Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mecz z Jagą odwołany?

strona 1/1

23 lutego 2006, 11:56 / czwartek
Wszystko wskazuje na to, że zaplanowane na 11 marca spotkanie Jagielloni Białystok z Lechią Gdańsk nie dojdzie do skutku. Boisko na stadionie Hetmana jest zasypane śniegiem, a zima wyraźnie nie zamierza odpuszczać.

Identyczna sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku, kiedy do Białegostoku miał przyjechać zespół Kolportera Korony Kielce. Z powodu przedłużającej się zimy, 13 marca, spotkanie nie doszło do skutku i zostało przełożone dopiero na maj. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie będziemy mieli powtórkę z rozgrywki. We wtorek w Białymstoku padał śnieg, a jego pokrywa na stadionie Hetmana wynosi obecnie ok. 20 centymetrów. Ponadto mocno zmrożony jest grunt. Potrzeba poważniejszego ocieplenia, by wszystko odpuściło. - W najbliższych dniach temperatury będą wahać się od -3 do -6 st. C w dzień, a w nocy będą spadać nawet do -15 - powiedział Gazecie Wyborczej Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk z białostockiego biura prognoz. - Od czasu do czasu poprószy też śnieg. Do 7-8 marca zima nie powinna odpuścić. Później może być różnie, na razie mamy sprzeczne informacje. Może przyjść krótkotrwałe ocieplenie i znowu ochłodzenie
tak jak myslałem
23 lutego 2006, 12:10 / czwartek
Mazi przestań jęczeć - do meczu jest 2,5 tyg. i pogoda będzie się zmieniać. Na razie kupujemy bilety, bo wszelkie prognozy są tak miarodajne jak wróżenie z fusów.
JEDZIEMY NA JAGĘ!!!
23 lutego 2006, 12:31 / czwartek
ja nie jęcze tylko chciałem zwrócic uwagę na ten fakt a białystok to nasza Polska syberia wiec nigdy nic nie wiadomo TYLKO LECHIA !!!
23 lutego 2006, 13:21 / czwartek
Informacji na temat ewentualnego odwołania meczu nikt oficjalnie nie podał.

Wprowadzanie chaosu i domysłów na pewno nie sprzyja dalszej sprzedaży biletów na mecz z Jagiellonią. A teksty typu "tak jak myślalem" to poziom parolatka. Dobrze, ze nie napisaleś w tytule "a nie mówiłem?"

Jednym pewnym info jest mecz z Jagiellonia w dniu 11 marca 2006

Bilety czekają na wszystkich chętnych.

ps. najlepiej skasowac ten temat i skupić sie na wyjeździe.
23 lutego 2006, 13:56 / czwartek
Skad masz takie info ze boisko Hetmana jest zasypane sniegiem?????Bylem tam osobiscie 3 dni temu,boisko czyste,zero sniegu ,temperatura ok.3-4 stopni.Nie siej paniki niepotrzebnie
23 lutego 2006, 14:08 / czwartek
ja bym chciał zauważyc ze prognoze pogody podają np.: pada snieg, a na prawde pada deszcz :) Takze najpierw kupmy bilety !!!!! A pózniej gadajmy o pierdołach które i tak nie wiadomo czy sie sprawdzą !!!! A tak na marginesie to zaczyna draznic mnie ta akcja z biletami !!!! Ile mozna o niej trąbic, juz dawno biletów byc nie powinno !!!! Ja bilecik mam i jak nie na jage to na widzew pojade..... A jak tam odwołają to pójdę na browar :))))) Kupowac bilety i nie wymyslac wrózb.
26 lutego 2006, 19:44 / niedziela
Co do poniektorych-okazcie chociaz troche szacunku innym druzynom i piszcie z wielkie litery ich nazwy....
2 marca 2006, 13:56 / czwartek
i stało się mecz odwołany
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.422