Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Derby za rok?

strona 2/3

8 lutego 2006, 21:29 / środa
Wy mi powiedzcie lepiej czzemu sledziki nie nasza barw bylem w Gdynii i mowie sobie ze przy okazji kogos skroje z szaliczka ide ide a tu wielkie zdziwienie nikogo w barwach:/.Zaszedlem az na ich sparing:) Patrze szok 30 osob 90% dziadki i jeden dzieciak w czapce i szaliku to go zostawilem.W drodze powrotnej doszedlem do wniosku ze sie wstydza wkoncu w czyms takim po miescie chodzic.Dojechalem do Wrzeszcza i w ciagu 10 minut widzialem pare osob w naszych barwach.Jak tak dalej pojdzie nie bedzie z czego dywanow robic.;]
8 lutego 2006, 21:47 / środa
Dzisiaj miałem "przyjemność" pomknąć moim rumakiem w kierunku Rumi. Dotarłem na ulicę Hutniczą, a na mojej prawej szbie dumnie wisiał biało-zielony trykot Naszego ukochanego klubu. Piszę to dlatego, że śmieszne wydają się rozmowy w stylu "byłem z moim 2,5 letnim synkiek a on......................." .
Mój 2,5 letni synek potrafi zaśpiewać My Wierzymy Tylko w BKS......................., i ma to w małej dupce gdzie to śpiewa, ostatnio zaprezentował nowo poznany song w kościele.
29 kwietnia 2006, 20:09 / sobota
Zwycięstwo Górnika 2-0
29 kwietnia 2006, 20:19 / sobota
hihi
29 kwietnia 2006, 21:01 / sobota
juz czuje ta adrenaline derbow;]:P heh
29 kwietnia 2006, 21:08 / sobota
Najwazniejsza bedzie ostatnia kolejka gdyz Łęczna gra z Zabrzem a Arka z Polonią
29 kwietnia 2006, 21:20 / sobota
Obawiam sie że z derbów i tak będą nici. Myśle, że Listkiewicz spósci Górnika (za długi) kosztem Poloni, która zagra w barażach.
29 kwietnia 2006, 22:50 / sobota
a mi się wydaje, że dla gdynian kluczowym będzie mecz z Pogonią, jeśli w tym meczu nie zdobędą punktów to II liga ich! i niekoniecznie muszą być zaraz derby ;)
30 kwietnia 2006, 13:03 / niedziela
mysle ze arka rumia zostanie w 1 lidze... spadnie polonia + amica/lech... jedyne co moze zlego ja spotkac to baraze! choc i tak watpie! heh... w sumie to forum Lechii a nie arki rumii! wiec porozmawiajcie moze o czyms innym.. ciekawszym! ;]
30 kwietnia 2006, 13:37 / niedziela
darujcie sobie ten głupi temat.
Nie nasz a ich problem.
zresztą i tak sie utrzymają.
30 kwietnia 2006, 16:23 / niedziela
Brawo dla synka dab !
30 kwietnia 2006, 18:40 / niedziela
MaRiaN
30 kwietnia 2006, 13:03
mysle ze arka rumia zostanie w 1 lidze... spadnie polonia + amica/lech... jedyne co moze zlego ja spotkac to baraze! choc i tak watpie! heh... w sumie to forum Lechii a nie arki rumii! wiec porozmawiajcie moze o czyms innym.. ciekawszym! ;]

To jest dopiero szczyt glupoty. Jestes zwyklym kmiotkiem piszac ARKA Rumia a szczytem kretynizmu jest pisanie nazwy zespolu z malej litery
30 kwietnia 2006, 19:03 / niedziela
Ludzie zapomnijmy, ze Arka spadnie do 2 ligi.

