Gdańsk: piątek, 3 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:


Inwazja zboczeńców?

strona 2/4

26 listopada 2005, 14:24 / sobota
goon - Ty chyba z księżyca spadłeś! Oczywiscie, ze dzisiaj nie będą się pieprzyć na ulicy, ale tylko dzięki temu, że tacy jak Ty, którym to wisi, są jeszcze w mniejszosci. Jeszcze. Trzeba patrzec szerzej i widziec jak to się zaczynało na Zachodzie i jak się rozwijało gdy sprzeciw normalnych ludzi był znikomy. Dlaczego u nas mialoby być inaczej? Chorobę trzeba tłumić w zarodku!

Ponadto - demonstrowac to można poglądy. A jakie poglądy głoszą cioty? Wytłumacz mi? Jak ktoś lubi penetrować czyjąś kiszkę stolcową to nie jest żaden pogląd tylko choroba.

Sodomici zresztą wiedzą, że to co robią jest chore, dlatego tak bardzo wrzeszczą o akceptację. To taki znany mechanizm psychologiczny. Za wszelką cenę szukają potwierdzenia, że są normalni i za takich chcą uchodzić.
26 listopada 2005, 14:32 / sobota
Jeszcze troche to pedofile zorganizuja sobie marsz albo jakis wiec.
26 listopada 2005, 14:42 / sobota
Po pierwsze homoseksualizm nie jest choroba i nikt z tego sie nie leczy ani nie wybiera sobie takiego losu, sprobuj sie przerzucic na chlopcow to zrozumiesz. Po drugie tym ze sa homoseksualistami nikomu krzywdy nie robia w przeciwienstwie do np czesto wywolywanych pedofili. Oprocz tego nikt nie nawoluje zeby przyznac im prawo do adopcji dzieci(sam bym wtedy stanal naprzeciwko nich), tylko tolerowac tzn nie przeszkadzac w zyciu, takie minimum nalezy sie kazdemu czlowiekowi.
26 listopada 2005, 14:49 / sobota
Pissman, rozumiem że próbowałeś, i stąd twoje zrozumienie.

Homoseksualizm jest chorobą i jest wbrew naturze.
26 listopada 2005, 14:53 / sobota
Niestety niektórzy nie chcą wierzyć, że to jest choroba. To jest choroba i to nie uleczalna. Precz z pedałami, oni mają tylko swoje miejsce, przy rowerach i nigdzie więcej. Sieją tylko zgorszenie w naszym kraju.
26 listopada 2005, 15:05 / sobota
Wlasnie takiej blyskotliwej odpowiedzi sie spodziewalem. Nie musialem probowac, wystarczy nie byc jelopem i zainteresowac sie troche naukowa strona homoseksualizmu zanim zacznie sie pisac na ten temat bzdury.
Koncze dyskusje bo sie produkuje na darmo do ludzi ktorym proste rzeczy nie wchodza do glowy.
26 listopada 2005, 15:14 / sobota
Tak Pissman, pedalstwo nie jest chorobą, bo się go nie wybiera. Naprawdę jesteś błyskotliwy, panie naukowcu. Jak zachorujesz na grypę to pewnie dlatego, ze tak sobie wybrałeś.

Powiedz mi dlaczego pedofilia jest chorobą, a homoseksualizm nie? Tylko, nie pisz, ze homosie nie szkodzą innym bo to nie jest wyznacznik tego czy coś z punktu widzenia medycznego jest chorobą.
26 listopada 2005, 15:25 / sobota
Tak tylko w kwestii merytorycznej.

Mylisz się Zeto twierdząc, że homoseksualizm to choroba.
Kiedyś tak uważano, ale dawno zostało to naukowo zakwestionowane.
ICD 10 to międzynarodowa klasyfikacja chorób i problemów zdrowotnych i w owej klasyfikacji homoseksualizmu nie uświadczysz.
Zatem musisz zweryfikować swój pogląd.
Chyba, że przeprowadzałeś jakieś spektakularne badania, które to zniosą dotychczasowy dorobek naukowy.

W kwestii poglądowej zbytnio się rozwijał nie będę.
Jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne, jestem przeciwny usankcjonowania prawnego małżeństw homoseksualnych, nie będę pisał już o pedofilii, bo to odmienna materia i prawnie powinno być usankcjonowane kastrowanie popełniających takie czyny.
Ale homoseksualiści dopóki, któryś z nich nie zacznie mnie podrywać, albo ingerować w moje życie osobite, ani mnie ziębią ani grzeją.
Niech sobie żyją, nic do nich nie mam.
To są ludzie, tacy jak każdy inny człowiek, sami sobie orientacji seksualnej nie wybierali.

