Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Inwazja zboczeńców?

strona 3/4

27 listopada 2005, 19:45 / niedziela
jesteś super gość, thx :)
28 listopada 2005, 02:00 / poniedziałek
Nie zdajecie sobie sprawy przez ilu gejów i lesbijki jestescie na kazdym kroku Waszego życia "obsługiwani" w sklepie, u lekarza, na pogotowiu, w sądzie, urzędzie, w kiosku (w każdej dziedzinie życia) i nawet o tym nie wiecie, ze np. chleb podaje Wam w piekarni zajebista laska według Was, którą byście zerżneli, ale ona jest lesbą i nie znosi facetów, a wszczególności łysych kiboli (a musi Was obsłużyć, bo jesteście klientami i mieć przyczepiony do Twarzy sztuczny uśmiech).
Ludzie, którzy przychodzą na te wiece to są to ludzie bardzo wykszałceni, którym kiedyś możesz zawdzięczać życie (a on Ci pomoże, bo bedziesz tego wymagał i nie bedzie patrzył na to, że TY jestes kibicem Lechii).....
28 listopada 2005, 09:17 / poniedziałek
skoro to choroba to w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
28 listopada 2005, 10:10 / poniedziałek
Dobrze, że dyskusja już wygasła, bo zaczęła być żenująca. Mieszacie pojęcia: ktoś pisał o bohaterach pochowanych na Cmentarzu Orląt Lwowskich, ktoś porównuje gejów do pedofilii, ktoś mi zabrania być kibicem Lechii, bo nie chcę posyłać gejów do gazu... Nie chcę by geje adopotowały dzieci, ale póki co samo bycie nimi nie jest przestępstwem (choć pewnie wkrótce będzie). A ja kibicem Lechii będę czy to się komuś podoba czy nie.

Pozdrowienia dla wszystkich, nawet dla tych, którzy podczas demonstracji koniecznie chcieli trafić kamieniem w głowę jakiegoś ZBOCZEŃCA na Długim Targu :)
28 listopada 2005, 10:29 / poniedziałek
hetero12, czy zatem łódzkich lekarzy (od pavulonu) też powinniśmy tolerować?? Przecież poza tym, że zabili "trochę" ludzi, to są lekarzami, po studiach i kilku osobom przecież pomogi ;-))))

Pomyś lepiej nad argumentami, bo te twoje są do niczego.
28 listopada 2005, 11:17 / poniedziałek
Zeto, tak się składa, że zachowania "łódzkich lekarzy od pavulonu" stanowią przestępstwo, a homoseksualizm nie - na tym polega różnica, której (aż trudno w to uwierzyć) Ty nie dostrzegasz.
A odnosząc się do jakości argumentów, to Twój dotyczący "parad Hitlera po ulicach miast, którym nikt się nie przeciwstawił" był po pierwsze niskich lotów, a po drugie zupełnie niedorzeczny.
28 listopada 2005, 11:49 / poniedziałek
Pamiętajmy tylko o poprawnym nazewnictwie pedał to pedał a nie jakiś inny zwierzak
I jeszcze jeden wątek, o którym trzeba pamiętać, że z pedała najprostsza droga do pedofila oni zawsze wolą coraz młodszych
Mam propozycję jak pedały chcą się pokazać w społeczeństwu to niech noszą opaski na ramionach z napisem "jestem pedał' i będzie ok! Ja się nie wstydzę ze jestem Katolikiem, Polakiem, Lechistą i noszę Krzyż, Godło i Szalik Biało-Zielony a ostatnio Bransoletkę Silikonową
28 listopada 2005, 11:50 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 listopada 2005, 11:50 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 listopada 2005, 12:38 / poniedziałek
PiotrzeL:
1) skąd wiesz, że „z pedała najprostsza droga do pedofila”?
2) opaski dla gejów? A może za chwilę ktoś zabroni noszenia tych opasek, podobnie jak manifestacji?
3) nikt nie karze Ci się wstydzić, że jesteś katolikiem, Polakiem itd. I nikt nie powinien żądać od nich, żeby oni wstydzili się swoich preferencji seksualnych. Ich sprawa – nie Twoja lub moja.
28 listopada 2005, 13:15 / poniedziałek
Nikt mi nie zabroni noszenia szalika Biało-Zielonego!
Niech więc środowiska pedałów i lesbijek zamówią sobi szal np z napisem jestem normajnym pedałemw kolorze czerwonym!
pedał >= pedofil mówią o tym maukowcy niezależni i wolni do wpływów homoseksualnej dewiacj bo lobby pedalskie jest bardzo mocme widać to w zachodniej europie
28 listopada 2005, 13:20 / poniedziałek
PiotrL: jeśli koniecznie chcesz żeby każdy człowiek miał opaskę opisującą jego przekonania, będące przecież sprawą wręcz intymną (pedał, katolik, żyd, nieśmiały, zakompleksiony, zakochany, frajer ...) to załóż opaskę "nietolerancyjny, nie umiejący rozróżnić pedała od pedofila katolik". Będziesz pasował do 90 % polskich katolików. Bogu dzięki jest jeszcze to 10 %.
28 listopada 2005, 13:31 / poniedziałek
Ufff ... dobrze, że mówią o tym „naukowcy niezależni i wolni do wpływów homoseksualnej dewiacji” bo już myślałem, że w grę wchodzą czyjeś doświadczenia ;-)

