Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Ceny biletów

strona 1/1

1

24 stycznia 2006, 20:38 / wtorek
Co myślicie o nowych cenach??
Przypominam że półtora roku temu też była podwyżka i wtedy tłumaczenie było takie : ceny przystowsowane do II Ligii. Teraz chyab są przystosowywane do ekstraklasy a jak wejdziemy do ekstraklasy to bedą dostosowywane do Ligii mistrzów??
Nie jest mi żal dać 5 zł wiecej jakbym chciał iść na prostą tylko myśle sobei o tych "dziadkach" którzy tam siadali. Ehhh Ci Polscy "biznesmani" myślą że wiecej kasy zarobią na podwyżce niż na jakimś ciekawym zaproszeniu na stadion.
24 stycznia 2006, 20:54 / wtorek
Podwyzka dosyc mocna bo srednio o 50% zas biuletyn prawie 100%.
Chyba troche zarzad przesadzil, bo co kibice otrzymaja w zamian ??
Skoro znacznie wiecej pieniedzy znajdzie sie w kasie klubu to chyba czas pomyslec o dofinansowaniu wyjazdow pociagow specjalnych.
24 stycznia 2006, 21:11 / wtorek
Jeżeli pieniadze beda przeznaczone na klub podwyzka nie robi duzego znaczenia . Dwa piwka mniej ;) Nie zbankrutujemy. Dla kibica nie jest to duza roznica w skali makroekonomicznej dla klubu jest to kwota dosc znaczna
24 stycznia 2006, 21:24 / wtorek
Eh...Ciągle mówi się "Dla klubu wszystko", "Dwa browary mniej"...
Ale pytam się ile tak można?Z pewnością spora grupa kibiców jakoś tam wiąże koniec z końcem ale jeżeli co sezon ma być podwyżka cen biletów na Te transfery które moim zdaniem i tak w części są bezsensowne...co z tymi pieniędzmi od miasta?
Tyle obietnic...murawa, oświetlenie już nie wspomne o bezsensownym telebimie...jeżeli będziesz na stadionie to na co będziesz patrzeć na murawę czy jakiś ekran?Oczywiście możecie włączyć sobie Caps Locka i napisać że jestem jebnięty bo skąpie na klub ale ja mam swoje zdanie i raczej nikt go nie zmieni.
24 stycznia 2006, 21:49 / wtorek
Bilety były po 10 zł i dalej są. Kupując karnety jeszcze się zaoszczędza parę złotych.
A co do krytej i prostej to cóż "komfort" kosztuje tylko nie wiem po co to komu ale jak komuś na tym zależy
25 stycznia 2006, 09:48 / środa
Witam jak dobrze policzylem to meczow bedzie 7 w domu a wiec 7x10zl daje 70 a karnet jest po 65zl za duzo nie dali upustu zeby zachecic do kupna karneto tak samo jest z prosta 7x15 105zk karnet po 100.Jedne co dobre to trzymac wszystkie bilety z Lechii Kochanej i odpisac od podatku za 2006rrok :) pozdrawiam LG
25 stycznia 2006, 09:52 / środa
Będzie 8 meczów na Traugutta.
25 stycznia 2006, 10:01 / środa
własciciel karnetu ma pierwszenstwo do rezerwacji biletu na mecze pucharowe puchar uefa liga mistrzow w przyszłym sezonie jak bedzie walka o awans to biletów zabraknie a o karnety beda sie bili wlasciciel karnetu ma pierwszenstwo przy zakupie biletu na mecz wyjazdowy tak jest w innych klubach keanet to przywilej pozdrawiam
25 stycznia 2006, 11:30 / środa
Jak dla mnie mogli się wstrzymać z tą podwyżką do przyszłego sezonu i próby walki o ekstraklase, a tak frekfencja spadnie i klub nie wiele na tym tak naprawdę zyska, chyba że chłopaki będa dobrze grać(mam nadzieję że tak tez tą podwyzką sugeruje klub) i stadion będzie znów pękał w szwach.
25 stycznia 2006, 12:21 / środa
A moim zdaniem, to bilety są w tej samej cenie. Wzrosła tylko cena na prostej, gdzie wiosną będzie większy komfort oglądania meczy (nowe krzesełka) i na środku trybuny krytej- gdzie żaden szanujący się kibic i tak nie siada. Więc nie wiem w czym problem ??

