Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mistrzostwa Europy 2008

strona 3/3

19 stycznia 2008, 02:19 / sobota
moglibysmy tez zrobic koalicje antyszwabska z Holendrami,oni tez nie lubia niemcow I maja dobra opinie.Dodatkowo Legia ma zgode z den haag,chociaz to akurat wiecej moze zaszkodzic niz pomoc w naszje przyszlej przyjazni
POLAND&HOLLAND ALKOHOLAND
co myslicie o takiej zgodzie,sa szanse zebysmy przyklepali z tulipanami sztame?? mysle ze warto rozpropagowac ta akcje na forach Polskich i Holenderskich.
14 lutego 2008, 16:22 / czwartek
Euro 2008: od soboty można zamawiać bilety / PAP

W sobotę ruszy proces zamawiania w internecie biletów na mecze reprezentacji Polski w tegorocznych piłkarskich mistrzostwach Europy z puli, jaką PZPN otrzymał od UEFA. "Jeśli wszyscy składający aplikację zachowają zdrowy rozsądek, to cały proces powinien przebiegać bez problemów" - uważa prezes firmy odpowiedzialnej za dystrybucję wejściówek Marcin Krysiński.

Zamawianie biletów odbywać się będzie w dniach 16-29 lutego wyłącznie drogą internetową poprzez system "kupbilet.pl". Nie będzie obowiązywała zasada "kto pierwszy, ten lepszy", a rozdział biletów odbędzie się w drodze losowania, które zaplanowane zostało na 7 marca.

Wszyscy chętni będą mogli zgłosić zapotrzebowanie zarówno na bilety na mecze grupowe Polaków, jak również na spotkania fazy pucharowej, czyli tzw. bilety warunkowe, dostępne tylko w przypadku awansu "biało-czerwonych" do danej fazy rozgrywek.

"Zamówień będzie na pewno znacznie więcej niż biletów. Apeluję do kibiców, by nie ulegali panice i zachowali zdrowy rozsądek. Kolejność zgłoszeń nie będzie miała żadnego znaczenia, więc nie ma sensu ścigać się z innymi, by szybciej złożyć zamówienie" - powiedział PAP Marcin Krysiński.

"Jesteśmy przygotowani na wielką ilość zgłoszeń, ale nie istnieją łącza internetowe, których nie można "zapchać". Wszystkie cechują się określoną przepustowością. Jeśli wszyscy jednocześnie ruszą do komputerów, to mogą wystąpić problemy i nie uda im się złożyć aplikacji" - dodał.

PZPN otrzymał od organizatorów ME 21 742 wejściówek na trzy spotkania grupowe - na spotkanie z Niemcami - 5668, z Austrią - 10 341, a z Chorwacją - 5733.

Wciąż nie wiadomo jednak jaka część tej kwoty trafi do publicznej sprzedaży, a ile zostanie rozdzielonych m.in. między działaczy, sponsorów, członków Klubu Wybitnego Reprezentanta, itp.

Niemiecka federacja z niemal identycznej sumy biletów, jaką otrzymał PZPN, do publicznej sprzedaży przekazała ponad 60 procent (dokładnie 14 400), ale w Chorwacji kibice mogli się ubiegać jedynie o 15 procent biletów, jakie otrzymał związek piłkarski. Z kolei Austriacy przekażą kibicom 70 proc.

"Na początku marca ogłosimy precyzyjnie liczbę biletów na poszczególne mecze, które zostaną przekazane do rozlosowania. Czekamy jeszcze na dokładne określenie zapotrzebowania przez najwyższe instytucje państwowe, a później specjalny zespół wszystko dokładnie podzieli. Do przekazania określonej ilości biletów sponsorom reprezentacji obligują nas stosowne umowy, więc nic w tym względzie nie zależy od naszego widzimisię" - zapewnił rzecznik prasowy PZPN Zbigniew Koźmiński.

"Na pewno ilość biletów przeznaczona do publicznej sprzedaży będzie większa niż w Chorwacji" - dodał.

Przed mundialem w Niemczech w 2006 roku PZPN do publicznej dystrybucji przeznaczył 37 procent otrzymanych biletów.

