Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sparingi - zimowe przygotowania

strona 1/2

20 stycznia 2006, 16:59 / piątek
Wie ktos moze w jakich godzinach odbeda sie sparingi Lechii na boisku AWFiS ?
20 stycznia 2006, 17:31 / piątek
jutro(23.01) jest o 13 a reszte poszukaj w wiadomościach na stronie
20 stycznia 2006, 18:36 / piątek
21 stycznia, 13.00: Czarni Pruszcz (AWFiS)
28 stycznia, 13.00: Rodło Kwidzyn (AWFiS)
1 lutego, 16.00: Jeziorak Iława (AWFiS)
4 lutego, 13.00: Bytovia Bytów (AWFiS)
8 lutego, 16.30: Cartusia Kartuzy (AWFiS)
11 lutego, 11.00: DKS Dobre Miasto (AWFiS)
15 lutego, 16.30: Cartusia Kartuzy (AWFiS)
18 lutego, 17.00: GKS Jastrzębie (Stadion Śląski)
22 lutego, 17.00: Odra Wodzisław (Stadion Śląski)
25 lutego, 15.00: Heko Czermno (Stadion Śląski)
20 stycznia 2006, 19:18 / piątek
Z Czarnymi o 13 na AWFiS. Sparring który miał się odbyć równolegle w Mrzezinie ze Startem odwołany.
Więcej w aktualnościach na stronie głównej.
20 stycznia 2006, 22:21 / piątek
Ale przy takiej Temperaturze lechia zagra ?
20 stycznia 2006, 23:20 / piątek
Saned bój sie Boga Lechia piszesz z małej litery a temperatura z dużej?? ;-)
pozdrawiam
Zup NG 05
20 stycznia 2006, 23:31 / piątek
osz kurde
ide sie wyspowiadac
sorry za byka
20 stycznia 2006, 23:35 / piątek
Saned wybaczam koleszko :-)))) przepraszam za rozmywanie tematu
pozdrawiam
Zup NG 05
21 stycznia 2006, 12:11 / sobota
sparing z Czarnymi odwolany... nikomu nie chcialo sie boiska dokladnie odsniezyc... i chlopaki wracaja wlasnie do Cetniewa.... ;] pozdrawiam...
21 stycznia 2006, 12:20 / sobota
tak jak napisal MaRiaN sparing odwołany :-(
pozdrawiam
Zup NG 05
21 stycznia 2006, 19:37 / sobota
tylko szkada że kibiców o tym nie poinformowali i stałem ponad pół godziny na mrozie, ale co ich to obchodzi.
21 stycznia 2006, 20:25 / sobota
sytuajcja patowa odwolali go dzis ok 11.30
ale nastepne juz raczej sie odbeda normalnie a dzisiejszy ma byc przeniesiony na inny termin
24 stycznia 2006, 20:04 / wtorek
No wlasnie nikt nie raczyl nawet napisac na kawalku papieru "sparing odwolany". A kibice stoja i marzna...
Kwestia rezygnacji ze sparingu to sprawa trenera ale tlumaczenia typu: za zimno albo ze snieg na boisku sa smieszne. A moze w marcu w Bialymstoku tez bedzie zimno???? I do tego jeszcze daleko...
A druga sprawa to jakos juniorzy mogli grac...
27 stycznia 2006, 19:41 / piątek
Moze ktos by laskawie oglosil oficjalnie czy jest jutro sparing o 13??? Czy moze za zimno??
27 stycznia 2006, 20:11 / piątek
według mnie sparing będzie..jak juniorzy grali to czemu nie seniorzy??? to może nawet w Białym nie zagrają bo będzie minus 5 czy minus 6:/ moze dla nich odpowiednia temperatura to +15 bo jak bęzie +14 to juz nie zagrają boooże:/
28 stycznia 2006, 16:17 / sobota
Lechia Gdansk - Rodlo Kwidzyn 5:1 (2:1)
Lechia zaczela w skladzie:
Bak; Peczak, Fechner, Janus, Kosznik; Piatek, Kubik, Manuszewski, Kalkowski; Krol, Rusinek.
W drugiej polowie zagrali:
Sowinski(??); Brede, Sierpinski, Kawa, Loda, Pietrowski, Szczepinski, Dzienis, Wisniewski, Cetnarowicz.

Ogolnie wszystkie nowe nabytki zaprezentowaly sie bardzo dobrze i beda to niewatpliwie wzmocnienia a walka o miejsce w skladzie zapowiada sie bardzo ciekawie.
