Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 8/11

25 lutego 2006, 10:07 / sobota
hehe nie chce tu szpanowac ale widze ze ten LD Fan lubie intenet wiec zobacz se na kibice.net temat top 12 hools poprostu zobacz .pozdrowienia
25 lutego 2006, 10:15 / sobota
Widzę "kolego" że cię energia rozpiera to dla twojej równowagi psychicznej proponuje abyś złapał się za łopatę i odśnieżył "wasz" stadion i wtedy zobaczymy kto będzie lepszy.
I jeszcze jedno nie napinaj się bo "pękniesz" i wysypią ci się kredki z tornistra.
25 lutego 2006, 10:18 / sobota
LD FAN gratuluje zdobyłeś tytuł idioty Roku na tym forum!
bez odbioru!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
25 lutego 2006, 10:33 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 lutego 2006, 10:57 / sobota
Do moderatorów forum:
Potrzebuje IP tego popierdoleńca LD FAN. Namierzymy go u nas i "nauczymy" dobrych manier
25 lutego 2006, 11:00 / sobota
GREEN i dlatego ze ty masz wieksze wymagania dla walczacych o awans Jagiellonia ma zamontowac podgrzewana murawe na nieswoim boisku za kilka milonow zlotych.. troche zdrowego rozsadku. odsniezanie nic nie da a tylko zaszkodzi, bo w Bialymstoku temperatura ani w nocy ani w dzien nie wyskakuje ponad 0 i ziemie jest zmrozona na duza glebokosc..
i jeszcze jedno. mialem o kibicach Lechii zdanie jako o narodowcach i prawicowcach. to co tutaj przeczytalem, te lzenie na wlasna ojczyzne mocno mnie zszokowalo. bez odbioru.
25 lutego 2006, 11:02 / sobota
LD FAN - wypowiedz godna gry grzegorza rasiaka
25 lutego 2006, 11:42 / sobota
:) dobre skonczcie juz gadki z tymi przemytnikami szkada naszzego forum
25 lutego 2006, 11:49 / sobota
Maślak,fakt to nie wasz stadion i nie wasza wina że,prawdopodobnie,wasi działacze nie będą wstanie zorganizować meczu zgodnie z terminarzem.
Wynajmicie obiekt na którym będziecie w stanie taki mecz zorganizować jako gospodarz!

Ps. Polonia Bytom oddała wam walkower

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
25 lutego 2006, 11:58 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 lutego 2006, 12:06 / sobota
dawno tak nie zbeczalem jak przy czytaniu wpisow LD FAN.... o kurde...jaki kozak !!!!!!!!! nie ma co jechac do Bialego bo tam rzadzi wielki LD FAN ktory da becki wszystkim wychodzacym z pociagu....zazwyczaj tego nie pisze ale powinno sie pomyslec zanim da sie komus komputer na 12 urodziny,bo nie sadze zeby ktos starszy wygadywal tyle glupot na raz ....pomimo takich wybrancow jak LD FAN sadze ze Jaga ma jednak normalnych kibicow
25 lutego 2006, 12:15 / sobota
zal takich
25 lutego 2006, 12:49 / sobota
n/c
25 lutego 2006, 12:57 / sobota
To jest prowokacja!!!He he.Szkoda ze meczu moze nie byc,byle tylko w miare wczesnie o tym poinformowali.
25 lutego 2006, 13:45 / sobota
blagam nie robcie napinki z powodu pogody, ci ktorzy kiedykolwiek byli w bialym wiedza o czym mowie, spotkamy sie w miare normalnych warunkach i wtedy sie okaze kto jest lepszy, nie?
25 lutego 2006, 13:55 / sobota
LD FAN ty debilu bez napinki kurwa
25 lutego 2006, 17:24 / sobota
na dzień dzisiejszy mecz odbywa sie 11 marca wiec nie ma sensu gdybać i prorokować. Narazie trzeba sie skupić aby uzbierać liczbe chetnych. Niczym sie nie ryzykuje kupując bilet bo zawsze można go oddać
25 lutego 2006, 19:33 / sobota
Coś moja intuicja nieśmiało mi szepcze, że.............
.......... - my tu gadu-gadu , a tam "schodzi" ostatnie parędziesiąt biletów......
....mam dziwne ( raczej miłe ) wrażenie , że we wtorek już nie wszyscy chętni kupią bilecik na SPECJALA w Multikinie (jeśli tam będą ) ............ZAINTERESOWANYM RADZIŁBYM SIĘ POŚPIESZYĆ.............Ale to ponoć KOBIETY mają lepszą intuicję........z braku rzetelnych informacji musimy chyba zdać się właśnie na nią............
Hej tam !!!!!
Z drugiej strony ekranu !!!!
.......hmmmm.........nie ma tam żadnej BABECZKI.......... NIECH SIĘ MOŻE JAKAŚ
BIAŁO-ZIELONA DAMA WYPOWIE..........
........Pozdrawiam BIAŁO-ZIELONĄ BRAĆ - Matuzalem.
25 lutego 2006, 21:24 / sobota
z forum Jagi:

'ANDRZEJ napisał/a:
Mój faworyt do internetowego debila chuligana roku to gość o niku LD FAN.
Daje 1000 zł za namierzenie dzieciaka i "kibicowski zakaz" na wejście na stadion + dożywotni ban na naszym forum. "

hehe sławny sie koles robi :D:D

PS.sorki za rozmycie tematu ;)
25 lutego 2006, 23:57 / sobota
panowie wiadome jest ile poszło bilecików ja dzis 2 kópiłem i koles gadał ze dopiero 300 czy to prawda??
26 lutego 2006, 08:31 / niedziela
czy bedzie mozliwosc kupienia we wtorek biletu na speclala ztego co wiem jest jeszcze bardzo duzo chetnych na wyjazd pozdrowienia dla Sojerka BKS LECHIA GDANSK
26 lutego 2006, 09:37 / niedziela
to bedzie nas 500 + ja na trybunach Jagi :-), chyba pojde do kosciola i sie pomodle za wiosne w Białym :-), 2 miesiace temu wzialem juz urlop akurat wtedy kiedy Lechia gra, zeby do narzecoznej jechac i sie wsciekne jak pojade, a meczu nie bedzie :-). bedziecie mi musieli wybaczyc, ze bede siedzial z Jaga, ona w lipcu siedziala ze mna i Lechia, teraz ja musze z Jaga ;-)

sercem za Lechią

P.S. Mam nadzieje, ze Ci wszyscy ktorzy pisza xle o Bialymstoku, zmienia zdanie jak tam pojada (pewnie spora czesc pierwszy raz tam bedzie), fajne miasto no i najpiekniejsze Polki, ale to juz kazdy przeciez wie :-)
26 lutego 2006, 11:21 / niedziela
Zgadzam sie z Waldim:) w Białymstoku mieszkaja najładniejsze Polki :> ja ze swoimi znajomymi z Białego nie bede sie mogl spotkac niestety ... Ja w klatce oni na swoim sektorze :D

WSZYSCY NA BIAŁYSTOK !!!!!!
26 lutego 2006, 11:31 / niedziela
mi sie wydaje ze Lechianigdy nie bedzie miala dobrego zdania o jagielloni
26 lutego 2006, 11:34 / niedziela
ten ld fan czy jak sie zwie dziwczynka to lepiej sie zastanów co ty gadasz racja jak ktos tu muwił tytuł idioty roku 2006 bende glosowal na 2007
26 lutego 2006, 12:46 / niedziela
Kurwa ile biletow poszlo???

do huja ruszyc dupy!!!!!!!!!!!!!!!!
26 lutego 2006, 13:07 / niedziela
panowie i jak wiadomo ile biletów poszło?? napiszcie kurwa ile
26 lutego 2006, 14:58 / niedziela
Panowie !!!
Nie bluźnić tyle!!!!!! .....czy jak ktoś pisze 2 zdania to musi użyć 3 "zakrętów" i 2 fallusów ?!
I bardzo proszę o zwracanie uwagi na ortografię ......jak ktoś ma problem - niech pisze ze słownikiem ortograficznym przy klawiaturze.........
.....Pozdrawiam wszystkich Biało-Zielonych Braci.......Matuzalem
26 lutego 2006, 16:06 / niedziela
Jesli mecz zostanie odwolany to jedyne co mozna zrobic z biletem na Jage to zamienic na Widzew? Czy mozna tez odzyskac kase jak co? Bo na widzew to raczej nie bede mogl jechac.
26 lutego 2006, 16:47 / niedziela
Wtedy.najlepiej.odsprzedac.komuś.chętnemu.na.Łódź.
No.nie.powiem.oddala.się.niestety.perspektywa.mecz u.możliwe,że.do.Białego.przyjdzie.nam.pojechac.dop iero.w.lecie.Dzisiaj.będzie.2-tygodniowa.prognoza. trzeba.obejrzec.
Ale.mimo.wszystko.kupowac.bilety,pierwszeństwo.w.w yjeździe.na.Widzew.to.COŚ.zważając.na.ograniczoną. ilośc.miejsc.
Pozdrawiam
26 lutego 2006, 20:36 / niedziela
ale lipa pogoda dopiero sie poprawi 4-5 dni przed meczem qurde
26 lutego 2006, 22:46 / niedziela
Piro muwili ze kase oddadza
27 lutego 2006, 07:02 / poniedziałek
Ejj... Czemu tyle pesymizmu w Was =(

Prognozy pogody są często omylne =] Zamiast jęczeć, że wyjazd się nie odbędzie, że zła pogoda... Martwić się czy oddadzą kasę... GŁOWA DO GÓRY !! Do 11 marca zostało jeszcze trzynaście dni =) W tym czasie dużo jeszcze się może zmienić.