Ceny biletów oscylują od 45 euro (III kategoria), przez 80 euro (II kat.) do 110 euro (I kat.). Cena w złotówkach zostanie podana według ustalonego kursu i będzie powiększona o podatek VAT oraz pięć procent opłaty manipulacyjnej.

Szczęśliwcy, którzy wylosują bilety, będą musieli dokonać płatności zarówno za bilety na mecze grupowe, jak również bilety warunkowe, do 20 marca. W przypadku braku wpłaty zamówienie będzie anulowane.

Marcin Krysiński podkreślił, że firma będzie się starać eliminować klientów składających zamówienia w celach spekulacyjnych.

"W momencie zgłaszania się danej osoby do losowania nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy zamierza ona sama wykorzystać bilet, czy też będzie próbowała odsprzedać go z zyskiem. Będzie to działanie nielegalne, które może skutkować dla nabywcy takiego biletu odmową wejścia na obiekt, a dla sprzedawcy zablokowaniem możliwości kupienia biletów na inne imprezy organizowane przez PZPN. Każdy będzie mógł zapisać się na jeden bilet dla siebie i drugi dla z góry wskazanej osoby. Konieczne będzie podanie numeru PESEL każdego, kto ubiega się o bilet. Będziemy to weryfikować i usuwać wszelkie wykryte próby obejścia tej zasady" - stwierdził Krysiński.

Turniej finałowy ME w Austrii i Szwajcarii rozpocznie się 7 czerwca. Dzień później Polacy rozegrają pierwszy mecz - z Niemcami w Klagenfurcie. 12 czerwca w Wiedniu podopieczni Leo Beenhakkera zmierzą się z Austrią, a 16 czerwca, ponownie w Klagenfurcie, spotkają się z Chorwacją.
19 lutego 2008, 10:11 / wtorek
PZPN otrzymał od organizatorów 21 742 bilety na mecze EURO 2008. Prawdopodobnie kibice dostaną mniej niż 50 procent z tej puli!

Na mecz z Niemcami PZPN dostal 5668 biletow, na mecz z Austrią 10 341. Ale olbrzymia część tego "tortu" przypadnie działaczom PZPN i Okręgowych Związków Piłkarskich, byłym reprezentantom Polski, sponsorom reprezentacji i politykom.

- W czwartek lub piątek przedstawimy, jak ten tort zostanie podzielony - mówi nam Zbigniew Koźmiński, rzecznik prasowy PZPN.

ps. udalo sie komus z Was zarejestrowac sie na kupbilet.pl ? pozdr
19 lutego 2008, 11:10 / wtorek
ja probuje od niedzieli i lipa , raz juz dostalem sie na strone , ale przy logowaniu mnie wywalilo
19 lutego 2008, 22:20 / wtorek
Udało mi się zgłosić do losowania po jednym bilecie na każdy mecz, ale niestety nie mogę zrobić tego samego dla "przyjaciela" wyskakuje błąd i nie wiem o co chodzi, inni jakoś bez problemu zgłaszają komplet czyli 6 biletów na 3 mecze... Inna sprawa, że jeszcze ojciec matka i siostra czekają w kolejce do zarejestrowania :-)
19 lutego 2008, 23:47 / wtorek
Nie w temacie, ale jeżeli chodzi o bilety too...

odnośnik
22 lutego 2008, 10:01 / piątek
czy komuś udało się dostać na tą śmieszną stronę? i o której godzinie to było? 4-rano?
czy ktoś uzyskał dostęp po tym śmiesznym odświerzaniu automatycznym?
22 lutego 2008, 13:59 / piątek
ja w koncu sie zalogowalem , zajelo to 3 dni
25 lutego 2008, 15:13 / poniedziałek
uffff....
Udało się !!!
Zalogowałem się !! Zamówiłem !! Teraz pozostaje już tylko modlitwa ;)
25 lutego 2008, 20:16 / poniedziałek
Dla wszystkich, którym się jeszcze nie udało zapisać do losowania.