28 stycznia 2006, 16:25 / sobota
Jak na moje wyjatkowo dzis trzezwe oko to widzialem 7 bramek czyli 6:1 dla Lechijki. A swoja droga to sie Zbysiu Kobus pewnie napompuje. Ciekawe jaka kara za przegrany sparing??
28 stycznia 2006, 17:06 / sobota
A jak się zaprezentował Grzesiu Król?

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
28 stycznia 2006, 17:20 / sobota
Król grał w 1 połowie miał jedną sytuację sam na sam z bramkarzem trafił w słupek
28 stycznia 2006, 19:18 / sobota
Mam pytanie!
Jaki bramkarz w lechi bronil w 2 polowie.
bo bylem na meczu a wlasnie niewiedzialem kto to.
czy byl to sowinski?
28 stycznia 2006, 19:28 / sobota
W drugiej polowie bronil Dominik Sobanski - rezerwowy z Amicy Wronki. Relacja na stronie w newsach.
28 stycznia 2006, 20:45 / sobota
Moim subiektywnym napewno zdaniem Lechijka zaprezentowala sie calkiem niezle i musze dodac ze optymistycznie patrze na runde wiosenna. Przeciez Bialo-zieloni maja juz od kilku sezonow lepsza runde rewanzowa.
Z nowych zawodnikow napewno Karol Piatek,"Manu" i Kubik stanowia powazne wzmocnienia. "Krolik" i Kosznik tez znaja sie na rzeczy a Cetnarowicz przy odpowiedniej taktyce (gra skrzydlami i wrzutki w "16") moze pokazac klase.
Jest jeszcze Kuba Biskup ktory jest kontuzjowany i Szulo (ciekawe kiedy wroci??) i mysle ze po tych transferach "Misiu" chociaz lubiany bedzie mial problemy z wywalczeniem\utrzymaniem miejsca w "11" chociaz jest ambitny.
29 stycznia 2006, 13:11 / niedziela
Na tą chwilę wydaje się że w środku pola grać będą Manuszewski z Kubikiem. W meczu z Rodłem wypadli dobrze pytanie tylko czy z silniejszymi rywlami dadzą sobie radę. Kubik na pewno będzie chciał się pokazać w meczu w Białymstoku.
Niedobrze że w sparingach gramy wyłącznie ze słabymi rywalami może poza Odrą Wodzisław
29 stycznia 2006, 20:53 / niedziela
Nie zapominajmy ze jest jeszcze Szulik i Piątek... Manu jest doswiadczony ale moim zdaniem... nie stac go juz na pelną runde na najwyzszych obrotach... moze miec dobre mecze ale podjrzewam ze przeplatane będą nieco słabszymi... obym się mylił... A Kubik? hmm... cięzko powiedziec, jak by byl tak dobrym zawodnikiem to chyba Jaga by go tak latwo nie oddala... Boje sie ze brak Wojciecha bedzie az nadto widoczny... On przeciez znal ten zespol bardzo dobrze, a niewiadomo ile nowym zajmie czasu aby sie wkomponowac w zespol
29 stycznia 2006, 21:19 / niedziela
No tak Wojciech-Bóg...
Gdyby Kubik byl dobry... No to kilka przykladow:
Smolarek,Crespo,Mutu(wyrzucony) a po za tym dlaczego Manuszewski ma nie dac rady przez cala runde??
31 stycznia 2006, 08:10 / wtorek
Nie uwazam go za Boga, a za naprawde dobrego zawodnika, ktory swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami nie raz otwieral naszym napastnikom droge do bramki, dodatkowo bramki z rzutow wolnych ktore rozstrzygnely losy juz niejednego meczu na nasza korzysc. Wcale tez nie jest powiedziane ze gdyby uniknal kontuzji to gral by przez cala runde w pierwszym skladzie - ale niewatpliwie Wojciech przydal by sie w rywalizacji o miano "prowadzacego gre" w naszej druzynie... Nie zmienia to faktu ze licze na nowych i na ich szybkie wkomponowanie sie w zespol :]
31 stycznia 2006, 22:08 / wtorek
Tez tak mysle. Wojciech to Wojciech napewno klasa ale ma jeden istotny minus-DEFENSYWA.A w dzisiejszej pilce czesto pierwszymi obroncami sa juz napastnicy,po za tym Slawek nie ma szybkosci i czesto kiwa w miejscu bez sensu.Mowisz o rzutach wolnych??? ile strzelil z wolnych w IV,III i II lidze?? Wydaje mi sie ze dwa ale moge sie mylic to chyba niezbyt wiele.
