Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Plebiscyt na najlepszego sportowca Pomorza

strona 3/3

17 grudnia 2005, 00:07 / sobota
Ława łyknięty!!!
17 grudnia 2005, 00:45 / sobota
MAM 100% SPOSÓB!!! Można oddawać głosy do woli!

plebiscyt_lechia@wp.pl

Spełnicie 3 pkt., jak pisałem wcześniej i się dowiecie... =D
17 grudnia 2005, 01:19 / sobota
Ja ze swej skromnej strony powiem tyko tyle że dziennie daje 60 głosów - 50 z firmy 5x IP i raz z domowego.Nie licze głosów znajomych bo niewiadomo kto głosuje ale akcja jest przednia i WIERZE w nasze Zwycięstwo.A nawiasem mówiąc gdyby nie rywalizacja ze szparką to bym był niepocieszony że kopacz ma zostać wygranym w tym plebiscycie,bo jest wielu innych sportowców w Pomorskim których podziwiamy w TV jak Im grają Mazurka na największych imprezach światowych(Olimpiady,MŚ,ME).Koledzy po szalu jeśli ten blebiscyt ma obrazować naszą siłe to sprężmy się!!!A jeśli przegramy to pomyślmy jak się poczują SPORTOWCY Z GDAŃSKA CO OSIĄGNELI WIELE A NIE ZAISTNIELI W TYM PLEBISCYCIE.
NA KONIEC MOJE HASŁO BRZMI "DO BOJU BIAŁO-ZIELONI"

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA

P.S
Szacunek dla innych sportowców :
Agnieszka Bibrzycka
Leszek Blanik
Tomasz Cielebąk
Łukasz Grodzicki
Sylwia Gruchała (MISS SPORTOWCÓW)
Goran Jagodnik
Zdenek Jurasek
Beata Kamińska
Adam Korol
Robert Kościecha (BRAWO ZA PRZWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH:P)ŻART DLA NIKUMATYCH
Karolina Kudłacz
Bartosz Ława (GRATULUJE 2 MIEJSCA W PLEBISCICIE I SPADKU DO 2 LIGI)
Barbara Madejczyk
Anna Rogowska ( 6.0 WYNIK NA OLIMPIADZIE- WALCZ O TO !!!!)
Wojciech Ruszkiewicz
Sławomir Wojciechowski (NAJLEPSZY SPORTOWIEC POMORZA-W 2007 EKSTRAKLASA W SKŁADZIE LECHII)
Adam Wójcik
Maciej Zdunek
Krzysztof Groblewsk
Roman Magdziarczyk
17 grudnia 2005, 10:10 / sobota
ej plebiscyt! zadam takie przewrotne pytanie: skąd MY mamy wiedzieć, że Ty na pewno jesteś Lechistą ;) zwłaszcza te fotki mi sie nie podobają ;) może jesteś śledziem i w jakimś celu zbierasz fotki i nry e-mail Lechistów :) kto wie jaki chytry pomysł zrodzić może umysł ryby ;)
17 grudnia 2005, 10:23 / sobota
Jak chcesz pomóc Wojciechowi, to musisz zaryzykować... =P
17 grudnia 2005, 10:38 / sobota
walka bedzie sie toczyc do samego sylwestra pamietajcie aby przed impreza oddac jak najwiecej glosow ;D a ci co nie moga nigdzie isc lub nie chc a nigdzie isc to maja juz zajecie ;D heh nie no zartuje ale z taka determinacja obu stron a zwlaszcza naszej kiedy odrobilismy 4000 glosow wynik plebiscytu jest nadal nieroztrzygniety
17 grudnia 2005, 11:54 / sobota
plebiscyt, odpowiedź dobra ale wykrętna! mam jeszcze większe wątpliwości :) zwłaszcza, że Twoja ksywa wskazuje na to, że założyłeś sobie tu konto może w przeciągu tygodnia...

szpara nieźle odrabia oby dostała zadyszki, pamiętajcie też o głosach na kuponach z gazety! oby nie skończyło sie tak, że w necie wygramy, a tu nas z partyzanta kupony dobiją!

musimy założyć sobie np. że do sylwestra do 20 mamy ponad 5 tys. głosów przewagi <rozmarzony> :D

