Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Król w Lechii - dobry pomysl?

strona 1/2

3 stycznia 2006, 15:24 / wtorek
Występujący ostatnio w Polonii Warszawa Grzegorz Król podpisał we wtorek 2,5-letni kontrakt z II-ligową Lechią Gdańsk.

Grzegorz Król swą karierę rozpoczynał w Gdańsku w barwach Polonii, a później w Lechii. Przez długie lata występował w Amice Wronki skąd odszedł w 2003 roku. Łącznie w ekstraklasie rozegrał 187 spotkań i zdobył 41 bramek.

Odrodzi sie czy raczej popsuje atmosfere?
3 stycznia 2006, 15:35 / wtorek
Ja mysle,ze odrodzi sie , mimo swego wieku, przy takiej publicznosci ,pokaze swoja klase . Sadze,ze swobodnie sie utrzymamy.
3 stycznia 2006, 15:52 / wtorek
Przyznam że troszkę zdziwiło mnie przyjście Króla do Lechii, no ale może to nie będzie wcale taki zły pomysł... bo gdzie jak nie w Gdańsku, gdzie jak nie w Lechii Grześkowi bedzie się łatwiej odbudować??? jeśli nie uda mu się to w Gdańśku to uważam że chyba już nigdy mu się to nie uda.

Oby pomógł Lechii w utrzymaniu !!!
pzdr. dla całej Biało-Zielonej braci
3 stycznia 2006, 16:31 / wtorek
Słuchajcie jedno jest pewne.... Jak Król jest w pełni formy, nic mu nie dolega i prowadzi sportowy tryb życia to jest wtedy.... naprawde pierwszoligowym piłkarzem! Nietuzinkowym, bardzo dobrze wyszkolonym technicznie.
Czy dobrze się stało, że Lechia go zatrudniła to czas pokarze...Ja jednak jestem umiarkowanym optymistą, myśle ze bedzie dobrze.
Pamiętam Go jeszcze jako nastolatka strzelającego bramkę Amice Wronki w drugim meczu Lechii po fuzji z Olimpią P. w perwszej lidze. Już wtedy sie zapowiadał na talent "z pierwszej ręki". Myśle że Królik zasługuje na jeszcze jedną szanse, w Lechii najszybciej może się odrodzić.
3 stycznia 2006, 16:43 / wtorek
- Będę strzelał dla Lechii gole, bo zawsze je strzelałem. Zapomniałem już o niepowodzeniach w Warszawie. Teraz żałuję, że latem wybrałem Polonię zamiast Lechii. Myślę, że wiosną pomogę Gdańskowi uratować II ligę, a w przyszłym sezonie powalczymy już o awans do ekstraklasy. Gdybym nie dostał tej propozycji, to przeniósłby się do ligi... cypryjskiej - deklaruje Król.
3 stycznia 2006, 16:46 / wtorek
Krolik wierzy w Ciebie caly Gdansk:)) chchemy zebys strzelal tak bramki jak odchodziles z Lechijki i mamy nadzieje ze twoje slowa to nie sa slowaq rzucone na wiatr.TYLKO BKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!! Krol is the best
3 stycznia 2006, 18:02 / wtorek
Grzesiu Krol to lechista pełną gębą ale mam jakoś dziwne przeczucie że ten transfer to będzie porażka. Ten chłopak ma jakiś problem z głową, dziwne sie zachowywał w Bełchatowie i w Polonii. Zrobił nas w konia w lecie, wypiął się na Lechię. Dlatego Grzeska Króla trzeba oceniać w wiosennej rundzue bardziej surowo niż resztę chłopaków.
Pozdro od lechisty z Gdyni!!
3 stycznia 2006, 18:47 / wtorek
MOZE SIE ODRODZI I ZACZNIE GRAC ALE JESLI PATRZAC NA ZARZAD NASZ TO SMIECH NA SALI KOBUS CHCIAL USIASC TEZ DO ROZMOW TERAZ I CO

