Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 7/11

21 lutego 2006, 20:03 / wtorek
"Jagafans" powinni ciebie zbanować za głupie dyskusje (przeczytaj to co nabazgrałeś i pomyśl) i byłby spokój.

A dla ciebie i tobie podobnych proponuje przeczytać to co napisał Dusza.
21 lutego 2006, 20:04 / wtorek
"Jagafans" powinni ciebie zbanować za głupie dyskusje (przeczytaj to co nabazgrałeś i pomyśl) i byłby spokój.

A dla ciebie i tobie podobnych proponuje przeczytać to co napisał Dusza.
21 lutego 2006, 23:01 / wtorek
juz jutro jade zakupic 5 biletow...........A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!!!
21 lutego 2006, 23:02 / wtorek
Witam kibiców lechii.którzy nie potrafią zebrać nawet 500 osób z tak dużego miasta.I jak chcecie zrobić "najazd na białystok"??Musicie się bardziej postarać .Do zobaczenia na meczu o ile zdołacie się na niego dostać.
21 lutego 2006, 23:52 / wtorek
do ziomka powyżej--->ocenimy jak będziemy :-) i porównamy wasze 500 kilkanascie osob z naszymi:) (wy dostaliscie ile chcieliscie biletów a my nie ) acha i pamietaj że do meczu 3 tygodnie wiec liczba ponad 200 jest dobra...
a do końca tygodnia licze na 350/400 sprzedanych jak sie co niektórzy obudzą...
a na peronie jak zwykle będzie wiecej chętnych niż miejsc w naszym specjalku i za kare powinni oni nie wejsc bo bilety trza kupowac teraz... :P
KUPOWAC BILETY !!!!
22 lutego 2006, 15:28 / środa
Znalazłem takie info, więc może być lipa z wyjazdem ale mam nadzieję że meczyk jednak sie odbędzie:

...Problemów jest zresztą więcej. Do ligowej inauguracji z Lechią zostały ponad dwa tygodnie. Istnieje jednak obawa, że wyznaczony na 11 marca mecz nie odbędzie się w terminie.
– W Białymstoku, od kilku lat pierwsze wiosenne mecze są przekładane. Na pogodę nie mamy przecież wpływu – próbuje żartować Sularz. – Co możemy zrobić? Konsultowałem się z fachowcami. Teraz nawet nie powinniśmy odśnieżać boiska. Pozostaje tylko czekać co przyniesie pogoda. Niestety, prognozy są mało optymistyczne. Jeśli chodzi o spotkanie z Lechią, zaczynam być sceptykiem. Na wypadek gdyby mecz został odwołany, mamy przygotowany plan zastępczy, by zapewnić piłkarzom utrzymanie formy – dodaje już zupełnie poważnie prezes Jagi.
22 lutego 2006, 16:08 / środa
"– W Białymstoku, od kilku lat pierwsze wiosenne mecze są przekładane. Na pogodę nie mamy przecież wpływu – próbuje żartować Sularz."

A co nas to ku.. obchodzi ,ze u WAs ,co kilka lat sa przekladane .
Murawe odsniezyc pare dni przed meczem , nalozyc folie ,aby odmarzla i niewazne jaka bedzie pogoda w dniu meczu mozna grac, pierdolenie o szopenie .
W roznych pogodach,nie raz sie grało .
22 lutego 2006, 16:33 / środa
Masz racje qrwa mać, już sie zaczyna gadanie !!! Jak klub nie potrafi sobie poradzic z płytą boiska to niech tam zasadzi ziemniaki, nie beda musieli z rosji przemycać !!! :))))
22 lutego 2006, 17:08 / środa
Mam takie małe pytanko od której do której jest otwarty sklep kibica w którym spszedają bileciki na specjał.

!!!!!!!! TYLKO LECHIA !!!!!!!!
22 lutego 2006, 19:13 / środa
Sklep kibica jest otwarty od poniedziałku do piatku w godzinach od 10 do 17(albo 18 nie pamietam).Bilety mozna tez nabyć w roko
22 lutego 2006, 23:02 / środa
Grzyb i po co ten Twoj wpis? wnosi on cos nowego???

ta cała napinka nie jest potrzebna naprawde...