Chciałbym też sprecyzować, że owe marsze równości, które mają odbyć się czy też odbywają w wielu miastach Polski to nie są tylko i wyłacznie marsze gejów i lesbijek. Wydaje mi się, że podstawą takowych jest sprzeciwienie się łamania podstawowych praw demokracji, a takowymi jest prawo do wolnego wygłaszania własnych myśli i poglądów. Czasy komuny na szczęście się skończyły i nikt nam nie mówi co mamy robić i jak myśleć.
Myślę, że te marsze to po prostu powiedzenie "NIE" temu, co dzieje się w naszym kraju, a my idziemy w linii prostej do państwa policyjnego.
Niedługo nie będzie nam wolno jeździć za Lechią po Polsce, będziemy kolczykowani niczym świnie i wraz z kodem DNA zakatalogowani w jakiejś tam kartotece policyjnej. Ten przykład to fikcja.
Jednakże to co się dzieje w naszym kraju, sprawia, że taka fikcja po "cześci" może kiedyś tam zacząć być wcielana w życie.
Tu chodzi o wolność myśli i poglądów, a nie tylko o obnoszenie się z taką czy inną orientacją seksualną.
A pianie jakie to straszne, jest podobne do tego, że w naszym kraju chcą zakazać zapłodnienia in vitro, co jest skrajnym debilizmem.
Zresztą po co się wyłuszczam.
Każdy i tak lepiej wie swoje.

Tylko Lechia Gdańsk.
26 listopada 2005, 15:52 / sobota
LUDZIE!!!!!!! NAJLEPSZYM MIEJSCEM DO DYSKUSJI NA TEMAT KTO JEST PEDAŁEM A KTO NIE JEST FORUM ARKI GDYNIA I TAM SIĘ PRZENIEŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 listopada 2005, 15:59 / sobota
Po pierwsze homoseksualizm jest choroba i przestancie juz swoimi pseudonaukowymi wywodami zaciemniac obraz !!! Po drugie liczy sie wlasnie dlugofalowe myslenie tzn. dzis pedaly walcza o marsze, jutro o malzenstwa, a nastepnym krokiem bedzie adopcja!!!!! Dlatego ci ktorzy mowia ze, wszystko jest w porzadku dopoki mnie to nie dotyczy sa chyba debilami !!!
Po trzecie dlaczego ktos kaze mi nagle na sile zmieniac moj system wartosci i zmusza mnie do akceptacji rzeczy , ktorych normalny, zdrowy czlowiek nie jest w stanie zaakceptowac ?!!!!!!
26 listopada 2005, 15:59 / sobota
"..." ICD 10 to międzynarodowa klasyfikacja chorób i problemów zdrowotnych i w owej klasyfikacji homoseksualizmu nie uświadczysz."..."

Tia, to jak z Monty Pythona: ustalono, że Boga nie ma stosunkiem głosów 7 do 6. Tylko, ze najpierw była ciężka praca i szantaże ze strony lobby gejowskiego. Zresztą już czytałem o lekarzach, którzy głosowali za skresleniem z listy chorób, a teraz mają inne zdanie. Tak jak dzisiaj: kto jest przeciw to faszysta albo moherowy beret...
26 listopada 2005, 17:02 / sobota
szkoda ze mnie nie będzie dołożył by też swoją 'cegiełke"DO tej szmacianej manifestacji sterowanej przez SLD tak własnie SLD ta bada zydków i homosów chce poróznić polaków i po d szytnymi chasłami chce wprowadzic chaos i anarchie w 4 RP.to jest poprostu skandal !!!!! mała garstka szmaciaży bedzie zakłucac spoój publiczny w niedziele kazdy kto moze to musi przeciwdziałc i stawic zdecynowany opór tym pedalsko-SLDowskim qrestwie
26 listopada 2005, 17:13 / sobota
...jestesci smieszni nic wiecej;
nie jest to wiec gejow ale wiec poswiecony wolnosci zgromadzen ,tluki-tak jestescie tlukami;
jestem kibicem Lechii i przykro mi to pisac;
ja tam bede ale zgadnijcie z ktorej strony...?

"ani w lewo, ani w prawo-tylko Lechia"
26 listopada 2005, 17:56 / sobota
Rafciu: a kto za ten pedał i lewak? Proponuję nie generalizować.

Poza tym jakie znaczenie ma czy homoseksualizm jest chorobą czy nie? Rozumiem, że zakwalifikowanie homoseksualizmu jako choroby ma wydźwięk pejoratywny. Czy w takim razie mam odmówić tolerancji komuś choremu na raka, grypę, syfilis czy stwardnienie rozsiane?

