Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

29 III (śr.), g.18:00 > Widzew - LECHIA

strona 1/15

3 marca 2006, 10:10 / piątek
W związku z przełożeniem meczu Jagiellonia - Lechia najbliższy wyjazd naszej druzyny wypada do Łodzi. godzina 18, mecz przy jupiterach. zapewnie extra atmosfera, jak kilka lat temu. tylko ta droga na stadion...
3 marca 2006, 10:35 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 marca 2006, 10:40 / piątek
z racji tego, ze ograniczona jest ilosc miejsc na widzew do 300 osob, czyli de facto juz zadna sprzedaz nie bedzie prowadzona, bo na jage wlasnie sprzedano ok 300 biletow na specjal, a te osoby maja pierwszenstwo. i stad moje pytanie: bilety na mecz sprzedaje klub, a nie stowarzyszenie i jak to zostanie zorganizowane, ze bilety na mecz trafia do posiadaczy biletow na specjala (pierwotnie na jage), a nie do osob ktore chcialy jechac samochodem, albo ogolnie nei specjalem. Obawiam sie, ze moze byc niezly bajzel, choc mam nadzieje ze tak nie bedzie , bo sam osobiscie mam bilet na jage
3 marca 2006, 12:58 / piątek
ja uwazam ze jesli zydzew nie zezwoli na 500 osob to nie powinnien nikt od nas jechac za to na ŁKS w duzej liczbie sie stawic... chyba nie musze przypominac ile biletow dostal zydzew bedac u nas... mogli by sie zrewanzowac tym samym tymbardziej ze chetnych nie zabraknie
3 marca 2006, 13:58 / piątek
ale jak to jest jest 300 wejsciówek na widzew a biletów jest chyba wiecej wykupionych i jak top bedzie ze ja np sie nie załapie to jak siano oddadza???
3 marca 2006, 14:18 / piątek
Tylko_Lechijka- nie przekręcaj wiecej nazw bo nie dosc ze denerwujesz innych to moze sie to dla Ciebie źle skonczyc. Sory za rozmazanie ale irytuje mnie takie gowniarskie zachownie. Bez odbioru . Pozdro
3 marca 2006, 16:43 / piątek
A według mnie jak dostaniemy tylko 300 biletów to zapewne pojedzie dużo więcej ludzi a na mecz możemy nie wejść.... chyba że dostaeniemy 500 biletów pojedzie pewnie ponad 500 osób i wtedy wejdzimey raczej wszyscy!! Szkoda troceh że z Jagą nie wyszło bo byśmy mieli co robić 11 marca... a tak... czekamy...
3 marca 2006, 17:30 / piątek
slask pojechal w 700 i spod bram ich zawrocili, mieli co prawda zakaz wyjazdowy, ale to pokazuje, ze z brama to tam bedzie ciezko wjechac
3 marca 2006, 17:54 / piątek
smb7272: jak nie wiesz to nie pisz - Śląsk nie miał zakazu na Widzew - powodem ich niewpuszczenia była własnie ilość "przyjezdnych". A odnosnie tego czy uda się Tobie, czy nie uda "załapać" na wyjazd do Widzewa: nie martw się :) Będzie przecież jeszcze wiele wyjazdów - no chyba, że Ty jeździsz tylko na te które wydają się Tobie szczególnie "atrakcyjne" ze wzgledu własnie na te "atrakcje", a nie po to aby dopingować Lechię.
Tylko_Lechijka: lekcje odrobiłeś ?? Taką satysfakcję sprawi Ci to, że napiszesz "żydzew" zamiast Widzew? Ktoś mądry powiedział kiedyś: "Kto nie szanuje swoich wrogów nie szanuje samego siebie..." Udało sie to Tobie - tak: upokorzyłeś Widzewiaków w 100 procentach :) Popatrzcie teraz na mnie, pewnie sobie myslisz, jaki ze mnie wielki hools :)
3 marca 2006, 17:58 / piątek
taaa mam internet moge sie napinać :D
3 marca 2006, 18:46 / piątek
japan na lechie chodze juz ladne kilkanascie lat, takze nie pisz do mni ejak do jakiegos malolata, ostatnie 6 lat spedzile w niemczech na studiach, wrocilem 2 miechy temu i zrozum moj "glod meczow" ukochanego zespolu (nie awantur, bo wyroslem z tego juz dawno), a co do slaska to mialem takie info od osob ktore byly, mozliwe ze bledne.
Mooje pytanie dotyczylo raczej kwestii organizacyjnej, a nie zamartwiania sie, takze czytaj dokladnie
4 marca 2006, 09:40 / sobota
PANOWIE!!APELUJE O NIEUBLIZANIE I NIEWYZYWANIE NASZYCH WROGOW!!TROCHE GODNISCI I CHARAKTERU BO WPISY NIEKTORYCH OSOB SA JUZ ZENUJACE!CO ZA POZIOM!!!SZANUJAC WROGA SZANUJESZ SIEBIE!!!
PS.CO DO MECZU Z WIDZEWEM TO JESTEM PEWIEN ZE Z 700 BY NAS TAM BYLO LEKKO,TYM BARDZIEJ ZE NA OSTATNIM MECZU W LODZ BYLO OK 500 A TO BYLA DZIWNA FUZJA.POZDRAWIAM
4 marca 2006, 10:40 / sobota
przepraszam panowie jak kogos urazilem, moze ktos ma przyjaciol na WIDZEWIE nie wiem..
pozatym nie mialem na celu dojebanie WIDZEWIAKOM bo ich na tym forum nie powinno byc ale jeszcze raz PRZEPRASZAM jesli was urazilem.