A kto Ci PiotrzeL, zabrania noszenia biało-zielonego szalika? Nikt, więc i Ty nie zabraniaj gejom organizowania manifestacji, noszenia opasek, silikonowych bransoletek, szali w kolorze czerwonym, fioletowych pióropuszy itp.
28 listopada 2005, 13:47 / poniedziałek
harvester, chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

1. Nie ja porównałem pedałów do Hitlera, tylko niejaka kalipoe zrobiła to porównanie w stosunku do normalnych ludzi, którzy sprzeciwiają się manifestacjom zboczeńców. Ja wskazałem jej tylko, że pedały i Hitler zaczynają dokładnie z tego samego miejsca- parada jako pokaz siły.

2. Dokładnie tak samo jak w punkcie 1. Niejaka hetero12 napisała, że wśród pedałów zdarzają się ludzie inteligentni i po studiach. Przykład łódzkich lekarzy jest jak najbardziej na miejscu- napewno są po studiach medycznych, a więc musieli (szą) być inteligentni.
Jak widać nie zawsze inteligencja i studia są dobrą rekomendacją.

Ja rozumiem, że wasze ideały równości i wolności nie pozwalają dostrzec wam zagrożeń. Teraz liczy się wszystko, tylko nie dyscyplina.
I na koniec zacytuję jeszcze Najwięszego z ludzi, Jana Pawła II- "CZłowiek powinien płynąć pod prąd, z prądem płyną tylko słabe ryby"
Czasami trzeba umieć powiedź NIE nadmiernej wolności obyczajów. Dlatego moje NIE dla pedałów.
28 listopada 2005, 14:14 / poniedziałek
Gdzieś już słyszałem hasła o dyscyplinie i takich innych ... Sory Zeto, ale dyscyplina to może jest na Kubie. Dyscyplina nie jest oznaką demokracji. Jeżeli nie podobają Ci się demonstracje równości to idź i protestuj, jeżeli ktoś Cię obrazi albo urazi Twoje uczucia, idź do sądu, cywilnego i/lub karnego. To jest demokracja, o którą nasi starzy walczyli. Jak powiedział Chruchill (w moim przekładzie) "demokracja jest chujowa, ale nic lepszego jak na razie nie wymyślono". A rozwiązłe obyczaje ... Póki co nie widziałem na demonstracjach kopulujących facetów, tylko lekko zakręconych kolesi, którzy (czasem zapewne niechętnie) odkryli, że inn facet jest lepszy od babki. Jeżeli jednak będą kopulować na oczach innych to sam zaprotestuję stojąc obok Ciebie. Na razie to bardziej można się zgorszyć siedząc na meczu i słysząc wyzwiska do piłkarzy i sędziów.
28 listopada 2005, 14:24 / poniedziałek
No właśnie Zeto, o ile wskazanie Hitlera jako przykładu decydowania za innych o tym, co jest normalne jest logiczne i historycznie uzasadnione, to Twój przykład jest niedorzeczny, ponieważ geje nie zamierzają (i nie mają takiej możliwości) tworzyć państwa totalitarnego. Dokonałeś tym przykładem klasycznego tzw. odwrócenia kota ogonem, z czego zapewne jako dojrzały człowiek doskonale zdajesz sobie sprawę. A jeśli naprawdę nie odróżniasz NSDAP od mniejszości gejowskiej (która ze swej istoty zawsze pozostanie mniejszością), to współczuję.