Chociaz z drugiej strony brawa za akcje z Torunia i za "charakter" na boisku i po za nim.
1 lutego 2006, 10:33 / środa
no niestety, defesywa i szybkość to nie sa jego najlepsze strony... Co do bramek z rzutow wolnych, to nie chodzilo mi tylko o bezposrednie strzaly ale takze dosrodkowania po ktorych padlo sporo brameczek :] no ale chyba nieco odbieglismy od tematu "Sparingi" :] pzdr karel. Tylko Bks! :]
1 lutego 2006, 10:36 / środa
Jaki dzis bedzie wynik? ja stawiam na 5:2 :]
1 lutego 2006, 13:38 / środa
Mój typ to 4:0.Pozdro
4 lutego 2006, 17:40 / sobota
Dziś kolejne dwa zwycięstwa. W obu meczach zaprezentował się ze świetnej strony Hirsz. Ten chłopak naprawdę ma papiery na granie. Jak myślicie, jest szansa na II ligowy debiut?
4 lutego 2006, 18:41 / sobota
Ja mysle ze szansa na debiut jest i to nie koniecznie w II lidze ale moze nawet w I. Nnie jest tajemnica ze Kaczmarek ma swoich ulubionych graczy i tych mniej ulubionych,jest tak ze nie zawsze graja najlepsi. Hirsz to napewno duzy talent ale czy Kaczmarek go lubi??? Moze dostanie 45 minut w jakims meczu (Bławat) i pozniej nasz super trener bedzie wyglaszal chore teorie typu "mial szanse , nie wykorzystal jej, jego strata. Az dziw bierze ze Kaczmarek byl pilkarzem,powinien rozumiec ze czasem trzeba dac mlodemu kredyt zaufania by mogl on pozniej zaprocentowac. A przykladem moze byc sam Marcin Kaczmarek.
4 lutego 2006, 18:46 / sobota
fakt... Hirsz dzis ladnie zagral... wyroznial sie... no moze gdyby nie ta "woda sodowa..." dostalby wiecej szans... a myslicie czemu Hirsz nie pojechal do Cetniewa? ;> pozdrawiam
4 lutego 2006, 19:28 / sobota
Hirsz dzisiaj naprawde nieżle zagrał ale z tego co wiadomo niema on podpisanego kontraktu zawodowego z nami i dlatego nie dostawał szans.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
4 lutego 2006, 19:35 / sobota
Karel ja rozumiem, że jeżdżenie po Kaczmarku jak po łysej kobyle jest teraz w modzie ale bez przesady. Z Hirszem jest problem zupełnie innego rodzaju. Nie chodzi o to czy go trener lubi czy nie, ale o to, że Hirsz nie chciał podpisać kontraktu jak jego koledzy z drużyny juniorów jak Loda czy Pietrowski i dlatego w ogole nie był w kadrze seniorów. Hirsz był na jakimś mini-zgrupowaniu z Legią i Wdowczyk powiedział że go bierze. Był też na testach w Glasgow Rangers i tam też dobrze wypadł. Różni menadżerowie namieszali mu w glowie i on teraz mierzy wyżej niż polska 2 liga. Gdyby podpisał kontrakt z Lechią nabywca musiał by placić więcej kasy. To że zagrał w sparingu może świadczyć że jest już bliżej porozumienia z Lechią, bo np. na obóz do Cetniewa nie pojechał z powyższego powodu. Oby tak było, chociaż wątpie bo byłoby o tym głośno.
4 lutego 2006, 19:53 / sobota
najbardziej cieszy liczba bramek w sparingach. Rozstrzelali nam się nasi kopacze. Oby na wiosne nie zabrakło im "amunicji". WIOSNA NASZA!!!
4 lutego 2006, 21:36 / sobota
Kwestia podpisania umowy z Lechią to jedna sprawa. Druga rzecz to że Hirsz skończył 16 lat dopiero we wrześniu więc i tak wcześniej w seniorach grać nie mógł.