Spadla juz Polonia i Amica, wiec pozostaje co najwyzej baraz a moze znalezc sie tam tez Leczna badz Gornik.
Szczerze mowiac, zycze Arce zeby zostala a zebysmy to My dolaczyli do niej ale w 1 lidze...
30 kwietnia 2006, 22:21 / niedziela
Czytajac dyskusje w tym temacie odnosze wrazenie, ze czytam dyskusje ... zacofanych ludzi, ktorzy nie zauwazyli, ze zyjemy w nowym stuleciu, ze swiat stal sie globalna wioska w ktorej za smieszne grosze mozna przemiescic sie w kilkanascie godzin z jednego konca swiata na drugi, ze niestety spoleczenstwa staly sie wielokulturowe i ze zaszlo wiele innych procesow ktorych odwrocic sie nie da. Historia jest wazna, ale trzeba zyc terazniejszoscia. I tak samo duzo mieszka kaszubow w Gdansku, jak rodzonych Gdanszczan w Gdyni. A niedlugo tak samo duzo bedzie u nas rosjan, arabow i murzynow. Niestety. Wiec wasza rozmowa jest raczej chwaleniem sie wlasna wiedza o historii regionu, niz wnoszaca cos nowego argumentacja. A przy okazji zapomnieliscie chyba, ze kibice Lechii mieszkaja rowniez w Gdyni, a kibicow Arki mozna znalezc w Gdansku i okolicach.
Pozdrawiam
Lechia Gdynia
30 kwietnia 2006, 23:30 / niedziela
arke cza bedzie golic !!!! szukam jakis zdjec albo filmu z brandenburgii jak niemieckie psy dostaly po chelmie
1 maja 2006, 00:33 / poniedziałek
czyli o co Ci konkretnie chodzi Nowoczesny Idący z Duchem Czasu Tomi? że my wszyscy zacofańcy powinniśmy uważać, że Gdańsk=Gdynia, bo można dojechac SKM-ką w pół godziny za dwa i pół zeta?

proponuję, żeby w ogóle nie uczyć historii w szkołach, bo jest zacofana z definicji! lepiej uczyć na pamięć rozkładów wszystkich środków transportu, żeby się skuteczniej globalizować!

wiem, że w Gdynii są kibice Lechii - sam mam znajomego Lechistę na Karwinach i podwójny szacunek dla Niego... ale Twojego hasła "Lechia Gdynia" nawet nie chce mi się komentować...
1 maja 2006, 10:47 / poniedziałek
Zgadzam sie z tomkiem. Tez jestem za derbami ale w 1 lidze. Moze to glupie ale z jednej strony dobrze by bylo zeby arka sie utrzymala a my za rok weszlibysmy do 1 ligi i tam rozegrali derby....... po tylu latach......... w ekstraklasie!!!!!! TYLKO LECHIA
1 maja 2006, 11:07 / poniedziałek
To normalne, że są kibice Arki w Gdańsku jak i kibice Lechii w Gdyni, dyskutowanie o tym nie ma sensu, to tylko bicie piany ot co.
1 maja 2006, 11:46 / poniedziałek
Napewno Lechia ma więcej kibiców w Gdynii niż Arka w Gdańsku , no i oczywiśćie Sopot w 90% JEST BIAŁO ZIELONY.
1 maja 2006, 12:42 / poniedziałek
Grunt to żeby Lechia się utrzymała w drugiej lidze,reszta póki co jest nieważna:>
"My wierzymy TYLKO... "
pozdr.
1 maja 2006, 13:30 / poniedziałek
I o to chodzi. Lechia się tutaj liczy, reszta drużyn ma swoje fora. Jak będą derby to podysktujemy.
2 maja 2006, 00:24 / wtorek
Mlody85 - przykre, ze jedyne co nasunelo Ci sie po moim wpisie to skm kursujaca i przypominajaca swoim niezmieniajacym sie wygladem stare czasy. Nie wiem czego nie chcesz komentowac w Lechia Gdynia? Od zawsze jestem za Lechia, a od wielu lat mieszkam w Gdyni wiec tak wlasnie sie podpisuje. Ale moze skroty myslowe sa dla Ciebie zbyt trudne wiec specjalnie dla Ciebie podpisze sie raz jeszcze.
Lechia z Gdyni

BTW: Gdyni pisze sie przez jedno i. To taki wyjatek.
2 maja 2006, 08:20 / wtorek
faktycznie skrót ewidentny - nie rozszyfrowałem - no i ta Gdynia przez dwa i... :( jestem zbyt prosty by z Tobą dyskutować :(