Przykład hetero12 nie nawiązywał do Hitlera, więc nie odniosłem się do niego - w tym zakresie Twoja uwaga jest bezprzedmiotowa.

Pisząc o zagrożeniach (których rzekomo nie możemy dostrzec) być może dotarłeś do sedna problemu. Mam wrażenie, że wszyscy krzykacze, którzy podnoszą larum przy okazji manifestacji gejów traktują to jako zagrożenie! Ale zagrożenie czego? Czego się boicie?

Na koniec muszę przyznać, że jestem zażenowany podpieraniem się w idiotycznych dysputach autorytetem JP II. Zabrakło innych argumentów? Może Piłsudski i Dalajlama też powiedzieli coś na ten temat i warto zacytować?
Niezależnie od tego pozdrawiam
28 listopada 2005, 14:31 / poniedziałek
Zeto, kontrmanifestanci też są ludźmi wykształconymi (bardzo dużo z PG). Więc nie ma co gadać że po jednej stronie są ludzie głupi a po drugiej wykształceni. Jeszcze dodam że dzięki Homo mamy w europie wirus HIV. Jeszcze jak poproszą o adopcje dzieci to rozszerzy pedofilia.

Pozdrawiam Zeto!

PS. ale było ostro wczoraj :-)
28 listopada 2005, 14:53 / poniedziałek
A ja myślałem, że HIV to wirus rozpowszechniony przez małpy w Afryce i miliony ludzi nie używających zakazanych przez Kościół prezerwatyw. Zachorowanie na HIV to ryzyko każdej orientacji. Po co ta demagogia i podniecanie się weekendową przemocą ? Myślicie, że JP II byłby szczęśliwy widząc nienawiść wśród Polaków, zwłaszcza tych, którzy odwołują się do haseł stosowanych przez nazistów ? Zostawmy autorytety w spokoju. Pozdro.
28 listopada 2005, 15:33 / poniedziałek
ZRÓBMY GETTO PEDALSKIE I NIECH TAM ROBIA WIECE!
28 listopada 2005, 15:37 / poniedziałek
... puźniej powiedzą że Polska katuje pedałów i trzeba będzie zapłacić odszkodowanie. Sam nad tym myślałem.

Pozdraiwam
28 listopada 2005, 16:30 / poniedziałek
Dulli, między nami jest taka różnica, że o twoją demokarację walczyli twoi rodzice, a ja o swoją musiałem walczyć sam. I dobrze wiem o co walczyłem.

harvester- głupi człowiek mówi co wie, mądry wie co mówi. Ty klepiesz jak ten pierwszy. Widać w szkole nauczono ciebie literek, a zapomnieli nauczyć abyś to zrozumiał. Jeszcze raz polecam całą lekturę tego tematu. Po którymś razie zrozumiesz, co piszący mają na mysli i nie będziesz musił tworzyć swoich teorii.

Czym mogą zagrozić mi geje ??

1. Nie chce aby moje dzieci musiały oglądać zboczeńców - a do tego dojdzie, jak damy zielone światło gejom i lesbijkom.

2. Nie chce, aby moje dziecko miało możliwość oglądać wypaczony model rodziny- czyt. małżeństwa w ramach jedenej płci.

3. Nie chcę aby moje dziecko po powrocie ze szkoły zapytało:
"Tato, a dlaczego tylko ja w klasie mam mamę i tatę ?? Wszyscy koledzy się ze mnie śmieją, że jesteście "mocherową rodziną ks. Rydzyka". Teraz w modzie są dwa tatusie.

4. Taka pierdoła jak HIV też ma ogromne znaczenie.
28 listopada 2005, 16:53 / poniedziałek
Moi rodzice walczyli o to, żebyśmy żyli w wolnym kraju i są przerażeni wyrostkami z Młodzieży Pojebanej, którzy najchętniej zagazowaliby gejów, żydów, zwolenników in vitro itp. To co oferujesz to ograniczenie podstawowych praw człowieka. Twoje dziecko zapewne ogląda również ogolonych na łyso bandytów krzyczących o posyłaniu gejów do gazu, wyzywających innych ludzi tylko dlatego, że ich psychika jest inna niż Twoja. Widzę, że to Ci jakoś nie przeszkadza.

