Gdańsk: środa, 21 października 2020
FORUM
Podstrony:

11 marca 2006 - wyjazd do Białegostoku

strona 9/11

2 marca 2006, 14:38 / czwartek
Osobiscie uwazam ze dobrze ze Lechia zgodzila sie na przesuniecie spotkania,bo nie trzeba patrzec na innych tylko samemu wyznaczac standardy uczciwej rywalizacji.Ja bym sie nie cieszyl z walkowera,bo pkt powinno zdobywac sie na boisku,a nie jak Jaga przy zielonym stoliku(patrz Bytom).Z drugiej strony prawdopodobni kibice Jagi nie mieli nic do powiedzenia w sprawie Bytomia,ale z tego co pamietam to raczej bez zbytnich oporow przyjeli te 3 pkt.Na koniec napisze tylko ze szkoda ze mecz odbedzie sie we wtorek albo srode,bo wplynie to ZNACZACO na frekwencje.Zreszta troche wczesniejszy termin meczu we Wroclawiu jest tez troche niefortunny.Ale co ja moge...
2 marca 2006, 16:01 / czwartek
ZETO i Saruman - Lechia nie robi zadnej laski dla Jagiellonii przekladajac ten mecz. przepisy PZPN mowia ze w wypadku kiedy mecz nie moze sie odbyc z powodu zlych warunkow pogodowych to jest przekladany.. w takim wypadku o zadnym walkowerze nie moze byc mowy.. moze w Gdansku pogoda jest inna ale w Bialymstoku snieg lezy dobrych kilka miesiecy i nic nie zapowiada zeby sie roztopil. w Moskwie maja podgrzewane murawy a jak narazie to takiego wymogu w polskiej drugiej lidze nie ma. dziwne ze wspominacie o Bytomiu bo Polonia nie tyle nie potrafila przygotowac boiska tylko wogole jakiegolwiek znalezc i to z wlasnej winy.
2 marca 2006, 16:38 / czwartek
to sie wkurwilem mecz w srodku tygodnia
a liczylem na 500 lechii w Białymstoku
lipa
2 marca 2006, 18:07 / czwartek
Lechii z duzej sie pisze :)
2 marca 2006, 22:06 / czwartek
maslak- jaga nie jest z księżyca, i chyba zna oficjalne terminy pzpn. więc przestań piprzyć o pogodzie. Takie zjawiska jak śnieg, można przewidzieć, a tym bardziej kiedy jest jak sam piszesz co roku. Skoro jest termin 11 marca, to chociby ch** na ch** stawał, murawa musi byc przygotowana, a jak nie, to niech grają w Szczecinie albo Krakowie.

Zresztą pzpn w jednym z komentarzy, też wyraźnie podkreślał, że w tamtym roku jeszcze przymykał na to oko, ale w tym podobno miało być inaczej.

