Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

List otwarty kibiców GKS Wybrzeże Gdańsk

strona 2/3

16 stycznia 2006, 11:22 / poniedziałek
Franek
urzekła mnie Twoja historia... Zauważ "miszczu", że nie Ty jeden chodzisz po tym ziemskim padole i to, że Ciebie nie interesuje Małysz, żużel czy balet synchroniczny nie powinno skłaniać Cię do takich wypowiedzi jak wyżej. Wiele osób czytających to forum chodzi i na Lechię i na żużel i dla nich zapewne temat ten jest bardzo ważny. Ja dajmy na to w ubiegłym sezonie częściej byłem na GKS-ie niż na Lechii co nie zmienia postaci rzeczy, że kibicuje obu drużynom jednakowo.
Pozdrawiam
16 stycznia 2006, 12:53 / poniedziałek
Lechia_Gdansk zobaczymy juz w nastepnym sesonie czy bedziemy mieli pilke i zuzel w pierwszej lidze jak tak bedzie osobiscie ciebie przeprosze!glod nie wystarczy zeby Lechia awansowala do pierwszej ligi fakt jest moze i najwazniejszy ale na 1 miejscu jest moim zdaniem Kasa
uwazam ze nie wszyscy ale 80 % tak to kibice ktorzy chodzili tylko na Gks!
16 stycznia 2006, 13:19 / poniedziałek
Mysza co ty bredzisz ale bełkot :) Wez sie człowieku za siebie, jezeli ja nie mam nic do powiedzenia to się nie wypowiadam. Gów.. za przeproszeniem wiesz ale swoje 3 grosze musisz wcisnac.
16 stycznia 2006, 13:46 / poniedziałek
Rombis co to ,,Gorzkie zale''?he kogo obchodzii gdzie ty chodzisz i jak czesto?
16 stycznia 2006, 14:20 / poniedziałek
LG Zaspa
16 stycznia 2006, 10:45
Do tych co kibicują tylko jednemu klubowi rozumiem że w d... macie zarówno i Śląsk i Wisłę skoro tylko jeden klub się liczy. Barwy narodowe też się dla was nie liczą bo najważniejsza jest Lechia. Niestety ale to wynika z wcześniejszych wpisów.

A jeśli masz żonę, którą kochasz, to posuwasz wszystkie swoje koleżenki ?? ;-))))
Chyba co innego miłość do klubu i barw, a co innego zgoda ;-)))
16 stycznia 2006, 15:00 / poniedziałek
co do tych 80% moim zdaniem się mylisz ale masz prawo miec swoje ... mylisz sie dlatego że jest dużo ludzi którzy kiedyś chodzili na Lechie ale z racji wczesniej prezentowanego poziomu zaprzestali tego ... co niezmienia faktu że jest napewno część osób która chodzi i tu i tu albo chodziła do tej pory tylko na GKS...

co do tego że potrzebna jest przede wszystkim kasa to jasna sprawa ale chyba sie nizrozumieliśmy ... nieważne ... tyle tylko że za rok się nieprzekonamy z racji tego ze jestem przekonany że GKS spadnie z extraklasy (co mnie szczerze mówiąc niecieszy wogole a nawet smuci z racji tegio że że fajnie by było mieć kilka dyscyplin na wysokim poziomie) a my patrząc realnie mamy nieduże szanse awansu (chociaż tu akurat chciałbym sie mylic) ... więc tak czy tak myśle że nie będzie możliwości zweryfikowania tego o czym teraz piszemy

pzdr
16 stycznia 2006, 15:39 / poniedziałek
wybrzeże? a co to za temat??? może w takim razie porozmawiamy o Lechii na forum gksu

jak macie problem, to się zorganizujcie i naprzód, a nie żalicie się jak małe dzieci

byłem raz kiedyś na żużlu, tyle kibiców, cały stadion, a teraz nie ma nikogo, kto by się mógł za to zabrać
ZWYKLI SEZONOWCY I TYLE!
16 stycznia 2006, 15:42 / poniedziałek
Zeto co to za porównanie??? Rozumiem że nie lubisz żużla i masz do tego prawo. Gdyby była sekcja żużlowa na Lechii też byś nie chodził na żużel.

Wy wszyscy co tak bardzo kochacie Lechię gdzie jesteście jak grają rugbiści. Przyjdź jeden z drugim i powiedz tym nielicznym fanatykom tej dyscypliny sportu że nie są Lechistami bo nie ma ich przy Traugutta. Zobaczymy co się stanie.

