Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Co z Hirszem?

strona 1/1

14 lutego 2006, 11:53 / wtorek
Czy ktoś ma może pojęcie czy Hirsz zdecydował się już z jakim klubem podpisze kontrakt?
14 lutego 2006, 12:01 / wtorek
Chłopak chyba zapomniał jaki klub w niego zainwestowal pieniadze. Kto go wyszkolił. Możliwosc zarobienia duzych pieniedzy chyba troche przysłoniła mu oczy. Pewnie ma wielu doradców, którzy przedstawili mu wizje sławy i duzych pieniedzy. Chyba lepiej grac w 2 lidze niz grzac ławe. Na dzien dzisiejszy liga zagraniczna czy ekstraklasa to za wysokie progi dla niego. Szybko wyjedzie szybko wroci
14 lutego 2006, 12:35 / wtorek
popieram michał w 100 % nie chce nie musi ...niech gra w Legi ale na ławce rezerwowych w piotrusia
14 lutego 2006, 14:17 / wtorek
Walic frajera woda sodowa do głowy udeżyła. Jak jemu tak i rodzicom którzy nasłuchali sie od menagerów jaki on jest wielki i ile kasy dostaną. Niech spada z naszej lechijki nie on to bedzie inny. Zawsze u nas były talętyi teraz to sie zmienia pomału jak podpisuja kontrakty. Ze nie sprzedaje sie od razu juniora tylko ma kontrakt pogra u nas i wtedy go mozna sprzedac ale nie wcześniej niz ma 25 lat.
14 lutego 2006, 14:49 / wtorek
heh... no nie wiem czy tak nie wczesniej niz 25 lat... :P no chyba ze szczerze liczysz na to ze Lechia bedzie niedlugo grala o najwyzsze trofea w tym p.i.s.eknym kraju... chlopak moze i ma talent... ale ogrania i doswiadczenia niestety mu brakuje... wyjazd bedzie sie rownal wg mnie z kolejnym straconym talentem... nie wnikam jakie byly jego relacje z Kaczmarkiem... ale "zalozmy" ze mial szanse gry u nas... i jakos nie zalapal sie do pierwszej/drugiej jedynastki... no chyba ze nasluchal sie ze bedzie co tydzien gral przy Lazienkowskiej albo i w rezerwach rangers... heh... no nic... woda sodowa i $$$ w glowie... a szkoda...
14 lutego 2006, 14:55 / wtorek
Gra w Lechii to najawiększy zaszczyt dla każdego młodego chłopka z Gdańska. Jak Hirsz nie chce grać w Lechii to niech wypierdala, to jedyna odpowiedź na jego pseudogwiazorskie fochy. Z takim podejściem jak on prezentuje to pożytku z niego mieć nie będziemy. Jak kaprysi w wieku 17 lat to co dopiero nam wywinie jak będzie miał 20...
14 lutego 2006, 15:19 / wtorek
MaRiaN dałeś POkaz komplesów, jakie tobą targają ;-)))

