Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Inwazja zboczeńców?

strona 1/4

25 listopada 2005, 12:31 / piątek
Panowie i Panie!!! Wiara!!!
Honor i Ojczyzna w potrzebie!
W kilku miastach Polski w nadchodzacym weekendzie szykują sie marsze "wolności". Gdzie oni byli w czasach komuny jak trzeba było manifestować ryzykując zdrowiem i więzieniem? To żadne marsze "wolności" a marsze homoseksualistów i innych uprawiających "miłość inaczej". Czy ja ze swoim heteroseksualizmem manifestuje na ulicy? A dlaczego oni to robia na ulicach, a nie w swojej prywatności? Dlaczego pod Trzema Krzyżami gdzie zamordowano robotników Wybrzeża w roku 1970? Dlaczego wówczas za Jaruzela i innych katów spod znaku sierpa i młota oni nie manifestowali wolności?
W najbliższą niedzielę o godz. 13,00 tzreba bronic naszego honoru i symboli patriotyzmu, które prowokacyjnie są deptane przez organizację KPH!!!
Ja będę tam i będę bronił tego świętego miejsca dla mnie i dla milionów Polaków!!!
25 listopada 2005, 13:00 / piątek
O 13 w niedzielę pod krzyżami Musimy tam być i pokazać że stajemy w obronie Polski!! Tak Ojczyzna nas wzywa!!
a pedały lesby i inni zboczeńcy won z Wolnego Miasta!!
25 listopada 2005, 13:41 / piątek
Jak najbardziej gonic debilow!!!
25 listopada 2005, 14:05 / piątek
Wsztscy w barwach wypedzic pedalow z Gdanska!
25 listopada 2005, 14:18 / piątek
Arka Gdynia w 100% popiera i przyłącza sie do akcji!!!
25 listopada 2005, 14:22 / piątek
Trzeba pokazać że Gdańsk jest wolnym miastem ale nie dla pedałów trzeba tam pójść aby pokazać że Gdańsk ma kibiców a nie jak to zrobiła Legia
25 listopada 2005, 14:45 / piątek
Spoko też popieram i zgromadźmy sie tam wszyscy i nie pozwólmy im pójść dalej ALE BEZ BARW KLUBOWYCHN NA LITOŚ BOSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 listopada 2005, 15:27 / piątek
Mała poprawka pedały wyjdą na Długi Targ zamiast na Plac Solidarności.
Tak wiec do zobaczenia na Długim Targu.
Gdańsk Miastem Wolnym od pedałów i lesb.

