Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 5/11

10 lutego 2006, 21:17 / piątek
Panowie trochę powagi !!
Wszystko i tak zaczyna sie i kończy na zwykłej ludzkiej uczciwości.
Jestem pewien, że MY LECHIŚCI w zdecydowanej - absolutnie zdecydowanej większości jesteśmy z etyką i moralnością jak najbardziej O.K.
Niech tam gdzie sprzedaje się bilety stoi pucha ( to chyba nie jest problem ) - zawsze na widoku i wyraźnie opisana - sprzedający zawsze niech przypomni co to za pucha i na jaki cel zbieramy przy okazji zakupu biletu na specjala. Kto chce daje.
I tyle !!
Jeśli kasy będzie dużo to nadwyżka powinna być przeznaczona na OPRAWĘ !!
A zatem GREENGOS do dzieła !!!!!!!!!!!!!!!!!
I niech ciągle nie kończy się to tylko na gadaniu - PODSTAWĄ WSZYSTKIEGO JEST - ORGANIZACJA - ENTUZJAZM - ZAANGAŻOWANIE !!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam..........Matuzalem.
10 lutego 2006, 21:49 / piątek
A jak bedzie kasy za malo (a zapewne tak bedzie) to zgody lub biedniejsi kibice zostaja na dworcu?

Chociaz kto wie, zawsze mozna wysylac maila do organizatorow wyjazdu. lechia@lechia.net z tego co pamientam, jednak radze sprawdzic :)

pzdr
10 lutego 2006, 23:46 / piątek
Ale jak wy sobie to wyobrażacie z tymi "biedniejszymi kibicami"?Załóżmy że zbierzemy te pieniądze ( ale pamietajcie ze my mamy wiele innego na glowie a pozatym jakoś jeżeli na oprawe malo daje to jakos nie widze tlumow pedzacych wspomoc innych ) to na jakiej podstawie bedziemy dokladac "biedniejszym" ?! Moze zgloszenia , moze na podstawie wygladu zewnetrznego ? No dajcie spokoj ale ja sobie niewyobrazam tego...Pozdrawiam
10 lutego 2006, 23:47 / piątek
Raczek !! Nie !!!
Z chwilą zakończenia zbierania - czyli np. 10 dni przed wyjazdem gdy wpłaca sie kasę PKP już będzie wiadomo, że mamy np 4, czy 7 biletów extra. I te można na spokojnie przez te 10 dni rozprowadzić. A jeśli dajmy na to Zgodowiczów będzie dużo więcej- to sorry, ale na to to już nic nie poradzę........
Zależy od podejścia do zagadnienia.........jazdy Zgodowiczów.......ale na wszystko niestety należy mieć fundusze......
......no już dobrze........dobrze.......niech będzie ....poddaje się.... kupię bilet nic nie dam do puchy......a te 4 dolary przekażę głodującemu Murzynkowi Bambo oraz Kunta Kinte w Mozambiku, albo Sierra Leone.......( tam ponoć za jednego dolara można przeżyć cały dzień ).....
.....Nie dać źle.......dać jeszcze gorzej.......a zatem idąc drogą zdrowego rozsądku i logiki .....skoro nie dać jest lepiej - to nie daję........
....Pozdrawiam wszystkich..........Matuzalem
11 lutego 2006, 00:01 / sobota
4 lub 7 biletow= 200 lub 350zl extra

Szczerze mowiac, jakby bylo chociazby 200 bylbym naprawde zdziwiony. Zreszta gdzie ta puszke postawic? W sklepie kibica? Tam juz stoi jedna Greengos i od grudnia uzbieralo sie tam 80zl, wiec nawet nie na 2 bilety... Zaraz pewnie powiesz, ze oprawa i kasa na bilety zgod to co innego i po czesci sie z tym zgodze.

