Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kalendarze

strona 1/1

15 grudnia 2005, 13:34 / czwartek
Witam!

Co prawda temat kalendarzy został poruszony w wątku o... czapkach zimowych, ale właśnie dlatego, żeby było łątwiej znaleźć dyskusje o samych kalendarzach, zakładam specjalnie nowy wątek.

Czy słyszał ktoś o wydaniu kalendarzy na rok 2006?
Osobiście od kilku lat marzę sobie, żeby ukazał się kalendarz z innym zdjęciem na każdy meisiąc. Czy jest szansa, żeby takie się ukazały?

Jakby ktoś miał jakieś informacje na ten temat, to piszcie.
15 grudnia 2005, 13:56 / czwartek
Cześć.
Dobrze,że to ty MisiekLG.
Już myślałem,że to ten drugi misiek znowu coś przymula!
Wracając do tematu,pochwalam propozycje kalendarzy!
Schodziłyby jak ciepłe bułeczki i myślę,że ich produkcja zwruciłaby się z nawiązką.
Może znajdzie się kompetentna osoba,która poprowadzi produkcję Biało-zielonych kalendarzy.
Pozdrawiam wszystkich Lechistów!

LECHIA PONAD WSZYSTKO ! ! !
15 grudnia 2005, 21:08 / czwartek
Kalendarze są w fazie produkcji. Z tego co wiem niedługo powinny ujżeć światło dzienne.
16 grudnia 2005, 02:31 / piątek
:) misiek to sie pewnie ucieszysz jak je zobaczysz :) już niedługo w sprzedazy będą bo narazie są w drukarni
16 grudnia 2005, 16:22 / piątek
Czy ktoś wie na 100% gdzie są produkowane? I kto zamawiał,w jakiej ilości egzemplarzy?
Coś mam przeczucie,że codziennie te zamówienie jest spychane na koniec kolejki!
Obym się mylił,bo jak później się okaże że zostało za mało wyprodukowane to będzie wielka lipa!!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO!!!
18 grudnia 2005, 11:50 / niedziela
A świstak siedzi i produkuje te kalendarze.....................................
22 grudnia 2005, 13:19 / czwartek
Ludzie ! Są już kalendarze!
Są zajebiste,zrobione z bardzo dobrego papieru.Myślę,że każdy kto kupi,będzie
zadowolony!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!
22 grudnia 2005, 22:06 / czwartek
A są w sklepiku na dworcu pod tunelem ?
22 grudnia 2005, 23:49 / czwartek
Są!Dzisiaj kupiłem.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!
23 grudnia 2005, 09:35 / piątek
Kalendarze pełen wypas, widzę że coraz lepiej się dzieje w Naszym środowisku biało-zielonej braci. A piszę tu o niespotykanej jak dotąd nawet w przeszłości tak dużej ilości różnych i róznistych mniej lub bardziej zajeb_stych gadżetów związanych z Naszą Lechią więc napawam optymizmem przed wioseną rundą rewanżową. Oby tak dalej jeżeli chodzi o gadżeciki a tylko niech klub i piłkarze zaczną wkońcu grać na poziomie jaki tu wszyscy oczekujemy. ( Esktraklasa )

A MY SWOJE, L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
23 grudnia 2005, 11:49 / piątek
Kalendarz jest super. Najlepszy jest miesiąc sierpień, który reprezentuje... Robert "Sierpień" Sierpiński, he he. Świetny pomysł!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457