Włączamy stronę: odnośnik koniecznie z końcówką index.php,

jak już się pojawi ekran oczekiwania, to magiczny klawisz F5 wciskamy do momentu wejścia do systemu, mi się udało przed chwilą, oczekiwanie około minuty, jeśli już po zalogowaniu nas "wywali" to dalej F5 i wracamy do systemu będąc nadal zalogowanym. Info sprawdzone, internetowe;-)
25 lutego 2008, 21:34 / poniedziałek
hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
udalo sie:)
teraz tylko losowanie
25 lutego 2008, 21:54 / poniedziałek
O co wam chodzi ? Przeciez losowanie sie juz odbylo !!!!!
''Szczesliwcami'' okazali sie byc czlonkowie rodzin dzialaczy pzpnu :(
Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i
25 lutego 2008, 21:57 / poniedziałek
zycze wam wylosowania biletow? ale na waszym miejscu bym sie nie cieszyl? i tak to zwinie klika z pzpn-u +rodzinka . Optymista
25 lutego 2008, 22:12 / poniedziałek
Znajac zycie tak to sie zakonczy.Ale pomarzyc tez fajnie.moze sie spelni i pojade
25 lutego 2008, 22:18 / poniedziałek
zgadza sie ja juz dawno zapomnialem ze udalo mi sie dostac na te kup bilety? Wieksza szansa jest ze trafie 6 w totka. Choc jak bym trafil to bym od konika kupil?
7 marca 2008, 09:07 / piątek
Uniwersytet Wiedeński zorganizuje cykl spotkań dla kibiców, przygotowujących ich psychicznie na ewentualną porażkę ich reprezentacji w czerwcowych mistrzostwach Europy w piłce nożnej, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.
Seminaria poprowadzą psychologowie, których celem będzie uświadomienie fanom, że sam udział ich drużyny w tak wielkiej imprezie należy uznać za sukces.

"Często podchodzi się do przegranej jak do katastrofy, a tak wcale nie jest. Mecz jest tylko meczem, a sport tylko sportem. Dramatyzowanie nie ma najmniejszego sensu i będziemy się starali uświadomić to wszystkim uczestnikom spotkań" - powiedziała jedna z prowadzących Henriette Wursag.

Nacisk zostanie położony nie tylko na sferę wewnętrzną, ale również na doborze odpowiednich słów w rozmowie o piłce nożnej. "Postarajmy się nie używać takich wyrażeń jak +wróg+, ale mówmy o +przeciwnej drużynie+. Pokażemy również jakie ćwiczenia należy wykonywać, gdy poczuje się przypływ agresji. Temu wszystkiemu można zapobiec" - zapowiada Wursag.

;)
10 marca 2008, 14:43 / poniedziałek
Zarówno PZPN, jak i firma Less, która jest właścicielem portalu internetowego "kupbilet.pl", dopuściły się nieprawidłowości podczas gromadzenia i przetwarzania danych osobowych osób składających zamówienia na bilety na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski w tegorocznych mistrzostwach Europy - wynika z raportu pokontrolnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

GIODO zarządził kontrolę w PZPN i firmie Less sp. z o.o. w związku z nieuprawnionym udostępnieniem na stronie internetowej "kupbilet.pl" danych osób składających zamówienia na bilety na mecze polskich piłkarzy w Euro-2008.

- Dane wcześniej zalogowanych osób były widoczne, ponieważ, co ustalili kontrolerzy GIODO, nie zastosowano odpowiednich zabezpieczeń. Te uchybienia firma Less sp. z o.o. usunęła jednak dość szybko, jeszcze w trakcie procesu przyjmowania zgłoszeń - powiedziała rzecznik prasowy GIODO Małgorzata Kałużyńska- Jasak, dodając że firma nie dopełniła również wymogów co do ilości znaków w hasłach niezbędnych do uwierzytelnienia użytkownika systemu.

- Wymagane hasło mogło zawierać cztery, a nie jak nakazują przepisy o ochronie danych co najmniej osiem znaków - wyjaśniła.

Więcej zarzutów dotyczy PZPN. Nieprawidłowa była m.in. forma pozyskiwania zgody na przetwarzanie danych tzw. przyjaciela, czyli drugiej osoby, dla której każdy składający zamówienie mógł się ubiegać o bilet.