Lechia ma kibiców wszędzie, ale jest tylko jeden BKS Lechia Gdańsk i każdy z trzech członów w tej nazwie jest ważny i ma swoje znaczenie, nie ma Lechii Słupsk, Lechii Malbork czy Lechii Tczew (z całym szacunkiem oczywiście, no i oczywiście mogę o czymś nie wiedzieć :P), kibicujemy Lechii - także z tego powodu, że jesteśmy w ten czy inny sposób emocjonalnie związani z Gdańskiem, także ludzie, którzy mieszkają poza Gdańskiem - inaczej nie widzę w tym sensu

mnie osobiście Lechia Gdynia razi, jeśli Ty nic w tym nie widzisz to trudno, a z takimi skrótami myślowymi zapraszam raczej na www.sphere.pl

i jak przystało na człowieka, który przypierdala się do jednego 'i', mógłbyś chociaż poprawnie napisać mojego nick'a
6 maja 2006, 21:09 / sobota
Po raz kolejny okazało sie niestety, że doping mamy jeden z najgorszych w lidze. Uzasadniac chyba nie trzeba dlaczego, kto byl dzisiaj na meczu ten widział (słyszał), a szkoda bo to jedna z ważniejszych rzeczy która charakteryzuje wielki klub !!!
6 maja 2006, 21:20 / sobota
Kiko7 .... Pisałem raz ... Napisze i drugi ... Zamiast narzekać to przyjdź i nas wspomóż !! Wiesz łatwo jest krytykować , już trudniej coś samemu zrobić . Troszke trzeba przyznać że młyn czasem nie spisywał się najlepiej ...
7 maja 2006, 08:47 / niedziela
Górnik Łęczna wygrywa z Koroną 3:0! szok :) jeśli Górnik Zabrze na finiszu ligi wygra w Łęcznej to wielce prawdopodobne jest, że Arka leci "piętro" niżej, przestrzelony karny będzie się wtedy śnił, oj śnił...
7 maja 2006, 09:13 / niedziela
No w najgorszym razie zagra w barażach, skoro Polonia już zdegradowana, jak Lech nie dostanie licencji to tak będzie, już pisałem, że pokręcone te przepisy, gdyby jeszcze Górnik miał nie dostać to było ciekawie na koniec bo i w II lidze by się poprzesuwało, baraże, spadki, kto ma czas i ochotę niech to analizuje bo ja odpadam.
7 maja 2006, 16:25 / niedziela
ara najpewniej zagra w barazu ze Slaskiem :P - bo leci napewno juz Polonia i Amica/Lech.
7 maja 2006, 17:00 / niedziela
wogule mam pytanie jak to jest ile teraz spada druzyn z 1 ligi??2 czy 1 i czy sa baraze??
10 maja 2006, 20:24 / środa
Arka jeśli nie wygra w sobotę gra baraże. Boję się że mecz z Polonią może być ustawiony bo Polonia Warszawa nie ma już nic do stracanie i tak spadną...
10 maja 2006, 20:28 / środa
Ludzie kurwa opamietajcie sie !!
Co nas Arka ??
Puki co nasza sytuacja nie jest zbyt ciekawa, a kazdy prawie wyjazd nasi pilkarze dostaja w pizdeczke i nic sie nie zapowiada zeby to sie zmienilo.

Nie patrzmy na Arke bo im do drugiej ligi jest tak samo blisko jak nam do trzeciej i o to powinnismy sie martwic.
10 maja 2006, 21:08 / środa
Jeśli Arka wygra z Polonią różnicą 3 bramek wyjdzie na 14. miejsce bez względu na wynik meczu Łęczna - Zabrze.
Swoja drogą mają strasznego farta, jak nie wiem co. Awansowali, bo powiększano ligę, utrzymają się bo zwolni się miejsce po Amice.
10 maja 2006, 21:19 / środa
Żadne trzy bramki przewagi nie dają Arce pewności. Przy jej zwycięstwie i wygranej Łęcznej bądź remisie obu Górników Arka unika baraży kosztem Zabrza, a przy zwycięstwie Zabrza w Łęcznej (ciągle przy założeniu zwycięstwa gospodarzy w Gdyni) rozegrany zostanie dodatkowy mecz pomiędzy Arką i Łęczną o uniknięcie barażu, bo teraz bramki się nie liczą, a jedynie bilans bezpośrednich spotkań, który Gdynianie z Łęczną mają identyczny (dwa razy po 1-1).
10 maja 2006, 21:25 / środa
Chyba, że tak. Myślę jednak, że jest to mało realne.
10 maja 2006, 22:33 / środa
Arka prawdopodobnie dostanie walkowera za dzisiejszy mecz z Wisłą.
10 maja 2006, 23:18 / środa
Bez przesady. Fakt, sędzia nie zdążył skończyć meczu (właściwie nie wiem czemu publiczność tak się zachowała - co najmniej jakby właśnie zdobywali mistrzostwo), ale chyba nie będą do tego podchodzić tak rygorystycznie..
10 maja 2006, 23:25 / środa
dla tych co nie maja canalu+ a po wpisach widze ze slabo u was to zachecam kolegow zza miedzi do lektur odnośnik
walkower ... sasasa ?:D
6 maja 2007, 20:10 / niedziela
Są dobre wieści z dzisiejszego meczyku więc nie ma co napinać się przed komputerem.
Derby za rok? Co za pytanie . . .;)