Ile juz sprzedano biletow??
23 lutego 2006, 08:13 / czwartek
sklepik w tunelu jest czynny do 18. wczoraj kupiłem dwa bilety. został jeden. ale z tego co wiem, codzienie jest nowa pula około 20-30 biletów. więc wczoraj pare poszło...
23 lutego 2006, 08:45 / czwartek
przeczytajcie na sportowychfaktach jak juz kombinuja w Bialymstoku...........jak ta zima u nich straszna
23 lutego 2006, 08:46 / czwartek
cos mi sie wydaje ze mecz bedzie przelozony, na forum jagi mowia, ze to juz praktycznie przesadzone, a jeszcze nawrot zimy, chujnia na maksa
23 lutego 2006, 09:42 / czwartek
Panowie nawet jeśli meczu niębedzie w Białymstoku a mysle że jest mała szansa aby sie odbył,Stowarzyszenie pplanuje specjala do Łodzi na Widzew i bilety z Jagi będą uprawniały na specjala na Widzew.Wiec dupe w troki i kupować bilety !!

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
23 lutego 2006, 11:45 / czwartek
Ludzie kupować bilety i na Białystok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 lutego 2006, 15:19 / czwartek
cytat z lechia.gda.pl :
Jak będzie w tym roku? - Trzeba wziąć się za odśnieżanie boisk, a nie myśleć o przekładaniu meczu - powiedział na łamach Gazety Wyborczej Michał Kocięba, rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Kluby są zobowiązane do przygotowania płyty do gry w zaplanowanym terminie. W Jagiellonii powinni wiedzieć, jak to zrobić, chyba zima nikogo tam nie zaskoczyła, takie warunki można przewidzieć. O przekładaniu na razie nie ma mowy, mamy jeszcze dwa tygodnie do pierwszej kolejki w II lidze, pogoda może się radykalnie zmienić.

wiec sami widziec że jest czas i moim zdaniem na dzien dzisiejszy trzeba myśleć że mecz jest 11 marca i kupowac bilety! zreszta jak sie okaże że mecz jest a ktoś sie obudzi dzien wczesniej to już nie pojedzie bo biletów nie będzie...
23 lutego 2006, 15:22 / czwartek
dokladnie tak bedzie

bilety kupowac teraz i nie marudzic jest za malo terminow na przelorzenie meczow wiec raczej sie odbedzie
jesli nie to na widzew pojedziemy specjalem
23 lutego 2006, 15:29 / czwartek
acha i pytanie czy na prezentacji we wtorek bedzie jeszcze można kupic bilet na specjalka? bo myśle że sporo osob wtedy z chęcią by kupiło...
11 marca na BIAŁYSTOK!
23 lutego 2006, 16:03 / czwartek
A ja sie napne,a co mi tam!
Skoro Jaga nie może przygotować boiska w terminie to powinien być walkower dla Lechii!!!!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
23 lutego 2006, 16:45 / czwartek
Witam chciałbym powiedziec i przekazc wszystkim ze jak wyjazd sie odbedzie czy do Białegostoku czy do Łodzi to nikt sie nie wbiej do pociagu specjalnego niz po okazaniu biletu a beda je sprawdza my czyli Ci co szukja wrazeni poza sportowych wiec nie przejdzie nam nikt niezuwazano bez biletu pisze to zeby puzniej nie bylo rozczarowni jak ktos rano nie wejdzie do pociagu.

ps. Pozdrawiam i nakłaniam do kupowania biletow, do zobaczenia na wyjazdzie
> LECHIA GDAŃSK HOOLIGANS <
23 lutego 2006, 16:53 / czwartek
stadion Hetmana Białystok, zdjęcia z przed 10- ciu dni.

odnośnik

odnośnik

trochę zima widać...
23 lutego 2006, 18:01 / czwartek
Przez ostatnich pare dni w naszym kraju temperatury były dodatnie, a w nocy minimalnie poniżej zera...przecież mogliby wtedy jak było dodatnie temperatury odśnieżyc boisko i połozyc jakas folie...:)?
23 lutego 2006, 18:11 / czwartek
wasze dywagacje sa zenujace ze pogoda zla , boisko nie przygotowane itd
trudno jak mecz przelorza

PATRZCIE CO PISAL LGH !!!!!!!!!!!!!!!