Wierzę, że wyjazd dojdzie do skutku =)

Pozdrawiam

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
27 lutego 2006, 08:10 / poniedziałek
dzis w bialym ok - 20 st. C, slabo...
27 lutego 2006, 08:40 / poniedziałek
odnośnik

– Wolałbym, aby pierwsza kolejka odbyła się zgodnie z planem. Jesteśmy dobrze przygotowani do rundy. Wykazały to mecze kontrolne z silnymi przeciwnikami, jakie rozegraliśmy w Turcji – podkreśla opiekun Jagi. – Ale nasz scenariusz działań przewidywał także taką ewentualność, że pierwsze spotkania mogą zostać przełożone. Podobnie było zresztą w poprzednim roku.
27 lutego 2006, 20:47 / poniedziałek
i jak wiadomo ile poszło biletów??
28 lutego 2006, 12:06 / wtorek
Moim zdaniem nie ma po co pytać się ile piletów zeszło ponieważ:
Jeśli nie ma informacji że wszystkie zostały sprzedane,
Cały czas poszło ich za mało !!!!
28 lutego 2006, 14:08 / wtorek
dokladnie za malo na dzien dzisiejszy specjal nie wypali
28 lutego 2006, 14:50 / wtorek
zawsze wszyscy sie na forum napinaja,ze najazd an bialystok, jedziemy i inne chuje móje, a jak przychodzi co do czego to nawet glupich 500 osob nie mozna zebrac, brak mi slow...
28 lutego 2006, 15:12 / wtorek
zgadzam sie z kolega co wyzej napisał kazdy gada ze jedzie a jak co do czego to lipa
28 lutego 2006, 21:56 / wtorek
Sluchajcie nie ma co panikowac bo wiadomo ze mecz w bialym sie na 100% nie odbedzie i wiekszosc o tym wie i dlatego nie kupowali biletu bo i tak bedzie mecz odwolany jak i specjal. myslmy lepiej czy odbedzie sie u nas pierwszy mecz bo i on moze nie wypalic, bo zima wraca i moze troszke potrzymac.
28 lutego 2006, 23:36 / wtorek
tak jest!!! Werder ma racje :( Nie chciałem o tym pisać jako pierwszy ale w tej sytuacji mogę dodać że te bilety będa ważne na widzew !!! Także kupowac bileciki :) Tylko jest jedno pytanko.... ilu nas tam wpuszczą ??? czy 500 ??? a drugie pytanie to bardzo proste .......... kto wygra mecz???? LECHIA!!!!! Kto??? LECHIA !!! Kto???? LECHIA..... LECHIA.....LECHIA!!! Do boju do boju do boju LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 marca 2006, 10:43 / środa
werder, na chwile obecna nic nie wiadomo, takze nie pisz ze na 100% meczu nie ma, bo na 100% to Kopernik nie zyje, na razie slabo to wyglada, ale glaby z miodowej zdecyduja o tym dopiero pare dni przed meczem
1 marca 2006, 14:52 / środa
mecz nie odbedzie sie na 99,99 %
przy obecnych warunkach rozmrozenie murawy przy rownoczesnym niedoprowadeniu murawy do zniszczenia jest niewykonalne
1 marca 2006, 20:47 / środa
Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna poinformowała, iż zaplanowana na 11 marca inauguracja rundy wiosennej w Białymstoku nie dojdzie do skutku z powodu fatalnych warunków do gry (zalegający śnieg) panujących na stadionie przy ul. Słonecznej.

Klub z Podlasia dzisiaj doszedł do porozumienia z Lechią Gdańsk i ustalono, że spotkanie rozegrane zostanie 25 lub 26 kwietnia.
2 marca 2006, 02:35 / czwartek
To po wielkim wyjeździe na Jage =(

Mam nadzieję, że bilety będą ważne na Widzew...
2 marca 2006, 07:31 / czwartek
Bilety na pociag specjalny z Jagi przejda CHYBA na specjal do Lodzi.
2 marca 2006, 08:21 / czwartek
25 albo 26 kwietnia, wtorek albo środa czy oni sobie jaja z nas robią, kto pojedzie w srodku tygodnia?może ze 100 osób czy zarząd Lechii naprawdę musiał się zgodzić na taki termin, dla mnie to jakaś paranoja.
Pozdrawiam
2 marca 2006, 11:04 / czwartek
Najprawdopodobniej 26 kwietnia (termin wyznaczony za obopólną zgodą)

lechia.pl
2 marca 2006, 11:11 / czwartek
Nasi działacze chyba zapomnieli, jak jaga zachowała się przed meczem na jesieni. Moim zdaniem trzeba było się nie zgadzać na przekładanie meczu, tylko złożyć w pzpn wniosek o walkowera. To gospodarz musi przygotować stadion do rozgrywek.
Zresztą jaga nie tylko z Lechią zagrała jesienią nie fair.

Nie szukając daleko, w Moskwie jest dużo niższa temperatura, a potrafili przygotować płytę do meczu w pucharach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013