I na koniec. Z tak frajerskim klubem jak jaga (działacze- mecze z Lechią, Świtem i Polonią; kibice- praktycznie cała runda), trzeba jechać jak ze szmatą. Ja osobiscie takie trzy punkty przyjąłbym z zadowoleniem.
2 marca 2006, 22:16 / czwartek
ZETO - snieg w marcu nie jest trudno przewidziec ale murawy zmrozonej na glebokosc 1 metra nie rozmrozisz lopata.. na takie sytuacje PZPN ma odpowiednie przepisy i mowia one jasno ze w takim wypadku mecz sie przeklada. jak widzisz to co mowia przepisy a to co ty chcialbys zeby mowily troche sie rozni.. wymogow posiadania podgrzewanych muraw w drugiej lidze tez nie ma.
koncowke szkoda komentowac. zalosne.
2 marca 2006, 22:22 / czwartek
No to ładnie "pojechałeś" z nimi... To Twoje zdanie ale mi aż tak nie jest ciężko zrozumieć tego, że przy temp. spadającej do -15st. czy -20st. trudno mieć dobrą, przygotowaną murawę. Bez przesady! Tak będzie na Jadze jak i na kilku innych polskich stadionach wiec nie wiem czy jest to powód żeby "jechać z nimi jak ze szmatami". Poważniejszym problemem jest to, że na niektórych stadionach nie przestrzega sie notorycznie regulaminu mówiącego o wpuszczaniu kibiców gości (np.Wisła) bądź tego iż ma być minimum 5% (np.Widzew). Ale to jest już zupełnie inny temat...
2 marca 2006, 22:39 / czwartek
Sęk w tym, że do pogody nikt nie ma pretensji, ale to wlasnie dzialacze i kibice Jagi przebakiwali cos o walkowerze jesli Lechia na czas nie przygotuje stadionu(klatka) Dlaczego jednak,skoro Jaga nie radzi sobie kolejny rok z pogoda(maja niezly budzet,1 ligowe plany mozna bylo pomyslec o podgrzewanej murawie) nie zagraja meczu na jakimkolwiek stadionie na ktorym taki mecz mozna odbyc? Powtarzam z Bytomia chetnie 3pkt lykneli, bez zadnego ale. Sugerowal tu ktos ze Bytomianie nie mogli wskazac innego stadionu. Prosze...wskazcie gdzie chcecie grac 11 marca,a sie stawimy. Jak juz pisalem wczesniej nie chodzi mi o wygrywanie pkt przy zielonym stoliku, ale chodzi o pewne zasady i o to zeby nasi "ulubiency" przykladali podobna miare dla wszystkich. Co do wypowiedzi Zeta,to uwazam ze Lechia ma "lepsze" kosy niz akurat Jadzka, i energie do "jechania jak ze szmata" pozostawilbym na przyklad dla rywala zza miedzy.Ale to taka dygresja...kazdy ma prawo do wlasnych opinii.
2 marca 2006, 22:54 / czwartek
ale gdzie ma zmierzac ta dyskusja skoro ja wam pokazuje jak formalnie wyglada sytuacja a wy swoje.. dobrze wiecie ze walkower w naszym pierwszym meczu byl straszakiem i jak sie okazalo skutecznym. tylko ze obie sytuacje rozni to ze Lechia miala wplyw na budowe klatki a Jagiellonia nie ma mozliwosci rozmrozenia murawy. a regulamin pzpn glosi ze w wypadku zlych warunkow atmosferycznych mecz sie przeklada. Jagiellonia nie zamontuje podgrzewanej murawy na stadionie Hetmana. dlaczego chyba tlumaczyc nie musze.. nie wiem jaki cel macie z porownywaniem tej sytuacji z Bytomiem bo Polonia lamala regulamin rozgrywek a Jagiellonia tego nie robi.. miara wszystkich powinny byc wlasnie przepisy a nie to co wam sie wydaje.
3 marca 2006, 07:57 / piątek
maslak- właśnie za takich mądrali jak ty, nie lubię jagielloni. Wy zawsze sobie tłumaczycie wszystko pod siebie.