- Zgodę taką musi wyrazić samodzielnie osoba, której dane dotyczą, a nie ktoś inny - dodała Kałużyńska-Jasak.

Według GIODO, PZPN jako administrator zbioru danych osób zainteresowanych nabyciem biletów na Euro-2008, nie powinien dopuścić do uzależnienia udziału w losowaniu wejściówek od wyrażenia zgody na ich przetwarzanie przez firmę Less, która dysponowała nimi jedynie na mocy umowy z PZPN.

- PZPN działając w ten sposób ograniczał prawa osób zainteresowanych rezerwacją biletów do swobodnego dysponowania swoimi danymi. Wyrażoną w ten sposób zgodę określa się jako wymuszoną, a to nie mieści się w ramach definicji zgody zawartej w ustawie o ochronie danych osobowych - podkreśliła rzecznik GIODO.

Za nieprawidłowość uznano także brak w umowie zapisów co do okresu i celu, w jakim firma Less może przetwarzać pozyskane dane osobowe. - Nie dość, że firma Less w sposób nieuprawniony otrzymywała zgodę na przetwarzanie danych osób zainteresowanych nabyciem biletów na Euro-2008, to jeszcze zachodziła obawa, że firma Less będzie je przetwarzać także w innych celach i również po zakończeniu akcji związanej z piłkarskimi ME - wyjaśniła Kałużyńska-Jasak.

W oparciu o te uchybienia zostało wszczęte postępowanie administracyjne wobec PZPN. - Po jego zakończeniu GIODO wyda decyzję administracyjną, która zawierać będzie nakaz usunięcie stwierdzonych uchybień - zakończyła rzecznik prasowy GIODO.

Proces przyjmowania zgłoszeń na bilety na mecze reprezentacji Polski w tegorocznych ME z puli, jaką PZPN otrzymał od organizatorów, zakończył się w niedzielę o północy. Kibice złożyli zamówienia na 1 106 583 bilety. Losowanie około ośmiu tysięcy kart wstępu, które PZPN przekazał do publicznej sprzedaży, zaplanowano na 14 marca.

- - -

hmm, czyli szanse na wylosowanie biletu to jakies 7 promili... zawsze to wiecej niz w lotto ;)
13 marca 2008, 14:41 / czwartek
Fajny pomysł z przekazaniem biletów które klub dostanie od PZPN dla kibiców. W sobote losowanie. Pewnie posiadacze karnetów już nie mogą się doczekać...
13 marca 2008, 14:53 / czwartek
wiadomo ze kazdy liczy na wylosowanie....ale zapewne nie kazdy bedzie mogl/chcial jechac...
jesli osoba ktora wygra bileciki a z jakis powodow nie moze jechac i przeczyta ten post to prosze o kontakt:-)))
bardzo chetnie je odkupie. serio.
tak czy siak bede na mistrzostwach pelne 3tyg i wolalbym bileciki miec w kieszeni a nie licytowac sie na miejscu z konikami(o biletach z pzpn wymownie milcze)...
pozdr
13 marca 2008, 16:47 / czwartek
super pomysł z biletami :]

a na Polonii będzie losowanie biało-zielonego skutera dla posiadaczy karnetów :))
13 marca 2008, 18:59 / czwartek
A już jutro wielki dzień - oby dla wielu z nas :).
Trzymam kciuki za Biało-Zieloną Brać!
14 marca 2008, 15:38 / piątek
Tysiąc biletów więcej na Euro - jałmużna od PZPN (info: TVN24)

Ponad milion kibiców chce wspierać biało-czerwonych podczas Euro 2008. Na razie do zdobycia jest jedynie 8 tysięcy wejściówek, rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński zdradził jednak w TVN24, że związek ciągle negocjuje z UEFA i może mu się udać wywalczyć dodatkowe 1000 wejściówek.

- Jest szansa, że ogłosimy o godzinie 16.00, że będzie więcej biletów dla kibiców - zapowiedział rzecznik. - Liczba wzrośnie o około 1 tysiąc. To byłoby 9000 zamiast 8000 - dodaje Koźmiński.