Jak pisałem wcześniej ten wątek nie ma sensu bo i tak nikt nie pisze w temacie.
16 stycznia 2006, 16:15 / poniedziałek
LG Zaspa- porównanie jak najbardziej trafne. Nie lubię żużla, ale to nie ma nic do tego. Tak samo nie lubię murzynów, ale z murzynkami nie pieprzę się dlatego że mam żonę, a nie dlatego że jestem rasistą (czy jak wy tam nazywacie takich jak ja).

Co do samego Wybrzeża, to już napisałem. Nie wiem skąd ten krzyk. Przecież ta drużyna zmienia nazwę co rok. A teraz wielkie halo, bo nie będzie Wybrzeże tylko GAMK. Tylko czy ktoś wie, ile ten GAMK ma tytułów Mistrzowskich w motocrossie ?? Czy ktoś, jakie imprezy w Trójmieście organizował Zdanowicz ?? Na miejscu kibiców Wybrzeża cieszyłbym się, że ktoś taki jak Mirosław Zdanowicz chce wziąść się z odnowę tego klubu.
16 stycznia 2006, 16:31 / poniedziałek
Akurat kibice Wybrzeża są jak najbardziej za tym żeby GAMK przejął sekcję bo to jedyne rozsądne wyjście w tej chwili.

To żeby zakończyć temat to już wiemy nie można pisać o GKS, Stoczniowcu itd. na forum lechia.gda.pl więc wszystkie te tematy kierujemy tutaj odnośnik a tu link dla oleqa odnośnik
16 stycznia 2006, 17:08 / poniedziałek
LG Zaspa dzieki, ale wystarczy mi to forum :)
i nie płaczcie już, tak jak pisze Zeto, kibice wybrzeża (z dużej litery) niech się cieszą, a nie płaczą, a tym bardziej tutaj bo wstyd- dorosłe chłopy, a jęczą jak małe dzieci. Tyle w temacie ;).
16 stycznia 2006, 17:13 / poniedziałek
dokładnie tak jak pisze zeto nie ma co juz sie rozpisywac niech kibice gks sie ciesza ze maja oparcie w zdanowiczu

temat do zamkniecia
16 stycznia 2006, 18:21 / poniedziałek
Niektórzy są tu po prostu śmieszni. Sam chodze i na Lechie i na GKS. Ktos sie tu przyczepił że na miscie widzi tylko szaliki Lechii. Zapraszam iść na Długą po meczu żużla. Idzie pochód do Lotu i tam sie wszyscy ładnie rozjeżdżają do domów bez żadnych awantur. Padło określenie sezonowcy? Dziwne, bo ludzie idą na wszystkie mecze w sezonie a że jest on w trakcie lata... Tak samo można by mówić o kibicach Lechii. Przecież chodzimy 3 miesiące jesienią i 3 wiosną. Określenie kibiców GKS piknikami też jest godne pożałowania gdyż żużlowi można tylko pozazdrościć takiej frekwencji. Nawet w sezonie 2004 gdy GKS był w I lidze (odpowiednik II ligi piłkarskiej) na mecze przychodziło po 10 tys. Nawet na pierwszy wyjazd do Grudziądza pojechało 2,5 tys. Poza tym na żużel chodzi sie całymi rodzinami (tyle że stówa nie twoja), a na Lechie??? jakoś nie bardzo. A wiecie czemu? Bo się ludzie boją. Może ostatnio sytuacja ulega poprawie ale to za mało. Niektórzy nie zasługują na miano kibiców. Idą na mecz tylko po to żeby się najebać a potem zaczepiać ludzi. Moją kumpele raz zaczepili ludzie w szalikach Lechii jak wracała z PG. Straszyli ją że ją zgwałcą. Podobną scenę składania takich propozycji widzialem po meczu ze Śląskiem jak pojechałem na GKS. Było tam dużo kibiców Lechii bo dużo nas chodzi i na to i na to ale zachowanie niektórych jest po prostu żałosne. Wiem że są to nieliczne elementy ale właśnie one sprawiają że społeczeństwo ma o nas, kibicach Lechii takie zdanie!
16 stycznia 2006, 18:39 / poniedziałek
Juzio- jesteś taki sam błąd, jaki masz w nicku.
16 stycznia 2006, 18:44 / poniedziałek
Oleq, LG Zaspa podał Ci link, ja tylko dodam, że na każdym forum(wcześniej, teraz) dotyczącym Wybrzeża był rozbudowany temat o Lechii, bo jak wiadomo sporo osób przywiązanych jest do tych klubów :).