Złe warunki atmosferczne, w rozumieniu przepisów pzpn, to nagłe załamanie pogody, uniemożliwiające rozegranie meczu. W białym jest inaczej. Działacze mają wszystko w dupie bo na stadionie Hetmana, nic się nie opłaca robić. Wyobraź więc sobie baranie, że z mrozem można walczyć też w inny sposób, niekoniecznie zakładając system podgrzewający murawę.
Zresztą co to za klub, co gra swoje mecze na stadionie lokalnego rywala. Coś mi to przypomina pewnych frajerów z północy.
3 marca 2006, 08:44 / piątek
Niestety tu Maslak ma racje, wiadomo kazdy by chcial juz mecz z Jageillonia lecz jest to nie mozliwe, zainstalowanie podgrzewanej plyty to nie hop hop to kosztowna inwestycja. A co do innego rozmrozenia murawy to nie wiem jak mozna to zrobic bo jak to zrobic przy 10 stopniowym mrozie w nocy jeszcze wyzszy i przy ciaglych przelotnych opadach sniegu, niestety modlmy sie bardziej zeby u nas pogoda dopisala i mecz z Podbeskidziem odbyl sie tak jak pierwotnie planowano. Bo tez nie jest wesolo. Z pogoda wygrac sie po prostu nie da i nie ma co ukrywac.
3 marca 2006, 09:34 / piątek
Spokojnie panowie nie ma sie co ciśnieniować i ubliżać kibicom Jagiellonii
Proponuje skoncentrować sie na meczu z Podbeskidziem,bo tutaj juz chyba wszystko zostało powiedziane
3 marca 2006, 09:59 / piątek
Niektore wasze komentarze na temat przygotowania stadionu Hetmana do rozgrywek II ligi są po prostu żałosne. Pytam się; ILU Z WAS NAPINACZY Z GDAŃSKA WIDZIAŁO TĄ METROWĄ ZALEGAJĄCA KILKA MIESIĘCY POKRYWĘ LODOWĄ??? Wypowiadacie się o czymś, czego nie widzieliście. Ze względu położenia geograficznego, klimat w Gdański i w Białymstoku (przypominam niektórym "mądrym", że to Polska, nie Białosruś) znacznie różnią się. To że u was klub nie ma problemów z przygotowaniem płyty to wasza sprawa i tylko powinniście się z tego cieszyc. Natomiast w naszych warunkach jest to bardzo trudne do zrealizowania, a każdy kumaty kibic wie, że to już tradycja z przekładaniem meczów na Słonecznej, o której historii też nic nie wiecie, a nazywacie Jagę frajerami, bo gra na na stadionie lokalnego rywala(?). Hetman, faktycznie taki lokalny rywal, że piłkarze tego klubu grającego w IV lidze są kibicami Jagiellonii. Szok dla was, nie? Nsze spojrzenia na piłkę różnią się drodzy gdańszczanie. Ktoś zarzucił, że nie mamy podgrzewanej płyty. Ta osoba chyba z drzewa spadła, bo taka inwestycja kosztuje majątek, a jeszcze 2 lata temu jedynie Wisła mogła się poszczysic taka murawą. Inna sprawa, że Jagiellonia na dzień dzisiejszy nie ma zamiaru dalej remontowac stadionu Hetmana za własne pieniądze. Pewnie, żaden z was nie raczył zauwazyc (bo to niewygodne), że ciągnie się u nas proces komunalizacji (działacze PiS-u uniemożliwiają rozpoczęcie procesu), a w tym przypadku zrozumiałe jest, że dla Jagiellonii to zbyt ryzykowne inwestowanie w stadion innego (z którym nomen omen nie ma aż takich złych kontaktów). Nierozpoczęty nawet proces komunalizacji powoduje, iz zaczynamy, my kibice, ciemno widziec nie dawno jeszcze świetlaną przyzłosc. Tyle w temacie. Wszelkie zażalenia proszę kierowac pod gg:9078228. Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH kibiców Lechii. Czekamy na was.
3 marca 2006, 10:09 / piątek
Karpiu, wszystko fajnie, dziekuje za Twoje wyjasnienia, tylko po co te wrzuty?Chcesz podgrzewac sytuacje? Tak jak juz pisalem z pogoda nikt nie wygra, ale mam dziwne wrazenie ze jakby sytuacja byla odwrotna to Wasi napinacze nie pozostawiliby suchej nitki na Lechii,a swoja droga mam teraz pytanie(bo dotychczas guzik mnie obchodzily sprawy wlascicielskie stadionu Hetmana) Jak wyobrazacie sobie gre w I lidze bez dalszych inwestycji w stadion? Pytam bez napinki.
3 marca 2006, 10:17 / piątek
Niestety wszystko zależy od naszych władz miasta, które traktują Jagę i ogólnie sport jako zło konieczne. W takiej sytuacji trzeba czekac na cud, czyl, że nagle proces komunalizacji ruszy z miejsca i będzie można zacząc remont. Dlaczego się wywodze? Tylko dostosowuje się do poziomu merytorycznego waszego forum, które jest na zerowym poziomie i tak:/ pzdr
3 marca 2006, 11:04 / piątek
czytając wpisy tego kogos o ksywie "karpiu" mozna było sie tylko spodziewac ze skonczy tak miłym akcentem....ale cuz ludzie którzy utożsamiają sie z takimi klubami jak jaga czy arka (bo ciezko nazwac ich kibicami!)nie potrafia nic innego jak tylko napinac sie na forum i obrazac innych .......nic innego jak tylko DUZE kompleksy małych ludzi.......ps.nie złosliwie ale z dobrego serca wysuwam propozycje aby Jagiellonie Białystok przeniesc jak najszybciej do ligi białoruskiej!!!!..moze bedzie to pierwsza trafna decyzja pzpn-u............
3 marca 2006, 13:14 / piątek
Kolego karpiu, jestem daleki od wrzucania komukolwiek za byle co, więc odpowiem ci w pełni merytorycznie:

JESTEŚ DEBILEM !!!

