Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Plebiscyt na najlepszego sportowca Pomorza

strona 1/3

9 grudnia 2005, 22:37 / piątek
odnośnik

mysle ze nie musze mowic na kogo glosowac ;) Pomozmy Wojciechowi moze dzieki temu bedzie dluzej gral w Lechii
9 grudnia 2005, 22:57 / piątek
ponoc mozna wybierac 10 razy
9 grudnia 2005, 23:36 / piątek
Każdy może zagłosować 10 albo nawet 15 razy... Niech każdy głosuje na maxa, Wojciech musi wygrać! A na 2. miejscu na pewno nie może znaleźć się Ława... =/

Pozdro - Tylko LECHIA!
10 grudnia 2005, 00:13 / sobota
można oddać kilkanaście głosów dziennie!!! tzn. można głosować każdego dnia po kilkanaście razy
10 grudnia 2005, 09:32 / sobota
chociaż ostatnio strasznie cieniował[jak go nie było Lechia wygrywała]to rozsądek mówi głosój tak też zróbmy tylko Lechia
10 grudnia 2005, 11:48 / sobota
podobno mozna glosowac tylko 10 razy dziennie a ja wlasnie oddaalem na niego z 25 glosow
10 grudnia 2005, 11:59 / sobota
Nieważne czy grał słabo, czy nie... W końcu lepiej chyba zagłosować na kogoś, kto grał słabo w Lechii niż dobrze w szpArce... ;)

A druga sprawa, niech każdy głosuje ile się da, 10 razy, 15, czy nawet 25...

Głoosuujeemyy! =)
10 grudnia 2005, 12:02 / sobota
I właśnie zauważyłem, że da się głosować więcej niż raz dziennie... Ponieważ pierwsze głosy oddałem wczoraj ok. 23:00, później głosowałem po 24:00 i myślałem, że dziś już nie będę mógł głosować, a tu się okazało, że przed chwilą oddałem kolejną "serię" głosów... :D

Do boju! =D
10 grudnia 2005, 12:42 / sobota
i to ma byc plebiscyt ????? darmozjady ??? nieuczciwi jesteście zielone ludki !!!! los sie zemści na was, spadkiem do 3 ligi !!! buehehehe
10 grudnia 2005, 12:49 / sobota
moze ostatnio byl bez formy ale i tak jest swietny i nie wiem jak wy ale ja se nie wyobrazam bez niego narazie kadry Lechii czuje ze wiosna bedzie do nas nalezec ;) a Wojciech bedzie glownym motorkiem napedowym :P
10 grudnia 2005, 13:00 / sobota
misiek a powiedz mi jaki byl wczoraj wynik co ? buehehehehe

a co do X-x-X to wex sie chłopie ogarnij ... masz jakies kompleksy że piszesz "szpArka" ?? to jedna sprawa a druga to taka poweidzmi dziecko co takiego zrobił Ci piłkarz który wykonuje swój zawód a mianowicie Bartosz Ława że nieżyczysz mu nawet drugiego miejsca ? z niecierpliwością czekam na odpowiedź
10 grudnia 2005, 13:19 / sobota
A co Ci się nie podoba w słowie "szpArka"? Może Ty masz jakiś kompleks? Widzę, że musisz być bardzo dorosły pisząc do mnie "dziecko"... Na marginesie stary, wykształcony człowieku, "nieżyczysz" piszę się trochę inaczej... Pozdrów Bartka, sory - Bartosza.
10 grudnia 2005, 13:31 / sobota
a więc to co jak się pisze zostawie bez komentarza ... widze że jedyne co potrafisz w tej chwili to wytykać błędy w pisowni ... poza tym niemam jak ani gdzie go pozdrowić ponieważ ani go nieznam ani znał pewnie nie bedę więc daruj sobie ... a co do tego co mnie boli i czy mnie boli ... pisząc w ten a nie inny sposób dajesz tylko swoje świadectwo a co za tym idzie i reszty Lechistów ... może kiedys to zrozumiesz że boli mnie to że dużo jest własnie takich ja "Ty"!! ciekaw jestem czy byłbyś taki mądry na ulicy i to nie w Gdańsku i na jego dzielnicach ale to już chyba Ciebie niedotyczy ... tyle z mojej strony w tym temacie
10 grudnia 2005, 13:38 / sobota
Z mojej strony tyle, że nie jestem z Gdańska i mógłbym być bardzo mądry... Pozdrawiam. =)
10 grudnia 2005, 19:30 / sobota
głosujcie, śledzie się wzięli za odrabianie strat
10 grudnia 2005, 19:42 / sobota
Sławek musi wygrać!!!!! Wszyscy głosują.
11 grudnia 2005, 10:26 / niedziela
Ziomy do roboty bo śledź prowadzi.
11 grudnia 2005, 10:33 / niedziela
Sławek!!!!!!!!! Już nie moge głosować! :-(
11 grudnia 2005, 10:58 / niedziela
Kurdę ja też już nie mogę, a przewaga śledzia systematycznie rośnie!!!!!! DAWAĆ ZNAJOMYM, WSZYSTKIM, SŁAWEK MUSI TO WYGRAĆ!!!11
11 grudnia 2005, 11:09 / niedziela
zle to wygląda! panowie! nie ma nie moge! nie spimy! lecimyyy!
11 grudnia 2005, 11:31 / niedziela
W FireFoxie:

Narzędzia -> Opcje... ->Prywatnośc ->Ciasteczka -> Kilkamy: Wyczyśc

I głosujemy ile się da!!!!!!!!!!
11 grudnia 2005, 11:39 / niedziela
jebac ławe...napierdalac na glosuj na Slawka !!! Jazdaaaa !!!!!!!! nie pozwolmy arce wygrac
11 grudnia 2005, 11:43 / niedziela
wyścig trwa, LUDZIE DO ROBOTY!!!
11 grudnia 2005, 13:51 / niedziela
Dokładnie wystarczy po każdej "serii" głosowania wyczyścić cookies i jechana... :D

FIREFOX:
[Narzędzia] -> [Opcje...] -> [Prywatnośc] -> [Ciasteczka] -> [Wyczyść]

OPERA:
[Narzędzia] -> [Wyczyść historię przeglądania] -> [Zaawansowane] -> Zaznaczamy: "Usuń wszystkie tymczasowe ciasteczka" oraz "Usuń wszystkie ciasteczka" (*) -> [Usuń]

IE (InternetExplorer):
[Narzędzia] -> [Opcje internetowe...] -> [Usuń pliki cookie...] -> [OK]

(*) - jeśliby nie zadziałało czyścimy wszystkie ciasteczka i historię, wtedy na pewno będzie ok. ;)
11 grudnia 2005, 14:11 / niedziela
jaka zwala glosowalem pelno razy itak jak mowiliscie wchodzilem wte ciasteczka i bylo dobrze a teraz caly czas mi pokazuje odswierz strone ;/
11 grudnia 2005, 14:32 / niedziela
Spróbuj wyłączyć przeglądarkę i włączyć od nowa... :)
11 grudnia 2005, 15:33 / niedziela
Jazda z tą ławką!!!!!ława na ławe rezerwowych!!!!
11 grudnia 2005, 19:34 / niedziela
usuwajcie cookies i do roboty. Mam już prawie 100 głosów oddanych.
11 grudnia 2005, 19:39 / niedziela
Sławek prowadzi
11 grudnia 2005, 19:56 / niedziela
Kolejna prowokacja pedałów z Arki odnośnik
11 grudnia 2005, 19:56 / niedziela
nie umiem usunac cookisow:((( pomoze ktos gdzie wejsc w te narzedzia?
taki ze mnie informatyk ze sam z siebie becze:D
z gory dzieki
tylko S.WOJCIECHOWSKI
11 grudnia 2005, 20:00 / niedziela
jak usunac te cookisy? gdzie mam wejsc w te narzedzia?
z gory dzieki za pomoc:D
tylko SLAWEK WOJCIECHOWSKI
pozdr
11 grudnia 2005, 20:08 / niedziela
no masz wszystko napisane kiedy bedziesz w opcjach internetowych masz na srodku napisane usun pliki cookies
11 grudnia 2005, 21:21 / niedziela
Przy stanie 8145 remis by, a jeszcze kilkka godzin temu przegrywaliśmy 200 głosami!! każdy ile może niech głosuje!!
11 grudnia 2005, 22:06 / niedziela
Sledzie znow prowadza i szybko przewage robie panowie do roboty!!!
11 grudnia 2005, 22:58 / niedziela
panowie co jest wygrywalismy 300 pkt a teraz przegrywa Wojciech kulkuset pkt
ja juz nie moge glosowac nie wiem dlaczego bo mi pisze ze na moja ip juz zostal wykotrzystany limit;////
panowie i paniwe nie pozwulmy zeby Wojciech przegral...
11 grudnia 2005, 23:11 / niedziela
Nie od dzis wiadomo ze lawa przy Slawku jest nikim i wg mnie ten plebiscyt to jeden wielki przeret glosowac do woli he ciekawe czy ten co sonde robi nie kreci czegos
12 grudnia 2005, 08:15 / poniedziałek
Walka trwa niestety głównie w sieci ale dobre i to

Głosujcie też za pośrednictwem kuponów z "Dziennika Bałtyckiego" żeby potem nie okazało się że Wojciech nie znajdzie się w "10"
12 grudnia 2005, 09:27 / poniedziałek
po 1 dajcie se na luz niech wygra najlepszy...Wojciech zrobil wiele gdyby nie on bysmy w 3lidze bylii!!z 4 do 2 doprowadzil Lechii i mysle ze mozemy powalczyc o 1.........................kasa kasa a Bartosz lawa to zaden wielki gwiazdor wiec Wojeciech przegonii lawe............
12 grudnia 2005, 11:33 / poniedziałek
glosowalem na Wojciecha!!!!

