Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Ankieta do pracy magisterskiej

strona 1/1

1

14 stycznia 2006, 15:44 / sobota
Witam Biało - Zieloną Rodzinę.
Pewnie wielu z was zna mnie osobiście i nie raz wypiliśmy razem browarka.
Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże napisać mi pracę magisterską na temat "Psychopedagogiczna analiza subkultury szalikowców".
Ankieta jest anonimowa i nie macie się czego obawiać.

Poniżej jest link gdzie znajduje się ankieta.
odnośnik

WIELKIE DZIĘKI !
14 stycznia 2006, 22:03 / sobota
Swiru
Mam nadzieje ze podasz nam wyniki tej ankiety przynajmniej te statystyczne.Moze powstana na jej podstawie jakies ciekawe wnioski.
Pozdrawiam
15 stycznia 2006, 00:27 / niedziela
Witam. Chciałbym wypełnić tę ankietę, ale kilka spraw jest mocno skomplikowanych. przede wszystkim, czy obowiązkowe są odpowiedzi na każde pytanie? Jeslin btak to nie jestem w stanie wybrać prawdziwej odpowiedzi na pytanie dotyczace częstotliwości bycia na meczach. Mieszkając i pracując daleko od Gdańska, nie mam możliwości częstego bywania na meczach Lechii.
15 stycznia 2006, 11:05 / niedziela
no to skoro Tangens wypelnil to ja tez
15 stycznia 2006, 13:35 / niedziela
Wielkie dzięki za wypełnianie mojej ankiety. Wiedziałem, że na Lechię zawsze można liczyć. Pozdrowienia ze Słupska.
15 stycznia 2006, 13:51 / niedziela
Nie ma sprawy. Życzę szóstki z magisterki i szybkiej doktoryzacji.
Prośba do wypełniających: potraktujcie prośbę kolegi poważnie, nie wygłupiajcie się wypełniając, bo wtedy pomysł straci sens i trzeba bedzie zmienić temat lub formę.

tg
15 stycznia 2006, 15:45 / niedziela
chetnie bym ja wypelnil, ale cosik nie tak z ta strona... i to raczej nie jest blad mojego neta... pozdro
15 stycznia 2006, 18:41 / niedziela
Link do ankiety jest już nieaktywny, poniewaz skończyłem już gromadzenie ankiet. Wielkie dzięki za pomoc.
26 października 2013, 18:23 / sobota
Hej :)
wielka prośba do wszystkich kibiców Lechii, którym zdarza się jeździć za Lechią po Polsce, aby wypełnili krótką, ANONIMOWĄ ankietę dotyczącą wyjazdów.
Wiem, że większość zainteresowanych jest teraz pewnie w Gliwicach, ale może akurat ktoś się nie wybrał..
Czas, który jest potrzebny na wypełnienie ankiety to jakieś 3 minuty, pytania są jednokrotnego wyboru.
Coś o mnie: jestem kibicką Lechii z Nowego Targu, na mecze jeżdżę w miarę regularnie od 2006 roku zarówno te u siebie jak i wyjazdowe. Jestem na ostatnim roku Akademii Wychowania Fizycznego i zamierzam w najbliższym czasie poszerzyć grono bezrobotnych magistrów :D
Z góry wielkie dzięki i do zobaczenie na kibicowskim szlaku!
AVE LECHIA!!

Link do ankiety:
odnośnik
27 października 2013, 11:38 / niedziela
"Zbieranie wyników w tej ankiecie zostało zakończone"

Przez noc zebrałaś wystarczającą ilość ankiet, czy marna prowokacja? Nieładnie
27 października 2013, 14:06 / niedziela
Nie, po prostu: nie ma zdjęcia - nie ma ankiety! :-)

Stara zasada.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.303