Twoje "złote myśli" świetnie wpisują się, jak to nazywasz, w zerowy poziom tego forum. Idź stąd z przeświadczeniem o swojej wyższości intelektualnej.

PS. Powoli czas chyba zakończyć ten temat.
3 marca 2006, 14:02 / piątek
carloss litosci Karpiu się chyba pierwszy nie napinal, o ile w ogole to robi, czlowiek probuje normalnie pisac, odpowiada w logiczny sposob na pytania naszych, a Ty wyjezdzasz z jakas Bialorusia znowu. Byles w ogole w tym miescie, byles w tych rejonach?? Widziales cos tam z Bialorusi, a moze byles na dodatek tez na Bialorusi???
Pamietasz jak ciezko bylo przygotowac murawe jak byla fuzja w Gdansku?? slabiutko to wyszlo, mecz si eodbyl, a dziury pozozstaly dodzisiaj. Widziales boisko Wisly jak przygotowywali do meczu w LM, chcialbys zeby Lechia pojechala i grala na piasku jakims, o w szystkim decydowalby przypadek i potem bys powiedzial, ze przegralismy bo Jaga nakopala dolkow i nie powiedzieli nam, gdzie one sa i przez to im sie latwiej gralo. Poza tym w Bialym jak juz porownywac to sytuacja z pogoda jest kilak razy gorsza niz wtedy u nas czy w Krakowie, wiec pomysl zanim napiszesz cos. Pewnei ze kazdy by chcial jechac na mecz, bo ilez mozna czekac, tyle z eja nie chcę jechac i zobaczyc gry na piachu albo jakims blocie o ile w ogole daloby sie zkilak cm rozmrozic.
3 marca 2006, 15:28 / piątek
waldi tak sie zagalopowałes pisząc o tej pogodzie i jak to wam tam cięzko i zimno ..lecz pisząc do mnie chyba nie zwrociłes uwagi ze nie poruszam sprawy przełozenia meczu ani stanu boiska w białym!!......cierpisz na jakies urojenia albo obsesje paranoidalną!!.....jestescie najwiekszymi prezykanmi internetowymi na calej kuli ziemskiej i TYLKO O TO MI CHODZIŁO...skoro takie płytkie jest nasze forum to po co tu piszesz jeden z drugim......na wszystkich polskich forach o temetyce piłkarskiej spotykam idiotow z jagi wypisujacych totale brednie...panowie i panie z bałego litosci ogarnijcie sie troche bo kompromitujecie swoj klub........
3 marca 2006, 15:43 / piątek
ZETO - baranie? z taka retoryka to do piaskownicy.. ja sobie nic nie tlumacze pod siebie tylko wedle przepisow. piszesz o jakims naglym zalamaniu pogody. czyli w sytuacji kiedy w Bialymstoku mamy ciagle -10 w nocy nagle zalamanie bedzie kiedy wyskoczy na -20? i co to zmieni? moze w Gdansku jest cieplej ale ja w Bialymstoku zielonej trawy nie widzialem od grudnia. byla u nas niedawno wizytacja PZPN i ocenila stan boiska jednoznacznie.. zreszta nawet w cieplejszych rejonach Polski mecze sa teraz przekladane. to gdzie gra Jagiellonia nie powinno cie wogole interesowac wiec wara. i wytlumacz mi jak to mozna jeszcze walczyc z mrozem.