kupowac bilety i nie marudzic bedzie specjal do lodzi i bilety zakupione na bialystok beda wazne w 1 kolejnosci ci co beda mieli wykupione bilety do bialego pojada do lodzi ma byc tam ograniczona liczba i potem zacznie sie plakanie

kupowac bilety i nie marudzic z pogoda nie wygramy!!!!!!!!!!!!1
23 lutego 2006, 19:44 / czwartek
Mi sie wydaje ze dobrze ze mecz przelozony sa tego 1 zaleta ale i tesz 1 minus ktury jak narazie nasuwa mi sie na mysl , otóż :
1) dla mnie to dobrze bo do Bialegostoku nie moglem pojechac i tesz napewno niekture osoby nie mogly.
a teraz minus :
Napewno kibice Lechijki chcieli sie zaprezentowac licznie i z dobrej strony no ale jak spotkanie zostanie przelozone do Gdańska to i tak sie zaprezentujemy wszyscy extra ale,fajniej by chyba bylo jak bysmy sie w Bialymstoku zaprezentowali z swietnej strony . co o tym sądzicie ???
23 lutego 2006, 19:51 / czwartek
Chciałem zwrócić uwage na informację od LHG. Mianowicie mówię, że nikt nie wejdzie do specjala bez biletu !!! Mówie jeszcze, że biletów nie będzie soprawdzała Polsicja tylko LECHIA!!! Kupowac i nie pierdolić !!!
23 lutego 2006, 20:31 / czwartek
poprzedni post nie przeszedl czyzby cenzura jak za dawnych dobrych czasow ? pozwole sobie na napianie raz jeszcze:

Czytam ten temat od samego poczatku jego zalozenia i uderza mnie Wasz brak szacunku dla przeciwnika. Wpisy typu: brudnystok, bialoruskie ...., pasiaste panienki swiadcza tylko o tym ze w Gdansku jakze pieknym miescie prymitywow nie brakuje. Jesli rzadacie szacunku dla siebie to miejscie go i dla innych !
NIe rozumiem tez waszego oburzenia w sprawie stanu boiska w Bialymstoku, czy tak ciezko wam pojac ze odsniezanie nic nie da jesli ziemia jest zamrozona ponad metr pod powierzchnie to tak mecz sie nie odbedzie. No chyba ze chcecie zeby Wasi zawodnicy se kulasy polamali i wykluczyli sie przez to na dluzej z gry. Wiec zastanowcie sie zanim cos napiszecie, no chyba ze ktos z Was ma pomysl jak wygrac z pogoda to wtedy prosze bardzo pole do popisu.
ziuk_NYC
PS. zycze uzbiernia tych 500 chetnych na wyjzad i oplacenia pociagu na czas.
23 lutego 2006, 20:50 / czwartek
Ziuk uspokoj gre:) forum nie do koncajest wymierne :) i do zobaczenia .. a czy to wazne czy za dwa tygodnie czy pozniej...
24 lutego 2006, 08:35 / piątek
Ziuk - dlaczego na Waszym forum zamknięto temat o meczu ? Czy nie dlatego, że był popisem dla Waszych bajkopisarzy ? Czy jak zwykle to nasza wina ? Zresztą, nie odpowiadaj...
24 lutego 2006, 16:21 / piątek
<JUPI> To mi się udało na bilet uzbierać =D Już go mam =] W domu na honorowym miejscu !! Byle by tylko pogoda dopisała =] I będzie SI =D

Ale coś mało tych biletów zeszło =( Pytałam się w Roko dzisiaj jak kupowałam to barmanki mówiły, że jakieś plus minus 260 (z samego Roko), nie wiem ile w Sklepie kibica... =]

Ludzie ruszać Wasze szanowne i po bilety !! Zostało już bardzo mało czasu.

Pozdrawiam

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
24 lutego 2006, 16:33 / piątek
To super powiem ci szczerze :) jak tam poszło 260 to liczmy 100 pod tunelem, takze jest ok !!! Czyli mamy juz speca :))))))) A pogoda jest nie wazna !!! Luzik 5 paczek zejdzie :) Pozdro dla wszystkich :))))
24 lutego 2006, 17:34 / piątek
Niechciałbym zapeszac pieknej atmosfery przed meczowej,ale cos czuje ,iz plany sie spierdola i nie pojedziemy do Jagi. Nie pojedziemy ,gdyż pogoda nie ulegnie zmianie a oni nie odśnieżą boiska ....
=F=U=C=K=
24 lutego 2006, 19:06 / piątek
no ale przeciez mozna przelozyc na inny termin pociag a ci co kase wplacili to ona takze moze przejsc na kolejny teramin. co nie???
24 lutego 2006, 19:55 / piątek
Jakto nie odsnieza przeciez maja takich wiernych kibicow (podobno) moga dzien i noc na zmiane przeciez to tez w interesie kibicow Jagi zeby liga ruszyla w terminie i to na wlasnym obiekcie!!!