Poza tym demonstrować można nie tylko poglądy. Dla przykładu wskażę demonstrowanie niezadowolenia z czegoś. Na marginesie - tego właśnie dotyczy niedzielne zgromadzenie - ktoś jest niezadowolony z tego, że ograniczane są jego prawa. Ktoś inny jest niezadowolony z tego, że komuś innemu ograniczono prawa i zamierza wyrazić/zademonstrować/okazać swoje wsparcie. To chyba proste i zrozumiałe.

Poza tym w dalszym ciągu twierdzę, że długofalowo trzeba patrzeć nie na treść demonstracji, ale na sposób, w jaki podchodzi do nich państwo. W dużym skrócie powtórzę: dzisiaj nie dla pedałów, jutro nie dla kibiców, pojutrze godzina policyjna. I uśmiechnięty Dorn w tle mówiący, że pacyfikacja kibiców Lechii była modelowym działaniem policji, które było konieczne ze względów bezpieczeństwa.
26 listopada 2005, 17:59 / sobota
Buli - to ty jestes smieszny z tym swoim "ani w prawo ani w lewo". Lechia ma swoją tożsamość i to jest w niej najpiekniejsze! Jesli lubisz gosci grzebiacych w kiszce stolcowej to sobie idz... Moze w przyszlosci będą wiece milosnikow pierdzenia albo dlubania w nosie - pewnie też będą mogli na ciebie liczyc ;)

A jak ci sie nie podoba prawicowa Lechia - to wypier***! Mozesz sobie kibicowac Amice albo Prokomowi!
26 listopada 2005, 18:06 / sobota
(...) Poza tym jakie znaczenie ma czy homoseksualizm jest chorobą czy nie? Rozumiem, że zakwalifikowanie homoseksualizmu jako choroby ma wydźwięk pejoratywny. Czy w takim razie mam odmówić tolerancji komuś choremu na raka, grypę, syfilis czy stwardnienie rozsiane?(...)

Widzisz, tylko ja toleruje homosiów. Mogą w domu pieprzyc sie nawet z popielniczką. Nic mi do tego. Zauwaz jednak, ze chodzy na sifilis czy raka nie urządzają z tego powodu parad i nie głoszą dumy z powodu swojego stanu?

(...)Poza tym demonstrować można nie tylko poglądy. Dla przykładu wskażę demonstrowanie niezadowolenia z czegoś. Na marginesie - tego właśnie dotyczy niedzielne zgromadzenie - ktoś jest niezadowolony z tego, że ograniczane są jego prawa. Ktoś inny jest niezadowolony z tego, że komuś innemu ograniczono prawa i zamierza wyrazić/zademonstrować/okazać swoje wsparcie. To chyba proste i zrozumiałe.(...)

Jakie prawa są ograniczane? Prawa do demonstrowania? Czyli jesli będzie można demonstrować to już demonstrować nie będzie po co? To jest po prostu bez sensu...

(...)Poza tym w dalszym ciągu twierdzę, że długofalowo trzeba patrzeć nie na treść demonstracji, ale na sposób, w jaki podchodzi do nich państwo. W dużym skrócie powtórzę: dzisiaj nie dla pedałów, jutro nie dla kibiców, pojutrze godzina policyjna. I uśmiechnięty Dorn w tle mówiący, że pacyfikacja kibiców Lechii była modelowym działaniem policji, które było konieczne ze względów bezpieczeństwa.(...)

Czy kolego nie przesadzasz? Sprzeciw wobec parad gości z bolącym zwieraczem ma uzasadnienie i prawne i moralne i estetyczne.
26 listopada 2005, 18:13 / sobota
slabo mi sie robi jak czytam niektore wpisy kiboli, ktorzy by chetnie gejow zagazowali, bo???
ciekawe czemu? moze to odreagowanie na kibicowanie klubikowi z 14-miejca II ligii... koszmar
26 listopada 2005, 18:34 / sobota
tak masz rację "normalny facecie".

nie zapomnij zrobić lewatywy swojemu chłopakowi przed snem.
26 listopada 2005, 18:41 / sobota
Rafciu:
Akurat jeśli chodzi o temat "homoseksualizm = choroba" odnosiłem się do innych niż Twoja wypowiedzi. Poza tym skąd wywodzisz, że homoseksualiści są dumni z tego, że są homoseksualistami? Wydaje mi się raczej, że w pierwszym rzędzie są ludźmi i jako ludzie domagają się szacunku dla siebie - tymczasem zauważ (wystarczy lektura niniejszego wątku), że homoseksualiści nie atakują heteroseksualistów tylko odwrotnie.

Wybacz, ale zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi demonstracjami. Możesz trochę jaśniej?

