Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Kto ile jest wart jako człowiek

strona 1/1

23 grudnia 2005, 13:32 / piątek
Zastanawiam się, czy to co widzę jest reprezentatywne dla wszystkich kibiców Lechii, czy tylko tych internetowych... Kiedy zmarł Duffo, na forum Arki natychmiast pojawił się wątek w tej sprawie, wpisów było mnóstwo (kilkadziesiąt), w 100 proc. oddających hołd zmarłemu, wyrażających szacunek dla przeciwnika (a dla niektórych nawet zaprzysięgłego wroga), ale prawdziwego, wiernego kibica... Zastanawiano się nawet, czy nie wysłać reprezentacji kibiców Arki na pogrzeb.
Wczoraj zmarł Que, bez wątpienia równie oddany, bezgranicznie kochający swoją drużynę kibic - tyle że Arki. A na żadnym z forów Lechii nikt się nawet nie zająknął w tej sprawie. Wstyd, panowie kibice. Właśnie takie sprawy, a nie internetowe napinki czy stadionowe burdy, mówią najwięcej o tym co sobą tak naprawdę kibice danego klubu reprezentują...
23 grudnia 2005, 13:54 / piątek
Po pierwsze: forum internetowe nigdy nie jest wizytówką wszystkich kibiców (w szczególności jeżeli chodzi o Lechię; nasze fora są na bardzo niskim poziomie, niestety).

Po drugie: wyrazy współczucia.

Po trzecie: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
23 grudnia 2005, 13:56 / piątek
no to ciekawe czy jak ja się skończę na tym świecie, to czy ktoś się będzie rozpisywał na jakimkolwiek forum, a Lechię kocham jak mało kto!!

człowieku co to za żale? jak już, to zarzuciłeś temat i teraz zobaczymy co się będzie działo
23 grudnia 2005, 14:01 / piątek
ciekawe emeryt jak mierzysz poziom tego forum, porównujesz z innymi? pokaż mi mądrzejsze, forum to forum
23 grudnia 2005, 14:14 / piątek
Forum to forum, ale nie przesadzaj, ze nie Lechisci nie wspolczuja Arce. Np. na stronie Radia Lechia jest informacja na stronie glownej o smierci tego kibica.
[i][i][i]
23 grudnia 2005, 14:16 / piątek
Nie wierzysz to zajrzyj www.radiolechia.com
23 grudnia 2005, 14:25 / piątek
oleq - dokładnie, porównuję z innymi forami.

Niestety, na naszych forach dominuje chaos i co tu dużo mówić szczeniackie gadanie. Ilość postów, po których wypada się zastanowić jest tak niewielka, że ginie wśród masy pozostałych. Po prostu za mało jest użytkowników, którzy najpierw pomyślą, a później napiszą.

Ale co najważniejsze, życie kibica to nie forum internetowe !!! Życie kibica to stadion i wyjazd oraz powrót z meczu !!! To miałem na myśli odpowiadając na post uzytkownika z Gdyni.
23 grudnia 2005, 14:36 / piątek
Troche sie z Toba nie zgadzam emeryt. Zycie kibica to nie tylko mecz i wyjazd. To wiele wiecej. To rowniez i forum.
23 grudnia 2005, 15:44 / piątek
Taaak, chyba masz rację, emerycie. Takie wpisy jak ten makintosza dowodzą niezbicie, że nie wszyscy są nawet w stanie zrozumieć co chciałem powiedzieć. Żale! (sic!) U nas na forum też pełno jest takich wpisów, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, ale w takich sytuacjach jak obecna... patrz post na górze.
Trudno.
PS. Dzięki, każdy szczery głos na pewno liczy się tam, w górze.
PS2. Tobie również wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
23 grudnia 2005, 16:36 / piątek
taki sobie - oczywiście, forum też związane jest z kibicowaniem. Jestem tego dobrym przykładem, bo codziennie po przyjściu do pracy i odpaleniu komputera pierwszą czynnością jest przegląd naszych stron :-). Później dopiero kawa i faja :-). Jednak zdecydowanie ważniejsze jest coś innego niż śmiganie po necie. Internet to tylko mało istotny dodatek.

Pzdr
23 grudnia 2005, 17:29 / piątek
wizygota, to że nie było takiego tematu, to może tylko dlatego, że mało kto wiedział o tym fakcie. Powiedzmy że nas poinformowałeś i teraz możemy stawiać świeczki

[']['][']

I następnym razem (oby nie było takiej okazji) nie zaczynaj takiego tematu od zjebek, to możesz robić u siebie w domu, jak przychodzisz jako gość, to i szanuj gospodarzy.