carloss - a teraz wez gleboki wdech i zauwaz kto tu kogo wyzywa od idiotow. ja tego napewno nie zrobie bo nie jestem u siebie. aha - nazywania Podlasia Bialorusia swiadczy wylacznie o twojej ignorancji historycznej i "szacunku" do ojczyzny.
3 marca 2006, 16:32 / piątek
zamknac juz ten temat bo to juz nie jest warte fotum zeby bylo ypisywane czyja to wina niczyja ja rozumiem rozgoryczenie bo sam sie tez wkurw.... ale to nie jest
wina jakiegokolwiek klubu kibicow a kibicom od nas czyli Lechia proponuje nie wypowiadac sie na ten temat tylko na nastepne wyjazdy pojechac bo liczba osob kture sie wpisuja nie przeklada sie na liczbe realna a teraz nas czeka widzew ruch Śląsk a pozniej i tak to bialego pojedziemy pomiomo tragicznego terminu ten kto naprawde bedzie chcial to pojedzie pozdro
3 marca 2006, 16:33 / piątek
Dobra...mysle ze wszystko zostalo powiedziane i czas zamknac chwilowo temat.Zaluje tylko ze nowy termin wypadnie w srodku tygodnia.
4 marca 2006, 01:42 / sobota
Zeto gratuluje napinki

mecz odbedzie sie we wtorek badz w srode
My w srodku tygodnia bylismy w pokaznej liczbie w Łodzi wiec nic chyba <oprocz organizacji> nie stoi na drodze aby Lechia <bez napinki z duzej litery => do Zeto> zjawila sie w max. liczbie
4 marca 2006, 02:03 / sobota
robi różnice i to ogromną! jestem pewień że 95% chętnych nie powie dzis że na 100% jedzie w ten wtorek lub środe...
bo nie wiadomo czy w szkole nie wypadnie sprawdzian czy egzamin,czy w pracy ktoś da Ci zmiane,czy może trzeba będzie na jakies spotkanie jechać czy żona nie powie NIE że zamiast pracy jedziesz w środku tyg na kilkanascie godzin wpisdu w Polske!
i nie porównuj odległosci Gdańsk--Biały z Biały---Łódz bo te kilka godzin właśnie w tyg robi różnice.
i dodaj do tego fakt że naszego Stowarzyszenia nie stac na straty więc gdy nie będzie wymaganych il. biletów sprzedanych to speca do Was w tym kwietniu nie będzie.A wtedy to już kosmos! chyba 3 pociagi dziennie do Was każdy jedzie po kilka godzin(8 lub9) i aby trafic na mecz to cud będzie.Oczywiscie da sie tak(via Jaworzno) ale...wpłynie to ZNACZĄCO na frekfencje a z tego My jak i Wy zapewnie nie jesteśmy zadowoleni.A szkoda mogło byc ciekawiej dodam do tego nasze ograniczenie (300 biletów) na Widzew i już wiadomo że w lidze wyjazdowej nic nie zwojujemy i mozna nawet powiedziec że nie z naszej winy! I to chyba jest najbardziej denerwujące w tym wszystkim.
Jak by nie było do zobaczenia w Białym!
4 marca 2006, 07:20 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 marca 2006, 07:53 / sobota
Od przyszłego sezonu kluby ekstraklasy będą musiały mieć podgrzewaną murawe,więc sory jadźka,ale gdzie wy pasujecie?!
Do żadnego innego klubu bym się nie dopierdalał,ale towasi działacze robią wszystkim pod góre i zawsze chętnie dopominają się walkowerów.
Poziom tego forum "zawyżają" wasi kibice,popatrzcie na wpisy LD FAN-a i nie dziwcie się później że tak czy owak ktoś Was źle traktuje.