Poza tym ile jeszcze razy trzeba napisać, że niedzielny wiec nie jest demonstracją, jak to ładnie ująłeś, "gości z bolącym zwieraczem" tylko protestem przeciwko ograniczaniu wolności zgromadzeń? Mnie naprawdę nie interesuje, że w Poznaniu demonstrowali homoseksualiści. Gdyby na takich samych idiotycznych podstawach władze Poznania zakazały demonstracji np. wszechpolaków to też wziąłbym udział w demonstracji poparcia NIE TYLE DLA POGLĄDÓW WSZECHPOLSKICH, ALE POPARCIA DLA PRAWA WSZECHPOLAKÓW DO ICH GŁOSZENIA.
26 listopada 2005, 18:57 / sobota
(...) Rafciu:
Akurat jeśli chodzi o temat "homoseksualizm = choroba" odnosiłem się do innych niż Twoja wypowiedzi. Poza tym skąd wywodzisz, że homoseksualiści są dumni z tego, że są homoseksualistami? (...)

No a co to są Dni Dumy Gejowskiej, obchodzone na cały świecie?

(...)Wydaje mi się raczej, że w pierwszym rzędzie są ludźmi i jako ludzie domagają się szacunku dla siebie - tymczasem zauważ (wystarczy lektura niniejszego wątku), że homoseksualiści nie atakują heteroseksualistów tylko odwrotnie. (...)

No nie atakują, czasem - jak we Francji - zaatakują w czasie mszy starego kleche, ale tak to nie...

(...)Wybacz, ale zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi demonstracjami. Możesz trochę jaśniej?(...)

Skoro mówisz, że chodzi tylko o wolność demonstracji? Tylko o to chodzi? To o co będą demonstrować jeśli takie prawo dostaną? Ja już wiem, bo mamy doświadczenia z Zachodu: najpierw prawo manifestowania, potem malzenstw, potem adopcji dzieci.

(...)
Poza tym ile jeszcze razy trzeba napisać, że niedzielny wiec nie jest demonstracją, jak to ładnie ująłeś, "gości z bolącym zwieraczem" tylko protestem przeciwko ograniczaniu wolności zgromadzeń? Mnie naprawdę nie interesuje, że w Poznaniu demonstrowali homoseksualiści. Gdyby na takich samych idiotycznych podstawach władze Poznania zakazały demonstracji np. wszechpolaków to też wziąłbym udział w demonstracji poparcia NIE TYLE DLA POGLĄDÓW WSZECHPOLSKICH, ALE POPARCIA DLA PRAWA WSZECHPOLAKÓW DO ICH GŁOSZENIA.(...)

jw.
26 listopada 2005, 19:11 / sobota
taak, a swistak siedzi....
Jak jestes tak wrazliwy na kwestie spoleczne, to mogles co tydzien demonstrowac przeciwko represjom policyjnym na stadionach. Jakos obiektywni dziennikarze nie dostrzegaja tego problemu, dla nich( dziennikarzy, panow politykow, media, i inne slawneosoby, wielcy:))) artysci) dla nich najwazniejszym problemem w kraju z 18% bezrobociem , gdzie mlodzi ludzie nie maja wiekszych perspektyw do zycia, oprocz pracy dajacej mozliwosc przewegetowania nastepnego m-ca, gdzie "lekarze" jezdza do pacjentów z Pavulonem, gdzie co chwila odkrywane sa kolejne afery:"prywatyzacyjne", kupowania utaw parlamentarnych, defraudacji publicznych pieniedzy; gdzie ludzie w bylych miejscowosciach popegeerowskich zdani sa na siebie samych, gdzie ludzie musza parcowac w ciezkich warunkach, wyzyskiwani przez rzekomych pracodawcow, korupcja politykow na najnizszym szczeblu..itd Tego mozna jeszcze wymieniac...

