Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowe flagi

strona 1/1

20 lutego 2006, 14:15 / poniedziałek
witam chcialbym sie skontaktowac z ludzmi ktorzy sie zajmuja oprawa meczow robieniem flag i transparentow poniewaz mam na sprzedaz bardzo ladna flage prosze o kontakt wtedy bedziemy gadac dalej
20 lutego 2006, 14:58 / poniedziałek
a jakiego zespołu ?? :P może szparki ?
20 lutego 2006, 16:00 / poniedziałek
o wlasnie mam wazne pytanko;] jezeli zrobilem wlasna flage (na kiju) i wezme ja na mecz np. do mlyna to greengosi se pommysla ze to ich i mi ja zabiora;] czy jak to jest???? dzieki:P
20 lutego 2006, 16:32 / poniedziałek
rzepa 14 - dobry wpis ;)

ps. bierz bierz ...
20 lutego 2006, 16:48 / poniedziałek
A czy to wazne kto ja bedzie mial ??? czy greengosi czy ktos inny :) to jest dobro kibocow i wspolna rzecz zreszta co to jest SPRZEDAM FLAGE ?? takie co to mozna tylko i wylacznie podarowac greengosom

Pozdrawiam
20 lutego 2006, 16:51 / poniedziałek
procol- pomyliłeś kluby. Swoją matkę sobie sprzedaj, a nie flagę Lechii.
20 lutego 2006, 17:38 / poniedziałek
jak morzesz sprzedac flage LECHI napisz na maila lechia18@wp.pl co i jak z ta flaga dziwna sprawa
20 lutego 2006, 21:35 / poniedziałek
o to chodzi ze jest osoba ktora tworzy flagi i trzeba za to zaplacic bo materal nie jest za darmo co wy myslicie ze to nic nie kosztuje ja na tym nie zarabiam chcialbym zeby taka flaga ktora teraz mam juz gotową wisiala na stadionie bo jest kozacka ktos chce ja zobaczyc to prosze maila wysle projekt jezeli jest ktos zainteresowany i ma wlasny projekt to sie odezwac pod winitom@wp.pl ten czlowiek to robi jego sie pytac co i jak on odpowie jak to dziala wszystko grafika dowolna jest tez opcja ze mozna wlasny material przyniesc
20 lutego 2006, 23:10 / poniedziałek
zapodaj ten projekt zlukam... ar_hwdp@interia.pl
21 lutego 2006, 01:13 / wtorek
pokaż to zasponx@o2.pl
21 lutego 2006, 03:59 / wtorek
chetnie ja zobacze Ciorus-Hannover@web.de
21 lutego 2006, 14:12 / wtorek
zapodaj tez zobacze :D karol88gdansk@o2.pl
21 lutego 2006, 16:03 / wtorek
mi tez cyknij oglądnę to dzieło :) może...... !!! rambovip@interia.pl
21 lutego 2006, 20:28 / wtorek
a może któraś z osób co otrzymała ten projkt czy tam już gotową flage "cykneła" by to gdzieś na strone i dała linka bo chyba nie tylko Ci co się wpisali chieli by to zobaczyć a tak to mamy "debilny" temat w którym się podaje tylko adresy mailowe
21 lutego 2006, 22:32 / wtorek
może to ta flaga? odnośnik
22 lutego 2006, 10:23 / środa
to nie ta flaga...
22 lutego 2006, 10:26 / środa
odnośnik

link to tej flagi
22 lutego 2006, 11:24 / środa
Porcol jeżeli chcesz żeby ta flaga wisiała na stadionie to ją tam powieś, a nie probujesz komuś sprzedać. Jeżeli nie chce Ci się jej wieszać samemu to zawsze możesz podarować jakiemuś wiernemu kibicowi. Chcesz żeby wisiała i dlatego ją sprzedajesz ? śmieszne.

PS. Obie flagi mi sie nie podobają, wyglądają jak banery reklamowe.
22 lutego 2006, 15:23 / środa
popieram kudiego chcesz ja mwieszac wieszaj ale nie sprzedawaj
22 lutego 2006, 19:08 / środa
ten lew z flagi to jakiś straszny przymuł ;) chyba całe życie w zoo spędził na wybiegu 3x3, takiemu frajerowi nikt poważny by nie pozwolił podpierać herbu Gdańska ;)

poza tym na moje to cwaniaczysz trochę... chcesz zabłysnąć i mieć swoją flagę, to odkładasz kasę i dajesz komuś projekt albo sam szyjesz proste, ale żeby potem ją komuś wciskać, żeby odzyskać siano to pierwszy raz widzę coś takiego
23 lutego 2006, 03:19 / czwartek
to nie o to chodzi moze zle to napisalem ale to chodzi o to ze jest czlowiek ktory robi takie flagi i ktory robi to taniej niz inni projekty moga byc wasze material wasz dlatego chodzi o to zeby przeczytaly osoby ktore sie na tym znaja i wiedza jak to sie odbywa wszytsko a nie ze tak jak wy mowicie powies i podaruj tak wcale nie jest na ta flage mnie samego nie stac zreszta pisalem wczesniej maila do tego czlowieka ktory sie tym zajmuje piszcie do niego on wszystko dokladnie wytlumaczy skoro jestes zaiteresowany tak wogle zamiescilem ten temat aby sie zaczelo cos dziac z tym ta flaga to jest taki prototyp jednym sie moze spodobac innym nie moze miec bledy i wogle cwaniakujesz chcem pomoc poprostu bo wy mozecie sie zlozyc z kolegami i sobie stworzyc jakas fajna flage nikt nie mowil ze wlasnie ta flaga ma byc na stadionie mowilem ze ja bym chcial bo mi sie podoba lwy sa fane realistycznie wyglada cos nowego
23 lutego 2006, 03:22 / czwartek
piszcie pod ten mail winitom@wp.pl on wszytsko odpowie co was gryzie
24 lutego 2006, 17:59 / piątek
WITKA
PROKOL kumam że brakuje ci kasy na tą flage napisz ile ....... pogadamy
1 marca 2006, 01:08 / środa
Witam wszystkich: chciałbym poinformować,że na początku kwietnia będziemy odbierać nową fane Fc Pruszcz Gdański,(rozmiar to 10m na 2m) i w ten sposób zaznaczyć w sposób oficjalny naszą obecność na trybunach w Gdańsku.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć projekt i ma jakieś pytania zapraszam na adr1984@interia.pl

Korzystając z okazji dziękuje wszystkim za pomoc w jej tworzeniu!

Pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460