Znajac zycie zgodowicze tak czy tak pojada, a w pociagu po raz kolejny bedzie zbiorka pieniedzy aby organizatorzy nie wyszli na duzy -. Z tego co pamientam ostatnio zebralo sie ponad 1000zl i oby teraz bylo podobnie... Wtedy bedziesz mogl wrzucic ile uwarzasz za stosowne, tak samo jak reszta osob.

Obecnie brakuje 420 osob, zebysmy wogle jechali, wiec radze sie skupic na tym.

pzdr
11 lutego 2006, 01:31 / sobota
ale wy marudzicie!
juz Wam mówie jak będzie:
2 tyg przed terminem będzie 500 biletów na pociag sprzedanych więc spec normalnie jedzie.I jaka jest różnica w tym momemencie jak w środku bedzie 10/15 osob ze zgód? ? ? czyli 515 osob!
powiem wam żadna! my (Lechia a dokładnie 500 osob) pokrywamy im przejazd.A dalej jeżeli chodzi o sam mecz to już w tym momencie osoby które zapraszają zgodowiczów sie muszą pomartiwc a jestem pewien że dodatkowa pula ok50 biletów będzie.
i nie ma żadnego problemu. wsio ! :-)
więc zamiast pisac o puszce itp kupujcie normalnie bileciory które sprzedają sie narazie średnio(chociarz jeszcze jest troche czasu) i bedzie po sprawie.
Jeszcze komuś cos wytłumaczyc?
a jeżeli ktoś powie że zgoda ma wysiasc bo nie ma biletu a pociag i tak juz jest opłacony to ja wysiade z nim.
Pozdrofka:)
11 lutego 2006, 12:14 / sobota
jeżeli faktycznie klub ma zamiar zamawiać bilety na mecz na "ostatni gwizdek" to w każdej informacji o wyjeździe powinna być o tym wzmianka, gdyż jak już wcześniej wspominalem ludzie mogą czekać na kupienie kompletu. Trzeba im uzmysłowić że bilety na mecz będą w sprzedaży dopiero po zakończeniu dystrybucji biletó na pociąg! Żeby nie zwlekali z kupnem.
11 lutego 2006, 12:48 / sobota
Dokładnie tak jak pisze NEWSKA nie ma sensu puszek robic izbierac na tych ktorzy nie maja funduszy itd macie przyklad naszej puszki w sklepie kibica 2 mc stała i 80 zl wiec gdzie logika na co liczycie ze ile bysmy uzbierai SPRAWA JEST PROSTA KUPUJEMY TE 500 BILETOW I DALEJ BEDZIEMY SIE ZASTANAWIAC BEDZIE 500 SPRZEDANYCH TO SPECJAL JEDZIE I JEST OK A JAK BEDZIE WIECEJ CHETNYCH TO JESZCZE LEPIEJ wiec jakies dywagacje sa po prostu zbedne

KUPOWAC BILETY I NIE MARUDZIC
11 lutego 2006, 13:49 / sobota
Dokładnie w tym momencie najwazniejsze jest kupowanie biletów na specjalka!!:)))) i jak sie kupi te 500 biletów a zapotrzebowanie bedzie wieksze to...
już rola stowarzyszenia przy pomocy klubu aby wystapic o dodatkowe 100/200 biletów i jadymy na 3 składy !
Pozdro!
11 lutego 2006, 14:32 / sobota
Zostały równo 4 tygodnie do meczu!
A jak wiadomo całą kwote na specjala trzeba zebrać 2 tygodnie przed wyjazdem, czyli zostały już TYLKO 2 tygodnie.
Więc nie ma co pier...., a do Roko albo do tunelu po bilety!