O to ku.rwa jakos nie protestujesz, ale dla ciebie wazniejsze jest te kilka chorych osob, ktore terroryzuja Kraj swoimi pedalskimi ryjami w kazdy wieczor w wiadomosciach. Rzygac mi sie chce jak widze te zasrane mordy i znudzonych dzieciakow z bogatych domow, ktorzy nie wiedza co maja ze soba zrobic. Idzcie do tych popegeerowskich wiosek przedstawiac wasze problemy, to zobaczysz jakie problemy maja ludzie.
W glowach i dupach hehe) wam sie poprzewracalo. Najwyzszy czas zrobic z wami porzadek.
26 listopada 2005, 21:44 / sobota
NORMALNY FACET DO GAZU!
26 listopada 2005, 21:56 / sobota
Brak mi słów!!! Myślałem, że do takiego czegoś w Gdańsku nie dojdzie.
W pewnych sprawach nie można być tolerancyjnym.
Brawo PAWEŁ ADAMOWICZ, który zakazał wiecu (wojewoda Pomorski zmienił decyzje).
26 listopada 2005, 22:40 / sobota
po 1 O TYM CZY SIE CIESZYC GDY NASZE DZIECKO NIE MA REKI LUB JEST GEJEM , cieszyc moze nie ale starac sie mu pomagac gdyz i w tym i w tym przypadku jest to jakies UPOSLEDZENIE schorzenie (ręka nie odrośnie - ale psychike mozna wyleczyc) !!!
wiec nie porownojcie tu ich do mordercow czy NAS tylko do ludzi chorych bo sa to chorzy ludzie (zaborzenie osobowosci w ktorym duzy wplyw ma srodowisko)!!!
czy po tym jak oni zostana zalegalizownai mamy czekac na legalizacje zwiazkow PEDOFILI badz zoofili (w koncu mozna stwierdzic ze zwierzeta to lubia wiec zadnych SPOLECZNYCH KRZYWD jak homoseksualisci zoofile nie czynie tak samo z pedofilami JAK DZiECKO CHCE TO NIECH MA chopa 30letniego 12 latka alez prosze bardzo!!!)!!!
dlaczego ja mam tolerowac cos co niedosc ze mi przeszkadza swoja PERWERSJĄ to nadodatek nie ma krztyny tolerancji dla takich wartosci w ktore wierze NAROD POLSKI PATRIOTYZM HONOR WIARA KOSCIOL !!! niech wpierw pedaly naucza sie TOLERANCJI a pozniej domagaja sie od nas JEJ !!!
i pamietajcie ZE DEMOKACJA to nie liberalizm !!! CZYLI CO TO ZNACZY nie robimy co chcemy !!! jako jednostki !!! lub mniejszosci !!! tylko robimy to za czym PODPISUJE SIE WIEKSZOSC !!! i przestance gadac o jakis marszam ROWNOSCI lub innym szajsie bo jak dla mnie to wiekszosc POLAKOW jest przeciwna tym spedom zboczencow !!! tym samym kazda takie zebranie wiece marsze PIKNIKI powinny BYC NIELEGALNE bo o to chodzi w demokarcji !!! DECYDUJE WIEKSZOSC a nie mniejszosc !!!
SLAVA WAM BRACIA
uwazacie sie za obroncow demokarcji za POLAKOW LECHISTOW to musiecie JUTRO BYC i jako WIEKSZOSC powiedziec NIE homoseksualistom !!!
26 listopada 2005, 23:04 / sobota
OK, ostatni post w tym temacie:

Rafcio: z dniem dumy gejowskiej mnie zabiłeś, nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje (gratuluję znajomości tematu przy okazji:)). Czy bycie gejem jest powodem do dumy - tego nie wiem, ja swojej (hetero)seksualności w ogóle nie traktowałbym w tych kategoriach. W każdym bądź razie uważam za prywatną sprawę każdego człowieka jaką ze swoich cech uznaje za powód do dumy.

Z atakiem na księdza we Francji (to chyba w jakimś znanym kościele paryskim było nawet) to mnie zdecydowanie mniej zabiłeś. Na pewno był głupim aktem wandalizmu, chuligaństwa, nawet nie wiem jak to nazwać i zdecydowanie go potępiam. Tyle tylko, że większej ilości takich zdarzeń chyba nie potrafiłbyś wymienić podczas gdy z przedstawieniem aktów homofobii nie byłoby wiekszych problemów (wystarczy wymienić warszawską paradę równości, manifestację poznańską, czy choćby kilka postów z tego wątku itd.). Czyli w kategorii wyliczanki conajmniej remis.

Jeśli chodzi o demonstracje strzeliłeś samobója. Z tego co wywnioskowałem z Twojego wpisu jesteś za tym, żeby mniejszościom seksualnym nie dawać prawa do do zgromadzeń. Tyle tylko, że wolność zgromadzeń już istnieje i jeśli chcesz ją ograniczyć to się spóźniłeś, chyba że masz wpływ na zmianę ustawodawstwa. Także pierwszy element Twojego scenariusza się spełnił, dwa pozostałe raczej nie mają na to szansy - głównie z uwagi na różnice mentalno-obyczajowo-religijne między Polską a zachodem Europy. Podobnie rzecz ma się z przykładem wszechpolskim - oni też mają prawo korzystać z wolności zgromadzeń. Koniec. W każdym bądź razie pozdrawiam i do zobaczenia na wiosnę na meczach Lechii.