LECHIA KLUBEM WASZYCH SERC
4 marca 2006, 09:29 / sobota
Zeto wali z Ciebie taką nienawiścią i dziwnymi kompleksami, że aż miło poczytać. Nie spodziewałem się, że taki klubik jak Jaga może zajmować tyle miejsca w Twojej pustej głowie. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniesz i wykrzesasz z siebie jeszcze więcej, bo naprawdę z przyjemnością się czyta jak robisz z siebie debila...
Mało orientujesz się w sytuacji, ale o wszystkim wiesz najlepiej.
W obecny weekend jak się okazuje przełożono kilka spotkań pierwszoligowych i drugoligowych, ale dla Ciebie i dla wielu innych, to żaden argument i można go porównywać do sytuacji z Polonią Bytom, która zmieniała miejsce i godzinę rozgrywania spotkań, co pół godziny. Na nasze propozycje rozegrania spotkania w Białymstoku działacze z Bytomia nie mieli zamiaru się zgodzić (jakoś na propozycję KSZO przystali). Ogólnie to najlepiej winę zrzucić jest na Jagę, a bić brawo za nieudolność działaczom z Bytomia, co rzekomo tak was mierzi...
Co do stadionu Hetmana to jest to obiekt, na którym Jagiellonia od zawsze rozgrywa swoje mecze II i I ligowe i nikogo to nie dziwi. Obiekt jest własnością Skarbu Państwa a Hetman ten stadion tylko dzierżawi (co skończyło się jego totalnym upadkiem – czytaj zniszczeniem taki to był gospodarz).
Nie rozumiem o, co Ci chodzi ze sprawą Świtu. Najwidoczniej nie masz do czego się przyczepić to szukasz na siłę jakichś problemów. W Białymstoku mieliśmy w tym dniu żałobę w wyniku tragicznego wypadku białostockich licealistów. PZPN odgórnie wydał taką decyzje, a piłkarze i działacze Świtu nie oponowali bo w przeciwieństwie do Ciebie wiedzą czym jest ,,żałoba”.
Najwyraźniej nasze ,,pchanie” się do ekstraklasy jest Wam nie w smak, ale to jestem w stanie zrozumieć przecież Wy najlepiej wiecie jak honorowo ją zwojować (przypominam czasy słynnych Waszych fuzji)
O co chodzi z wyjazdem na Heko? Czyżbyście przyklaskiwali zakazom wydawanym przez PZPN? Czytając Twoje wpisy jestem w stanie, to zrozumieć tym bardziej, że przed meczem z Wami jakoś nie było z Waszej strony chęci wpuszczenia nas na Wasz stadion. Jak widać z tego, co czytam zakaz PZPN to dla Zeto, świętość. Co do naszych ,,pretensji” wobec Was w sprawie braku klatki gości, to jak widać się opłaciło, bo okazało się, że w Gdańsku jednak można było jakoś dać sobie z tym problemem radę. Lepiej było, jednak ściemniać i czekać nie wiadomo na co.
Tak na zakończenie przypomnę Ci jeszcze jeden wątek z tego sezonu, o którym jakoś nie wspominałeś, bo i po co. Na prośbę Radomiaka Radom nasi działacze zgodzili się na przeniesienie meczu do B-stoku i nie żądali jakoś walkowerów, chociaż Radomiak nie był w stanie grać u siebie – o tym lepiej jednak nie wspominać, bo to jakoś burzy koncepcję złej Jag... (z tego powodu gramy trzy mecze pod rząd na wyjeździe).
4 marca 2006, 09:31 / sobota
Ty Carloss masz coś z głową, czytaj ze zrozumieniem i nie nastawiaj się odrazu na napinke to wyczytasz dokładnie, ze ja jestem z Gdańska, a nie z Białegostoku. Dla Ciebie jest niepojętą rzeczą, że można mieszkać w Gdańsku i szanować inne miasta oprócz Wrocławia i Krakowa.

P.S. odpusc sobie forum na jakis czas, powinno Ci to wyjsc na dobre :-)
4 marca 2006, 10:17 / sobota
Internetowi debile są wszędzie, czy to wśród kibiców Jagiellonii, czy Lechii. Ja wpisy "osobników" takich jak ZETO (Lechia) i LD_fan (Jaga) traktuję jako frustrację i chęć wyładowania zgromadzonych w sobie negatywnych emocji. Bo jak inaczej można wytłumaczyć wpsiy pozbawione sensu, wiedzy na dany temat i jakiegokolwiek szacunku dla innych?