Inną rzeczą jest natomiast inny sposób zarabiania na kibicach. Z tego co wiem, do dziś logo klubu nie jest zastrzeżone, a co za tym idzie klub nie zarabia na sprzedawanych pamiątkach. A te ostatnimi czasy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.
25 stycznia 2006, 12:45 / środa
Na prostej 15 PLN ? Komfort to tylko okolo 1800 krzesełek.Reszta bez zmian.
Dodatkowe bramki wejściowe na prostą, kocioł przy wejściu (będą dwa razy sprawdzać bilety?).A może ktoś wie jak to będzie wyglądać od strony techicznej ?Może wejście Aleją Gwiazd ?
25 stycznia 2006, 12:58 / środa
Podwyższyć ceny to mozna jakby Lechia była w górze tabeli a nie 50% w góre w 2 lidze w ogonie.Mogli poczekać z tym do następnego sezonu.przypuszczam,że powstanie dosć duza grupa kiboli która będzie czekać i wchodzić na 2 połowę.
25 stycznia 2006, 13:09 / środa
Zeto czepiasz się konkretnej części krytej (środek VIP-owski) czy całej.
Bo jeżeli sądzisz że na całej krytej siedzą kibice, którzy nie zasługują na szacunek to szkoda pióra.

Wracając do tamatu to zmiany widać w prostej krzesełkowej i sztucznym, dodatkowym podziale krytej w sumie na 3 części VIP, środek i reszta.
Najlepiej to wychodzi dla reszty krytej (zmiana z 25 pln na 20) w przeciwieństwie do "środka" o 5 pln drożej.

Myślę że w tym całym dobrodziejstwie wywołany przeze mnie Zeto dotknął sprawy o wiele ważniejszej - kasy dla klubu ze wszystkich gadżetów. Z czystej ciekawości pytam, jaka jest relacja pomiędzy kasą wydaną na szalik a kasą dla klubu.
Tak na marginesie to będąc ostatnio w sklepiku Wisły odczuwalna jest przygniatająca różnica pomiędzy tym co "my" oferujemy naszym kibicom a co ma do zaoferowania Biała Gwiazda.
PS: Pozdrowienia dla obsługi sklepu Wisły
25 stycznia 2006, 13:50 / środa
No coż, łatwiej jest podnieść ceny biletów niż zarobić na gadżetach klubowych.
25 stycznia 2006, 14:11 / środa
zygas70- po pierwsze nie czepiam się, a po drugie wyraźnie zaznaczyłem środek krytej. Wiadomo że tam jest mało miejsca i siedzą tam "działacze" i gryzipiórki, a od czasu do czasu przyejdzie się ktoś zareklamować. Co do reszty krytej się nie wypowiadałem.