Nikt nie twierdzi (ja również) że należy zezwolić na małżeństwa gejowskie a tym bardziej na adopcję - należy im zapewnić takie same prawa jak mnie czy Tobie, m.in. prawo do demonstrowania. Czy jak zrobię demonstracje zwolenników posiadania 15 kochanek (taka opcja np. bardzo mi pasuje :), to też będziesz się sprzeciwiał ? A przecież to także byłaby "promocja nieobyczajności" i czegoś co może źle wpływać na dzieci.

Twoje wizje "szkolne" są katastroficzne. Za dużo oglądasz "Seksmisji". I tak nie przekonamy siebie do swoich poglądów, miło było podyskutować, pozdrawiam.
28 listopada 2005, 17:07 / poniedziałek
Dulli- zdecydowanie byłbym przeciwko takiej demonstracji. Powód nieobyczajności sam już podałeś.

Słowo demokracja jest bardzo nadinterpretowane w dzisiejszej Polsce.
Dam tobie przykład z bastionu demokracji USA- czy tam demonstracje przeciwników wojny w Iraku są legalne czy nie ??
Chyba mi nie wmówisz, że przeciwnicy wojny są ludźmy zdemoralizowanymi, ogolonymi na łyso i zagazowaliby wszystkich (oprócz biednych irakijczyków oczywiście). a mimo to jest brak pozwoleń na demonstracje.

Nie jestem demagogiem i nie będę latał po ludzkich sypialniach, aby sprawdzić jak spędzają wolny czas. Jesli chcą mogą pier***** się nawet z foką, a jeśli mają "pydy" jak murzyni mogą dmuchać żyrafy. Ale swoje zboczenia niech zostawia dla siebie, a innym poprzez demonstracje niech nie wmawiają że jest to normalne.
Dziś demonstrują chcą równości. Jutro ta ich równość znów będzie pochyła i będą chcieli mieć legalne związki. I tak dalej........
Dlatego już dziś należy im wytłumaczyć, że to co robią jest chore i nie ma na to przyzwolenia społecznego.

Kolejna sprawa, która daje się zauważyć, to parada warszawska - marek borowski, jolanta banach, longin pastusiak- któż nie zna tych nazwisk ?? Jeszcze miesiąc temu, jak byli przy korycie było równo, a teraz tak stromo w dół się zrobiło, jak lecą na pysk.
Więc pomysl jeden z drugim, kto działa pod przykrywką pedałów. I jakich ideałów bronicie.
28 listopada 2005, 17:18 / poniedziałek
dokladnie, czerwoni maja teraz gowno do powiedzienia i probuja sie chwytac za gejow i inne wynalazki.Mysla ze cos im to da...
28 listopada 2005, 17:21 / poniedziałek
No nieeeee. Z takim tokiem rozumowania nie mogę się zgodzić ! Skoro na demonstracji byli komuniści a ja nie jestem za zakazaniem demostracji to znaczy, że popieram komunistów ??? Litości !!! Skoro popierasz rzucających kamieniami a wśród nich byli neofaszyści to znaczy, że jesteś faszystą ??? Wierzę, że nie, choć słyszę tu jakiś radykalizm i katolicyzm a la Radio Maryja, którego dyrektor zdziwi się kiedyś jak trafi do piekła za brak miłości dla bliźniego. Możesz nazywać mnie liberałem ale proszę, tylko nie komuchem.

Tak czy owak wierzę, że na Lechii będziemy krzyczeć to samo.
28 listopada 2005, 18:25 / poniedziałek
Do Zeto
1. Tym razem aforyzm na początek. Lepsze to niż cytat z JP II.
2. Co do mojej edukacji – czyżbyś pracował w kuratorium, że tak się tym przejmujesz?
3. Muszę tworzyć swoje teorie. W przeciwnym razie byłbym zmuszony uznać, że niektórzy są po prostu homofobami, rasistami lub zwykłymi głupcami.
4. Co to znaczy "dać zielone światło gejom i lesbijkom"? Jak dasz im czerwone światło to przestaną nimi być?
Z biało-zielonym pozdrowieniem
28 listopada 2005, 18:45 / poniedziałek
A ja zakoncze ten debiny temat bo juz tego nie mozna czytac! Huj z gejami i lesbami tylko Lechia Gdansk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AMEN i prosze o olanie tego tematu!!!
28 listopada 2005, 19:16 / poniedziałek
harvester mam wrażenie że gadasz sam z sobą, a myślisz że rozmawiasz na forum. Sam sobie wymyślasz odpowiedzi innych, a poten je interpretujsze. Żyj dlalej w swojej nirwanie. Zdrówka życzę.