LECHIA WALCZĄCA (pozdro dla kumatych ;))
17 grudnia 2005, 12:00 / sobota
Wybór należy do Ciebie. :) Ja czekam na maila.
17 grudnia 2005, 12:22 / sobota
Ludzie, nie piszcie nic na tym forum! Nie piszcie nic ludziom na gg itd., bo każdy może się podszyć pod LEchistę. Jest forum na lechia.net, tam wiadomo kto jest na forum od dawna, a kto dopiero od chwili. Tam też jest sposób na nieskończone głosowanie, wystarczy wejść do wątku i poszukać instrukcji co trzeba zrobić, aby się o ten sposób dowiedzieć. Bez kitu nie wysyłajcie żadnych myków na żadne maile ani gg.
Pozdro, Camel
17 grudnia 2005, 13:54 / sobota
Oddawanie głosów do woli:

Aby dowiedzieć się, co i jak, napisz mi prywatną wiadomość (na forum lechia.net) wraz ze swoim adresem e-mail, a ja prześlę Ci wszystkie potrzebne informacje.
17 grudnia 2005, 16:17 / sobota
Wczoraj taką jazde miałem:
Facet GG-4766829 pyta sie mnie czy jak sie dowiem o jakiś sposobach na minięcie blokady IP to czy mu go przekaże.Ja tam go wypytywałem troche ale było ok więc powiedziałem że zobacze jeszcze.A dzisiaj patrze w jego opisie:TYLKO ARKA GDYNIA!
hehe myślałem że nie wyrobie ze śmiechu :D Więc jakby ktos z tym GG do was pisał to odrazu blokować!
17 grudnia 2005, 18:09 / sobota
ten c..l ze śledziowa znowu pierwszy nie może tak być wykszesajcie jeszcze troche sił tylko Lechia
17 grudnia 2005, 22:46 / sobota
MUSZE PRZYZNAC ZE TROCHE BAWI MNIE TEN PLEBISCYT.PRZY ILOSCI LUDZI ZAMIESZKUJACYCH GDANSK,W TAKIM PLEBISCYCIE POWINNISMY ZALAC SLEDZIA BEZ WIEKSZEGO PROBLEMU.A TU CO!!??WIELKA DUPA.SLEDZIE MYKAJA WOJCIECHA JAK CHCA.POZDRAWIAM BIALO ZIELONO
18 grudnia 2005, 13:51 / niedziela
szparag01 masz rację. Wioska Rybacka jest ze trzy razy mniejsza liczebnie od Gdańska, a my co? Odpowiedź powinna być A MY SWOJE, ale na razie musimy bardziej się starać
18 grudnia 2005, 15:04 / niedziela
Głosowac głosowac ja juz oddalam sporo glosow tylko teraz zawiesila mi sie stronka śledzie maja za duza przewage ;/ DO BOJU BIAŁO-ZIELONI CHMURY SA BIAŁE ZIELONE LIŚCIE JA KOCHAM LECHIE I JEST ZA*******E :)
18 grudnia 2005, 15:19 / niedziela
WYGRAMY WYGRAMY ARKE POKONAMY !!!!:) GLOSUJMY CALY CZAS ŚLEDZIE NIE MOGA WYGRAC!!!
Gdziekolwiek Lechia będzie grać,
Blisko czy daleko stad
Tam zawsze będzie Gdańska Brać,
Aby dopingować ja,
Nie dla nas jest porażki smak,
Nie dla nas forma zła,
Bo my kibice Lechii Gdańsk,
Nigdy nie poddamy się!!!
18 grudnia 2005, 17:50 / niedziela
moim zdaniem to napewno sledzie niemoga miec tak duzej przwagi z ich samych glosow---- wydaje mi sie ze niektorzy chcac zaglosowac na Wojciecha mysla ze napis "glosuj" powyzeej nad zdjeciem jest do niego a jest to Lawy - heh takie jest moje zdanie ;] :P
18 grudnia 2005, 20:07 / niedziela
MOZE PRZYJACIELE BEDA CHCIELI NAS WSPOMOC W GLOSOWANIU ???? ŚLASK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK
19 grudnia 2005, 09:12 / poniedziałek
na tegop.e.d.a.ł.a zagłosowały wszystkie wieśniackie ich zgody[gdzie nie pluniesz to układ]a my swoje Tylko Lechia nie traćmy wiary to jeszcze nie koniec
20 grudnia 2005, 01:00 / wtorek
przes cały dzień żadnego wpisu, oj nie dobrze, a ja swoje, dalej napie...lam w te klawisze
20 grudnia 2005, 11:27 / wtorek
odpuszczamy temat, nie mamy szans, elita zawsze (MY) była i będzie mniej liczna niż motłoch (oni), więc i tak nas przegłosują