Po krótce o tym co było. Kilka lat temu za rządów Majewskiego, zbudowano silny skład, zmodernizowano stadion, niestety w późniejszym czasie „Majonez” okazał się zwykłym złodziejem i teraz patrzy przez kraty. Żużel zaczął podupadać, nie mówiąc już o piłkarzach ręcznych, którzy zdobyli w owym czasie MP. Po kilku latach stagnacji, gdy pojawiały się informacje oskarżające Majewskiego, sponsorzy przestawali dawać kasę, a zespół dryfował między pierwszą, a drugą ligą, mając przeciętny skład. Mimo to na stadionie pojawiało się kilka tysięcy osób( apropo tych 80 czy 90% sezonowców). Ponad dwa lata temu, Majewski mając sprawę karną, odszedł ku uciesze kibiców z klubu. Prezesem został Formela, który miał to wszystko poukładać. Jako, że z SLD nie miał zbytniego poparcia wśród fanów, bo znane są poglądy Gdańszczan. Naobiecywał sporo, Lotos zaczął dawać większą kasę i GKS stał się faworytem do awansu. Właściwie tylko nazwa Lotos Gdańsk irytowała kibiców, a także to, że kevlary, plastrony były w żółtym kolorze, na których brakowało loga Wybrzeża, itd.. Pod koniec sezonu rozdano do biletów 3 tys. żółtych koszulek z napisem „Ekstraliga 2005”. Formeli wydawało się, że w krótkim czasie zniknie wszystko co dotyczyło barw GKS, a zamienione zostaną przez Lotos. Konflikt kibiców z czerwonym narastał, głośno dawali znać co o tym myślą. Ostatecznie awansowaliśmy do Ekstraligi. W tym czasie klub miał 6mln. długów do spłaty, pozostałych po Majewskim. Czas płynął, a Formela nic sobie z tego nie robił. W końcu kibice napisali list, dość głośno nagłośniony w prasie i telewizji. Skończyło się na tym, że klub w celu zdobycia warunkowej licencji przeniósł sekcje do nowego tworu i dostał ultimatów, że w ciągu roku musi to spłacić, bo w przyszłym sezonie licencji nie dostanie. Formela spotkał się z kibicami, naobiecywał sporo, co w późniejszym czasie okazało się kłamstwami. I choć malutkie logo Wybrzeża pojawiło się na strojach zawodników, to ani nazwa się nie zmieniła, ani ceny biletów nie zmalały(25zł.), a na domiar wszystkiego kazał zastąpić pojawiające się logo Wybrzeża w mass mediach, logiem Lotosu. Najpierws kibice pamiętajać 60 lat istnienie klubu przygotowali symboliczną flagę, odsłonięta przez byłych zawodników w czasie meczu z Polonią. Nie musze mówić jaka musiała być wtedy mina czerwonego.
odnośnik
odnośnik

Później nastąpił protest(brak dopingu) odnośnie cen biletów:
odnośnik

A w meczu ze Spartą Wrocław przygotowano transparent:
odnośnik
16 stycznia 2006, 18:47 / poniedziałek
Skończył się sezon, ukończony na przedostatnim miejscu. Zostały sprzedane grunty, za które oddano długi. Tymczasem gdy w innych klubach kończyło się kompletowanie składu, z Gdańska jedynie odchodzili zawodnicy. Frustracja kibiców narastała, a do tego wszystkiego pojawiały się kolejne złe informacje. Co rok to samo. W końcu pojawił się artykuł kompromitujący Formele, któremu grozi prokuratura. Wszyscy mniejsi sponsorzy i Grupa Lotos nie byli zainteresowani dawaniem kasy na klub i zaczęło się mówić o upadku żużla w mieście. Było kilka zebrań mających polepszyć sytuacje, ale kończyło się tylko na gadaniu. W końcu na horyzoncie pojawił się Adamowicz, namawiając GAMK do przejęcia sekcji i naprawienie tej całej chorej sytuacji. Kibice zaczęli zbierać podpisy, dając poparcie Zdanowiczowi, jak również prosząc o uszanowanie ich zdania odnośnie barw, tradycji. Sam Zdanowicz w wywiadzie podkreślił, że chcę współpracować z kibicami i jest spora możliwość na znalezienie się nazwy Wybrzeże w nazwie zespołu. Tymczasem Formela zmienił zdanie odnośnie przekazania sekcji GAMK, przez co odbyła się pikieta pod stadionem, o czym można poczytać w dzisiejszych gazetach.