Jeszcze mała uwaga do LGCH: wybacz, ale Twoje argumenty są absurdalne. Z podobnym skutkiem mógłbyś zarzucać federacji konsumentów, że nie broni interesów samotnych matek albo związkom zawodowym hutników, że mają w dupie sytuację bezdomnych kotów. Jak sam zauważyłeś (zapewne) temat nie dotyczy problemów, które wymieniłeś, poza tym nie wiem dlaczego wiarygodność prostestu ma być uzależniona od tego, czy protestujesz również przeciwko wszystkim innym złym rzeczom tego świata? Czy Ty zrobiłeś coś przeciwko zjawiskom, które wymieniłeś? Jeśli tak, to gratuluję i podziwiam. Zapewniam Cię, że też je dostrzegam i budzą moje w**** (tzn. zdenerwowanie oczywiście). A czy mi wierzysz czy nie, to wybacz, ale mam w dość głębokim poważaniu. Pozdrawiam.

I może by już zamknąć ten temat, bo z Lechią ma on niewiele wspólnego, kto ma się wypowiedzieć chyba już to zrobił, i tak się nawzajem nie przekonamy, poziom dyskusji chyba lekko opada itd. itp.
26 listopada 2005, 23:08 / sobota
Nie mogę tego czytać jak bronicie tu pedałow, a może byście chcieli żeby BIAŁO -ZIELONE zastąpić kolorami tęczy. NAPEWNO NIE W GDAŃSKU. Pokażemy im gdzie ich miejsce...
26 listopada 2005, 23:33 / sobota
(..)Rafcio: z dniem dumy gejowskiej mnie zabiłeś, nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje (gratuluję znajomości tematu przy okazji:)). Czy bycie gejem jest powodem do dumy - tego nie wiem, ja swojej (hetero)seksualności w ogóle nie traktowałbym w tych kategoriach. W każdym bądź razie uważam za prywatną sprawę każdego człowieka jaką ze swoich cech uznaje za powód do dumy.(...)

No widzisz, a oni swoją seksualną skłonność chcą głosić na placach i ulicach. Czy to nie jest nienormalne? Czy mają choć minimum poczucia wstydu? Bo ja wolalbym, zeby inni nie wiedzieli czy wolę "od tylu" czy "po francusku". Ale nasza cywilizacja upada i poczucie dobrego smaku również...

(...)Z atakiem na księdza we Francji (to chyba w jakimś znanym kościele paryskim było nawet) to mnie zdecydowanie mniej zabiłeś. Na pewno był głupim aktem wandalizmu, chuligaństwa, nawet nie wiem jak to nazwać i zdecydowanie go potępiam. Tyle tylko, że większej ilości takich zdarzeń chyba nie potrafiłbyś wymienić podczas gdy z przedstawieniem aktów homofobii nie byłoby wiekszych problemów (wystarczy wymienić warszawską paradę równości, manifestację poznańską, czy choćby kilka postów z tego wątku itd.). Czyli w kategorii wyliczanki conajmniej remis.(...)

Takich ataków ciepłych terrorystów było wiele. Doznał ich np. znany aktor Mel Gibson, który kiedys nieopatrznie pozwolil sobie stwierdzic, ze malzenstwo moze byc tylko z mezczyzny i kobiety.
Ponadto: nie ma czegos takiego jak homofobia. Uwierz, ze nikt by nie protestowal gdyby swoje chore praktyki uskuteczniali w 4 scianach swoich domów. Ale chca z tym wychodzic na forum publiczne zeby uzyskac zracjonalizowanie i usprawiedliwienie dla swoich sodomistycznych praktyk. Nie ma homofobii tak jak nie ma czegos takiego jak fobia wobec ekshibicjonistow, dłubaczy w nosie czy bekających w towarzystwie. To jest kwestia dobrego smaku po prostu.

(...) Jeśli chodzi o demonstracje strzeliłeś samobója. Z tego co wywnioskowałem z Twojego wpisu jesteś za tym, żeby mniejszościom seksualnym nie dawać prawa do do zgromadzeń. Tyle tylko, że wolność zgromadzeń już istnieje i jeśli chcesz ją ograniczyć to się spóźniłeś, chyba że masz wpływ na zmianę ustawodawstwa. Także pierwszy element Twojego scenariusza się spełnił, dwa pozostałe raczej nie mają na to szansy - głównie z uwagi na różnice mentalno-obyczajowo-religijne między Polską a zachodem Europy. Podobnie rzecz ma się z przykładem wszechpolskim - oni też mają prawo korzystać z wolności zgromadzeń. Koniec. W każdym bądź razie pozdrawiam i do zobaczenia na wiosnę na meczach Lechii.(...)