NIESTETY NIE BEDZIEMY Z NIM GADAC NIE ZASLUZYL NA TO WYSTQAWIL NAS W 4 LIDZE W TAKIM RAZIE ZARZADZIE NAS TO CO ZROBIL KROL ? CO INNEGO WIDAC JEDNAK NIE UDOLNOSC PRACY NIEKTORYCH OSOB NA STOLKACH W KLUBIE
3 stycznia 2006, 19:07 / wtorek
ja nie uwazam ze Grzegorz nas wystawil... poprosil nas zarzad czy moze sie z nasza druzyna przygotowac do sezonu ale zgory mowil ze jezeli otrzyma jakas propozycje z 1 ligi to zniej zkorzysta byla mowa otym by unas gral jezeli nieotrzyma zadnej propozycji z 1 ligi. Propozycje otrzymal z poloni gdzie niegral zbyt dobrze itrafil do 4 ligowych rezerw a nastenpie znikna. Do trzech razy sztuka ! odjebal hujowzine w belchatowie i warszawie ale mam nadzije ze w gdansku wykorzysyta swoja szanse
3 stycznia 2006, 19:10 / wtorek
a Kobus to inna sprawa nie przyjechal na mecz bo mjal kaca ! a potem nasmiwewal sie z naszych zawodnikow ze przegralismy i ze on sam pokonal by chojniczanke ! mysle ze kobus ma za slabe umjetnosci na 2 liga a Krol jezeli bedzie mu sie chcialo moze zostac gwiazda 2 ligi
3 stycznia 2006, 19:16 / wtorek
Powrót Króla :|
3 stycznia 2006, 22:47 / wtorek
Grzegorz Król od wtorku jest piłkarzem drugoligowej Lechii. Wychowanek biało-zielonych podpisał z gdańskim klubem kontrakt na 2,5 roku. Dla Króla to powrót do klubu przy Traugutta po dziewięcioipółletniej przerwie.

- I co ciekawe - mówi Grzegorz. - Nie pamiętam, abym w tym okresie kiedykolwiek zagrał przeciwko Lechii.

- Dużo mówi się o twoim zabawowym trybie życia...

- Nie będę się wypierał, że tak nie było. Do nikogo jednak nie mam pretensji. Tak pokierowałem swoim życiem.

- Są obawy czy młodych zawodników nie sprowadzisz na złą drogę.

- Nigdy nikogo do niczego nie namawiałem. Sam robiłem, to co chciałem.

- A jak to było z twoim znikaniem z treningów Polonii?

- Na pewno nie tak jak przytoczyły to niektóre gazety. Jak czytałem o sobie, to raz robiło mi się przykro, a innym razem chciało mi się śmiać. Za pierwszym razem o mojej nieobecności - z powodów rodzinnych - poinformowałem prezesa Jana Ranieckiego. On jednak wyjechał i trener nic o tym nie wiedział. Za drugim razem to było przemyślane zachowanie z mojej strony. Po prostu uznałem, że moja przygoda z grą w Polonii dobiegła końca. Spakowałem się i wróciłem do Gdańska.

- Słowo hazard nie jest ci obce?

- Oj, już nie pamiętam kiedy ostatnio w czymś takim uczestniczyłem. Na pewno nikt mnie w takim miejscu nie spotka.

- Możesz zapewnić, że te złe momenty są już poza tobą?

- Tak. Jestem pewien, że nic takiego się nie powtórzy.

- Czy w związku z sytuacjami z przeszłość w kontrakcie znalazły się klauzule o możliwości jego wcześniejszego rozwiązania?

- To tajemnica umowy. Nie mogę ujawnić szczegółów.

- Czujesz się piłkarsko spełniony?

- Biorąc pod uwagę jaką karierę mi wróżono, to na pewno nie. Wiem, że mogłem osiągnąć więcej.

- Co chciałbyś jeszcze osiągnąć w piłce?