TYLKO LECHIA !!!!!
24 lutego 2006, 20:42 / piątek
Żenada na maxa i nie chodzi mi o to, żeby dowalić Jadze czy coś w tym stylu. Takie są po prostu nasze realia - niestety w zdecydowanej większości klubów. Zamiast przygotowywać boiska (nie)działacze czekają na ... nadejście wiosny. Dziwne, że w załatwianiu meczy nie widac tej opieszałosci i braku zdecydowania.
Mimo wszystko mam nadzieje (wbrew zdrowemu rozsadkowi), że 11 marca na stadionie Hetmana zaśpiewamy Myyyyyyy wierzyyyyyyyyyymyyyyyyyyy :)
24 lutego 2006, 21:07 / piątek
A pamietacie te napinki latem,ze jak Lechia nie potrafi przygotowac stadionu na czas(klatka dla gosci)to grozi nam walkower?Z tego co pamietam to byla nawet oficjalna grozba z PZPN-u.Zreszta Jagiellonia tez chyba jakis walkowerek dostala za mecz z Bytomiem chyba.No ale teraz,to przeciez pogoda i sie nie da.Zal slow.Dla chcacego nic trudnego.No chyba ze 10 marca bedzie -10 stopni i sniezyca.
24 lutego 2006, 21:11 / piątek
Jesli ktos mysli ze odsniezenie boiska to pikus to zapraszam na gedanie. Zobaczcie sobie glowna plyte boiska lyzwy mozna wziac tez. Pod sniegiem jest gruba z 3 centymetrowa wartswa lodu w Gdansku to wole nie myslec co jest na suwalszczyznie.
Niestety z pogoda sie nie da wygrac
24 lutego 2006, 21:15 / piątek
Snieg to mały problem. Co z tego, że odśnieżą jak ziemia zmaarżnięta na 1m. Ten argument już tu ktoś przytaczał-przecież nie moga grać na betonie. Chyba wszyscy pamiętają "walkę" Wisły z murawą w LM i jaka kasa na to poszła, a efekt też wszyscy widzieliśmy. Bez podgrzewanej murawy na pogodą jaka jest w Polsce nie ma rady. Największą paranoją jest to, że Jagielonia swój pierwszy wioseny mecz rozgrywa u siebie i to nie po raz pierwszy.
25 lutego 2006, 07:37 / sobota
Po pierwsze:Tylko idiota mógł skonstrułować terminarz tak że pierwszy mecz wiosenny jest w Białym. W pzpn nigdy sie nie nauczą,bo przecież przekładanie 1kolejki w Białymstoku to taka tradycja :-)))
Po drugie:pamiętam ich lament o klatke przed meczem u nas i dopominanie sie o walkower.
Po trzecie:od klubu mającego aspiracje 1ligowe wymaga się więcej!
To są te 3sprawy które czynią mnie wkurwionym!

Bilet mam i nadzieję że, 11-ego pojedziemy!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
25 lutego 2006, 08:50 / sobota
Mam nadzieje że inauguracja się odbędzie. Czekamy na was lechiści. Więc wpadnijcie w jak największej liczbie swoich pikników. Bo hools nie macie.
25 lutego 2006, 08:52 / sobota
Jagiellonia- Lechia 3:0. Na trybunach też będziemy lepsi. Nasi ultrasi przewyższają waszych o głowę. THE BEST FANS BIAŁYSTOK.
25 lutego 2006, 08:59 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 lutego 2006, 09:08 / sobota
skonczyles ???? ;] smiesza mnie twoje wypowiedzi !!! zobaczymy wkrotce!!! TylKO BkS
25 lutego 2006, 09:11 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 lutego 2006, 09:14 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 lutego 2006, 09:27 / sobota
brr, ziomy może lepiej nie jedźmy do białegostoku bo tam strasznych kiziorów mają. Normalnie strach się bać.
PS. Koleś, co jest? Granice ci zamknęli i nie ma co przemycać to się nudzisz na kompie. To z łaski swojej w.......j na swoje forum.
25 lutego 2006, 09:29 / sobota
wam za to trzeba przyznac ze macie swietnych "hools" szkoda ze w kapciach przed kompem bo juz normalnie to nie za bardzo zreszta nie bede sie rozpisywal kazdy wie jak jest ;)
25 lutego 2006, 09:33 / sobota
biedne dziecko z wschodnich kresów nie mogło sie pożalić na swoim forum to szuka szczęścia na innych. My sie nie zniżamy do tak niskiego poziomu wiec możesz se dać spokój
25 lutego 2006, 09:49 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 lutego 2006, 09:54 / sobota
Zawsze myślałem że w zakładach dla dzieci upośledzonych nie ma dostępu do internetu.... a jednak...
1 ..... 5 6 7 8 9 ..... 11
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430