Ps. Zostało 14 dni i 420 biletów, czyli średnio musi zejść 30 biletów dziennie ;)
11 lutego 2006, 17:14 / sobota
Panowie !!!! Spoko wszystko bedzie ok. Ja tez umówiłem sie z dwoma kolesiami ze dzis kupimy bilety, a oni dzis mowią ze siana nie mają..... Trudno kupiłem bilet sam, najwyzej pojade osobno :) mam pytanko kto jedzie z Nowego Portu ????
11 lutego 2006, 19:28 / sobota
Kupowalem wczoraj w Roko bilety z kumplem babka powiedziała że zeszło już dużo:)
Zależy oczywiście co rozumiała pod tym pojęciem:)
Ale panowie damy rade...
Pozdro
11 lutego 2006, 23:11 / sobota
ema wyjazd bedzie gitowy juz sie nie moge doczekacp ozdro
11 lutego 2006, 23:14 / sobota
Może macie rację........
....im mniej różnych akcji - tym lepiej........
.....BILET dzisiaj kupiłem - do puchy wrzuciłem ( nawet dwa razy ).
.....A frustracja z kasą bierze się stąd, że np. na meczu jest 8000 luda - a w puszce kilkaset złotych.......to średnia na Kibica wychodzi taka no raczej śmieszna.
Gdyby każdy dał chociaż symboliczną złotówkę..........ech.........
A i tak uważam, że 1 procent wpływów z biletów przekazanych przez KLUB - STOWARZYSZENIU reprezentującemu kibiców rozwiązałoby wiele bolączek........
Może i WŁADZE KLUBU I MY kiedyś do tego dojrzejemy...........
Bo przecież jest to jak najbardziej w interesie Klubu również........
Ale z natury jestem optymistą.......
.....Pozdrawiam........Matuzalem.
12 lutego 2006, 08:32 / niedziela
nie sadze zebyscie przyjechali w tak duzej liczbie jak 500 osób, na pewno bedzie was mniej chociaz zobaczymy co z tego wyniknie ale szczerze watpie
12 lutego 2006, 10:09 / niedziela
NHD o Nas się nie martw jest 500 biletów i tylu Nas przyjedzie, może nawet troche więcej.
12 lutego 2006, 11:20 / niedziela
500 jak nie wiecej KUPOWAC BILETY!!!!!!!!!!!!!
12 lutego 2006, 13:08 / niedziela
panowie spokojnie,u nas jak zawsze wielki bum na bilety bedzie na ostatnia chwile.tak samo bylo z wyjazdem do torunia,wiec o ilosci frekwencje w brudnymstoku jestem spokojny.
12 lutego 2006, 13:32 / niedziela
pewnie tak bedzie....czesc tez zapewne czeka na bilety na mecz...w sumie co to za roznica czy klub zalatwi bilety teraz czy pozniej...chyba im szybciej tym lepiej...do tego czesc nie wie czy im przypadkiem cos waznego nie wsykoczy...tak wiec wszystko na ostatnia chwile....ale sie wyjasni 2 tyg przed meczem,kiedy bedzie trzeba placic za speca....

ps.jak zwykle napinka w stylu brudnystok itp. , nie mowie ze mamy sie klepac po plecach ale to sie juz robi nudne
12 lutego 2006, 14:02 / niedziela
pytanie do organizatorów specjala

CZY W SPECIALU BęDZIE JECHAłA PSIARNIA ???

my płacimy za pociąg i my decydujemy kto jedzie, ale wszystkie do tej pory wyjazdy moje na Lechii były z psiarnia (organizował je wtedy HUGO - pozdro bracie !!!). My się gnieżdziliśmy a psy jechały sobie jak by to oni płacili za przejazd. Niezapomne jak w Katowicach po meczu reprezentacji (nie pamiętam jakim może ktoś przypomni) podjechał nasz specjal a w środku... Śledzie no kurwa to była jazda :-) , a Cracovia jadąc specjalem do Szczecina (bodajże w zeszłym sezonie) - wyprosiła grzecznie piesków i jechała sama pociągiem policja obstawiała tylko dworce