Lesby Geje Cała Polska z was się śmieje!!!
25 listopada 2005, 15:45 / piątek
To jakaś pomyłka ... chciałem wejść na forum Lechii Gdańsk, a tu jakaś dyskusja o gejach ...
25 listopada 2005, 16:23 / piątek
Oj Panowie coś chyba nie rozumiecie wolności!!!!Jestem jak najdalej tych "kochających inaczej" ale to jest WOLNY KRAJ!!o to między innymi walczyli ludzie by każdy mógł w sposób jasny i czytelny robić to na co ma ochote.Wole takich którzy jasno i bez ogródek wyrażają swoje poglądy niż tych zakłamanych co co niedzielę "leżą krzyżem " w Kościele a potem tak i tak robią swoje poza Nim.My możemy manifestować niechęć do nich ale oni też mogą manifestować swoją inność.
25 listopada 2005, 16:32 / piątek
Bzdury opowiadasz Bolek (cienki?). Ja nie muszę manifestować faktu, że grzmocę dziewuchy. Pedały jednak muszą pokazać, że są RZECZYWIŚCIE INNI, więc dołączają do masy innych freaków, co to CHCĄ POKAZAĆ SWOJĄ ODMIENNOŚĆ. To żadna Parada Równości. To zwykły marsz ciot.
pozdrawiam wszystkich fanatyków naszej kochanej Lechijki. Mam nadzieję, że będziecie na Długim Targu w niedzielę (po właściwej stronie, rzecz jasna)
25 listopada 2005, 16:44 / piątek
Ależ możesz jak masz tylko na to ochotę.Mogą bezrobotni,fani ks.Jankowskiego,lokatorzy upadłych Spółdzielni mogą wszyscy!!!!To jest właśnie WOLNY KRAJ i WOLNY NARÓD!!!!My manifestujemy pod Neptunem nasze sukcesy a inni swoje niezadowolenie pod Urzędem Miasta.Możemy mówić ze Kwaśniewski jest beeeee a inny cacy!!!!Że Policja jest beeee a inny cacy itp.A tak na marginesie to ty masz prawo powiedzieć Bolek(cienki)?????
Ale to wszystko jest h......... A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 listopada 2005, 17:19 / piątek
Bolek, ja uważam że to z ich strony prowokacja.
Napisałeś, że mogą wszyscy manifestować, tak mogą wszyscy ale nie tam gdzie im się podoba. Niech idą sobie manifestować gdzieś to lasu. A co sądzisz o manifestacji na zakończenie sezonu w Gdyni na ul. Świętojańskiej?
Taka manifestacja miałaby na celu tylko podniesienie ciśnienia drugiej stronie.
25 listopada 2005, 17:28 / piątek
No trzeba bedzie sie przejsc i pokazac ciota, ze nie sa mile widziani w Gdańsku a tego typu manifestacje moga robic u siebie w domu.
25 listopada 2005, 17:38 / piątek
Jasne,że najlepszym miejscem ich manifestacji jest Gdynia-Redłowo!!!!!Tam jest ich miejsce od prawie zawsze.Kiedyś było na Wzgórzu ale ich organizacja zmieniła siedzibe!!!!!!!
25 listopada 2005, 17:44 / piątek
Cóż, pewnie się narażę: wali mnie to czy marsz zrobią geje, Żydzi, czarni, paralotniarze, kucharze czy inne typy. Mamy demokrację + XXI wiek i nie ma co udawać, że geje nie istnieją. Są takimi samymi ludźmi a manifestują pewnie żeby to właśnie pokazać. Boicie się, że się TYM zarazicie ? No i po co angażować w to Lechijkę i to forum (na margiesie: niektóre wpisy na forum to de facto podżeganie do przestępstwa) ? Wolę demonstrację gejów niż moherowych beretów, które wszędzie widzą szatana.

z heretyckim pozdrowieniem (gdyby ktoś miał wątpliwości :)
25 listopada 2005, 17:45 / piątek
Mariuszku stary druhu ze studenckich czasów "głęboka studzienko" nie pamiętasz naszych figli na studiach, małych fiki miki siusiakiem pod paszki i w piętki, a teraz taka zmiana frontu, serce mi się kraje jak sobie powspominam to od razu jest mi mokro tu i tam, pokasz swoje prawdziwe ego, wróc do nas i choć z nami na paradę, jak byś mnie nie pamiętał to ja clint eastwood z wielką flintą , po paradzie zapraszam na małe barabara znowu będziesz kwiczał i tuptał nóżkami jak kiedyś.
25 listopada 2005, 17:58 / piątek
Skoro to wolny kraj to na chuj im ta manifestacja. Powiedzcie sami, czy to nie pojebane. Byli, są i będą. Cioty, lesby i pedały wypierdalać do afryki. HIV was kocha.
25 listopada 2005, 18:06 / piątek
Bolek, oni nie mogą manifestować swojej odmienności. To jest choroba i wogule nie jest normalne. Zadziwiłeś mnie tym postem.

pozdrawiam Bolek!
25 listopada 2005, 18:20 / piątek
Masz racje to jest choroba!!!!!!Ale nieudolność społeczna (bezpobocie) też jest chyba pewnego rodzaju chorobą.Mówiąc inaczej zobacz co dzieje się teraz w telewizji,radio i prasie-mocherowej.To robi się Państwo policyjno-kościelne!!!
Ale to wszystko nic.Krzyknijmy wszyscy A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!
25 listopada 2005, 18:27 / piątek
Najbardziej mi się spodobała propozycja by spakować ich wszystkich do skm i wysłać do gdyni :)). Myśle, że Bolka można puścić razem z nimi.
25 listopada 2005, 18:30 / piątek
SKM! Mi to tez przypadło do gustu ;-). Precz z gejami i homoentuzjastami!
25 listopada 2005, 18:51 / piątek
popi2 cieniutko Pan odpowiedział Romkowi...chyba faktycznie coś tam między Wami było,prosze opowiedzieć nie będziemy się śmiać;d
25 listopada 2005, 18:59 / piątek
Dulli sam jesteś moher.