Jagiellonia Białystok
4 marca 2006, 10:34 / sobota
ZETO - w sytuacji kiedy nazywanie mnie lumpem i idiota stalo sie twoim koronnym argumentem nie widze sensu w prowadzeniu dyskusji. zreszta BKS. wszystko dokladnie opisal. skomentuje tylko twoja teze o bezrobociu - na Podlasiu bezrobocie ma jeden z najnizszych wspolczynnikow w Polsce. wiem ze to kolejny fakt ktory nie pasuje do twojego wyobrazenia tego regionu ale tak poprostu jest.
5 marca 2006, 17:41 / niedziela
To co wypisuja tu niektorzy Kibice Lechii to przechodzi ludzkie pojecie naprawde.

Nie bede tego komentowac kazdy moze to zintepretowac na własny sposob.

brak słow po prostu :/

pozdrawiam Kibicow Jagi i do zobaczenia w kwietniu :]

i pozdrawiam Kibicow Lechijki-tych dla ktorych napinka taka jak tutaj jest bez sensu i nie na miejscu.
5 marca 2006, 21:29 / niedziela
Naprawdę ta dyskusja do nikąd nie prowadzi.... Odpuście sobie jeden z drugim i tak będzie najlepiej....
5 marca 2006, 21:45 / niedziela
KTO napisze następny post będzie miał zakaz ogladania trzech meczów LECHI NASZEJ UKOCHANEJ. Dopilnuję tego OBIECUJĘ. WIELKI BRAT. PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘE.
13 kwietnia 2006, 12:38 / czwartek
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 19 kwietnia, 17:00
13 kwietnia 2006, 16:34 / czwartek
Najprawdopodobniej bez kibicow gosci ;]
14 kwietnia 2006, 12:38 / piątek
No to jagę też mamy z głowy... Jak długo jeszcze to będzie trwać? Czy to ma jeszcze sens? Szkoda słów...

Gdybyśmy my nie przygotowali sektora gości do byśmy dostali walkowera- stadion jagi nagle nie spełnia norm budowlanych. Żałosne...

Szkoda słów...Najpierw Widzew, teraz Wrocław i Białystok...
14 kwietnia 2006, 13:16 / piątek
a jakos na meczu z Heko cała klatka byla zajebana w kibicach Jagielloni bo mieli tam drugi młyn ! i co stadion sie rozpadł ??

odnośnik

kurwa jego mac!!!! trzeci wyjazd po Widzewie( na pewno wiecej osob by pojechało gdyby nie sroda!! ) Wrocku ( mecz przyjazni bez kibicow Lechii... nc ) i teraz Jaga(a mogło byc tak ciekawie..)

brak mi słow juz
14 kwietnia 2006, 13:17 / piątek
najlepiej pozamykac wszystkie stadiony albo grac w we wtorki o godz 11 noz k.... mac trzeba wynajc kogos niech odjebie tych debili z pzpn paranoja!!!!!!!!! w lidze bangladeszu jest juz chyba bardziej powaznie

PZPN PZPN j.... j.... pzpn
14 kwietnia 2006, 13:25 / piątek
Rugby za taką decyzję na 1 miejscu możesz podziękować dziadom z władz Białegostoku, którzy srają na samą mysl o manifestacji. Zamykanie nam trybun to swoista zemsta nie podparta żadnymi argumentami , bo cieżko nazwać zamknięcie trybun, które niedawno zostały wyremontowane.
Po cichu liczę, że może da się to odkrecić, ale już w pierwszym meczu z heko debile udowodniły, że będą stać na swoim stanowisku.
14 kwietnia 2006, 14:36 / piątek
na miejscu kibicow Jagielloni zbojkotował bym ten mecz.
14 kwietnia 2006, 14:57 / piątek
Smutne jest to że tak naprawde działacze związku i wiekszości klubów mają w dupie kibiców. Na całym świecie ten interes oparty jest na kibicach i robiony dla kibiców ale nie u nas. u nas kibic to 5koło u wozu! Im mniej kibiców tym lepiej!~
Tak się Jaga dopominała walkowera,tak protestowali ze nie będzie klatki,a teraz co? Cisza?
Jeśli mają honor to wg mnie powinni zbojkotować ten mecz!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
14 kwietnia 2006, 15:23 / piątek
No i kolejny wyjazd poszedł w huj, szkoda bo szykowałem się na ten wyjazd już w Marcu.
Heh dla mnie to jakaś parodia klub który pcha się i zapowiada marsz do ekstraklasy posiada stadion który nie jest przygotowany na wpuszczenie kibiców gości bo się sypie... Szkoda słów
14 kwietnia 2006, 15:52 / piątek
Ja pierd...!!! Właśnie wróciłem z roboty a tu następna niespodzianka! Te kurw.... z pzpnu mnie rozpierdalają!!! Ile ta mafia ma nas wodzić za nos?!?
Skurw... z pzpnu lepiej uważajcie bo bo wkońcu ludzie nie wytrzymają i was wypierd... w kosmos!!! Jeb... złodzieje!!!!!!!!!!!!!