A co do komfortu oglądania, to chyba nie trzeba dużo myśleć, aby pojąć, że dużo lepiej ogląda się mecz z prostej, niż za bramki. Dużo wygodniej siedzi się na krzesełku, niż na dechach.
Bardziej skupiałbym się na tym, że Zarząd podzielił trybuny, niż że zrobił podwyżkę.
25 stycznia 2006, 14:17 / środa
Moim zdaniem klub zrobił bardzo dobrze zwiekszajac ceny biletow, płacąc 2 ł czy 5zł wiecej nie zbiedniejemy tak naprawde co to jest 5 zł w skali tygodnia ?!!
Nie dramatyzujcie bez przesady , przy 5000 tys kibicow na meczu to az 25000zł dla klubu wiecej zjednego meczu.
pozdr.
25 stycznia 2006, 14:24 / środa
dziwi mnie ta dyskusja:(
Kto ma njlepszych kibicow w Polsce??? Przynajmniej jestesmy w czolowce i bez sensu sa argumenty typu: miala byc murawa,mialy byc krzeselka,oswietlenie... Tak szybko sie zapomina jezdzenia po wiochach i stania po kostki w blocie. Mozna bylo? Dalismy rade?? Damy rade za piatke wiecej chociaz mnie podwyzka nie dotyczy bo i tak zalegam pod zegarem a jak wezme babeczke na meczyk to tez nie bede jej zalowal piataka na biuletyn.
25 stycznia 2006, 15:45 / środa
Co do różnicy w cenach było 10 PLN +6 PLN za 2 dzieci a ma być 15 +10 co daje różnicę 9 pln niby mało ale 8 meczy razy 9 pln =72 pln.
Podwyżka za komfort oglądania -to znaczy że 1800 osób będzie siedzieć na nowych krzesełkach a reszta płaci bo MOŻE będzie oglądać w lepszych warunkach.
Dzieci do lat 10 po 5 pln (dot także kobiet) To znaczy że chłopcy w wieku 11-15 lat albo po 10 albo wyżej.A było chyba ża 3 pln dotyczy DZIECI szkoły podstawowej i kobiet
Reasumując prosiłbym o rzeczowe wyjaśnienie podwyżek .
na koniec ciekawostka z ostatniej Piłki Nożnej str 19-22
30 pln -zarobki szatniarki za jeden mecz w Łks
120 pln standartowy koszt zatrudnienia jednego ochroniarz na mecz II ligi
400 pln karnet na sezon w loży VIP w Ruchu Chorzów
500 pln najniższe kontrakty w min.Lechii i Łks
4500 pln przeciętne zarobki w Piaście Gliwice
5000 pln premia za remis u siebie Lechii, oraz pensja p.Kczmarka
6000 pln tyle zarabia S.Wojciechowski
15000 pln premia za zwycięstwo w Lechii (10 % dostają trenerzy) i tyle kasuje firma ochroniarska za obsługę meczu Lechii
Aby było ciekawiej to np;
17000 Dariusz Dzigała z Poloni Warszawa
60000 Arkadiusz Głowacki Wisła Kraków
80000 Chenryk Kasperczak ( jeszcze przez 2 lata)
To na tyle .Więcej w gazecie ,ale to i tak nic w porównaniu z ligami zachodnimi.
25 stycznia 2006, 18:27 / środa
mi podwyzka nie przeszkadza . Klub chce zarobic , a my przeciez nie zbiedniejemy!!
26 stycznia 2006, 04:45 / czwartek
W tym wszytsim denerwujące jest to, że w Gdańsku generalnie są najdroższe bilety na imprezy sportowe. Hokej, żużel i noga. będąc na wyjazdach wyżej wymienionych dyscyplin stwierdzam, że najwięcej "ździerają" u nas w gdansku. Niech mi ktos wytłumaczy :-)
26 stycznia 2006, 14:38 / czwartek
Proste: za przyjemnosci sie placi:)
Ja nie widze problemu mozna chodzic na KP Sopot co prawda 5 liga ale wjazd za free i nawet z tanim winem mozna wpasc- pelen wypas.
PS. zaraz ktos powie "eee ja tam wole chodzic na Arke tam maja tansze bilety i kaszanke z grilla!!!"
13 lutego 2006, 19:06 / poniedziałek
Kupował ktoś dziś już karnet? One są w Roko czy w klubie sprzedawane?
13 lutego 2006, 19:08 / poniedziałek
z tego co wiem beda od srody
13 lutego 2006, 20:03 / poniedziałek
Napisane było, że od 13.
13 lutego 2006, 21:46 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 lutego 2006, 09:35 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 lutego 2006, 11:22 / wtorek
ZARZąD - KLUB powinien:

w I kolejności [ poza kolejnością :-) ] zastrzec logo - TAM NAPRAWDę JEST SPORA KASA DO ZAROBIENIA NAWET NA NOWYCH PIłKARZY !!!

II sprawa to utworzenie Organizacj Użytku Publicznego LECHIA tam każdy z nas który pracuje a jest ich wielu może oddać 1% należnego podatku - OGROMNA KASA DO WYCIąGNIęCIA i przeznaczenia np. na szkolenie młodych piłkarzy

III sprawa to podwyżka biletów , uważam uzasadniona lepszy komfort na prostej - większa cena PROSTA SPRAWA

IV sprawa to przekazanie kibicom (np. stowarzyszeniu) 1 zł od biletu np. na organizację pociągów specjalnych i opraw na meczach - to byłby wspaniały gest dla zarządu, ale ...