Niech jeszcze zaproszą zoofili, pederastów, pedofili i innych zboczeńców.
Po co to ukrywać że są ???????

Chorzy powinni się leczyć, a nie manifestować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A XXI wiekiem nie tłumacz normalnym, że są tacy sami jak jakieś wynaturzenia !!!!!
25 listopada 2005, 19:10 / piątek
Marsz Równości na Długim Targu
(25 Listopada 2005)

Wojewoda pomorski Cezary Dąbrowski uchylił decyzję prezydenta Gdańska zabraniającą organizacji manifestacji. Poprosił jedynie organizatorów pikiety, by przenieśli ją w inne miejsce, niż Plac Solidarności. Manifestacja odbędzie się w niedzielę o 13 na Długim Targu.

Organizatorzy wiecu "Reanimacja demokracji. Marsz Równości idzie dalej" poinformowali w piatek popołudniu, że odbędzie się on nie na placu przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku, a na Długim Targu.

We wspólnym oświadczeniu, podpisanym w piątek przez członka zarządu krajowego Zieloni 2004 Beatę Maciejewską oraz przewodniczącego komisji zakładowej NSZZ "Solidarność" Romana Gałęzewskiego, mowa jest m.in. o tym, że organizatorzy manifestacji nie chcą, aby na placu doszło do "ordynarnych awantur".

Organizatorzy wystąpili ponownie o zgodę na zorganizowanie niedzielnego marszu w niedzielę. Wydział Spraw Obywatelskich w trybie ekspresowym rozpatrzył ich wniosek i wydał zgodę.
25 listopada 2005, 19:10 / piątek
Mi sie wydaje ze na ta okazje i sledziki by sie dolaczyly aby tych dziwakow pogonic z Trojmiasta!
25 listopada 2005, 19:47 / piątek
Do Bolka i jemu podobnych : jak wypi..lisz wszystkich pedałow z Gdańska to kto bedzie chodzil na mecze tej waszej Lechijki.
To tylko tekst dla czubkow ktorzy nawet tak powazna sprawe jak szerzenie sie pedalstwa lacza sprawy kibicowskie. Debilu Bolku zamknij ryja raz na zawsze bo robisz wstyd tej waszej druzynie, dziwie sie ze modowie tego forum toleruja tego goscia
25 listopada 2005, 19:52 / piątek
Jaka ładna LPR sie tu utworzyła :D
25 listopada 2005, 20:02 / piątek
a co ma do tego lpr?
25 listopada 2005, 20:10 / piątek
TEPIC GEJOW wyniszczyc
25 listopada 2005, 20:17 / piątek
Ale Roman UG83 mnie złatwił. Chylę czoła. Nic więcej nie odpowiem, poz tym że... mam córę i syna na schwał, kocham kobietki i uważam, Je za NIEZASTĄPIONY Cud Świata.
A co do niedzieli i obrony miejsca honoru i patriotyzmu pod Trzema Krzyżami, to cieszą mnie niezmiernie przenosiny na Długi Targ, gdzie już nie będę walczył a jedynie bawił się surowymi jajkami i zastanawiał się dlaczego to stadium domowego ptactwa nie potrafi latać...
25 listopada 2005, 21:24 / piątek
Po pierwsze to jest forum Lechii, więc nie jest to najlepsze miejsce na takie dyskusje. po drugie, BARWY ZOSTAWCIE W DOMU Nie mieszajcie w to Lechii !
25 listopada 2005, 21:43 / piątek
Zaczyna się niewinnie, a potem będzie tak jak w Berlinie czy Amsterdamie: nie będzie można wyjść z dzieckiem na ulicę, bo obleśne cioty będą maszerować z fujarami na zewnątrz albo poprzebierani za zakonnice. Jak widzę coś takiego to chce mi się rzygać i przestaję się dziwić muzułmanom, że chcą naszą gnijącą cywilizację wysadzić w powietrze!

Mam nadzieję, że kibice Lechii staną na wysokości. Każdy kto kocha Polskę powinien się temu czynnie przeciwstawić. Polska to nie burdel i podwórko dla sodomitów, co na starość chodzą w pieluchach bo im zwieracze się rozpadły!

BTW: ciekaw jestem kto finansuje tą całą serię demonstracji. Bo wygląda to wszystko na dużą zaplanowaną akcję.

