Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

PZPN wykłada karty, TVN g.22.15 (15.01.06)

strona 1/1

15 stycznia 2006, 19:23 / niedziela
Dziś o 22.15 na TVN program o PZPN. Poniżej opis wprowadzający.

Sprzedawane mecze, skorumpowani sędziowie, rozpadające się stadiony, chuligani terroryzujący normalnych kibiców – to rzeczywistość polskiej piłki. Władze PZPN niewiele robią, by ją zmienić. Wymyślają za to kolejne pseudorecepty, służące wyłącznie wyprowadzaniu ogromnych pieniędzy ze związku. Dziennikarskie śledztwo Superwizjera odsłoniło kulisy niedawno zawartych przez PZPN kontraktów, których koszta ponoszą… kibice i piłkarze.
15 stycznia 2006, 21:33 / niedziela
Dzięki za info, na pewno obejrze.
15 stycznia 2006, 22:41 / niedziela
Ha ha , Gromek jest w firmie ,ktora sponsoruje i wspolpracuje z PzPN, jakie wałki tam odchodza... od razu jedna piosenka na mysl przyszla .. znana w calej Polsce...

PZPN PZPN... je.. je... PZPn
15 stycznia 2006, 22:51 / niedziela
dokładnie to samo chciałem napisac, po obejrzeniu tego programu jeszcze baaaardziej cisnie się na usta jedna piosenka........

jedno wielkie skurw.....

towarzystwo wzajemnej adoracji
15 stycznia 2006, 22:55 / niedziela
Ciekawe co zrobia kluby z b i aklasy dla nich to smierc taki wydatek tylko nie wiem pokiego grzyba.
GROMKA NIE MA JAK TVN PRZYJECHAL WYNIESLI SIE Z FIRMY BUAHA

A TA MALPA LISTKIEWICZ TO JUZ PRZEGIAL PALE NA MAKSA oczywiscie wszystko jest ok nie ma co mowic wogle
16 stycznia 2006, 11:36 / poniedziałek
Kur.. i tyle. Kolator w żywe oczy kłamie a Listkiewicz nic niewie jak zwykle.
A na tym zjeżdzie ile starych dziadów to ja pierd.... i po co to komu. Pieniądze biorą a gówno robią tylko sami sobie dupy chronią. Myślałem że ta afera z sędziami to coś pozmienia ale to co zobaczyłem w TVN to woła o pomstę do nieba.

Jednym słowem to ch.. im w d..., odpalić wszsystkich i założyć nowy związek.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
16 stycznia 2006, 12:31 / poniedziałek
No najlepsza była wyprowadzka z biura jak TVN przyjechalo :)
16 stycznia 2006, 13:13 / poniedziałek
taa to bylo dobre TVN przychodzi prosze chwile poczekać i całą firme wynieśli :P z beki niemogłem jak to oglądałem:P albo dobry system z tymi kartami :D szkoda że niedziała
16 stycznia 2006, 13:46 / poniedziałek
Spier....li z tego biura jakby komornik przyjechał. Niestety przedstawili tylko kropelkę z morza syfu jaki panuje w naszej piłeczce. Pozdro Raf :)
16 stycznia 2006, 13:49 / poniedziałek
"Mamy 21 wiek elektronika jest w kazdej dziedzinie zycia. Zapewniam panstwa, ze nie ma zadnej prywaty przy tych kartach" Co za głupi kłamliwy skur.... W dupie maja rozwoj piłki noznej nawet dzieci grajace w grupie B lub A musza płacic z ten szajs. Zadne kulturalne słowa nie moga opisac to co sie dzieje w tym szambie
16 stycznia 2006, 21:44 / poniedziałek
sam gralem grube lata w pilke!w Gedaniii,Championie,Lechiiii
A nawet jak nie mialem karty to dostalem ja od terena na inne nazwisko ktory pare lat wczesniej albo miesiecy skonczyl grac i tak w kolo!jechalismy za granice to sie na paszporty tak robilo grali ludzie z rocznika 82 w rocznikach 84!caly czas sa i byly przekrety w naszym panstwie wszyscy mielii gdzies od mlodych lat zasady czystej gry od mlodych lat!prezesii i trenerzy patrzyli tylko jak zrobic zeby byl przekret!placilo sie skladkii ktore byly przepijane na obozach przez trenerow i tak w kolo!nikt nie dawal na nowy dres czy koszulki pilki byly stare i dziurawe a wszyscy biegali po boisku z kamieniami i szklem!przyjechali Niemcy zobaczylii jaki sa boiska i szybko ucieklii nikt nie widzial zeby na polu ornym grano w pilke!i teraz program na Tvn pokazuje ze wszystko idzie itak w jednym kierunku,,przkretty i oszustwa''!!!wszystko jest smieszne czemu Hollandia placi juniora za gre i trzyma ich za wszelka cenne?a my Polacy mamy potencjal od mlodych lat i potem w pewnym wieku wszystko przechodzii na marne!Nie ma i nie bedzie zdrowej Gry w tym Panstwie od podstaw trzeba zbudowac caly system a nie od jakis gowien!PZPN banda oszustow!
17 stycznia 2006, 16:33 / wtorek
franek a mam pytanie ... to kim Ty w takim razie jesteś skoro sam grałeś na "lewych papierach" ? sam piszesz że pzpn to pzpn tamto a działacze wpolskiej piłce to już wogole ... więc pytam jaki masz stosunek do samego siebie ?
17 stycznia 2006, 21:54 / wtorek
no gralem gralem...a slyszales ze z ,,stada kurew nieda sie zrobic zakonnic?''jestem taki jak ty i reszta wszyscy robia walki bez walkow w tym panstwie ciebie zwalkuja sory ziom ale chyba zyjesz nie od dzis!moze sie to zmienii ale walek goni walek by zyc!