ps. Wontek -- kim ty jestes ze mi grozisz chlopcze?
4 marca 2006, 15:31 / sobota
a jak ja mam bilet to musze jechac do roko po cos jeszcze oprucz biletu na stadion??
4 marca 2006, 16:39 / sobota
!!!Lechia!!!
5 marca 2006, 23:15 / niedziela
Panowie, a może by mały bojkocik:)

Wzór francuski z tego weekendu: na stadionie Parc des Princes (Paris Saint Germain vs Olympique Marsylia) nie pojawił się ani jeden kibic gości. Zespół z Marsylii groził bojkotem meczu od środy, a w końcu na mecz do Paryża wysłał drużynę amatorską. Klub był oburzony przyznaniem tylko tysiąca biletów kibicom Olympique, gdy według regulaminu powinni otrzymać 5 proc. miejsc, to jest dwa tysiące biletów.

Wg. oficjalnej strony Widzewa ( odnośnik ) dla gości jest przeznaczonych 581 miejsc, więc prawie 2x tyle ile oferują kibicom Lechii.

pozdrawiam
6 marca 2006, 09:02 / poniedziałek
Nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, patrząc na to, iż my walczymy o utrzymanie... MArsylia mogła sobie na to pozwolic, ale nasze rezerwy z Widzewem by dwucyfrówkę dostały...
6 marca 2006, 12:43 / poniedziałek
smb7272 napisał: " . . . de facto juz zadna sprzedaz nie bedzie prowadzona, bo na jage wlasnie sprzedano ok 300 biletow na specjal, a te osoby maja pierwszenstwo. . . "

a kto do k.u.rwy nędzy tak postanowił że niby ? ? ? ? ?

co ma piernik do wiatraka ? ? ? ?

ja do Białego miałem zamiar wybrać się dzień wcześniej z przystankiem u rodziny w Mazowieckim

co ma do licha bilet do Białego z tym że . . . . . ktoś ine kupi wejściówki na Widzew ? ? ?

a jak ktoś nie mógł jechac do białego bo mu termin nie pasował to dlaczego niby ma nie dostac wejściówki na Widzew ? ? ?

co to znaczy że nie będzie prowadzona ? ?
prosze o odpowiedź . . kto podjął niby taką dziwaczną decyzję ? ? ?
6 marca 2006, 14:07 / poniedziałek
nie rozumiem, to jeśli ktoś teraz mieszka w warszawie to nie kupi bilet na widzew? Ja tam kupię normalny dla ż.... i najwyżej spróbuję się wbić na sektor Lechii. Nie może być tak że osoby których los rzucił do wawy nie dostaną się na mecz. Ja tam jadę na widzew, lks i swit bo blisko.
6 marca 2006, 14:26 / poniedziałek
Bardzo ubolewam nad tym iż klub jak i stowarzyszenie przy organizowaniu speca do Białegostoku zapomniała o wszystkich Lechistach z poza Gdańska, czym różni się Lechista z Chojnic, Słupska czy też Malborka od tego z Gdańska, niczym!! tak więc bilety na taki wyjazd powinny być również wysyłane do tych wyżej wymienionych miast tak by Lechisci z naszych FC mogli spokojnie w swoim miejscowym klubie zakupic bilet na Lechie.
6 marca 2006, 14:54 / poniedziałek
nie wiem verde czy sledzisz ten temat na biezaco. na lechia.com.pl ukazala sie taka notka:

Do Łodzi zamiast Białegostoku
W związku z przełożeniem meczu Jagiellonia : Lechia informujemy, że bilety zakupione na wyjazd do Białegostoku będą ważne na pociąg specjalny do Łodzi. Mecz z Widzewem planowo ma odbyć się 25 marca o g. 18, pociąg wyruszy około południa z dworca Gdańsk Główny. Władze Widzewa zapowiedziały ograniczenie liczby gości do 300 osób. To liczba znacznie mniejsza niż ilość chętnych. Stowarzyszenie wniosło o zwiększenie puli biletów dla gdańszczan. Jeżeli odpowiedź będzie negatywna, pierwszeństwo w przejeździe pociągiem specjalnym będą miały osoby, które już posiadają bilet.
Stowarzyszenie Lechiści | 02.03.2006

I stad moje pytanie, bo zastanawiam sie jak to maja zamiar zrealizowac?
6 marca 2006, 22:51 / poniedziałek
BARON napisł:
"Bardzo ubolewam nad tym iż klub jak i stowarzyszenie przy organizowaniu speca do Białegostoku zapomniała o wszystkich Lechistach z poza Gdańska, czym różni się Lechista z Chojnic, Słupska czy też Malborka od tego z Gdańska, niczym!! tak więc bilety na taki wyjazd powinny być również wysyłane do tych wyżej wymienionych miast tak by Lechisci z naszych FC mogli spokojnie w swoim miejscowym klubie zakupic bilet na Lechie"

Ciesze sie kolego, że martwisz się o wszystkich kibicach Lechii .

Sam jestem z Tczewa, więc temat dla mnie ważny

Ale wiedz, że i dla nas (ludki poza Gdańsk) STOWARZYSZENIE stworzyło możliwości.
Nasz LGFT zakupil bilety korzystając z internetu.

I informacja na temat możliwości zakupu biletu w ten sposób JUŻ JEST
6 marca 2006, 23:48 / poniedziałek
dokłądnie takjak napisał Kusy.
Stowarzyszenie postarało sie i pamięta o fanach z okolic między innymi Tczewa,Malborka,Sztumu poprzez oferte zakupu biletu przez internet.Koszty są minimalnie większe praktycznie zapewne pokrwają one koszty wysyłi i formalnosci więc niech nikt nie myśli że ktoś zaniedbuje tak wazne ośrodnki kibicowskie jak między innymi wyżej wspomniane.
Pozdrawiam!
7 marca 2006, 00:20 / wtorek
pytanie z czystej ciekawosci...ludzie ktorzy nie kupili biletu na specka do Jagi chyba moga kupic bilet na mecz z Widzewem?...nie na specka tylko na stadion...jesli tak to chyba nie wszyscy ze specka moga sie zalapac na bilet...jesli nie...to kto tak postanowil i dlaczego?...czysta ciekawosc
7 marca 2006, 02:01 / wtorek
verde:
"co ma piernik do wiatraka?"
- tyle samo liter :)
7 marca 2006, 09:24 / wtorek
Do cholery musimy sie postawic i wywalczyc wiecej biletów!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego rok temu Arka pojechała tam w tysiac osob,a Jaga pól roku temu w p[onad tysiąc.W pól roku sektor zmniejszyl sie trzykrotnie?????????????????????Tam jest niecale 600 miejsc siedziacych,a stojąc upchniesz 2 razy tyle(przykład Jagi)
PS. W sezonie 95/96 było nas ledwie 350 osób.6 km na piechote i cala droga to palowanie.
7 marca 2006, 09:56 / wtorek
dokładnie, kawał drogi z kaliskiej na widzew. na grzbiet nie jeden z nas wtedy przyjął "blondynkę". nie jeden z nas równiez zgubił buty. było tempo na miarę Korzeniowskiego!
7 marca 2006, 10:05 / wtorek
Ci co chcieli kupić bilety na speca ze Słupska to je kupili i pewnie pojada wszyscy na Widzew. Mam tylko pytanie od kiedy będą sprzedawane bilety na mecz i czy na Podbeskidziu będzie taka możliwość?
8 marca 2006, 11:30 / środa
Pamiętny wyjazd do łodzi, jak ja to dobrze pamiętam. Za małolata to był jeden z moich pierwszych wyjazdów, nigdy nie zapomnę. Psiarnia po meczu nas tak przegoniła że mała bania. Hasło "łódzkej" psiarni na ścieżkę zdrowia brzmiało : "ostatni dostaje wpierdo." I ci z końca cisneli do przodu co by nie wyłapać "blondynki", a ci z przodu znajdowali się za chwile z tyłu i tak w kółko... przeplataniec aż do dworca gdzie... Ale to już inna historia.
Fakt , parę osób buty wtedy pogubiło, ale warto było ponieważ Nasze hasło to:
"Za Lechie, za BKS, pójdziemy aż po życia kres !!!"