Na pikiecie pojawiło się sporo osób, były zbierane podpisy, zgodnie z przewidywaniami nikt z obecnego zarządy się nie pojawił. Przyjechał natomiast Pan Zdanowicz i jak to Zeto napisał, okazał się bardzo sympatycznym facetem. Od razu został otoczony przez kibiców i zanim zaczęły się rozmowy o żużlu, przekazał, że kupione zostały tereny i za 15 lat będziemy mieli Formule1 w Polsce : ). Po chwili przyjechał Adamowicz i przedstawił całą sytuacje, wraz z tym, że jednak sekcja zostanie przekazana.(opis jak i zdjęcia)
odnośnik
odnośnik

Dziś Pan Zdanowicz pojechał do Warszawy w celu rozmów odnośnie licencji. Władze żużlowe widząc co się dzieję, przedłużyły czas na zdanie wszystkich potrzebnych dokumentów. Skład raczej będzie odstawał od reszty zespołów, ale Ci co lubią żużel pewnie pojawią się na stadionie. Miejmy nadzieję, że już w zdrowo działającym klubie.
Pozdrawiam wszystkich, którym leży na sercu przyszłość gdańskich klubów sportowych.
16 stycznia 2006, 19:55 / poniedziałek
tak Juzio, kibice Lechii, to elita hools, a ja jestem największy huligan, drży przede mną cała policja i wszyscy kibole w Polsce ;))).

Nie powielaj człowieku bezpodstawnych stereotypów, to niczemu nie służy.

Chociaż nie powiem, zaimponowało mi jak pół dworca w katowicach spierdalało bo poszła fama, że Lechia przyjechała, a to byłem ja i trzech kumpli (Polska-Anglia 92) ha ha.

Pozdro dla tych Trzech.
16 stycznia 2006, 20:28 / poniedziałek
O co chodzi?
Prawie nikt tu nie pisze ze Wybrzeze jest be.Wątek tego jest taki,ze kibice Lechii chodza na zuzel a nie na Wybrzeze.Pisalem juz wczesniej ze mozna byc kibicem kilku dyscyplin, ale klub mozna kochac jeden (Wybrzeze lub Lechia masz do wyboru).Ktos wyzej napisal ,ze na zuzlu widac kibicow w bialo zielonych szalach, dlaczego?Bo to sa kibice Lechii a nie Wybrzeza!!!!!Oni lubia zuzel,kochaja Lechie i szanuja Wybrzeze.A prawda jest taka w Gdansku jest tylko Lechia (zdecydowana wiekszosc przynajmniej).Jak sie myle to odpowiedz mi prosze dlaczego na zuzlu widzisz barwy Lechii a na pilce barw Wybrzeza nie (wstydza sie? tylko czego?A moze kibice Wybrzeza nie chodza?).Szacunek dla tych Lechistow co chodza w barwach na zuzel a nie skurwiaja sie i jada do domu zmienic szalik.Szacunek dla Wybrzeza i zapraszamy was jak najwieksza liczbe na Traugutta bedziecie mile widziani.
Jeszcze jedno!!!jak sie rozjebalo wszystko w Lechii to nikogo nie prosilismy o nic ,nigdzie sie nie skarzylismy tylko zaczelismy wszystko od nowa.Bylo nas ledwie okolo 100 a dalismy rade .Czemu tylko tyle?Bo reszta miala Lechie w dupie.I nie pierdol osle jeden z drugim nic w stylu a to bylo kiedys pare lat temu, oni teraz potrzebuja pomocy.Tylko pomysl gamoniu ze to wlasnie dzieki tej garscce ludzi mozesz chodzic na 2 ligowa Lechie.Wybrzeze prosi nas o pomoc bo zdaja sobie sprawe,ze ich prawdziwych kibicow jest jeszcze mniej niz nas wtedy,ze jest u nich mniejsza solidarnosc niz u nas.A za zaslugi dla tego miasta ta pomoc im sie nalezy.Wiec kurwa nie wyzywac sie tylko ruszyc dupska i im pomoc.
Ale pamietaj nie mozna byc kibicem i Lechii i Gks.
Szacun dla chlopakow z Wybrzeza!TYLKO LECHIA
Powodzenia
16 stycznia 2006, 20:59 / poniedziałek
Zeto- jak czytam Twoje posty to jestem za aborcją! W moim nicku nie ma błędu, gdyż nie jest to zdrobnienie od imienia. Nie pisałem o wszystkich kibicach Lechii że są beee i wogóle ale o niektórych. Sam jestem kibicem Lechii! Tylko że ja ide na mecz aby cieszyć się sportowym widowiskiem a nie tylko sie napierdolić jak świnia. Sam też lubie wypić ze 3 piwka przed meczem ale umiem sie kontrolować. Zawsze twierdziłem: nie umiesz pić- nie pij. Bo to nie jest miłość do drużyny ale jej lekceważenie, zwykły pretekst żeby się najebać! Można iść na misto pokrzyczeć Lechia! ale wyzywanie postronnych osób lub straszenie ich jest zwykłym popisywaniem się przed resztą grupy. Co innego bić się z olicją czy kibicami a co innego wyżywać się na zwykłych mieszkańcach. Jeśli wam to imponuje to wniosek jest prosty: jesteście jeszcze dziećmi!
16 stycznia 2006, 21:18 / poniedziałek
Jeśli masz mózg wielkości tic-taca i lubisz głupio chichotać, pooglądaj sobie, bo mógłbyś robić coś gorszego.