p.s a co mialem sie patrzec jak inni graja i udawac swietego?ty jestes w 100 uczciwi nie sciagales w szkole?PZPn kur****
19 stycznia 2006, 11:18 / czwartek
Miesiąc śledztwa w sprawie PZPN

Prokuratura Krajowa będzie nadzorować śledztwo w sprawie zarzutów o niegospodarność i sfałszowanie statutu PZPN
W grudniu Jan Tomaszewski zawiadomił prokuraturę, bo jego zdaniem PZPN stracił na sprzedaży praw do transmisji meczów reprezentacji (nieuzasadniona, 29-proc. prowizja dla pośrednika) oraz sfałszował statut przez dopisanie dwóch punktów w jednym paragrafie i zmianę kolejności punktów w innym, co miało pozwolić eliminować niewygodnych ludzi przed zjazdami, a także brać udział w głosowaniach delegatom, których mandat wygasł. Nowych zapisów miało dokonać Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze, które ponoć się nie odbyło. - Po analizie materiałów uznaliśmy, że są na tyle wiarygodne, że zleciliśmy wszczęcie śledztwa - mówił wtedy Piotr Woźniak, szef prokuratury rejonowej Warszawa Śródmieście.

Wczoraj śledztwo trafiło szczebel wyżej - przejęła je Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga. Czy to oznacza, że zarzuty są prawdopodobne? - Niekoniecznie. Ale sprawa jest na tyle ważna, że zainteresował się nią prokurator krajowy Janusz Kaczmarek i co jakiś czas będzie prosić o szczegóły śledztwa - mówi Piotr Siekierski z Prokuratury Krajowej. Postępowanie ma potrwać przynajmniej miesiąc.

Tomaszewski alarmował również Ministerstwo Sportu. Co zrobiło od grudnia? Paweł Wiśniewski, rzecznik ministra: - Nic się nie zmieniło, ekspertyzy dokumentów ciągle trwają. Wszystko dokładnie oglądamy, analizujemy, prowadzimy konsultacje. Szczegółów nie zdradzę, bo po prostu ich nie znam.

Za działanie na szkodę stowarzyszenia grozi do pięciu lat więzienia, a jeśli szkoda jest wielka (minimum 1000-krotne najniższe wynagrodzenie - 899,1 zł) - do dziesięciu lat. Za sfałszowania statutu kara wynosi do trzech lat pozbawienia wolności.
20 stycznia 2006, 13:49 / piątek
no niewiem czy jesteś tego świadomy Ty moze już nienależysz (chociaż o tym tylko ty o tym wiesz) ale napewno należałeś do tego "stada kurew" ... poza tym jezeli wszyscy robią wałki to czemu akurat ich się czepiac ? nie móie że oni są święci ale chodzi mi o to ze TY osoba która sama odpierdalała jakieś wałki w piłce nożnej jesteś ostatnią osobą która powinna pisać "pzpn chuje"

ps. nie móie ze miałeś się patrzeć ale jak już pisałem wyżej skoro sam niejestes czysty to jesteś takim samym cwelem jak ta cała reszta w pzpnie nie mam racji ? oni kręcą wałki to oni są cwele
Ty ściemniałes lewymi papierami to kim jesteś ?

ps2. bez urazy do Ciebie oczywiście tylko chce zobrazować pewną sytuację i mentalność polaków którzy jak sami wałki kręcą to jest ok a jka tylko ktoś inny niż oni to robi to jest złodziejem i oszustem
20 stycznia 2006, 19:33 / piątek
tak jest ziomus!przyznalem sie do tego i wiem ze to zle!bylem mlody i nie tyle nieswiadomy a chcialem grac;]proste i madre slowa pozdroo
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.405