Pamiętajcie: TŁOK POWINIEN POSUWAC SIĘ W CYLINDRZE A NIE W RURZE WYDECHOWEJ!
26 listopada 2005, 00:21 / sobota
zeby was ktos na dlugim targu nie pogonil!
26 listopada 2005, 00:35 / sobota
odnośnik

".......Mobilizacja trwa natomiast na forach internetowych fanów Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Chuligani obu skłóconych na co dzień klubów zapowiadają zgodne przybycie na Długi Targ. Na forum www.lechia.neti www.lechia.gda.pl pod hasłem "Inwazja zboczeńców" grożą użyciem siły i zapowiadają "wielkie przepędzenie", pisząc: "Pedały i inne lesby niech wypier....ją z Gdańska!".

Policja jest przygotowana: - Jeśli dojdzie do zakłócenia wiecu, zainterweniujemy - zapowiada Gabriela Sikora, rzecznik Komendy Wojewódzkiej. Legalne manifestacje odbędą się w niedzielę również w Warszawie, Elblągu, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi."
26 listopada 2005, 01:23 / sobota
hehe . po pierwsze co to ma wspolnego z Lechia? jestem heteroseksualny jezeli kogos to interesuje...lecz jak ktos juz powiedzial pedaly i lesbijki zawsze beda tak samo jak murzyni zydzi komunisci itd, nie sadze zeby komus udalo sie to zmienic,to ze polska jest strasznie nietolerancyjnym i rasistowskim krajem to wie kazdy kto mial cos z nia wspolnego.mieszkam od roku w Glasgow i mentalnosc tutejszych ludzi jest wg mnie o wiele lepsza niz polska mentalnosc. zamiast skupiac sie na takich pierdolach piszmy cos o lechijce , ewentualnie polityce dzieki ktorej jest taka pizda w kraju ze milony polakow wyjechaly lub wyjezdzaja nadal , to jest problem a nie jakis tam marsz zasrany
26 listopada 2005, 09:29 / sobota
pesci, dobrze ze tacy jak ty uciekają z naszego kraju. Przynajmniej nas normalnych będzie więcej.

Dla kogo mam jeszcze być tolerancyjny ??
Dla pedałów, lesb ?? Dla morderców ?? Dla kogo ??

To skoro ja mam być taki tolerancyjny, to dlaczego jadąc na wyjazd muszę oglądać mecz z klatki dla zwierząt ?? Dlaczego jeden pedał na bramie mnie obmacuje, a drugi chce spisywać dane z mojego dowodu ?? Dlaczego psy grożą (a nawet strzelają) mi karabinem pneumatycznym?? Dlaczego używają gazu łzawiącego ?? Dlaczego niektóre stadiony (ostatni mecz Wisły w gdyni) są czasami dla mnie zamkniete ??

Przecież jestem normalnym człowiekiem, kibicem. Chcę oglądać mecz. Gdzie jest zrozumienie i tolerancja ??
26 listopada 2005, 10:03 / sobota
A co ma z tym wspolnego to ze ktos wobec Ciebie nie jest tolerancyjny??
Porownywanie mordercy do homoseksualisty to totalna pomylka, homoseksualista przede wszystkim nie jest szkodliwy spolecznie czego nie mozna powiedziec o mordercy. Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob jakis homoseksualista wplynal na twoje zycie, mysle ze w zaden, prawda jest taka ze wiekszosc pewnie nawet zadnego nie spotkala. Sa duzo wazniejsze rzeczy niz zawracanie sobie dupy jakims marszem.
26 listopada 2005, 10:06 / sobota
Zeto 100% poparcia dla Ciebie!!!
Zero tolerancji dla homych-niewiadomych. w przeciwnym wypadku tak jak ktoś z Was już wspomniał nie będzie można na ulice z dzieckiem wyjść bo się pedały i lesby będą obnosić;/.
Dla tych co mają jakieś wątpliwości zadaje proste pytania:
1)Czy chciałbyś mieć dwóch ojców albo dwie matki?
2)A może gdyby Twoje dziecko miało zboczone skłonności to wszystko bybyło ok?

pozdro
26 listopada 2005, 10:42 / sobota
Swietnie sie wpisujecie w Rydzykowa(mocherowa)(zmechacona)rzeczywistosc...
Mowicie dokladnie to co Rydzyk chce slyszec...
Piszecie to co sluchaczki radia z Torunia mowia na swojej antenie...
Ludzie...dajcie se spokuj i tym co chca pikietowac...
Brakuje jeszcze tego zeby ktorys z was bal sie ,ze jakis gej bedzie sie rozbieral na ulicy...heh
LECHIA PANY
26 listopada 2005, 10:52 / sobota
"Zero tolerancji dla homych-niewiadomych. w przeciwnym wypadku tak jak ktoś z Was już wspomniał nie będzie można na ulice z dzieckiem wyjść bo się pedały i lesby będą obnosić;/."