A co do Hirsza, niech pogada z pseudo gwiazdeczką Królem, a jeszcze lepiej Stachowiakiem. Ten drugi za młodu jako Przewielki talent wyruszył "grZać" do Standardu Liege. Potem wrócił na krajowe ławki do POloni, a teraz słuch o nim zaginął.
Hirsh nie powinien się zastanawiać gdzie może grzać ławę, ale gdzie może grać. A to ostatnie nawet w Lechii mu słabo wychodzi.
14 lutego 2006, 16:00 / wtorek
co z tego ze cos ttam potrafi jak ma gowno w bani dla chlopaka 17 letniego to powinien byc zaszczyt ze moze grac w 2 ligowym zespole a niestety albo jego wielki menadzer mu nasral do glowy albo chlopak ma problemy ze soba szkoda gadac cc
14 lutego 2006, 17:03 / wtorek
Zeto Stachowiak nie zrobil oszałamiającej kariery ale na jesuen gral w 2 lidze wiec chyba sluch o nim nie zaginal:)
14 lutego 2006, 17:18 / wtorek
zyginho- dla zawodnika, któremu wróżono wielką karierę, 2 liga to chyba troche mało ? Zresztą wyraźnie widać, że równa w dół. I tak samo będzie z Hirszem. Jak się ma kasę w głowie, a nie własny rozwój, to niestety ale robi się za "zmarnowany talent".
14 lutego 2006, 18:16 / wtorek
Jesli Hirsz odejdzie z Lechii to mysle, ze bedzie to jego poczatek konca.
Przechodzac do Legii czy innego krajowego potentata szybko przekona sie, ze miejsce w rezerwach to max.
Stopniowo odejdzie w zapomnienie i po kilku latach bedzie blakal sie po slabych drugoligowych klubach.
15 lutego 2006, 01:43 / środa
Zeto: a co ma piernik do wiatraka?! jaki k. mac komplex? hehe... chyba za bardzo sie podjarales tym razem ;] tak a propos komplexow :] ... bo chyba nie zrozumialem zartu... no chyba ze wciaz chodzi ci o to ze jestem wrecz zazenowany tym co "twoi" starsi "koledzy" z partii wyprawiaja w sejmie... nie mowiac o PO-pis-ie wielkiego wodza Jego Magnificencji :) ale myslalem ze juz zmienilismy watek... :P no ale co ma komplex do brzydko mowiac wkurwu na to co w/w...??? no nic...

wracajac do watku... oby Hirsz badz jego opiekunkowie tudzien koledzy przegladali co jakis czas to forum... moze ktos mu do rozumu przemowi... chociaz z drugiej strony kazdy jest kowalem swego losu... mamy poki co jeszcze demokracje :) (chociaz koledzy Zeta pewnie cosik juz szykuja ;] ) skoro chlopak czuje sie na silach niech sprobuje niech przekona sie na wlasne oczy... i najwyzej pozniej sam oceni...

pozdrawiam "zakomplexionych" ;)
15 lutego 2006, 09:19 / środa
MaRiaN- jaki kompleks ? sam siebie poczytaj (tym razem ze zrozumieniem) ;-)

żart jest raz, ale powtarzany w nieskończoność jest zwykłym kompleksem. U ciebie widać to wyraźnie. Hirsza też pewnie pisowcy omamili ?? ;-)))
15 lutego 2006, 12:55 / środa
Zeto: ok, skoro uwazasz, ze to jest komplex, ze wstydze sie za kazdym, gdy wlaczam ost jakiekolwiek wiadomosci, to nazywaj to sobie jak tylko chcesz...

a co do Hirsza to juz nie przesadzaj... bo znow sie zajarales ;]

kurcze to pewnie wg ciebie teraz polowa Polakow ma taki komplex :) jestesmy zakomplexionym narodem :( na szczescie sa jeszcze silne i swiadome jednostki, jak ty ;) heh... pozdrawiam
15 lutego 2006, 14:30 / środa
MaRiaN- o ile się nie mylę, to zawsze bylismy zakompleksionym narodem. Zawsze wszędzie widzieliśmy dobre strony, tylko nie u siebie. Odsyłam do historii naszego kraju.