Szanujmy się!
21 grudnia 2005, 08:46 / środa
DO SŁAWKA NIEKONIECZNIE PRZYJACIELE Z KIMŚ BYĆ CIAŁEM MUSZĄ! NAJWAŻNIEJSZE BY BYLI... BY BYLI Z TOBĄ DUSZĄ!!! cyt.DUFO.
21 grudnia 2005, 10:23 / środa
od poczatku nie mieliscie szans,to jest wlasnie cala lechia,poddaje sie na półmetku,,hehe
21 grudnia 2005, 12:05 / środa
jak twoja matka wróci z pracy na ulicy to ci tak wpierdoli jak zobaczy że wlazłeś na to forum że nie będziesz już miał co marszczyć

wypierdalaj chołoto
21 grudnia 2005, 17:46 / środa
odnośnik pomagac wroclawiowi!
22 grudnia 2005, 20:09 / czwartek
niech kurwy z gdyni wygrają chociaż wojne internetową ale W ŚWIĘTEJ WOJNIE LECHIA PANY!!!
22 grudnia 2005, 20:38 / czwartek
czeka nas taka WIRTUALNA porażka ha ha
22 grudnia 2005, 21:16 / czwartek
odnośnik kibic z gdyni
22 grudnia 2005, 23:51 / czwartek
jest jeszcze jeden plebiscyt w dzienniku bałtycki może w nim się uda załatwiłem sobie 25 dzienników i wszystkie kupony na Wojciecha ale nie poddawać sie głosujmy dalej!!!!!!!!!!!
22 grudnia 2005, 23:54 / czwartek
A kto ci powiedział,że już koniec?
Ja wierzę do końca!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!
22 grudnia 2005, 23:56 / czwartek
ja też wieżę do końca i nadal głosuję ale na forum widze głosy zwątpienia
23 grudnia 2005, 00:00 / piątek
TO KURWA MAĆ-nie poddawać się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co zbieracie zabawki i koniec zabawy?!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!
23 grudnia 2005, 07:54 / piątek
Pogłosujcie jutro na maxa zagadajcie do waszych kumpli, znajomych dajcie info na forach naszych zgóg. W Wigilie pokażmy im że umiemy się zjednoczyć. Pewnie i tak nie ma szans byśmy jutro odrobili wszystko ale głosujmy cały dzień! Wesołych Świąt życze biało-zielonym.
23 grudnia 2005, 18:55 / piątek
i już niemogę głosować za dużo głosów z jednego kompa kapnęli co się dzieje i wprowadzili ograniczenia
31 grudnia 2005, 13:18 / sobota
:) a jak by tak dziś 5000 osób z nas oddałoby po 5 głosów !!! to kto by to wygrał ?? Wszystkim Biało - Zielonym Wspaniałych emocji na meczach naszej LECHII GDAŃSK !!!
31 grudnia 2005, 18:08 / sobota
Ja już dziś w południe głosowałem,a wy panowie?!
7 stycznia 2006, 13:01 / sobota
1. Leszek Blanik (gimnastyka, AZS AWFiS Gdańsk) 26 607
2. Sylwia Gruchała (szermierka, Sietom AZS AWFiS Gdańs) 24 658
3. Beata Kamińska (pływanie, AZS AWFiS Gdańsk) 23 947
4. Anna Rogowska (lekkoatletyka, SKLA Sopot) 21 758
5. Maciej Zdunek (motocross, AMK Człuchów) 18 110
6. Agnieszka Bibrzycka (koszykówka, Lotos Gdynia) 17 002
7. Adam Korol (wioślarstwo, AZS AWFiS Gdańsk) 15 715
8. Goran Jagodnik (koszykówka, Prokom Trefl Sopot) 15 509
9. Adam Wójcik (koszykówka, Prokom Trefl Sopot) 14 752
10. Sławomir Wojciechowski (piłka nożna, Lechia Gdańsk) 10 178
11. Karolina Kudłacz (piłka ręczna, AZS AWFiS Gdańsk) 9570
12. Robert Kościecha (żużel, Lotos Gdańsk) 8172
13. Krzysztof Groblewski (rally cross, Lotos Team Rally) 7563
14. Bartosz Ława (piłka nożna, Prokom Arka Gdynia) 7282
15. Łukasz Grodzicki (żeglarstwo, SKŻ Hestia Sopot) 6376
16. Zdenek Jurasek (hokej na lodzie, Stoczniowiec Gdańsk) 5788
17. Barbara Madejczyk (lekkoatletyka, Jantar Ustka) 5416
18. Roman Magdziarczyk (lekkoatletyka, AZS AWFiS Gdańsk) 4968
19. Tomasz Cielebąk (koszykówka, Polpharma Starogard Gdański) 3322
20. Wojciech Ruszkiewicz (rugby, Arka Gdynia) 2457
kuponów 4530
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.514