- Najbliższy cel to awans z Lechią do ekstraklasy. Mam nadzieję, że już w nowym sezonie o to powalczymy.

- Już przed sezonem miałeś trafić do Lechii. Dlaczego wtedy nie zostałeś?

- Chciałem grać w pierwszej lidze. Pojawiła się propozycja Polonii Warszawa i z niej skorzystałem. Teraz mogę mówić, że popełniłem błąd. Gdybym został w Lechii, to może mielibyśmy na koncie sześć, siedem punktów więcej i już wiosną włączylibyśmy się do walki o awans.

- Ostatnio jako snajper nie błyszczałeś?

- Tylko ostatnie pół roku miałem słabsze. To nie jest kryzys. Będę znowu strzelał gole. Chcę zagrać jeszcze skuteczniej niż w Bełchatowie.

- Grając w GKS Bełchatów przegrałeś tytuł króla strzelców drugiej ligi z Grzegorzem Piechną?

- Nie przegrałem z Piechną, tylko ze sobą.

- W Lechii jesteś piątym czy już nawet szóstym napastnikiem.

- To koledzy mają pecha. Żartuję oczywiście. W każdej drużynie i na każdej pozycji potrzebna jest zdrowa rywalizacja.

- Polonia chciała za ciebie 50 tysięcy złotych. Ile rzeczywiście jesteś wart?

- Więcej. Z każdym udanym meczem moja wartość będzie rosła.

Paweł Stankiewicz - NaszeMiasto.pl
3 stycznia 2006, 23:40 / wtorek
wypowiedzi Krola bardzo mi sie podobaja ale jak kazdy mam dystans wiemy ile to razy zawiodl zaufanie kibicow ale jednak zycze Powodzenia Krolowi
4 stycznia 2006, 21:20 / środa
Fajnie, że Grzesiu jest w Lechijce.
Może pomóc drużynie. Nie wierzę w jego przemianę. Musimy go pilnować, wymieniać informacje a jak trzeba to i obić dla jego dobra.
4 stycznia 2006, 23:02 / środa
Dobrze sie stalo ! Grzegorz potrafi bramy strzelac, a tego wlasnie Lechii najbardziej potrzeba ! Do boju Lechia Gdańsk !
4 stycznia 2006, 23:05 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 stycznia 2006, 23:23 / środa
witam,świetnie że Grzesiu Król wrócił na stare śmieci,bo:
-po pierwsze zwiększy to rywalizację w drużynie jeśli chodzi o napastników,co powinno pomóc drużynie,a napewno nie zaszkodzi
-po drugie Grześ zawsze bardzo dobrze czuł się w biało-zielonych barwach
-po trzecie nie wierze,że zapomniał jak się strzela bramki!!!
Grzesiu wierzymy w Ciebie!!!!!LECHIA PONAD WSZYSTKO
5 stycznia 2006, 00:19 / czwartek
Nie dobry !