Losowanie biletów euro odbędzie się o godzinie 16. Początkowo PZPN planował, że odbędzie się ono pod okiem kamer, ostatecznie jednak z tego pomysłu zrezygnowano i wszystko odbędzie się po cichu w siedzibie Związku. Jeśli słowa Koźmińskiego się sprawdzą jeden bilet będzie przypadał nie na 150 jak w tej chwili, ale na około 120 chętnych.

Polski Związek Piłki Nożnej otrzymał od organizatorów ME ponad 21 tysięcy wejściówek na trzy spotkania Polaków w fazie grupowej: 5668 biletów na mecz z Niemcami, 10341 na spotkanie z Austrią i 5733 na starcie z Chorwacją. Do publicznej sprzedaży trafiło tylko 36 procent (dla porównania w Niemczech 66 proc, w Austrii 70 proc.) z tej puli, czyli niespełna osiem tysięcy. Reszta zostanie rozdzielona między sponsorów czy działaczy. Nawet jeśli Polska dostałaby dodatkowy tysiąc biletów te proporcje zmienią się tylko nieznacznie.

- Dla nas każdy jest prawdziwym kibicem, trzeba pamiętać, że piłka nożna opiera się na działaczach i ich też trzeba szanować, a może przede wszystkim - tłumaczył rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński. - Musimy ich jakoś wynagrodzić. Ci ludzie poświęcają własny czas trzeba im dać szansę na obejrzenie takiej imprezy jak Euro 2008 - dodał Koźmiński.

Zamówienie na bilety złożyło 1,1 miliona kibiców, zatem o każdą wejściówkę będzie walczyło średnio blisko 150 osób. Jeśli PZPN dostanie dodatkowe bilety szansa wzrośnie do poziomu 1:122. Rzecznik PZPN bagatelizował jednak taką dysproporcję. - Myślę, że skoro zalogowało się milion kibiców, to jest szansa na ten bilet - stwierdził Koźmiński. Zgłoszeń jest dokładnie 1 106 586. Spośród tej liczby, otrzymano 292 203 zgłoszenia na nasz mecz z Niemcami, 277 660 na potyczkę z Austrią i 261 377 na spotkanie z Chorwacją. Na mecze "warunkowe", w przypadku awansu biało-czerwonych do ćwierćfinału chętnych jest 78 000, na półfinał - 61 000, a na finał - 59 000 osób.

Szczęśliwcy o "wygranej" zostaną poinformowani drogą mailową wraz z instrukcją dalszego postępowania. Co istotne każdy chętny może dostać tylko jeden bilet na jedno spotkanie Polaków. Zgodnie z regulaminem, wylosowanie wejściówki na jeden z meczów oznaczać będzie usunięcie z puli losowanych na inne spotkania. W tej sytuacji pojawia się tylko pytanie, czy system informatyczny który już raz zawiódł (przy składaniu zamówień) tym razem zadziała i kibice sprawnie dostaną informacje o "wygranej".

- Nie tragizujmy, myślę, że tym razem pójdzie to łatwiej i najpóźniej w sobotę do południa wszyscy szczęśliwcy będą wiedzieli, że zostali wylosowania - podsumował rzecznik PZPN.
14 marca 2008, 21:25 / piątek
No i nie dostalem biletow.Wszystkie 3 mecze odrzucone
14 marca 2008, 22:26 / piątek
No i kurde mam farta, wylosowali mnie na ćwierćfinał. He, he...
Tylko teraz mam dylemat bo jest to bilet "warunkowy" , a dziadki leśne chcą aby sos im wpłacać. Oczywiście nie śmiem wątpić, że Nasi dojdą tak daleko... ale powątpiewam w pezetpeen. Sianko wpłacę, meczu nie będzie, a co z siankiem ?

