Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Sparingi

strona 1/1

1

23 listopada 2005, 21:47 / środa
Jak dzisiejszy sparing??
23 listopada 2005, 22:54 / środa
W sumie bez rewelacji... żaden z zawodników zbytnio nie zaimponował zeby go od razu kupić... ale kilku grało nieźle... ze strony Lechii to moge powiedzież że Kozubowski chyba nie będzie pożyteczny popsuł troche sytuacji z których powinny paść bramki, Loda zagrał dobrze, całkiem dobrze lecz jeszcze troche mu brakuje żeby grać w podstawowym, Sierpiński w sumie dobrze kierował grą w obronie i często upominał wyżej wymienionego Lode aby ten nie szedł do przodu, Wilk nieźle w sumie się pokazał na tle pozostałych, Giermasiński tak sobie, wydaje mi się że pożegna się z nim trener, Mysiak taż chyba raczej typowany do odejścia... nie wiem jak będzie takie są moje sugestie, z gości zaimponował mi rosły obrońca chyba bałtyku, który ma koło 2m i ładnie grał w obronie i wchodził w pole podczas stałych fragmentów... pozatym to moze jakieś nowe nazwiska ciekawsze będą w piątek...
24 listopada 2005, 07:52 / czwartek
Moim zdaniem z kandydatów do gry w Lechii nie wyróżnił się nikt poza ewentualnie Grzesiukem z Bałtyku. Człowiek imponuje warunkami fizycznymi (wyższy o pół głowy od Kazubowskiego) ale nie ma doświadczenia (20 lat i nie grał nawet w 3 lidze) i na tle drugoliwych snajperów mógłby sobie nieporadzić. Jeśli dobrze rozumiem miałby zastąpić Sierpińskiego co moim zdaniem byłoby nieporozumieniem.

Ze strony Lechii bardzo dobry (jak zwykle w sparingach) występ Wilka. Nie chodzi o 2 strzelone bramki ale znakomite rajdy po skrzydłach. Szkoda że na nie potrafi wykorzystać swoich atutów na tle przeciwników z 2 ligi.

Podsumowując to szukamy dalej bo w regionie w którym zawodnicy grają na poziomie 4 ligi nikogo do 2 ligi nie znajdziemy a nie potrzebujemy dublerów tylko doświadczonych zawodników którzy będą decydować o zwycięstwach. Co do Wilka i Sierpińskiego jestem za tym aby pozostali w Lechii ale to tylko moje zdanie.
24 listopada 2005, 11:10 / czwartek
Ja nie rozumiemm jednego SIERPINSKI jest o niebo lepszy od Janusa a wilk musi zostac bo dopiero co przyszedl z 4 ligi spokojnie i nie ma sensu kupowac jakies zawodnikow slabych na hurt tylko 2,3 dobrych typu cetnarowicz i bedzie dobrze

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.283