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
8 marca 2006, 11:57 / środa
ostatnich gryzą psy....
9 marca 2006, 13:23 / czwartek
za lechia.net:

"Stowarzyszenie kibiców "Lechiści" uzyskało dodatkowe 50 wejściówek dla kibiców Lechii na mecz z Widzewem Łódź. W sumie kibice z Gdańska otrzymają ich 350. Wraz ze zwróconymi biletami na pociąg specjalny do Białegostoku do nabycia będzie jeszcze 100 biletów na wyjazd do Łodzi. Ich dystrybucja rozpocznie się we wtorek 14 marca w sklepie kibica w tunelu dworca PKP Gdańsk Główny i w hotelu Roko. Bilety będzie też można kupić juz poniedziałek 13 marca na spotkaniu stowarzyszenia o g. 20 w hotelu Roko. Cena biletu 50 zł."
9 marca 2006, 13:45 / czwartek
no i widzisz verde, dobrze Ci mowilem, ze pierwszenstwo jest z biletami na jage
9 marca 2006, 14:31 / czwartek
moze i dobrze a może i nie dobrze

takie moje zdanie: mocno tajemincze Stowarzyszenie Lechiści skoro nie wypalił mu specjal do Białego
nie powinno miec podstaw do dysponowania biletami wrejściowymi na mecz tylko i wyłącznie podług swojego uznania

specjal do Białegostoku i wejściówki na mecz z Widzewem to dwie ZUPEŁNIE inne sprawy

to powinna byc sprawa tego kto zaangażował się w org specjala w Białym,
jak zadośćuczynić tym którzy do tej pory wpłacili na coś na co od dłuższego czasu się nie zanosiło

tylko że . . . nie może się to odbyć kosztem chetnych do wyjazdu na Widzew
to zdaje się nie jest żadna (?) kompetencja tego kto sobie lekce takie coś jak wyżej pisze
9 marca 2006, 14:44 / czwartek
Po prostu te "tajemnicze" stowarzyszenie, jak to stwierdziłeś, nagradza pierwszeństwem osoby, które dużo wcześniej wpłaciły niemałe siano na "niepewną" inwestycje jaką był specjal do Białegostoku i dzięki nim była szansa, że inicjatywa ta wypali. One tak jakby były też pierwsze wykładając hajc na Widzew. Nagrodzone tym samym są osoby, które nie wybierają sobie wyjazdów, tylko jeżdżą na wszystkie. Wiadomo że chetnych na Widzew jest dużo więcej niż na Jagę ale przecież jest jeszcze(tylko)100 biletów do kupienia.

Prawda jest taka, że te 350 biletów to jest co najmniej 2 razy za mało - muszą dzialacze się postarać o sprawiedliwe potraktowanie Lechii (tak choćby, jak potraktowano Jagę i śledzi albo adekwatnie do tego ile było Widzewiaków u nas).
9 marca 2006, 14:49 / czwartek
zresztą . . . "radio Gdańsk: podawało że . . Widzew jako organizator wykupił ubezpieczenie na 7 tys widzów na te zawody

należne 5 % z 7 tys daje ni mniej ni więcej 350
czyli . . dostajemy to co Widzew jest nami winien jako organizator,
tyle ile dać na MUSZĄ,
mniej nam dać nie mogli nawet gdyby chcieli
te dodatkowe 50 jest o tyle dodatkowe że . . . i tak musielibyśmy je dostać
"sukces" mocno naciągany
hehe, Stowarzyszenie UZYSKAŁO DODATKOWE - hehe, niby można i tak
tyle że . . "uzyskało" to co i tak jest nasze
tak samo mogliby napisac że poprzednie 300 tez uzyskało