Ale temat jest o Hirszu, a ty go sprowadzasz na politykę. Wojna PiS- po jest w innym temacie.
15 lutego 2006, 17:16 / środa
heh... i kto tu wprowadzil polityke? :> wtracilem pol-slowo... a ty juz afere robisz i komplexach piszesz :P do tego widze ze masz zadatki na belfra hmm... a odsylac to mozesz dziewczyne/zona/kolezanke/mlodszego brata/kolege po piwko do sklepu ;) no nic... nie bede polemizowal z toba raz jeszcze gdyz nie lezy to w kwestii moich zainteresowan czy tez przyjemnosci... a jezeli podejmujesz jakis temat czy tez niepotrzebny watek to prosze nie probuj mi wmowic pozniej ze jestes apolityczny... skoro oboje wiemy o co ci chodzilo... i oboje wiemy ze i tak i tak jedyny temat w ktorym mozemy sie zgodzic to dobro Lechii... ;) pozdro
16 lutego 2006, 09:12 / czwartek
marian. a gdzie napisałem że jestem apolityczny ?? Faktycznie, lepiej skocz po piwko do sklepu ;-)
16 lutego 2006, 18:00 / czwartek
hehe... :P my zartujemy sobie... a sytuacja Hirsza wciaz nie jest wyjasniona... no chyba ze mozna potraktowac fakt nieobecnosci Hirsza na kolejnym zgrupowaniu jako rezygnacja z jego uslug badz tez na odwrot... cokolwiek nie powiedziec to i tak ma juz ta runde stracona... no chyba ze sam szlifuje forme biegajac po lasach/plazy... no coz zenada... ;/ w sumie zastanawiam sie nawet czemu sie wypowiadam w tym watku :P no coz trudno... niech strace :P pozdrawiam... i Zeto znajdz sobie kogos innego kto by ci po piwko skoczyl :P pozdrawiam
16 lutego 2006, 19:40 / czwartek
Hirsz podpisal dzis kontrakt z Lechia i jedzie na obóz.. ale o czym innym chcialem.. Marian co ty opowiadasz.. biega po lesie szlifuje forme.. przeciez on byl na obozie z zespolem juniorow starszych i gdyby kontraktu nie podpisal gralby tam nadal. chyba oczywsitym jest ze wszystkie roczniki w Lechii maja swoje obozy przygotowawcze...coz.. czytamy gre..
16 lutego 2006, 20:10 / czwartek
wow nie wierze... :) oby cos dobrego z tego wyszlo... tak wiec zycze mu samych sukcesow z tej okazji :]