ps a szpArka wrocila w tabeli tam gdzie jej miejsce

TYLKO LECHIA!!!!!
12 grudnia 2005, 15:58 / poniedziałek
JAZDA!!! w tym momencie przegrywamy o (uwaga) 1100 głosów z Ławą.
12 grudnia 2005, 16:05 / poniedziałek
troche w moszne dostajemy :D
12 grudnia 2005, 16:09 / poniedziałek
szpara do wszystkich maile wysyła żeby głosować, chyba nie mamy większysz szans z nimi ale WOJNA!
12 grudnia 2005, 17:13 / poniedziałek
Głosowaćgłosować jest jeszcze szansa na wyprzedzenie śledzia codziennie 10x na Wojciecha!
12 grudnia 2005, 18:36 / poniedziałek
Weźmy się za ten plebiscyt poważnie. Głosujmy, ile się da. To jest przecież wirtualny mecz Lechia-Arka. Wygrajmy go!!! Niech to będzie rozgrzewka, przed meczem w 2006 r. Wyślijcie siostry, braci, matki, ojców, może dziadków do kafejek internetowych, niech tam głosują.
Krótka instrukcja głosowania:
- możesz oddać głos ok. 10 razy, potem jest hasło, że z tego kumputera oddano już za dużo głosów,
- wchodzisz wtedy w opcje internetowe (klikasz prawym przyciskiem myszy na internet explorera na pulpicie) i usuwasz pliki cookies,
- resetujesz stronę głosowania i znów możesz oddać ok. 10 głosów,
- następnie pokazuje się hasło, że z twojego IP oddano już za dużo głosów,
- odczekujesz ok. 4-6 godzin i zabawa zaczyna się od nowa (dziś oddałem serie głosów o godz.00.00, 6.00 i 18.00 - wróciłem z pracy,
Do roboty!!!
12 grudnia 2005, 19:07 / poniedziałek
Ok. 1500 głosów straty - TAK NIE MOŻE BYĆ!

Oddajemy maksymalną ilość głosów, później opróżniamy cookies:

FIREFOX:
[Narzędzia] -> [Opcje...] -> [Prywatnośc] -> [Ciasteczka] -> [Wyczyść]
OPERA:

[Narzędzia] -> [Wyczyść historię przeglądania] -> [Zaawansowane] -> Zaznaczamy: "Usuń wszystkie tymczasowe ciasteczka" oraz "Usuń wszystkie ciasteczka" -> [Usuń]

IE (InternetExplorer):
[Narzędzia] -> [Opcje internetowe...] -> [Usuń pliki cookie...] -> [OK]

Później głosujemy dalej na maxa... :) Jak powie, że oddano za dużo głosów z tego IP czekamy dokładnie 300 minut, czyli 5 godzin i... GŁOSUJEMY DALEJ! :D

Uwaga! Tu szczególna uwaga dla posiadaczy Internetu ze zmiennym IP (np. Neostrada). Wystarczy rozłączyć się i ponownie nawiązać połączenie z Internetem, aby połączyć się przez nowe IP. A więc do roboty!

Rozsyłać maile do znajomych i niech ktoś, kto jest zarestrowany na różnych forach (mam na myśli Śląska czy Wisły) założy odpowiedni temat z odnośnikiem, wyjaśni krótko co i jak i niech przyjaciele nam pomogą! :D
12 grudnia 2005, 19:13 / poniedziałek
I jeszcze jedno - już na serio ostatnie... ;)

Głosowanie trwa do końca roku. Nie musi teraz tak strasznie gonić... Wystarczy, że będziemy utrzymać się w pobliżu Ławy (+/- 200 głosów)... Najważniejsze będzie 5 ostatnich dni, a decydujące mogą okazać się ostatnie godziny roku, więc trzeba być uważnym... Zanim wyjdziemy na sylwestrową zabawę, musimy uzyskać (ok. 22:00) jakieś 10 000 głosów przewagi i wtedy wszyscy mogą pocałować nas i Wojciecha w sam środek d... =P
12 grudnia 2005, 20:04 / poniedziałek
13 grudnia 2005, 13:05 / wtorek
heh oddalem kilka glosow i przeslalem przez gg koleszka
wojciech wygra

jakis lamus ze szpARKI jest pierwszy ale damy rade

TYLKO LECHIA !!!!
13 grudnia 2005, 14:34 / wtorek
moze trzeba to przeslac na forum SLaska Wisly i innych przyjaciol zeby nam pomogli ;) :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.263