Trzeba patrzec na rece temu hazadrziscie i alkoholikowi

Sprzedał pare meczy ! Ale mam nadzieje , że w Lechii jeszcze sie odnajdzie i coś pokaże
5 stycznia 2006, 06:12 / czwartek
bardzo dobry zakup i widac nie drogii!Grzesiu jak kazdy ma slaboscii zaprzepascil kariere w Amice bo mogl wiecej osiagnac;] dotego pamietam dobre wystepy ale i takie jak z Polonia Wa-wa w Pucharze polskii zdaje sie gdzie niewykorzystal paru sto procentowek;]]]]]]]]
5 stycznia 2006, 17:01 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 stycznia 2006, 17:11 / czwartek
Pojebało WAS ?!
Nie wyzywajcie się na forum!
Brakuje mi słów !!!
8 stycznia 2006, 11:36 / niedziela
czy to byl dobry pomysl ? jak mozna przeczytac na stronie glownej Grzegorz jest oskarzony o wyludzenia co nieprzynosi dobrej slawy naszemu klubowi zaczyna sie od problemow juz na samym wstepie. Grzegorzowi grozi do 8 lat wiezienia a nasza gwiazda jak mozna przeczytac niestawial sie na wezwania na komisariat widac chyba ze jednak niezmadrzal ! a mjalem nadzieje ze naprawde juz zrozumjal swoje bledy i zacznie w koncu pracowac ! mam nadzieje ze juz niebedziemy slyszeli o takich rzeczach tylko o wspanialej grze Krola w Lechii ! Grzegorz napewno jezeli bardzo sie przylozy zapomni o przeszlosci i bedzie tylko pracowal nad swoja forma to jego gra moze byc dobra, ale co ztego jezeli bedzie gral a dalej odpierdal takie numery ? Grzegorz obudz sie wkoncu !! zapomnij o przeszlosci i zaczni nad soba pracowac !
9 stycznia 2006, 14:42 / poniedziałek
To co przytoczyl LG Zaspa ta wypowiedz Krola sie podoba napawa optymizmem ale czy tak bedzie? zobaczymy! zyczymy mu przeciez jak najlepiej bo przeciez jezeli on bedzie zadowolony ze swojej gry to i my takze "kibice" wiec powodzenia i doroboty Grzesiu czekamy na twoja forme juz w meczy z jagą.

TYLKO LECHIA !!!
9 stycznia 2006, 14:48 / poniedziałek
moze sie odrodzi najwazniejsze aby bylo tylko na dobre dla klubu
9 stycznia 2006, 16:39 / poniedziałek
bardzo zły pomysł-pierwszy trening-Grzesiu zdziwiony że ma biegać po lesie,nie wzioł dresu,bo nikt mu nie powiedział,zresztą z taką tuszą nie dziwie mu się,podejście zajebiste w końcu pierwszoligowiec
9 stycznia 2006, 16:56 / poniedziałek
prszymorze -

weź pod uwagę, że to o czym napisal fakt wydarzylo sie jeszcze za czasow gry Krola w Polonii. Teraz musi uregulowac dlug i bedzie ok.
9 stycznia 2006, 17:04 / poniedziałek
Dajmy mu szanse moim zdaniem ostatnia, zmarnowal sie i tyle, jednak jak sie wezmie do roboty to da rade i bedzie wmocnieniem ale z hazardu daleko powininen sie trzymac a krolik zdziwiony ??? powininen sie dziwic ze biega tak malo bo on powininem miec nadwyzke dwukrotna zeby zwalic kilogramy.
1 listopada 2007, 21:12 / czwartek
1 listopada 2007, 23:10 / czwartek
Ja tam lubie Krolika :) Szkoda ze popelnil tak glupie bledy ale z drugiej strony kto z nas ich nie popelnia?? Fajnie ze kocha Lechie i chcialby tu wrocic to dobrze o nim swiadczy mimo nie udanej ostatniej przygody z naszym klubem :) Mam nadzieje ze Grzeseik wroci do formy i jeszcze nam pomoze :) Trzymaj sie Grzesiu
2 listopada 2007, 11:31 / piątek
Widzialem go na prostej podczas meczu ze Slaskiem. Widac chlop na prawde ma slabosc do Lechii.
12 grudnia 2007, 16:22 / środa
Biedny Grzesiu nawet piwka w spokoju nie może sobie wypić;(
12 grudnia 2007, 18:02 / środa
a co znowu zachlał pałe?
12 grudnia 2007, 19:30 / środa
Po co nam pan Król??? Ma problemy sam ze sobą a jego gra jest conajmniej słaba,jaki z niego bendzie pożytek.????
12 grudnia 2007, 19:41 / środa
bertport ten temat powstal prawie 2 lata tamu...
12 grudnia 2007, 21:54 / środa
Chodzi mi o ten artykuł:

Grzegorz Król wyrzucony z Kmity!
12 grudnia 2007
To już nie pierwszy raz, kiedy Grzegorz Król zostaje zwolniony przez swojego pracodawcę. Tym razem musi opuścić Kmitę Zabierzów.
"Królik" był podstawowym i wyróżniającym się piłkarzem Kmity w obecnym sezonie. Do małopolskiego klubu sprowadził go związany kiedyś z Lechią trener Dariusz Wójtowicz. Teraz ten sam Wójtowicz zrezygnował z usług piłkarza.