kto wie skąd ten cytat?
16 stycznia 2006, 21:22 / poniedziałek
Pilar a co w takim razie jeśli ktoś kibicuje RC Lechia Gdańsk. Tylko nie pisz że dawniej był jeden BKS bo ja o tym wiem.
Chodzi mi o to czy jak ktoś podczas meczu piłkarzy Lechii był na meczu rugbistów Lechii jest prawdziwym Lechistą czy już nie? Tak z ciekawości chciałbym to wiedzieć bo sądząc po Twoim wpisie uważasz za Lechistów tylko tych którzy są na wszystkich meczach piłkarzy Lechii (dom i wyjazd). I tu chyba mamy rozwiązanie problemu bo bardziej tu chodzi o to kto jest kibicem jakiego sportu niż o barwy.

P.s. Kończmy powoli ten temat bo to dłużej nie ma sensu
16 stycznia 2006, 21:30 / poniedziałek
W gdansku jest 5/6 Lechia w szaliku wybrzeza ja bynajmniej spotykam cos okolo 50/1 taka prawda. Osoboscie dla mnie liczy sie tylko Lechia, lecz trzeba uszanowac inne kluby z innych dyscyplin w gdansku, mam na mysli gks i stoczniowiec. Powinnismy sie cieszyc ze mamy czolowke krajowa w tych dyscyplinach no moze nie zupelnie ale w koncu ekstraliga jest i hokeja i w zuzlu. Jesli dobra pogoda, dopisuje czas jak juz kiedys pipaslem czemu nie isc na zuzel popatrzec jako typowy statysta. Ktos kto interesuje sie sportem pojdzie rownierz oprocz meczu Lechijki np na hokej zobaczysz mistrza polski czy zuzlowcow typu rikchardson czy gollob, nie ma co sie dziwic lecz bledem jest ten kto mysli ze mozna kochac 2 kluby kochac mozna tylko jeden klub. Jesli juz jestem na stadionie przy Dlugich Ogrodach to nie interesuje mnie oprawa czy cos innego nie wrzucam pieniazkow do puszki ultrasom, nie przezywam meczu tak jak najzagorzalsi fani wybrzeza. Po prostu lubic zuzel i byc na meczu nikomu nie powinno przekszadzac. Wiadomo jednak ze duzo kibicow Lechii chodzi na Gks, i sporo gksu na Lechie tu nie ma sie o co klocic. JEDNAK WEEKENDOWY PLAN USTAWIONY JEST TYLKO POD LECHIJKE nie ma innego wyjscia.
16 stycznia 2006, 21:34 / poniedziałek
He widzial ktos kiedys Fana Angielskiego klubu w 2 szalikach 2 roznych dyscyplin w danym miescie ale innych zupelnie klubow?bylem tam jakis czas i wiem ze taki kibic by zostal na miejscu wykluczony i dostal po glowie!co wy gadacie skonczcie ten temat! Gks to nie Lechia co wy wygadujecie ze jedno miasto!w Londynie jest wiele klubow i co to znaczy ze wszyscy musza kibicowac kazdemu?Dzieci pisza ze maja 20szalikow i lubia Giekse to luz..........smieszny sie ten temat robii naprawde klotnie o Gks na Forum Lechiii!skasowac temat!
16 stycznia 2006, 21:40 / poniedziałek
Juzio- ty oglądasz mecze Lechii po 3 piwach, ja po żadnym. Ty do domu po meczu wracasz pod wpływem (niewielkim ale zawsze) tramwajem, ja samochodem. Ty jak znam życie wyjazdy znasz z opowiadań, a ja na nich jestem.