Nikt się nie będzie obnosić. Chodzenie z fujarami na wierzchu, (które nam podobno grozi) jest wykroczeniem przeciw obyczajności i jest ścigane przez polskie prawo. A jeśli ktoś nie chodzi z fujarką, to może sobie chodzić do woli, bo Polska to jeszcze podobno wolny kraj.

"Dla tych co mają jakieś wątpliwości zadaje proste pytania:
1)Czy chciałbyś mieć dwóch ojców albo dwie matki?"

Gejom obojga płci należy absolutnie zabronić "posiadania" dzieci (tj. osób niepełnoletnich), ponieważ para gejowska nie ma prawa wikłać w ich związek trzeciej osoby bez jej woli, w związek niezgodny z naturą.

"2)A może gdyby Twoje dziecko miało zboczone skłonności to wszystko bybyło ok?"

Tak, wszytko byłoby ok. Podobnie, gdyby moje dziecko urodziłoby się bez rączek, z wadą serca, wzroku itp.... też byłoby ok.

Jeśli nie jesteś mocherem to rozumiesz, że gejem trzeba się urodzić, nie można się nim stać. Analogicznie: rodzisz się hetero i masz żadnego wpływu na to, że podobają ci się dupeczki.
26 listopada 2005, 11:42 / sobota
Tak kolego tylko ludzie ktorych dzieci sa kalekami (jak napisales wyżej)nie wychodza na ulice i nie protestują że los ich skrzywdził wszystkich pedałów lesby też los skrzywdził wiec siedzcie w domu nie pokazujcie tego ze jestescie chorzy,bo dojdzie do paradoksu że niedługo wszyscy pacjeci ze szpitali wyjdą protestować ze są chorzy tylko co ja na to mogę ze los was skrzywdził niemoge sobie pewnych rzeczy wyobrazić a to czego nie obejmuje moja wyobraznia jest nie do zaakceptowania dla mnie (jak i dla wiekszosci społeczęstwa)ale pedały i lesby swoje wola sie afiszowac i manifestować swoje zboczenie tylko to nic wam nieda a wręcz pogorszy waszą sytuacje bo po waszym protescie ja was nie polubie wrecz przeciwnie jeszcze bardziej was znienawidzę !!!!!!!

PIEPRZONE PEDAŁY !!!!WSZYSCY NA MANIFESTACJE POGONIC PEDAŁOW Z TRÓJMIASTA!!!!!!
TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!!!!
26 listopada 2005, 11:46 / sobota
Pissman, a spotkałeś w życiu jakiegoś mordercę ??

Ja nie chcę, aby moje dzieci były narażone na wynaturzenia. Jesli dziś pozwoli się pedałom na marsze, to jutro dostaną pozwolenia na małżeństywa, a za rok będą mogli adoptować dzieci. To jest normalna kolej rzeczy.

Dziwi mnie, jak szybko słowo "czerwoni" zmieniło się na "mocher". Jak się nie ma argumentu, to straszy się Rydzykiem i całą armią babć.
Tylko między babcią a pedałem jest ta różnica, że starsza kobieta jest normalna a pedał nie.

