedzic w domu

koniec marudzenia kupowac bilety!!!!!!!!!!
9 lutego 2006, 20:14 / czwartek
wiecie co nie wszyscy maja pieniadze na wyjazdy (ja mam) a chcieli by jechac,moze zrobic jakas zbiorke sianka na ich wyjazd? Tych co stac na taki wyjazd a nie jada bo cos tam cos tam...........niech moze sie dołoza po pare złociszy by kibice godnie w duzej liczbie zaprezentowali sie w bialym?

co o tym sadzicie?
9 lutego 2006, 20:25 / czwartek
Kinio rzucił bardzo dobry pomysł!
Może w szczególności emigranci, dla których kwota biletu na specjala to godzinka pracy ufundowali by bilecik dla najmłodszych lub najuboższych Lechistów. Było by to swoiste międzypokoleniowe "stypendium" na zasadzie -ja nie mogę być na meczu- ale może dzięki mnie pojedzie jakaś osoba, która kocha Lechię, a na taki wyjazd sobie nie może pozwolić. Oczywiście trzeba by sprawdzić rzetelność kandydatów.
Pomysł lekko futurystyczny, ale realny przecież do wykonania. Jak dostanę wypłatę sam postaram się spełnić czyjeś marzenia.
9 lutego 2006, 23:25 / czwartek
Jeżeli ktoś będzie to kontrolował - to i ja bardzo chętnie kupując już niebawem bilet
dołożę z 10 czy 15 zł. extra - sponsorując bądź to Zgodowiczów bądź innego Biało - Zielonego Brata.
Pomysł godny......, że tak powiem.....
Fajnie gdyby stało się to tradycją - te parę czy paręnaście złotych extra - jeśli ktoś oczywiście może........Pozdrawiam ........Matuzalem.
10 lutego 2006, 01:18 / piątek
Przylaczam sie do pomyslu !! I tu moja propozycja,zeby chlopaki z Greengos moze pokierowali ta akcja. ( wiedza jak sie zorganizowac ze zbiorka do tego wiedza jak je wydac) ja rowniez chetnie dorzuce sie do biletu komus kto jezdzic chce a z przyczyn finansowych nie moze.

11 marca Bialystok. Jedziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 lutego 2006, 09:40 / piątek
Nadchodzi chwila prawdy- co to,tvn?!
Panowie bez paniki,jeszcze jest full czasu,bardziej przejmowałbym się o pogode, bilety i czy wszyscy usiądą w tym pociągu.
Na zgody chętnie sie zrzuce!!!
Kto będzie weryfikował:kogo stać,kogo nie?!
Macie kumpli,znajomych którzy chcieliby a nie mają siana ?
Nic prostszego,można dać,pożyczyć i tyle! ole!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
10 lutego 2006, 13:48 / piątek
Nie to nie TVN to Lechia TV.

Chodziło mi bardziej o to żeby nie czekać z zakupem biletów na sam koniec terminu bo wtedy trudno jest wykonać jakiś sensowny krok. Fakt jest taki że na tydzień przed wyjazdem trzeba sprzedać 500 biletów albo zapomnieć o specjalu i w tym stwierdzeniu nie ma wątku paniki. A na wnioski przyjdzie czas po wyjeździe

OK kończąc ze swojej strony temat - każdy wie co ma robić.
10 lutego 2006, 17:26 / piątek
dokladnie tak trzeba kupowac bilety jak najszybciej aby bylo wiadomo ze pojedziemy specjalem 2 tyg przed mezem musi wszystko grac aby wplacic kase za pociag inaczej nigdzie specem nie pojedziemy
10 lutego 2006, 18:50 / piątek
Pomysł super!!!!!!ale....... bo znamy siebie az za dobrze!!!Każdy będzie liczył i mówił że mnie nie stać ,że bym pojechał ale brak gotówki itp.Myśle że niech te zebrane datki (np.przez Greengoos) niech będą dołożone do specjala albo niech "trzyma" je "zaufany" a nie "kolega" i weryfikacja jest wtedy pewniejsza.Bo tak to okaże się że wszyscy są "biedni" lub "przed wypłatą"
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030