Widzisz różnicę ??
Ja nie robię błedów w imionach, a ty je robisz i kłamiesz że J"u"zio to nie imię.

Tak, twoja matka zanim ciebie urodziła powinna poddać się aborcji. To jedyna rzecz, gdzie obaj się zgadzamy. ;-)
16 stycznia 2006, 21:46 / poniedziałek
Juzio spadaj kaszke jesc bo po dobranoce!
16 stycznia 2006, 22:26 / poniedziałek
jebie tragedią ta dyskusja
16 stycznia 2006, 22:50 / poniedziałek
Gratulacje za zebranie sie w 30 osob i protestowanie!GKS WSTYD!!!na taka frekfencje powina byc was z 2,5 tys!a nie 30 osob!
16 stycznia 2006, 23:03 / poniedziałek
jakie 30 osob?. Zenujace sa te wpisy. Niechby nawet te 5 osob przyszlo, to szacunek dla nich.

Nawiasem mowiac, jak na tak spontaniczna akcje, frekWencja(min.150 osob) byla lepsza niz sie mozna bylo spodziewac.
16 stycznia 2006, 23:20 / poniedziałek
Mysza - nie liczy sie ilosc a efekt. Rozglos byl olbrzymi Fakt,Dziennik,Wyborcza,Echo,Adamowicz,Zdanowicz,Pl ech.
Na sile chcesz sie przypierdolic?
Ludzi ok 200
Pozdrawiam
16 stycznia 2006, 23:40 / poniedziałek
Tomal masz racje! Jebie tragedią ta dyskusja! Żenujące wpisy co niektórych....a pózniej sie dziwią że ktoś zarzuca niski poziom temu forum...:/
16 stycznia 2006, 23:44 / poniedziałek
hahaahhahahahaha to sie Mysza popisales <lol>

skoncz juz tu pisac i oszczedz sobie wstydu bo coraz bardziej sie pogrązasz, nie wiesz co i jak bylo a pierwszy piszesz
17 stycznia 2006, 00:41 / wtorek
wspaniale Fakt ochhhh bedzie rozglos!az 200;]
17 stycznia 2006, 10:16 / wtorek
Lg Zaspa.Zacytuj prosze gdzie napisalem kto jest prawdziwym kibicem Lechii a kto nie, a w szczegolnosci gdzie ja pisalem o wyjazdach? A na pytanie o rugby jak jestes madry to znasz odpowiedz taj jak kibice ŁKS ktorzy chodza na kosza oraz Wisły, rowniez cracovii na hokeja.
Apropo: ciekawe czy Wisla chodzi na hokej
17 stycznia 2006, 10:41 / wtorek
sorki slyszalem ze bylo was 30.co nie mienia faktu ze 200 sob to i tak malo!!a co o rozglos prosze cie zastanow sie co to da!
17 stycznia 2006, 10:57 / wtorek
Szara Myszka nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia. Podac ci konkretne argumenty (wpisali je inni uzytkownicy tego forum) to twoja odpowiedz to "e tam", "co to da" Zoaczymy czy otrzymamy licencje. Widze, ze niektórzy odniesli wrazenie, ze GKS przychodzi po pomoc do kibców Lechii poniewaz sam nie ma w swoich szeregach wiernych fanów. Umiesiłem ten post tak juz wczesniej pisałem bo wsrod ludzi, którzy chodza na Lechie sa takze kibice GKSu. Zdaje się, że kilka osób nie była w tym sezonie na meczu zuzlowym (ciekawe czy wogole była czy widziała w tv) wiec jak mozna wypowiadac sie na temat, na który nie ma sie zielonego pojecia. Czy ja mógłbym opisac atmosfere jaka panuje na Traugutta nie przychodzac na mecz ? Niektórzy nie obrazajac nikogo zachowuja sie jak mocherowe berety, do których zadne racjonalne argumenty nie docieraja !
17 stycznia 2006, 15:52 / wtorek
widzę że w tym temacie kibice Lechii są jebani przez ch wie kogo, co to ma być? jestem lechistą to mam siedzię cicho bo mam inne zdanie niż obecni tu kibice gks?