Mylisz się. Nie ma czegoś takiego jak nieograniczone prawo do demonstrowania. Ustawa o zgromadzenia publicznych wymienia kilka przypadków, w których mozna zakazać manifestacji. Wśród nich jest groźba "zgorszenia publicznego" - i z tego paragrafu trzeba korzystac. Bo to, że ktoś woli zamiast naturalnego związku z kobietą, penetrować kiszkę stolcową drugiego męzczyzny nie stanowi podstawy zeby demonstrowac, natomiast jest z pewnoscia publicznym zgorszeniem.
26 listopada 2005, 23:35 / sobota
jeśli my mamy być tolerancyjni dla chorych !!! na głowę to niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego na łamach gazety nazywają nas kibiców odrazu chuliganami - to jest również przykład nietolerancji !!! . Jeszcze do żadnych awantur nie doszło a jakiś śmieszny redaktorek pisze natychmiast CHULIGANI - MOŻE Z KTÓRYMŚ GEJEM JEST PO PARADZIE UMÓWIONY NA NUMEREK !!!
27 listopada 2005, 00:07 / niedziela
Nie dla zboczencow!

Tylko w PRAWO - Lechia Gdansk!
27 listopada 2005, 00:32 / niedziela
Buli, skoro jutro będziesz szedł w innym marszu, niż Biało- Zieloni Bracia, to nie nazywaj siebie kibicem Lechii. My jesteśmy sektą i nie ma wśród nas miejsca dla pedałów !!!!!

Bardzo mnie cieszy, że po wyborze Kaczyńskiego wszyscy nas straszą Księdzem Rydzykiem i "mocherowymi beratami". Szkoda, że nikt nie zauważa, kto siedzi po drugiej stronie barykady- niejaka jaruga- nowacka. Baba, która nie wie co to mężczyzna, dzieci, rodzina. Z "realnymi" pomysłami na życie- np. urlop wychowawczy dla ojców, żeby kobiety mogły pracować. Równa ilość miejsc pracy w każdym zawodzie dla kobiet i mężczyzn (ciekawe jakby się babeczki sprawdziły w kopalni). Czy połowa sejmu złożona tylko z kobiet- dla równości płci.
Gratuluję autorytetów co poniektórym.
27 listopada 2005, 05:23 / niedziela
Zgadzam się z Zeto w 100%,Nie dla pedałów
Lechia Gdańsk
27 listopada 2005, 11:29 / niedziela
a ja się zgadzam z Zeto w 0% proponuje transparent "DZIĘKUJEMY OJCZE DYREKTORZE"
Nie mieszajmy Lechii do jakichs smiesznych manifestacji a pomysly aby isc tam w barwach bialo-zielonych sa absurdalne, jak juz komus zimno w glowke proponuje berecik.

Tylko LECHIA GDAŃSK
27 listopada 2005, 12:03 / niedziela
10 lat temu to by bylo nie do pomyslenia!!! Niedlugo moze i pedofile wyjda na ulice!!! A co??? Przeciez jest demokrecja i wolnosc slowa!!!
27 listopada 2005, 12:18 / niedziela
Zogdzę się tu z niektórymi, ja też idę bić pedałów zaraz, ale ludzie nie mieszajmy w to LECHII! ŻADNYCH BARW!!!!
27 listopada 2005, 12:32 / niedziela
mac- ja nie dziękuję ani "ojcu dyrektorowi", ani "wszechkobiecej jarudze". Wskazuję tylko oczywiste wnioski.

To czy pedałów pogonimy w barwach Lechii, czy jako Polacy, czy jako zwykli ludzie nie ma znaczenia. Najważniejsze to pokazać "NIE DLA ZBOCZEŃCÓW".
27 listopada 2005, 13:19 / niedziela
zeto polska to wolny kraj i jest niby demokracja ..do ktorej nam daleko -haha, ale jak czytam te wpisy a w szczegolnosci twoj to mozna wywnioskowac ze tepy jestes jak 5 letnia siekiera
27 listopada 2005, 14:38 / niedziela
No cóż, czy wy wogóle czytacie te bzdury????????? Wiecie, co oznacza słowo homofob - to określenie na osobę, która nienawidzi homoseksualistów, a to dlatego, że ma wątpilwości co do swojej orientacji seksualnej. Wasze pejoratywne wypowiedzi, troglodyci i ignoranci są śmiechu warte. Banda buraków!!!!!!!!!!!!! A co do tego waszego pseudopatriotyzmu, to już jeden taki co to wiedział, kto jest normalny, był - HITLER (mówi coś wam to?????????) NIE SĄDZĘ!!!!!!!!!!!! Z książkami to się pogniewaliście juz dawno .............. Sugeruje ruszyć DUPY i wziąść się do roboty!!!!!! Ja naturalnie wiem, że wygodniej jest siedzieć na dupie i pie...lić (przepraszam za wylgaryzm). Móżdżki wam się poprzegrzewały jak was inne buraki kijami po głowach walili, w czasie tych waszych intelektualnych spotkań. Aha, SŁOWNIK i poczytać o słowach - PATRIOTYZM, HONOR, OJCZYZNA, HOMOFOBIA, IGNORANCJA, GEJ bądź HOMOSEKSUALISTA (nie pedał, takie wyrażenie w słowniku języka polskiego nie występuje), aha no i można by pomyślec, że skoro posługujecie sie językiem ojczystym juz ładne parę lat BURAKI, to powinniście znać go przynajmniej w stopniu zadowalającym, ale czego można sie spodziewać po łysych przygłupach. GRATUJĘ RODZICOM!!!!!!!!!!!!!!!
27 listopada 2005, 15:39 / niedziela
kaliope gdybyś poczytała troszkę książek (chociażby komiksów o Klosie), to wiedziałabyś, że Hitler też zaczynał od parad po ulicach miast. Chodzili w brunatnych koszulach, aby pokazać swoją odmienność od całego świata.