Mimo wszystko POZDRAWIAM!
23 grudnia 2005, 18:21 / piątek
wizygota
Nigdy nie porównuj śmierci dwóch różnych ludzi. To, że po śmierci Dufa było głosno w całej Polsce, nie znaczy, że każdy zmały, nawet najwierniejszy kibic będzie tak samo opłakiwany. To, że na naszym forum nie było żadnego wątku dotyczącego tej śmierci, wcale nie oznacza braku szacunku dla zmarłego.

Szczerze, to mimo iż jestem kibicem Lechii ponad 20 lat, pomimo iż znam osobiście wielu arkowców, nikogo o ksywie Que nie kojarzę.
Mimo wszystko szczere wyrazu współczucia, z powodu śmierci kolegi.
[']
23 grudnia 2005, 18:26 / piątek
nic nigdzie nieslyszalem zeby zmarł Que ale wyrazy wspolczucia [*]

WESOŁYCH ŚWIĄT
23 grudnia 2005, 18:29 / piątek
makintosz, sorry, ale gdzie Ty tu widzisz - cytuję - zjebki? Ja wyraziłem jedynie zdziwienie, że - jak mi się wydawało - nikogo z Was nie obeszła ta śmierć. Jeżeli myliłem się i było to jedynie wynikiem braku wiedzy, to mogę się tylko cieszyć i chętnie przyznam, że byłem w błędzie.
Zeto - ja nie porównuję dwóch śmierci, tylko sytuacje. I wybacz, ale fakt, że o jednej śmierci jest głośno w całej Polsce, a o innej tylko w części, to chyba nie jest argument, żeby tej drugiej nie uszanować. Co do znajomości Que to cóż, z Arką był jeszcze na zwycięskim finale Pucharu Polski w 1979 roku, więc parę ładnych lat swego życia jej poświęcił... Ale nawet nie każdemu z nas dane było znać go osobiście...
pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, niezależnie od barw.
23 grudnia 2005, 18:42 / piątek
żeby zakończyć temat, zjebki to nie zawsze: k..., ch..., p..., ale taki właśnie pretensionalny ton wypowiedzi, a licytacje to są tutaj ->odnośnik
23 grudnia 2005, 18:52 / piątek
Obawiam się makintosz, że Twoja aluzja jest zbyt wysublimowana, bo jakoś nie chwytam analogii. Pretensjonalny ton, hmm... Chyba mi się nie chce z Tobą dyskutować, pretensjonalnym tonem czy nie.
23 grudnia 2005, 18:57 / piątek
wizygota- a gdzie widzisz brak szacunku dla zmarłego ?? To że nikt o tym nie pisze, nie oznacza braku szacunku. To jest forum Lechii, nie arki, więc niekoniecznie musi tu być informacja o śmierci nawet najlepszego kibica rybaków. Sorry.
23 grudnia 2005, 21:08 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 grudnia 2005, 21:20 / piątek
tak to jest jak ze śledziami, albo inaczej - gadaj z dupą to cię osra, czego chłopaku oczekiwałeś otwierając wątek w ten sposób? że bedziemy się samobiczować z tego powodu? jeden się znalazł co nasrał trochę w swoje gniazdo (emeryt), ale nie wymagaj od nas że będziemy śledzić wasze strony w poszukiwaniu newsów dotyczących waszej śmiesznej kapeli