Olo: hmmm dla tj rowniez oczywiste ale po ostatnich doniesieniach na temat w/w osobnika... nie jestem taki pewien czy gralby tam dalej :) ponoc juz byl przymierzany na do skladu na nastepny mecz rangersow :P pozdro... i czytaj dalej :) "nauka to potegi klucz" ;]
27 marca 2006, 13:30 / poniedziałek
Wczoraj widzialem tego prostaka w klubie PMiB.Chlopak ma dopiero 17 a juz popija sobie piwka i pali fajki...szkoda gadac...
27 marca 2006, 13:41 / poniedziałek
Neon, zanim kogoś ocenisz, powiedz czy mając lat 17 piłeś albo paliłeś?
27 marca 2006, 13:51 / poniedziałek
Napewno palił i napewno pił ale nie był zawodnikiem zawodowej II ligowej drużyny.Zanim coś napiszesz to Ty troszke pomyśl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 marca 2006, 14:38 / poniedziałek
I co się pienisz Bolek? Skąd wiesz ile on pije i ile pali, myślisz, że to jedyny zawodnik Lechii, który chodzi do nocnych klubów? Sztuką jest umiar a nie wymądrzanie się w internecie...
27 marca 2006, 14:45 / poniedziałek
Ktoś ma jeszcze jakieś pretensje do trenera że nie wstawia młodych do składu?
27 marca 2006, 14:54 / poniedziałek
A kto miał pretensje? Wstawiać należy zawodnika w formie i zachowującego zasady, nieważne czy ma lat 18 czy 30. I o tym decyduje trener a nie internetowi mądrale...
27 marca 2006, 15:07 / poniedziałek
Nie jestem internetowym Mądralą tylko czytam wpisy.Jeżeli w jednym "bronisz zawodnika" na rzecz jego skłonności to ja się z tym nie zgadzam.To jest ZAWODOWSTWO teraz ci ludzie pracują na swoją przyszłość ,i jeżeli chcą grać na dobrym poziomie to NAPEWNO papierosy i alkohol nie są czynnikami mobilnymi.Potem to on może "chlać" ile chce ale póki jest ZAWODOWCEM i poważnie chce nim być to obowiązują go pewne normy!!
Pozdrawiam
27 marca 2006, 19:28 / poniedziałek
Bolek pełna zgoda, ale nie on jedyny ma przestrzegać tych zasad. Przykładów daleko nie trzeba szukać, choćby Król... Chodziło mi o to że nie wiesz czy Hirsz imprezuje co tydzień, całą noc chleje i jara czy akurat poszedł tego dnia na dwie czy trzy godziny. Jest różnica nie sądzisz?
27 marca 2006, 20:32 / poniedziałek
Ja Ci powiem tak!!
Jeżeli Ty pracujesz czy ja to mimo wszystko chcemy być najlepsi!!tak czy nie tzwani RUTUNIARZE!!!A tu młody chłopak przed którym co niektórzy snują plany cudownej kariery a on co ...........pije a to na przykładzie np.KRÓLA ...dupa!!!ZAWODOWSTWO TO PRACA MOŻNA WYCHLAĆ ALE JEŻELI WIEM ŻE (jurto) boli mnie głowa lub jestem "trup" to tego nie robie czy kierowca (dopowiedzialny) który "jutro"ma jechać chla??????
To jest zawodowstwo!!!!czemu nasi "moczą" z każdym z Europy Zachodniej bo tam jest ZAWODOWSTWO!!!!! chyba mnie rozumiesz????
Pozdrawiam Bolo
27 marca 2006, 20:56 / poniedziałek
hehe... a ja ost widzialem nawet 2 razy!!!jak, Na Przyklad, Baczek z Kala wpiepszali hamburgery zapijajac kola!! kumacie?! normalnie sa juz u Pani!!! albo i lepiej Pana dyrektora!!! ------>>> czlowieku opanuj sie k. twoja mac! wszystko jest dla ludzi trzeba znac tylko umiar... no chyba ze juz znalazles teorie spiskowe i w ogole braku formy... a jeszcze lepiej jak <tfu-tfu> podwinie sie Bialo-Zielonym w ktoryms tam meczu noga... to zapewne bedziesz widzial "impreskie" jako przyczyne :) pozdrawiam i prosze bez emocji a propos zycia codzienniego!
27 marca 2006, 21:21 / poniedziałek
Ludzie opanujcie sie na zachodzie jest chlanie imprezowanie dopiero ...
Chlopak ma 17 lat i kiedys musi sie wyszalec, moze byly to urodziny jakiesgos kolegi albo cos w tym stylu to ze chlopak poszedl sobie na impreze i posiedzial spil jakies piwo zapalil moze papierosa to o niczym nie swiadczy. Nie wiem nie bylo mnie tam ale najebany jak worek chyba nie byl. A papierosy palil nawet hajto i zle w pilke nie gral, chociaz to juz lekka przesada ale wypic piwka to nic zlego ale z umiarem. Lechia na drugi dzien meczu nie grala wiec co w tym zlego. Rozumiem jakby byl piatek dzien pozniej Zaglebie a chlop imprezuje w nocy i pije. I nie mowmy mu te ze gowniarz 17 letni czy cos takiego bo kto z was nie pil piwa w tym wieku ...