LECHIA!!!!!!!!!!
14 kwietnia 2006, 16:00 / piątek
Sorry dlaczego nam w razie nieprzygotowania klatki na czas grozil walkower z Jagiellonia, a teraz Jaga nie ma dostosowanego stadionu i jej nie grozi??????
CZY TAKIE PRZEPISY DZIALAJA TYLKO W JEDNA STRONE????
PANIE LISTKIEWICZ ZLOZ WNIOSEK DO SAMEGO SIEBIE O SAMOROZWIAZANIE PZPNU DEBILU BEZ SZKOLY
15 kwietnia 2006, 14:38 / sobota
No no no... Sląsk- Lechia 0-0. I co teraz ? Zwalniacie go czy nie ?
15 kwietnia 2006, 14:47 / sobota
cze1984- widzisz, wszyscy wiedzą, że baba jaga w tym sezonie awansuje do extraklasy. Do takiego awansu potrzebne są "szerokie plecy". I jaga je ma.

Mają zakaz wyjazdów, jadą do Czermna. Co robi pzpnik ?? Nic, bo po co.

Kiedy Polonia Bytom prosi o przełożenie meczu o 2h, to jaga mówi że zakłuci to ich mikrocykl treningowy. Oczywiście 3 punkty dla jagi.

Lechii za nie przygotowanie stadionu groził z nimi walkower. A oni ?? Najpierw sroga zima, a teraz sie okazuje, że dali w łapę, żeby ktoś dopuścił ich ruinę do rozgrywek.

Takich przykładów jest jeszcze kilka. Dlatego nie dziw się, że jaga gra o ekstraklasę, a pzpnik im w tym sprzyja.
15 kwietnia 2006, 15:56 / sobota
Zeto lepiej bym tego nie ujal! zgadzam sie ze wszystkim, pozdrawiam serdecznie !
15 kwietnia 2006, 15:59 / sobota
Nieoglądajmy sie na innych, walczmy uczciwie, nie żądajmy walkowerów... po prostu piłkarze muszą zap......... i zdobywać punkty w uczciwej walce.
Zeto, fakty są takie jak opisałeś, ale czy to wynika z "pleców" Jagiellonii ? Śmiem wątpić. PZPN jest tak niekompetentnym urzędem, że tam wszystko jest możliwe. Poza tym, uczciwe trzeba stwierdzić, że piłkarsko Jaga ma chyba najlepszą personalnie kapelę. jeżeli nie wejdą do "ekstraklasy" to będzie największa niespodzianka rozgrywek.

Pzdr

PS. Walczyć Lechia, walczyć...
15 kwietnia 2006, 16:12 / sobota
w tym sek ze klatke oni maja przygotowana zamkneli im trybune głowna a sami kibole Jagi na ostatnim swoim meczu siedzieli w klatce dla przyjezdnych bo nie maja gdzie
15 kwietnia 2006, 16:15 / sobota
a co ty tu emeryt jakis inny watek zakladasz co ??? chodzi o to ze kolejny wyjazd poszedl w dupe, i to w sumie ejden z naciekawszych chyba ze dla ciebie sa jakeis inne atrakcyjnieszje !!! i filozofowanie zostaw w inne miejsce !!! pamietaj ze dla lechijki my wszsycy kibice BIALO -ZIELONI to jak ktos napisal gdzies tam ze to 13 zawodnik !!! pzodro
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.313