Mysza nie daj się, walcz :)!

Może koledzy z gks zaproponują jeszcze wyprodukowanie szali łączonych na znak solidarności, to przecież teraz takie modne

wyjazd z tym tematem

TYLKO LECHIA
17 stycznia 2006, 16:24 / wtorek
oleq tak moze do tego jeszcze dojdzie ze na Lechii beda chodzic w szalikach Gksu a moze jakas wymianka flagami na lechia jakies fany gksu i na odwrut:D
17 stycznia 2006, 16:27 / wtorek
ja też mam jeden postulat ... Myślcie nad tym co piszecie ... oleq, Mysza i kilku jeszcze "intelogentów" pomozecie ? ? ?
17 stycznia 2006, 16:44 / wtorek
Mysza dobry pomysl z tymi flagami..................:P
17 stycznia 2006, 18:58 / wtorek
hubi ;-)) nie widze problemu mysle ze wiekszosc bedzie za przeciesz Gks i Lechia to prawie to samo:D prawie ze wzgledu na to ze tu pilka a tu zuzel :D
17 stycznia 2006, 18:59 / wtorek
Generalnie da sie zrobic, dzieki Mysza!
17 stycznia 2006, 19:18 / wtorek
Mam najlepszy Pomysl Moze Zrobimy fuzje Gks +BKS=?;]hahaha wkoncu kibice ci samii sa;]]]

Mysza dajeszzzzzzzzzzzzzzzzzz

ja Wierze Tylko w BKSSSSssssssssssssss
17 stycznia 2006, 19:24 / wtorek
aa tak ps. na Adamowiczam bym liczyl na 1000 % na bank pomoze;-))i napewno znajdzie nowych sponsorow a moze nawet znajdzie kase na wybudowanie nowego stadionu;-))fakt tez mysle ze dozuci a echo spewnoscia da najwiecej!
17 stycznia 2006, 19:31 / wtorek
franek taa tylko moze mnie zmartwic ze doping bedzie taki jak na prostej a ludzie w mlynie beda miali po 2 promile:D(oczywiscie nie o wszystych mowa)
17 stycznia 2006, 19:32 / wtorek
a wy dalej swoje !!!!!!!!!!pozabijajcie sie najlepiej
to forum LECHI skonczcie temat!!!!!!!!!!!!
17 stycznia 2006, 21:51 / wtorek
Zeto- na Lechii akurat też nic nie pije bo też jeżdże samochodem :-) a jeśli sądzisz że nick musi pochodzić od imienia to ciekawe jakie musi być Twoje. Pozdrawiam
17 stycznia 2006, 21:51 / wtorek
Tylko Lechiia Gdańsk i nasze zgody!gedania i wybrzeze wspieramy bo sa z gda!pozdroooo hehe
17 stycznia 2006, 22:46 / wtorek
Myszka do szkółki trzeba sie udac bo z pisownią to tragedia u Ciebie :D

Wiekoszosci jakos nie przeszkadza nic w tym ze mozna kibicować 2 drużyną wiec najlepiej skonczyc juz temat i go zamknać bo poziom i tak zenujący jest tego wątku.
17 stycznia 2006, 23:21 / wtorek
nie fikaj Draz, bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, oto przykład

"Wiekoszosci jakos nie przeszkadza nic w tym ze mozna kibicować 2 drużyną wiec najlepiej skonczyc juz temat i go zamknać bo poziom i tak zenujący jest tego wątku."

Czepię sie tylko do "kibicować 2 drużyną", niech to "2" zostanie w środku i powinno być tak: kibicować 2 DRUŻYNOM.
17 stycznia 2006, 23:35 / wtorek
wtopa :p

dlatego zamknać ten wątek bo juz nic sensownego tu się nie napisze

Lechia była, GKS był, jakos nic nikomu nie przeszkadzało i dalej zapewne nie przeszkadza, kto chce chodzic na Lechie to chodzi, kto na GKS to też chodzi, a kto na Lechie i GKS to jest to tylko pozytyw :]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032