DLA MNIE TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!
23 grudnia 2005, 21:25 / piątek
TYLKO LECHIA !!!!
23 grudnia 2005, 21:50 / piątek
Posłuchajcie śledzie !!!
Czy was łapa nie parzy,jak rejstrujecie się na naszym forum?!
Wbijacie się do nas nie proszeni i jeszcze macie do nas jakieś
uwagi.Tylko z uwagi na natchodzące święta powstrzymam się
od ostrzejszego języka.Nie piszcie więcej na naszym forum
takich głupich uwag,bo idą święta i po co mam się denerwować?!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
23 grudnia 2005, 23:15 / piątek
Dobra, widzę że dyskutować się z Wami po ludzku nie da (poza chwalebnymi wyjątkami w postaci emeryta czy Zeto, może kilku innych osób), więc nie będę nawet próbował. Ale swoją drogą mimo wszystko nie spodziewałem się, że prawie w pełnej rozciągłości potwierdzicie najgorsze stereotypy, jakie mogłem mieć. Śmieszne to, ale i trochę żałosne. Lepiej Wam się zrobiło, jak pobluzgaliście i poobrażaliście? To gratuluję metody na podnoszenie samooceny.
Zeto - brak szacunku widzę chociażby w wypowiedziach kilku powyższych użytkowników tego forum.
Dobra, bez odbioru, admin czy kto tam może wykasować moje konto, podobnie jak ten temat, bo teraz widzę, że zakładanie go to był głupi pomysł. Żeby móc prowadzić dyskusję, trzeba mieć niestety z kim (sorry emeryt, Zeto, to oczywiście nie do Was i nie o Was).
23 grudnia 2005, 23:20 / piątek
Wizygota a co Ty myslales,zeLechia "sledzi" na biezaco wasze forum i czyta,co u Was sie dzieje ? Jesli tak to sie mylisz, moze kilka osob zaledwie tam wchodzi.
Tez nie wiedzialem ,ze od was ktos umarl , przykro ,ze kibic odszedł.
TYLKO LECHIA GDANSK
24 grudnia 2005, 00:57 / sobota
Makintosz
jesteś prosty chłop i dobrze. W szkole nie nauczyli bo nie chodziłeś, starsi nie nauczyli bo... dopowiedz sobie sam... ale mam prośbę: nie mów w imieniu kibiców Lechii ani się w swoich wypowiedziach z nimi nie utożsamiaj. To, że Ty jesteś ... jaki jesteś :) nie świadczy, że każdy kibic Lechii jest pustakiem. Pomyśl zanim coś napiszesz ...
Pozdrawiam
24 grudnia 2005, 09:43 / sobota
Rombis wypowiadam się w swoim imieniu, a nie w imieniu kibiców Lechii.
Naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem i wtedy przeczytaj co napisał wizygota w swoim pierwszym poście.
Jeśliby napisał po prostu informację na temat Que i jego śmierci to nie wywiązałaby się taka głupkowata dyskusja.
Nie obrażaj mnie jak mnie nie znasz, ja też mógłbym napisać że jesteś palantem za to że mnie obrażasz, ale tego nie zrobię.
24 grudnia 2005, 10:47 / sobota
Ja zapalę świeczkę ['].
24 grudnia 2005, 11:24 / sobota
[']
24 grudnia 2005, 12:02 / sobota
Przejrzałem wątek dot. śmierci Tadka. Żaden wizygota się tam nie wpisał...
To tyle w temacie. A na forum arki rejestrować się nie będe. Prosze przyjąć moje kondolencje z powodu śmierci kibica.
24 grudnia 2005, 12:28 / sobota
['] niech spoczywa w spokoju...
24 grudnia 2005, 12:35 / sobota
[']
24 grudnia 2005, 13:49 / sobota
Do WIZYGOTY jeżeli chodzi ci o kibica arki to jest twoja sprawa,nikt nie musi wc hodzić na strone śledzi a co DUFFA nie porównój go on jest kibicem LECHII GDANSK który za nasz klub odda serce i nie zapominaj że jest z nami.WESOLYCH ŚWIĄT DLA KIBICÓW LECHII.
24 grudnia 2005, 14:18 / sobota
Ludzie !!!
Nie ma lepszego lub gorszego nieboszczyka !
Proponuje NAM wszystkim pomyśleć przez chwilę o WSZYSTKICH zmarłych !
Ja oddaję IM cześć.

SZACUNEK PONAD WSZYSTKO !!!!!
24 grudnia 2005, 14:34 / sobota
Hołd zmarłemu. [']
Nie czytam stron Arki, a tym bardziej nie wchodzę na tamtejsze fora. Stąd nie wiem, kto u nich umarł, kto jest najbardziej oddany, bo mnie to nie interesuje. Nie wiem tez co pisali po śmierci Dufa. Jesli dobrze, to wypada podziękować, ale proszę nie mieć do mnie pretensji że nie wiem co dzieje się w Arce.
Na temat poziomu tego forum napisałem juz tyle, ze bolą palce. Nie obchodzi mnie jak jest jest na innych, obchodzi mnie żeby to było doskonałe. A tu wystarczy, że ktoś rzuci temat pod dyskusje i już zaraz obelgi i błoto. To nie są argumenty. Powtarzam się. <stop>
Zdrowych, wesołych świąt.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030