Nie wiem też, dlaczego tak bardzo wyśmiewa się tutaj ideologię kościoła katolickiego. Ciekawy też jestem ilu zwolenników pedałów, przed marszem pójdzie do kościoła.
26 listopada 2005, 11:59 / sobota
No to panowie przydałoby się zorganizować jakąś zbiórkę? co o tym myślicie??
26 listopada 2005, 12:01 / sobota
Myślę, że jest to jakaś totalna pomyłka. Lewactwo pod nazwą "Marszów równości" propaguje hasła gejowskie i lesbijskie. Podobnie jak jedna z nasych "ulubionych nacji" zmieniają oni pogląd w mediach, jak chorągiewka na wietrze. Z jednej trony mówią o równych prawach dla mężczyzn, kobiet i niepełnosprawnych, a z drugiej na zdjęciach z dotychczasowych marszów ZAWSZE pojawiają ludkowie wręczający "różowe" ulotki. Jutro obejrzymy ich wielki triumf - udało im się zmanipulować część społeczeństwa, wkręcając, że parady gejowskie organizowane przez Kampanię Przeciw Homofobii nie mają na celu manifestacji poglądów mniejszości seksualnych lecz służą równouprawnieniu wszystkich członków społeczeństwa. W komentarzach po "Poznaniu***" dominują głosy o łamaniu praw obywatelskich gwarantowanych przez konstytucję i ustawy, łamanych ideach demokracji. Akcje KPH to jawne prowokacje - włodarzom tej organizacji udało się jednak wpoić wielu osobom, że to co robią jest dobre. WSZYSCY zapomnieliśmy jednak o tym, że Demokracja to rządy większości, Polacy nie zamierzają w pełni jej wykorzystywać. Pokazały to wszystkie wybory i referenda w okresie III Rzeczpospolitej. JA jako obywatel tego kraju zgadzam się z tym, żeby kobiety były w pracy traktowane nie gorzej od mężczyzn, zgadzam się, aby do autobusów Zakładu Komunikacji Miejskiej, pociągów SKM i PKP, czy do dowolnego urzędu mogła bez trudu wjechać osoba na wózku inwalidzkim. Nie zgadzam się natomast z możliwości zawierania związków małżeńskich przez gejów i lesbijki, bo kłóci się to z definicją małżeństwa, które jest zalegalizowanym związkiem kobiety i mężczyzny. Nie zgadzam się również z dawaniem możliwości homoseksualistom do wychowywania potomstwa - wiem, że większość obywateli tego Państwa myśli podobnie. Geje i Lesbijki NIE SĄ w tym kraju dyskryminowane, pracowałem już z jednym gejem i jedną lesbijką. Nie zarabiali Oni gorzej ode mnie, nikt ich w pracy nie wytykał palcami i nikt nie będzie tego robił dopóki swoje dewiacje seksualne będą prezentować w domowych zaciszach, a swoje marsze urządzać we własnych ogródkach. Bezsensem jest nadawanie cech normalności czemuś, co NIE JEST normalne. Za dwa lata na ulicach pod tymi samymi hasłami będą mogli paradować sobie onaniści, za 4 lata obejrzymy marsze ekshibicjonistów, a za 10 lat na ulice mogą wyjść pedofile. Prawo w Naszym kraju nie zabrania wprost zawierania małżeństw homoseksualnych, ale też im tego nie umożliwia. Ruchy hmoseksualistów postulują, aby wprowadzić w naszym prawie zmiany, pozwalające im na zawieranie małżeństw. Prawo w Polsce zabrania natomiast zachowań powszechnie uznawanych za gorszące. MNIE parada homoseksualistów gorszy dlatego jako obywatel protestuję przeciwko temu marszowi. Podobnie gorszyliby mnie ludkowie którzy na ulicy Długiej "zjeżdżaliby sobie na ręcznym", biegali na golasa, czy manifestowaliby miłość fizyczną do swoich psów, kotów, papug, albo chomików. Nie uważam się za ciemnogrodzianina - to jest opinia MOJA, a nie podsłuchana u Papy Pieczarki, babci klozetowej z szaletu miejskiego, czy kościelnej dewotki. Zastanawiam się czy rząd zezwoliłby ćpunom na legalizację narkotyków, a kibicom po kilku paradach na zalegalizowanie utawek, bądź walk w klatkach (to oczywiście skrót myślowy, bo przecież ewnetualne zmiany prawa i tak będzie wprowadzać sejm, senat i prezydent, a nie paradująca po ulicach tłuszcza). Kończąc dołączam się do apelu Lechistów o zorganizowanie kontrpikiety, ale uważam, że wyniesienie na ulicę barw naszego klubu może mu tylko zaszkodzić. Na Długim targu powinniśmy pojawić się przede wszystkim jako oburzeni obywatele Państwa Polskiego. Chciałem jeszcze dodać, że jak długo żyję pierwszy raz widzę wspólną mobilizację Arki i Lechii, przeciwko jakiejś sprawie. Jeżeli jesteśmy tak oburzeni, czy postawieni pod murem, żeby w imię dobra Narodu Polskiego zrezygnować chociaż na chwilę ze wszekich podziałów, to mogę implikować, że marsze homoseksualistów spowodowały w Nas apogeum degustacji. Osobiście czuję się oburzony całą zaistniałą sytuacją - zepsucie, dewiacja i demoralizacja wypełza właśnie na ulicę.