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
14 marca 2008, 22:47 / piątek
WYLOSOWAŁEM 2 BILETY NA CHORWACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
NIEWAŻENE LICZY SIĘ TYLKO JUTRZEJSZE ZWYCIĘSTWO!!!!!!!!!!!!!!!
14 marca 2008, 22:52 / piątek
Raf Old Town-kase wplacasz a jesli nie awansuja pzpn oddaje ja na Twoje konto.bez obaw.bilet bedzie chyba do odebrania na miejscu przed meczem....
Daro-gratulacje!....jakby co to moge odkupic:-))))
14 marca 2008, 22:55 / piątek
CHĘTNIE , ALE JESTEM DROGI, A NIE CHCE ZDZIERAĆ Z BRACI
14 marca 2008, 23:15 / piątek
przemysl to.napewno jestesmy w stanie sie dogadac.
15 marca 2008, 07:34 / sobota
Jade na Polska - Austria . HUrraa!
15 marca 2008, 09:28 / sobota
Dzięki davidg75, też tak podejrzewałem ale wolałem zapytać wśród Braci coby mieć poprostu pewność jako taką. Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
17 marca 2008, 09:10 / poniedziałek
Ja też wygrałem 2 bilety na mecz Polska-Austria :) Może jakąś wspólna ekipa się zmontuje ? Szukałem jak dojechać i najlepsze są dwie opcje: 1) Pociąg z Wawy który jeździ 3 razy dziennie i kosztuje w jedną stronę ok 200zł a czas podróży to ok 8godzin 2) Samolot , cena waha się między 400-500zł tyle że trzeba lecieć przez Londyn a to trochę czasu zajmie (połączenie bezpośrednie jest z Wawy ale za coś ok 1000zł).
Jak ktoś ma inne tańsze opcje to piszcie.

Z biało-zielonym pozdrowieniem
17 marca 2008, 11:41 / poniedziałek
Ja nie losowalem ale kupilem za 800 ziko 2 sztuki :) To jedziemy kurwaaaaa
17 marca 2008, 15:37 / poniedziałek
bede monotematyczny ale......jakby ktos mial na sprzedaz bilety to WALIC JAK W DYM:-))))))))
17 marca 2008, 21:53 / poniedziałek
Jakby ktoś chciał odsprzedać 2 wejściówki, obojętnie na jaki mecz pisać na gadu 5790299!
17 marca 2008, 23:32 / poniedziałek
Ja bede lecial z Londynu 12 czerwca na Polska- Austria. Jak by ktos chcial dolaczyc prosze o kontakt (gg886851) Pozdrawiam z emigracji LECHIA GDAŃSK!!!
18 marca 2008, 18:43 / wtorek
Kupię bilet(y) na mecz z Niemcami.
18 marca 2008, 19:15 / wtorek
szukam sponsora, który wyłoży kasę na dwa bilety na mecz finałowy :)
21 marca 2008, 17:38 / piątek
podbijam temat, bo czas nagli, mam dwa warunkowe bilety na finał, ale nie mam gotówki, termin płatności 27 marca, kwota 1360,-
pozdro :)
21 marca 2008, 19:26 / piątek
Madar co ty chcesz te 2 bilety sprzedac za 1360 zl na final ???
24 marca 2008, 08:45 / poniedziałek
sprzedać nie, najwyżej odstąpić i to tylko jeden :) pod warunkiem, że wyłożysz kaskę za dwa, bo mnie w tej chwili nie stać, a czas nagli, termin do przelewu 27 marca...
pzdr.
16 kwietnia 2008, 09:48 / środa
Dzisiaj po godzinie 13:00 Leo Beenhakker poda nazwiska 30 piłkarzy, spośród których wybierze kadrę na mistrzostwa Europy. Podobno szykuje się kilka niespodzianek. No zobaczymy czy Leo czyms nas zaskoczy... Oby pozytywnie.
16 kwietnia 2008, 15:50 / środa
No i mamy szeroka kadre na Euro 2008:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce)

Obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad)

Pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Michał Pazdan (Górnik Zabrze).

Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larisa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Marek Saganowski (FC Southampton), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa)

Rezerwowy - Roger Guerreiro (Legia Warszawa) - jeśli otrzyma polskie obywatelstwo i FIFA wyrazi zgodę na jego udział w finałach mistrzostw Europy.
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.436