dulli, uderz w stół, a nożyce się odezwą. Chcąc nie chcąc podpisałeś pod ideałami czerwonych. "liberarny" (po) adamowicz nie dał zgody na paradę, a obecni na warszawskiej gejparadzie są jasno określeni politycznie.
28 listopada 2005, 19:19 / poniedziałek
Dulli bron Boże nei mam zamiaru nazywac Cie komunista, nie zrozumiales mnie. Poprostu denerwuje mnei to , ze komunisci zabieraja sie za popieranie gejow.
KONIEC ZE ZBOCZENCAMI ZAMYKAMY TEMAT.
28 listopada 2005, 19:48 / poniedziałek
Dziękuję Zeto za życzenia. Tobie również wszystkiego dobrego. Do zobaczenia wiosną na Traugutta
28 listopada 2005, 20:18 / poniedziałek
ty zboczku lepiej się na traugutta nie pokazuj, lepiej jedź na olimpijską i stuknij się pindolem z dulim
28 listopada 2005, 21:23 / poniedziałek
harvest i zeto obaj zbaczacie z tematu,gra wstepna to jest czy jak?;]

co do parady' mysle ze kapiel w motlawie by ich wyleczyla;]]]
28 listopada 2005, 21:26 / poniedziałek
KONIEC TEMATU.
28 listopada 2005, 23:52 / poniedziałek
Dzisiaj przeczytałem,że jednym z testowanych piłkarzy jest występujący w Wierzycy Łukasz Dziengielewicz.Prawda jest taka,żechłopak który okazał się wielkim rozczarowaniem w IV ligowym klubie(tylko 4bramki) jest testowany przez II ligową Lechię.Czegoś tu nie rozumiem...
29 listopada 2005, 00:09 / wtorek
Ty nie rozumiesz? to ja nie rozumiem, czyżby ten chłopak był zboczeńcem? co ten post robi w tym wątku? :D
29 listopada 2005, 01:29 / wtorek
hmm dla mnie ta demonstarcja jest smieszna ....czy ci ludzie chca jakos zaistniec.... i tak nigdy nie uzyskaja akceptacji srodowiska wiec po co ten szum w postaci parad , wiecow itp.
29 listopada 2005, 09:44 / wtorek
Oleq, dopóki nie dodałeś swojego arcyinteligentnego wpisu nikt nikogo tu raczej nie obrażał. Po to jest forum żeby skonfrontować różne poglądy (choć niektórzy wolą wyzywać i pierdolić farmazony). Najlepiej zatem będzie jak weźmiesz duży rozpęd i mocno pierdolniesz głową w ścianę, może ochłoniesz i przestaniesz pisać o częściach ciała, które widocznie bardzo Cię interesują. Tak czy owak dyskusja spadła do poziomu tej Twojej ulubionej części. Pozdrawiam mimo tego.
29 listopada 2005, 17:45 / wtorek
ale mi dojebałeś Dulli, przy tobie jestem niczym chłopiec, przepraszam jeśli uraziłem twoją homoniepewną godność

nie będę z tobą dyskutował, bo i tak nie przekonam, uważam tylko, że geje i lesbijki nie są w żaden sposób dyskryminowani więc nie uważam że muszą paradować, no chyba, że chodzi im o jakieś specjalne przywileje (a chyba chodzi), w takim razie niech się, fakają. Ja jestem przeciw!