POZDRAWIAM
27 marca 2006, 21:37 / poniedziałek
Skończmy bicie piany.
Każdy miał 17 lat i lubił się zabawić.Jeżeli Robertowi będzie się podobała zabawa to szybko skończy karierę ale to jego sprawa!
Jedna czy nawet dwie balangi niczego nie powodują.Przypominam tylko że zapomniany przez niektórych Kuba Bławat też lubił się zabawić..pełno było mędrców jaki to on jest zły i wogóle a jak przyszło do badań wydolnościowych to miał...drugi wynik!!
Starszym kibicom przypominam Mirka Penkalę.On tez lubił się zabawić ale nie przeszkadzało mu to w znakomitej grze.
pozdro
27 marca 2006, 21:47 / poniedziałek
Ryszarda Polaka tez warto wspomniec w tym watku ;)
27 marca 2006, 21:56 / poniedziałek
Zgadzam się że jest to bicie piany ale poważnie trzeba pochodzić do pewnych spraw!!.Jestem starym kibicem mam 45 lat więc znam kuluary niektórych.Głownia zwany "LUFKĄ" też palił ale to byłą inna Lechia i inny futbooll!!!Teraz przeciętniakó nie CHCEMY!!!!Teraz jest walka nie tylko w piłce.Na zachodzie mój drogi kolego jeżeli jest się "czynnym" zawodnikiem nie ma miejsca na "wygibasy"!!!Tam jest walka o miejsce w składzie a nie grają nazwiska!!!!!!!Pamiętaj o TYM!!
Cześć!!
27 marca 2006, 23:02 / poniedziałek
Jak nie graja nazwiska a RASIAK :)
28 marca 2006, 09:16 / wtorek
To żeś teraz PIERDOLNął!!!!Przykład jak się patrzy!!!
28 marca 2006, 09:27 / wtorek
Ale beka tu jest Panowie :) Wole was poczytać niż zaglądać na "usmiechnijmy sie" Tu są lepsze dowcipy:) Pozdro dla was. Dajcie na luz Panowie !!!
28 marca 2006, 11:13 / wtorek
Zawsze to jakaś rozrywka!!!!Miło jest "pokorespondować" z kimś światłym i inteligentnym".Grunt to że jesteśmy wszyscy kibicami Naszej Lechii i każdemu zależy na Jej sukcesach !!!!!!!Niech piją ,palą ale niech będą NAJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 marca 2006, 13:24 / wtorek
No i co z tego ze se poszedl na piwko.Wszystko jest dla ludzi, a tu juz robia z chlopaka nie wiadomo jakiego menela.Teraz pojdzie fama ze chlopak codziennie chleje,zastanowcie sie!!!A jeszcze Kaczmarek sie o tym dowie to Hirsz bedzie spalony,wiemy jak on na takie rzeczy reaguje.Dopoki bedzie dobrze gral to na piwko niech se chodzi,chodz w tym wieku tego nie pochwalam.pzdr
28 marca 2006, 13:39 / wtorek
Wstrzymam się od komentarza!!!!Kurwa ludzie dajecie "wolną" ręke i w zasadzie nic się nie dzieje jak młody narybek "folguje sobie"W każdej dziedzinie życia są pewne kanony których łamać nie trzeba???Rozbraja mnie tekst"no młody to chyba może sobie i zapalić i wypić"To kurwa jest ZAWODOWIEC A TU NIE MA MIEJSCA NA TAKIE RZECZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 marca 2006, 13:41 / wtorek
dobra ja mam pytnko czy to prawda ze ma szanse na wyjscie w lodzi w pierwszym skladzie???

TYLKO LECHIA !!!!
10 kwietnia 2006, 16:23 / poniedziałek
Neon, prostakiem to chyba Ty jestes. Bylam z Robertem na tej imprezie w PMiB i zastanow sie co ty wogle piszesz. Stales caly czas i go pilnowales, ze tak od razu stwierdzasz mocnymi słowami? Nie zdajesz sobie sprawy ile on zaangazowania daje w to co robi, moze nie nazwal bys go prostakiem gdyby gral co mecz, ale najpierw musi wejsc na to bosiko co nei zalezy od niego.Zastanow sie czy jak bedzie ciagle wchodzil to czy wtedy nie bedziesz go uwazal go za swojego super idola. Prawie każdy z was ocenia innych okrutnie pochopnie i to jest dla mnie chore. Pozdrawiam tych ktorzy naprawde sa prawdziwymi kibicami i potrafia przypomniec sobie jak sami mieli tyle lat co Robert. Trzymajcie sie ciepło =)
12 kwietnia 2006, 23:25 / środa
kajunia spoko!widze ze lubisz chlopcow na imprezach:*
13 kwietnia 2006, 14:20 / czwartek
Nie rozumiem co mam moje upodobanie do kolesi na imprezach do tematu, który jest poruszony. Ale coz.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445