Wtedy też nieliczni się przeciwstawiali, a cały świat nic sobie z tego nie robił.

Jak to się skończyło ??
27 listopada 2005, 15:58 / niedziela
kaliope czy jak ci tam, jedz do Lwowa na cmentarz Orlat Lwowskich to zobaczysz co znaczy PATRIOTYZM i HONOR.
dzis scierwa takie jak ty,w swoich pseudointelektualnych rozmowach, narzucaja wiekszosci wasza chora wizje Kraju. Terror mniejszosci wzgledem wiekszosci, a wszystko to pod plaszczykiem waszej pseudotolerancji, tolerancji dla wybranych.

Nie oddamy naszych ulic, nie oddamy naszych miast!!
27 listopada 2005, 16:09 / niedziela
Musimy na wiosnę zacząć oczyszczać Stadion Lechii z pedałów, pedofili, zoofili itd!!!
Aż mnie rzuca z obrzydzenia, jak pomyślę że mógłbym na stadionie siedzieć z moim synem obok jakiegoś zboczeńca, który powinien w tym czasie się leczyć!
27 listopada 2005, 16:23 / niedziela
homoseksualizm to choroba , kiedyś nwet był artykół w Wprost ,że kogoś we Włoszech wyleczyli!

Wydaje mi się ,ze to jednak nie jest choroba fizyczna a psychiczna. A dlaczego występuje w Europie Zachodniej? Odpowiedź jest prosta:

pedałów jest coraz więcej ponieważ ich zycie jest tańsze! po drugie stworzyli tak silne lobby w euro parlamencie ,że nie długo w Holandi ma być przeforsowana ustawa o zakazie całowania się heteroseksualistów w parkach ! skandal!!!

Najbardziej smuce się gdy patrze na Hiszpanie mam jednak nadzieje ,ze i tam wróci porzadek! Niech odrodzi ise Falanga.

A co do dzisiejszego sabatu pedałów:

-zajebiście żałosna prowokacja z tym szalikiem Lechii w tłumie zboczeńców
-restauracja gdańska ;)
-moim zdaniem brawo dla chłopaków z gdyni , gdyby nie oni zwineli by jednego z naszych pod dworcem.

Pozdro

TYlko LECHIA tylko na PRAWO
27 listopada 2005, 16:38 / niedziela
Oglodajcie fakty bo ciagle ten pedal z TVN za mna lazil myslalem ze mu zaraz zajebie.
27 listopada 2005, 16:47 / niedziela
homoseksualizm to choroba podobnie jak arka gdynia
27 listopada 2005, 16:56 / niedziela
a ja jestem chory na Lechię Gdańsk i nie mam zamiaru się leczyć!!! I kto mi co zrobi?
27 listopada 2005, 17:13 / niedziela
u nas też doszło by do inwazji pedałów na meczu z kszo ale policja sie bała ze my tą chorobe sami zlikwidujemy razem z jej nosicielami!!:) pozdrawiam.

Tczew Zawsze z Lechia!!!
27 listopada 2005, 18:31 / niedziela
widac ze wspolpracujesz z policja :D
27 listopada 2005, 19:10 / niedziela
Oczywiście kto atakował manifestujących w Gdańsku , nikt inny jak Pseudokibice -> większość z nas przyzwyczaiła się że media pokazują nas kibiców w świetle bandytów i chuliganów a zwłaszcza pewna stacja , ciekawi mnie tylko to czy inteligencja redaktórów i dzienikarzy jest tak mała czy są tak leniwi ze cale zlo co sie dzieje spada na Bogu ducha winnych kibicow ! =/
27 listopada 2005, 19:22 / niedziela
Haha wiedzialem ze bede w faktach;p podczas gdy spiewalismy "Zrobimy z wami co Hitler zrobil z żydami" :D
27 listopada 2005, 19:25 / niedziela
Piro dasz mi autograf?
27 listopada 2005, 19:28 / niedziela
Ok nie ma sprawy:]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010