***Zaistniała w Poznaniu postawa prezydenta miasta, wojewody i wreszcie policji miała odpowiednie uzasadnienie w prawie polskim. Jeżeli ktoś chciałby znać konkretne paragrafy postaram się dodać je wieczorem. Ewntualnie zapraszam do przestudiowania przepisów prawnych w serwisach umożliwiających przeczytanie ich.
26 listopada 2005, 12:08 / sobota
USTAWA KODEKS WYKROCZEŃ

Rozdział VIII
Wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu.

Art. 51.

§ 1. (56) Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo WYWOŁUJE ZGORSZENIE w miejscu publicznym,

* podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
26 listopada 2005, 12:32 / sobota
Do Roody'ego:
No to panie prawniku powiadom policję o wykroczeniu, a w razie odmowy wszczęcia postępowania sam złóż wniosek o ukaranie. Bo chyba zdajesz sobie sprawę, że taka jest kolej rzeczy. A tak zupełnie na marginesie poczytaj w wolnej chwili orzecznictwo, komentarze itp., żeby poznać istotę tego wykroczenia, które przytoczyłeś. Troszkę się zdziwisz, zapewniam. I nie powołuj się zbyt pochopnie na przepisy, bo niedzielny wiec też odbędzie się na podstawie prawa i granicach przez nie przewidzianych. Dura lex sed lex, jak mawiali starożytni.
26 listopada 2005, 12:42 / sobota
Być może Panie Goon ten wiec odbędzie się zgodnie z prawem, Adamowicz próbował się od niego wywinąć, ale się nie udało. Natomiast zeszłotygodniowy marsz poznański nie był już legalny, między innymi dlatego Policja na mocy kliku innych przepisów tejże ustawy powinęła prawie 70 osób, które wzieły udział w nielegalnym zbiegowisku.
26 listopada 2005, 12:49 / sobota
nielegalne zbiegowisko.?$?...hehe :) to brzmi jak z PRL-owskiego slowniczka...
Lechia PANY
26 listopada 2005, 13:25 / sobota
Rozmawiamy o Gdańsku a nie o Poznaniu. Poza tym o (nie)legalności decyzji prezydenta Poznania i wojewody wielkopolskiego a tym samym (nie)legalności manifestacji poznańskiej zadecyduje sąd administracyjny (o ile ktoś złoży skargę, ale to chyba pewniak).

A tak podsumowując krótko cały wątek:
W całej zabawie nie chodzi o to, kto i co demonstruje, ale o prawo tego kogoś do demonstrowania. Nie sądzę, żeby ktokolwiek z "pedałów" usiłował uprawiać sex na niedzielnym wiecu (jak to się marzy kilku kolegom udzielającym się w tym temacie). Czyli argumenty przeciwników demonstracji sprowadzajace się do hasła: "nie będę na to patrzył i moje dzieci też nie" są o kant dupy potłuc, bo zagrożenie (a może nadzieja?) że takie "coś" się zobaczy jest żadne.
W poznańskiej sprawie też nie chodziło o to kto demonstruje, tylko o sposób, w jaki zakazano demonstracji. Poczytajcie swoje pełne oburzenia wpisy dotyczące zakazu wpuszczenia na mecz z arką kibiców wisły. To w gruncie rzeczy jest ta sama afera: władza zakazuje obywatelom uczestnictwa w jakimś wydarzeniu powołując się na wyimaginowany problem: w poznaniu chodziło o rzekome zagrożenie bezpieczeństwa i mienia a w gdyni o zagrożenie ze strony kibiców przyjezdnych. Idąć dalej tym tokiem myślenia "względy bezpieczeństwa" będą podstawą wszelkich zakazów, jakie można sobie wyobrazić. Skąd gwarancja, że po sezonie będzie można spotkać się pod Neptunem? Skąd pewność, że na wiosnę będzie można pojechać na mecze wyjazdowe albo przyjąć kibiców drużyn przyjezdnych u siebie?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255