pozdro
12 lutego 2006, 14:27 / niedziela
Ja organizatorem wyjazdu nie jestem, ale psiarni nie bedzie w specu. Spec jest wynajęty wyułącznie dla Kibiców, apsiarnia obstawia dworzec. Takl przynajmniej było jak jechaliśmy do Gniezna i wydaje mi się że tym razem będzie tak samo.
12 lutego 2006, 14:32 / niedziela
Ta akcja w Katowicach, o której mówisz, miała miejsce po meczu eliminacyjnym Polska - Włochy (0:0). Chcemy ładować się do pociągu a tam Arka, zonk!! Ale i tak to my pojechaliśmy tym pociągiem...
12 lutego 2006, 14:56 / niedziela
Dokładnie tak było!!! Mielismy swoj pociąg a jeszcze musielismy walczyc o niego !!! I ilu z nas wyłapalo od hanyskiej psiarni :( tej akcji nie zapomne :) tylu radiowozow jeszcze nigdzie nie widziałem :) Bedzie dobrze zobaczycie !!! zawsze wszystko na ostatnia chwile sie wyjasni :)
12 lutego 2006, 15:13 / niedziela
Ja tam bilecik kupuje po 15 dopiero razem z trzema kumplami, tego wyjazdu se nieodpuszcze. A wiadomo cos kiedy bedzie mozna nabyc wejsciowki???
12 lutego 2006, 16:54 / niedziela
Ja swoj bilet kupiłem w przedsprzedazy ;] a dzisiaj namowilem dwoch kumpli zeby jechali do Białego :D i jutro jada kupic :]

WSZYSCY NA BIAŁYSTOK!!!! :D
12 lutego 2006, 17:02 / niedziela
to znowu ja :-)
chciałem napisać że...WSZYSCY DO BIAŁEGO ! ! !
Ps-równierz jutro po bilecik ;-)

...ktoś pisał że nie bedzie nas tam 500...zgadzam sie z nim.

...będzie wiecej!
12 lutego 2006, 17:59 / niedziela
Czemu wszyscy piszą, że bilety najpóźniej można kupić na 2 tygodnie przed wyjazdem?? W oficjalnym info jest mowa o 1 tyg. prze meczem.
12 lutego 2006, 19:07 / niedziela
watpie zebyscie stworzyli jakas zgrana ekipe pewnie polegniecie jeszcze przez przyjazdem do nas
12 lutego 2006, 19:21 / niedziela
NHD dobra rada - zajmij sie sobą.
12 lutego 2006, 19:35 / niedziela
słyszałem ze wejsciówki maja byc od 1.03 na Lechii !!! Nabyc je mozna oczywiscie z dowodem :) Jeszcze raz pytam kto jedzie z N-portu ??? Pozdro
12 lutego 2006, 19:41 / niedziela
sam sie soba zajmij, nikt mna nie musial sie zajmowac od łona matki a teraz to dopiero, stary jak masz problem to ci nei pomoge chocbym nawet chcial...wrzuc na luuz i daj spokoj bo nie masz racji
12 lutego 2006, 20:42 / niedziela
No co za wiesniak!!! Po ch..j sie tak napinasz?? Przyjedziemy tak czy inaczej,niewazne w ile osob i nie wazne jak. Jak masz jakies kompleksy to nie szukaj pomocy na tym forum tylko idz do specjalisty(chociaz moim zdaniem jest juz za pozno). Pozdro dla jadacych.
12 lutego 2006, 20:58 / niedziela
Panowie żeby specjal wypalil musi być na 2 tygodnie przed meczem sprzdane 450 biletów.Wejściówki na mecz bedą sprzedawane dopiero jak zakończy się sprzedaż biletów na specjala.
P.S.Grzybek odezwij się na meila wacek@infinity.net.pl
Jadymy jadymy !!!!!!!!!
12 lutego 2006, 23:04 / niedziela
WaCeK napisał: " . . . Wejściówki na mecz bedą sprzedawane dopiero jak zakończy się sprzedaż biletów na specjala. . . "