SZKODA żE ZARZąD ZACZYNA OD DUPY STRONY I NAJPIERW TO CO NAJłATWIEJSZE (podwyżka) A RESZTE MOżNA OLAć - M Y ś L E N I E - Z - P O P R Z E D N I E G O - U S T R O J U ! ! ! a przecież wszystkim nam zależy na dobrej kondycji finansowej naszego klubu - może kiedyś to zrozumieją obecni włodarze naszego klubu

a i tak LECHIA je st najlepsza !!!
15 lutego 2006, 18:22 / środa
ble ble: po pierwsze Organizacja pożytku publicznego a po drugie przeczytaj temat "1% od podatku dochodowego" w dalszej częsci FORUM gdzie przytoczylem regulację dotyczącą tej materii, a dowiesz się że z racji prowadzenia działalności gospodarczej Lechia nie może ubiegać się o taki status.
1 marca 2006, 22:45 / środa
mam male pytanie...czy majac karnet na prosta bede mial jakies problemy z wejsciem na trybune pod zegarem?
1 marca 2006, 23:08 / środa
Krotka odpowiedź: NIE.

Pozdrawiam.
1 marca 2006, 23:17 / środa
oki...dzieki...mam nadzieje ze sie nie przyczepia ze mam za drogi karnet na zegar :) (wiadomo jak to jest jak sie ktos kurczowo trzyma przepisow)

pozdrawiam
10 kwietnia 2006, 11:20 / poniedziałek
Podczas meczu z Zagłębiem bilety na prostą (nie wiem jak pod zegarem) nie miały pieczątki z nazwą rywala. Niby sprawa błaha i zawracanie dupy, ale trochę szkoda, że się zrywa z wieloletnią tradycją pieczątkowania (tylko w czasach Lechii-polonii nie było pieczątek). Każdy, kto kolekcjonuje bilety potwierdzi, że bez pieczątek to nie ma sensu.
Po drugie kwestia biuletynu meczowego- moim zdaniem warto by jednak, biuletyn był na kształt programu, a nie gazetki ze statystykami. I warto, by choć jakaś część, traktowała o sprawach stricte kibicowskich (typu opisy wyjazdów, rozkład jazdy, strona dla Greengosów itp) a nie tylko wałkowanie popisów kopaczy, bo te jak na razie nie stanowią ciekawej lektury. Co do szaty graficznej nie można nic zarzucić.
10 kwietnia 2006, 11:45 / poniedziałek
POPIERAM WIECEJ POWINNO BYC TEMATYKI KIBICOWSKIEJ
10 kwietnia 2006, 15:21 / poniedziałek
Nie bylo pieczatki bo to sa nowe bilety i dopiero pierwszy mecz na nich. Na podbeskidziu napewno juz beda.
10 kwietnia 2006, 20:27 / poniedziałek
Hej! Sorki ze pytam ale ile dziewczyny płaca? Bo słyszalam ze 10 zl.. pozdro :)
21 listopada 2007, 09:04 / środa
małe porównanie:

mecz Lechia - Tur: pod zegarem 1607 x 12zł + prosta 826 x 18zł + trybuna 82 x 40zł + biuletyn 621 x 5zł = 19.284 + 14.868 + 3.280 + 3.105 = 40.537zł

mecz Lechia - Wisła P.: amfiteatr 3.977 x 10zł + trybuna 431 x 20zł + biuletyn 669 x 5zł = 39.970 + 8.620 + 3.345 = 51.935zł

dane za lechia.pl

daje do myślenia, prawda?
"im mniej tym więcej" :)
pzdr.
21 listopada 2007, 09:42 / środa
tak tylko na meczu z Turem obowiazywały karnety a na meczu z Wisłą nie wiec to, że było więcej sprzedanych biletów to zasługa "karneciarzy"

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.387