Koniec tematu.
29 listopada 2005, 21:06 / wtorek
białozieloni bracia zdrowa demokracja polega na tym ze większość wyznacza zasady ale niewszystkim sie to podoba {geje ,lesbijki , komunisci ,żydzi ,i inni wywrotowcy}próbują stworzyć swiat w którym kilka % {NIE} ludzi będzie świętymi krowami .osobiscie niepodoba mi sie taki układ ,jezeli wchodzisz do kogoś do domu musisz niestety zachowac standarty istniejące tam od lat sorry ale tak powinno być .ciekawe czy bohaterowie którzy oddali zycie za wolna i niepodległą POLSKEchcieli by tak wyglądała ich ukochana ojczyzna . na fotkach z tej parady widziałem posłanke sld joanne senyszyn ciekawi mnie kto oddał głos w wyborach na coś takiego {startowała chyba z listy w gdyni}obecnosć tej pani w sejmie to zakrawa na jakis absurd .dopuki nie pozdychają te stare komunistycznożydopedały w polsce zawsze bedzie panował bałagan .a marsze tzw. tolerancji chodzić będą 2 razy dziennie .ciekawi mnie jaki cel mają te marsze?moze ktos z was mi odpowie? pozdro dla białozielonych braci
29 listopada 2005, 23:53 / wtorek
co do samej demonstarcji (zwłaszcza reanimacji demokracji) mam mieszane uczucia uważam, że nie powinno zakazywać się prawa do wyrażania poglądów nieważne jakie są (oczywiście odrzucając treści zabronione prawnie, więc uważam, że przesadzacie wyjeżdżając z argumentami np. o pedofilach); odrzucam też osobiście argument, że za jakiś czas przerodzi się w to co na zachodzie - osobiście w to nie wierzę w naszym społeczeństwie, zresztą to tak jakby zabronić sprzedaży noży kuchennych dlatego, że ktoś może nim kiedyś kogoś zabić; wiadomo, że w każdym społeczeństwie są niedorozwoje u gejów Ci co chodzą machać kutasami na paradach (myślę że zdecydowana mniejszość), u nas Ci co chodzą w prochowcach po parkach i pokazują freda dziewczynkom, albo gwałciciele;

także uważam homoseksualizm za wynaturzenie i zaburzenie psychiczne (choroba nie choroba zwał jak zwał) tak samo jak komunizm czy cokolwiek chcecie, nie sęk moim zdaniem w tym, żeby zakazac im demonstrować, ale żeby wyjść na przeciw i na parade 200 nienormalnych zrobić kilkadziesiąt razy większy pochód z naszymi rodzinami, hetero-partnerami, przyjaciółmi itd., bo takie akcje jak ta z Długiej ciesza się szacunkiem nielicznych jak na tym forum, a w skali całego kraju tylko dzielą nas normalnych na dwa obozy: homo-tolerancji i moherowej-nienawiści; idę o zakład, że 90% społeczeństwa, tak jak ja, nie należy do żadnego z nich

ja jestem 100% homofobem, nie cierpię PiSu, uważam, że geje moga se wyjść ze sztandarem na ulicę i najlepiej, żeby dokładnie nikt się tym nie zainteresował; bo to tylko robi im reklamę, tak jak wtedy kiedy kaczor zabronił parady w Wawie, cała Polska 3 tygodnie non stop tylko o jednym, a ja o gejach najchętnie w ogóle nie chciałbym słyszeć...
a przy okazji coś dla tych super tolerancyjnych: odnośnik
ręce opadają
30 września 2009, 23:10 / środa
Do polskich księgarń trafiła właśnie książka dla dzieci "Z Tango jest nas troje". To oparta na faktach opowieść o dwóch homoseksualnych pingwinach, które wspólnie wychowują potomstwo. Gdańsk jest pierwszym miastem, w którym odbędzie się spotkanie promocyjne i debata poświęcona tej - budzącej spore kontrowersje - książeczce
odnośnik a zaczęło sie od manifestacji ...
30 września 2009, 23:25 / środa
Moje 5 letnie dziecko bardzo dobrze przyjęło tę książeczkę.Zadawało mnóstwo pytań.Dla dzieci homoseksualizm nie jest niczym dziwnym,to świat dorosłych ich o tym przekonuje. z trojmiasto.pl ROTFL

współczuję dzieciom w tym przedszkolu jestem ciekawy czy rodzice są świadomi :)
1 października 2009, 13:30 / czwartek
Z jednym zagadnieniem z tej książki jednak trzeba się zgodzić. Miejsce pedałów jest w zoo, za kratami.
1 października 2009, 14:08 / czwartek
We Szwecji gdzie demokracja jest o wiele dalej posunięta niż u nas zakazuje się tego typu marszy. Powód jest prosty (argument Zeta)- ochrona pogladów młodego pokolenia. Kto ma dzieci ten wie z jaką dokładnością nasladują zachowania dorosłych. Nie chcę by moje potomstwo było wychowywane przez zboczeńców.

Wolność tak, ale cemu kosztem wiekszości społeczeństwa. Jeśli jakieś postępowania godzą w uczucia religijne, postawy moralne bądz odczucia estetyczne społeczności zamieszkujące dane terytorium (o tym że geje stanowią miażdzącą miejszość chyba wspominać nie trzeba) to nie może byc dla nich tolerancji. Niech sobie robia na chacie co chcą ale bedę tepił wszelkie przejawy pedalstwa na ulicach z tych samych powodów dla ktorych większość potępiłaby pewnie stosunek pary (kobieta-mężczyzna) na ulicy bądz stosunek człowieka ze zwierzeciem. Otoż, pewne rzeczy budzą obrzydzenie i rzaden pismak z wybiorczej nie przekona mnie że to normalne.