? ? ? ? ?
a niby z jakiej takiej parady ? ? ?
co ma piernik do wiatraka ? ? ?
kto o tym zadecydował i dlaczego ? ? ? ?
12 lutego 2006, 23:39 / niedziela
Już nie pamiętam czy przeczytałem gdzieś na forum czy usłyszałem na sparingu.I nie wiem kto zadecydował
13 lutego 2006, 22:03 / poniedziałek
kto jedzie z Nowego Portu ????
13 lutego 2006, 22:05 / poniedziałek
ARKA
13 lutego 2006, 22:12 / poniedziałek
chyba Noego !!! nie podgladaj pajacu bo strone nam zasmrodzisz.... Tylko Lechia :)))))
14 lutego 2006, 18:56 / wtorek
Grzybek 1 odezwij się do mnie na meila ;] wacek@infinity.net.pl
14 lutego 2006, 23:19 / wtorek
Siema WaCek :)) juz trzy razy ci poczte wysłałem :)) Nie wiem co sie dzieje ??? Chyba obsługa serwera jest przez jakiegos typa ze wsi :)))) moja poczta to rambovip@interia.pl wyslij mi nr gg to sie stykniemy !!! :))) Jeszcze miesiac.....Hmm......
15 lutego 2006, 07:42 / środa
Czesc.chlopaki damy rade...pojedziemy wygramy,wrocimy...moze beda jeszcze jakies przygody!!! :-) Jestesmy najlepsi!!! Ale slyszalem z dobrych zrodel ze jaga szykuje super oprawe....my tez musimy sie pokazac!!!!!!!
15 lutego 2006, 08:06 / środa
SZYMONBOSMAN, uważam, z całą sympatią do Greengos'ów, że przygotowania do oprawy na Jadze nie mają jakiegokolwiek sensu. Już podczas sparingów zbierali kaskę na ten mecz. Myslę, że jest to wyrzucenie kasy w błoto, ponieważ wszyscy z tych, którzy się tam pojawią, będą tak "przetrzepani" przez białe kaski i ochronę, ze nie wniesiesz nawet napoju w kartoniku. Takie jest moje zdanie. Są oczywiście inne sposoby na wejście na stadion :). Lepiej przygotować się do pierwszego meczu w Gdańsku.
15 lutego 2006, 08:15 / środa
Panowie i panie kupować bilećiki na specjal tyle sie gadało o tym że zalejemy Białystok a tu co sprzedaż marna.co potrafićie tylko sie napinać na forum ruszać tyłki czasu coraz mniej. Nowy Port zawsze zLechią.
15 lutego 2006, 11:00 / środa
o kurwa sprzedaż dalej marna zaczynam się już niepokoić
15 lutego 2006, 11:06 / środa
Ajjćśś... =( Sprzedaż marna, to źle... A myślałam, że to tylko ja tak zwlekam z kupnem biletu. LUDZIE KUPOWAĆ BILETY !!

Chyba się zaporzyczę, na Białystok trzeba jechać

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ
15 lutego 2006, 12:36 / środa
zrobiliscie zamieszanie z tymi darmowkami dla osob, ktorych nie stac, to teraz polowa kombinuje jak sie wbic za frajer, zapierd....ac po bilety, bo skonczy sie tak, ze nie bedzie specjala
15 lutego 2006, 16:33 / środa
Marna czyli ile juz poszło??

Ja kupowałem 2dni temu to pod tunelem Pani mówiła że posżło koło 50 podkreślam pod tunelem w Roko to nie wiem mam nadizeje ze więcej :)

Panowie i Panie po bilety!! A ci co maja juz bilety to rozklejać plakaty!!!

WIOSNA JEST NASZA!!
15 lutego 2006, 18:47 / środa
ktos wie kiedy beda bilety wejsciowe na stadion jagi ?
15 lutego 2006, 19:22 / środa
od 1 marca
15 lutego 2006, 19:47 / środa
Zdzichu ma racje...do wyjazdu coraz blizej, biletow nadal malo, a plakatu ani jednego nie widzialem na miescie...moze to pomoze dlatego rozwieszajmy plakaty!!!

pozdrawiam
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 11
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.537