- Jego zachowanie po zakończeniu sezonu nie wskazywało na profesjonalizm. Nie chcemy publicznie tego roztrząsać, nie chcemy też korzystać z jego usług - mówi obecny trener-koordynator Kmity.
12 grudnia 2007, 22:24 / środa
no to z Sypkiem by sie dobrali :)
13 grudnia 2007, 15:08 / czwartek
ehhhh Grzesiu : (
13 grudnia 2007, 15:13 / czwartek
Heh, Wierzyca Pelplin podobno rozmawia z jakimś graczem, który grał niegdyś w 1 lidze (sponsor klubu miałby go utrzymywać), kto wie - może mowa o Grześku :D.
13 grudnia 2007, 15:58 / czwartek
Powinien się zatrudnić gdzieś do prowadzenia imprez. Alko, panienki i hazard, kto się pisze?:>
13 grudnia 2007, 16:54 / czwartek
13 lutego 2008, 09:55 / środa
We wczorajszym sparingu z Wietcisą Skarszewy wziął udział Grzegorz Król. Był to jego pierwszy występ w przygotowawczym meczu Wierzycy Pelplin do rewanżowej rundy rozgrywek III ligi. O Grzegorzu ostatnio dość głośno było właśnie w kontekście jego gry w barwach pelplińskiej Wierzycy.

Viceprezes Wierzycy, Mariusz Paluchowski rozwiewa w tej sprawie prawie wszystkie wątpliwości: "Z Grzegorzem ustaliliśmy już wszystkie warunki, dziś (13 lutego - przyp. red.) zostanie podpisana stosowna umowa, pozostanie jeszcze do załatwienia kilka kwestii formalnych. Mam nadzieję, że w ciągu dwóch dni uda się je załatwić i Grzegorz Król zostanie oficjalnie zatwierdzony do gry w Wierzycy Pelplin".
13 lutego 2008, 16:37 / środa
No,no,no,to sobie Grzegorz wrócił na Wybrzeże.Blisko Gdańsk,Sopot,Wybrzeże,no i w viceprezes Wierzycy ma swój bar:-)))
14 lutego 2008, 08:11 / czwartek
Jednak miałem rację, że Król tam trafi :).
14 lutego 2008, 13:15 / czwartek
Piłem z Grześkiem wczoraj piwo i muszę powiedzieć, że prywatnie spoko gość, zostawcie go.
14 lutego 2008, 14:24 / czwartek
Ja z nim wczoraj po kresce wciągnąłem, potwierdzam, że swój chłop, ale przepić go to nie lada wyczyn;)
14 lutego 2008, 14:55 / czwartek
Pierdolisz! nie wspominał. ;)
14 lutego 2008, 16:22 / czwartek
To już ostatni dzwonek żeby chłopak choć trochę uratował swoją karierę.Oby mu się powiodło i żeby czasem nie spuścił chłopaków do IV ligi
26 marca 2008, 15:58 / środa
Kości zosataly rzucone !!!!!a krol w Lechii juz jest niemusze mowic o kogo chyba chodzi nawet ten kto ma niewiedziec wie !!!!NWJMM
26 marca 2008, 16:51 / środa
Wagon zachowaj sobie takie durne wpisy dla siebie, bo to wogole nie jest smieszne. 99% forumowiczw nie wie o co ci chodzi i nie ma ochoty czytać tych wypocin.
26 marca 2008, 16:52 / środa
podpisuję się pod tym co napisał wagon8!
NWJMM!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031