Jako jednostka żyjąca w wolnym kraju mam też prawo do prawdy. Nie życzę sobie by sytuację, poglądy nienormalne nazywać normalnymi.

Dziwi mnie bardzo, ze tak łatwo ulegacie gw propagandzie tym bardziej, że na własnej skórze wielokrotnie przekonujemy się jaki to szmatławiec.
1 października 2009, 15:51 / czwartek
drobna uwaga - Szwecja jest tu ZDECYDOWANIE ZŁYM przykładem

a co do tej pożalsieboże książeki - rozumiem, że homomichniczki nie zapomniały o FAKTYCZNYM zakończeniu tej historii, mianowicie że jeden z pingwin-tatusiów stwierdził, że to jednak nie to i jednak woli poszukać pingwin-mamusi :))))))))

szalom
1 października 2009, 15:57 / czwartek
a, i co do tej Szwecji:

Każdego roku ulicami stolicy maszerują parady mniejszości seksualnych (gaypride parade). Najliczniejszą tego typu manifestacją była parada w 2005, która zgromadziła około 11.000 uczestników.

Szwedzki Kościół protestancki jest jednym z najbardziej otwartych wobec par homoseksualnych Kościołów na świecie. Od 1997 rozpoczął udzielanie błogosławieństwa (nie małżeństwa) parom homoseksualnym. W 2005 zadecydował o udzielaniu małżeństw parom homoseksualnym - śluby te są udzielane od 1 stycznia 2008. W 2007 szwedzcy księża luterańscy uczestniczyli w paradzie gejów i lesbijek w Sztokholmie i błogosławili całą manifestację.

W 1988 Szwecja zalegalizowała konkubinaty par tej samej i przeciwnej płci. Przyznają one większość praw z tych, jakie mają małżeństwa; w przypadku par heteroseksualnych dokładnie 75%, a w przypadku par homoseksualnych dokładnie 68%.

W 1995 w Szwecji zalegalizowano związki partnerskie par tej samej płci. Dają one większość (dokładnie 91%) praw z tych, jakie mają małżeństwa heteroseksualne. W 2003 Szwecja umożliwiła parom tej samej płci adopcję dzieci.
(...)
21 stycznia 2009 roku rząd złożył w parlamencie projekt ustawy legalizującej małżeństwa homoseksualne. 1 kwietnia 2009 roku ustawa została przyjęta przez Riksdag stosunkiem głosów 261-22. Nowe prawo weszło w życie 1 maja 2009 roku.

W 2003 Szwecja prawnie zakazała homofobicznych wypowiedzi... (choćby przypadek pastora Ake Greena)

rozwinięta demokracja - dziękuję, postoję...

szalom
1 października 2009, 20:19 / czwartek
ups.....ale babol. Koleś pokazał mi obszerny artykuł o odmowie demonstracji ale widzę, ze znasz temat lepiej.

Moja argumentacja i tak pozostaje niezmienna- wolność "tak" ale nie czyimś kosztem.
1 października 2009, 22:49 / czwartek
raczej, jakby to ująć - 'czeski błąd' - zapewne chodziło o Serbię, gdzie ostatnio po protestach tamtejszych nacjonalistów i Cerkwi zabroniono parady, mając jednak na uwadze również co się działo w Beogradzie w 2001: odnośnik :)

szalom
3 października 2009, 23:32 / sobota
Myślałem ,że jestem bardzo tolerancyjny , ale jednak NIE !!! Zeto !!! Podzielam Twoje poglądy , a ten z ZOO najbardziej mi się podoba. Tak na marginesie to w Oliwie pingwiny są chyba ok ? Bo foki na pewno :))
30 grudnia 2014, 21:25 / wtorek
Info za gw:
Po raz pierwszy ulicami Trójmiasta przejdzie Marsz Równości, organizowany przez środowiska LGBT. - Liczymy się z tym, że na początku przemarsz może wzbudzać negatywne reakcje, z czasem emocje jednak stygną - mówi Marta Ambramowicz ze Stowarzyszenia Tolerado.
Planowane na 30.05.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278