Z prostej . . .
7 maja 2007, 11:47 / poniedziałek
jak tak dalej pojdzie to na koniec sezonu bedziemy sie bronic przed spadkiem a wy juz zakladacie temat o derbch w nastepnym sezonie? skonczy sie sezon to bedzie mozna zalozyc temat ale teraz jest na to za wczesnie czy kogos nie pogrzalo w glowe?? pozdro tylko Lechia Gdansk
7 maja 2007, 12:12 / poniedziałek
Jakbyś zauważył, to temat został założony prawie półtora roku temu...
7 maja 2007, 21:59 / poniedziałek
gits- jak na razie to nic nie wiadomo. Bo za trzy- cztery tygodnie może się okazać, że z I-szej zostanie zdegradowanych 16 drużyn ;-)))), a Mistrz II ligi będzie grał w eliminacjach Ligi Mistrzów

;-))

Tak więc nic nie wiadomo, bo może jeszcze nie wiemy, a walczymy o puchary !!!!!
7 maja 2007, 22:18 / poniedziałek
(do ZETo) tak jutro do przedszkola.
7 maja 2007, 22:28 / poniedziałek
Krzyś_kinder12- nie mam 12 lat jak ty, więc milcz !!!!!!!!!!!
7 maja 2007, 23:56 / poniedziałek
uuuu zawialo groza...zeto to bez watpienia najwiekszy napinacz na tym forum!!!sprobuj podwarzyc jego zdanie a zrowna cie z gnojem i wyzwie na priv wiec na przyszlosc nie zaczynajcie z tym typem...:)zeto forum jest do wymieniania sie opiniami i wolnej dyskusji niestety tacy kozacy jak ty zanizaja poziom dyskusji(o ile wogole mozna mowic o dyskusji)niech zyje napinka!!!
8 maja 2007, 00:25 / wtorek
Wrzysiu Kinder niespodzianka ;Uwankers : Skąd Was wytrzasneli i kto tu sie napina ???

Humoru nigdy za wiele, ten był na poziomie, tylko "przedszkolaki jeszcze nie rozumieja takiego słowa jak ironia"

pozdrawiam normalnych
8 maja 2007, 09:42 / wtorek
bodix nie wymagaj od dwunastolatka żeby zrozumiał ironię, skoro nawet nie zna takiego pojęcia ;-)))

uwankers- lepiej już idź na zajęcia w przedszkolu. Zapytaj panią o ironię, ewentualnie o bekę ;-)))
8 maja 2007, 18:56 / wtorek
czy ja wiem czy taka beka...raczej nie ma sie z czego smiac:(w polskiej pilce dalej nic sie nie zmienia,kozly ofiarne zdegradowane,podobno maja sie teraz zabrac za Cracovie,Korone i Lubin!hmmm a kiedy pytam zabiora sie za najwiekszych walkow w historii polskiej pilki???warszafki nikt nie tyknie a przeciez ostatnie mistrzostwo polski to skandal nad skandale!!!ale oczywiscie cisza na ten temat...tak czy siak dzieki panu Tomczakowi i juz za pare miesiecy Derby!!!oj bedzie sie dzialo:)
8 maja 2007, 23:56 / wtorek
sreknawu jak tak dalej pójdzie, to derby będą ale w IV lidze, na które zapewne nie pójdziesz. My za rok zagramy ligę wyżej!!!
9 maja 2007, 09:47 / środa
derby swietna sprawa, ale tak np. w pół finale Ligi Mistrzów :D Czyli myśle ze za jakieś 3 lata bedzie :)

a tak na poważnie to myśle ze kilka tapeciar i dzieciaków by sie wykruszyło z młyna przy ewentualności takowych, czyli dla mnie git :)
30 maja 2007, 20:01 / środa
mam nadzieje ze my awansujemy ale jak nie to derbów i tak nie bedzie !!
odnośnik

LG !!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.428