Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Już tylko miesiac nasze obawy i nadzieje

strona 1/1

11 lutego 2006, 08:39 / sobota
Do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostał tylko miesiac zaczynamy odliczać dni .
11 lutego 2006, 10:31 / sobota
tylko miesiąc czy aż miesiąc?? ja już od grudnia niemoge wytrzymać:D:D
11 lutego 2006, 11:48 / sobota
ja tam też już sie nie mogę doczekać....dla mnie to aż miesciąc :(
20 lutego 2006, 17:14 / poniedziałek
Prezydium Zarządu PZPN przyjęło do wiadomości decyzję Kujawsko–Pomorskiego ZPN o przyjęciu na członka Polskiego Związku Piłki Nożnej klubu Zawisza Bydgoszcz SA. Zawisza decyzją władz spółki akcyjnej przejął wszelkie zobowiązania wynikające z prowadzenia sekcji piłki nożnej Kujawiaka Włocławek, który w dniu 9 lutego 2006 roku zmienił nazwę na Zawisza Bydgoszcz SA oraz siedzibę z Włocławka na Bydgoszcz.

źródło: PZPN
20 lutego 2006, 21:52 / poniedziałek
Jak narazie to ja sie boje tylko o to ze wyjazd do Białegostoku nie wypali:| a o naszych pilkarzy to jestem spokojny;)
20 lutego 2006, 22:03 / poniedziałek
Sufoone jezeli wyjazd nie wypali to tylko z przyczyn pogodowych.A prognozy nie są optymistyczne niestety.Widzialem dzis fotki ze stadionu Hetmana i nie wyglada to na dzien dzisiejszy dobrze.U nas w porównaniu z Białymstokiem to wiosna w pełni:-)ale pogoda moze sie zmienic i miejmy nadzieje,ze dlugo wyczekiwany sezon zacznie sie zgodnie z planem.
20 lutego 2006, 23:04 / poniedziałek
obawy jak Pseudo Zawisz do nas przyjedzie oj źle to widze prawie jak Arka prawie to wielka róznica pozdrawiam
22 lutego 2006, 19:27 / środa
bedzie wszystko dobrze bramki jakos przed sezonem strzelamy mam nadzieje ze to podtrzymamy, a Baczek nie bedzie wpuszczał. wiec juz w marcu pniemy sie wgórę tabeli :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417