4 lutego 2006, 22:47 / sobota
Hirsz wymiatal mi sie wydaje ze jest jednym z najlepiej technicznie grajacym Zawodnikiem u Nas
5 lutego 2006, 11:27 / niedziela
Hirsz to tylko przyklad. Ja wcale nie mam zamiaru po nikim jezdzic a tymbardziej po Kaczmarku.Jak kazdy popelnia bledy,nie ma co ukrywac ze jest On niedoswiadczonym trenerem i to bylo widac przy okazji transferow w 3 lidze. Prawie nikt sie nie sprawdzil ale tej zimy jest duzo lepiej,widac ze Kaczmarek wyciagnal wnioski.Bo transfery/wypozyczenia to nie tylko kwestia finansow.
5 lutego 2006, 22:42 / niedziela
Kontynuując wątek Roberta Hirsza, może jest ktoś bliżej zorientowany, czy podpisze on kontrakt zawodowy z Lechią, czy jak już było wspominane bliżej mu do Legii? Na początku grudnia 2005 było głośno o jego przejściu na Łazienkowską, z zastzreżeniem jednak, że do zespołu III ligowych rezerw. Jeśli wie ktoś coś na ten temat to proszę o info. A tak poza tym, to Robert został zawieszony, za wyjazd na testy do Glasgow, bez zgody klubu.
5 lutego 2006, 23:03 / niedziela
Dwa mecze sparingowe rozegrali piłkarze drugoligowej Lechii Gdańsk. Oba z zespołami czwartoligowymi - Drutexem Bytovią Bytów i Czarnymi Pruszcz. Te spotkania zakończyły się pewnymi zwycięstwami biało-zielonych.
W obu grach pozytywne wrażenie zrobił młody Robert Hirsz. Zanotował wprawdzie kilka głupich strat, ale też strzelił dwa gole.
- Robert to z pewnością zdolny chłopak. Na razie jednak w pierwszej drużynie grać nie może, bo nie podpisał profesjonalnego kontraktu. W przyszłym tygodniu ma przyjechać menedżer Hirsza i wówczas jego status się wyjaśni - powiedział Błażej Jenek, dyrektor Lechii.
W spotkaniu z Czarnymi ponownie z dobrej strony zaprezentował się Łukasz Kubik. Brał na siebie ciężar gry, a do tego znowu strzelił gola. O pechu może mówić natomiast Maciej Kalkowski, który już po 20 minutach zszedł z boiska.
- Mam stłuczone kolano. To nic poważnego, ale bolesny uraz. Dzisiaj mam rehabilitację i pewnie dwa, trzy dni będę musiał odpocząć od treningów - powiedział kapitan biało-zielonych.
7 lutego 2006, 12:04 / wtorek
Jutro o ktorej jest sparing bo jedni mowia ze o 16:30 a inni ze o 15:00
7 lutego 2006, 12:22 / wtorek
Wg mojej wiedzy o 15.
7 lutego 2006, 16:43 / wtorek
27 stycznia 2006
Zmienione zostały godziny dwóch spotkań sparingowych - z Cartusią Kartuzy i DKS-em Dobre Miasto. Mecze odbędą się odpowiednio 8 i 11 lutego o godz. 15. Zmiana spowodowana jest wizytą drużyn reprezentacyjnych na obiektach AWFiS.

8 lutego, godz. 15.00: Cartusia Kartuzy
11 lutego, godz. 15.00: DKS Dobre Miasto
15 lutego, godz. 16.30: Cartusia Kartuzy
8 lutego 2006, 22:51 / środa
Na chwile zmienie temat , Kalka zagra z Dks-em dobre miasto czy pomylilem nazwe tej druzyny ??
11 lutego 2006, 18:07 / sobota
Lechia - DKS Dobre Miasto 1:0 (0:0)
74' Wiśniewski

w 78 min D.Sobański obronił rzut karny.
Skład Lechii: Bąk (46 Sobański) - Piątek, Brede, Janus, Kosznik - Rusinek (71 Kawa), Kubik (57 Szulik), Manuszewski (56 Loda), Dzienis (71 Pietrowski) - Król (46 Wiśniewski), Cetnarowicz (46 Szczepiński).
13 lutego 2006, 21:49 / poniedziałek
hmmm a czy cos wiadomo na temat naszej rozkapryszonej 17letniej gwiazdy? jedzie z seniorami do Chorzowa? czy leci na Cypr z Legia czy moze gra w nastepnej kolejce w Rangers?
13 lutego 2006, 21:51 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 lutego 2006, 09:41 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 lutego 2006, 14:18 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026