chodzi o to by . . . otrzymać tyle wejsciówek co mysmy im udostępnili
czyli ca 500, czyli . . .ca 150 ponad to co I TAK JEST NASZE

jesli w drodze negocjacji, mediacji w rewanżu tyleż otrzymamy to . . . rzeczywiście, wtedy będzie można się pochwalić DODATKOWĄ pulą
DODATKOWĄ o tyle że Widzew ją nam przydzieli choć . . wcale nie musi
ot . . zrewanżuje nam sie podobną ilością która sam uzyskał
i to własnie, tych 150 ponad nelezne 350 trzeba DODATKOWO wynegocjować
9 marca 2006, 15:01 / czwartek
" . . . Po prostu te "tajemnicze" stowarzyszenie, jak to stwierdziłeś, nagradza pierwszeństwem osoby, które dużo wcześniej wpłaciły niemałe siano na "niepewną" inwestycje jaką był specjal do Białegostoku i dzięki nim była szansa, że inicjatywa ta wypali. One tak jakby były też pierwsze wykładając hajc na Widzew. Nagrodzone tym samym są osoby, które nie wybierają sobie wyjazdów, tylko jeżdżą na wszystkie. Wiadomo że chetnych na Widzew jest dużo więcej niż na Jagę ale przecież jest jeszcze(tylko)100 biletów do kupienia. . . ."

że niby te osoby które dały się ponieść propagandzie specjala tudzież netowej napinance na biały wbrew zdrowemu rozsadkowi jeżdżą na wszystkie wyjazdy ? ? ?

hehe, toś mi pojechał
że wyjazdy wybieram hehe
sęk w tym że . . własnie akurat ja jeżdżę na wszystkie a na speca biletu ine kupowałem bo juz od połowy stycznia pprognozy co do pogody w Białym były takie jakie były
poza tym . . nie każdy MUSIAŁ chcieć jechać specem

chyba ze . . . MUSIAL ? ? ?

no i w końcu . . . tajemnicze Stowarzyszenie może sobie decydowac o tym o czym moze,
a nie o tym o czym nie może
9 marca 2006, 16:30 / czwartek
Verde, wybacz mi, może jestem jakis niepojętny, ale jakiego typu problem widzisz w organizacji wyjazdu na Widzew?

Dzięki wnioskowi "tajemniczego" stowarzyszenia dziś otrzymaliśmy decyzję, że liczba wejściówek dla przyjezdnych zostanie zwiększona co najmniej do 350. Dzięki temu w ogóle można zamawiać specjala, a ostateczny termin mija jutro. Dla 300 osób nie byłoby to możliwe, a co najmniej bardzo utrudnione. Nie oznacza to, że nie staramy się załatwić kolejnych biletów inną drogą. Do akcji nie włączył sie jescze klub, który teoretycznie może najwięcej. Klub nie uwzględnia jednak wyprzedzenia jakie jest potrzebne do zamówienia specjala.
Nie zdziwię się jak pojedzie nas na Widzew 600 lub więcej osób. Dziś jednak podajemy tylko oficjalne i sprawdzone informacje.

Co do pierwszeństwa wpuszczania osób do specjala, to już jest sprawa organizatora pociągu. Kilka czynników o tym decyduje, ale najważniejszy to kłopoty organizacyjne jakie spiętrzyłyby się, gdybyśmy kazali każdemu kto kupił bilet na Jagę oddać go, a poźniej sprzedawać bilety na pociąg według jakiegos klucza, który przyśnił Ci się dzis w nocy. Sorry, ale nie masz pojęcia co to znaczy zorganizować taki pociąg.

Proponuję Verde, żebyś juz przestał płakać i szukać dziury w całym, bo stajesz sie irytujący. Po prostu nie zabieraj głosu w tym temacie. A jak chcesz wnieść jakieś uwagi to proszę: lechisci@lechia.net
Bez urazy

Pozdrawiam
9 marca 2006, 18:29 / czwartek
w tym że . . . to są dwa różne wyjazdy, dwie rózne sprawy,
i nie można karać tych którzy chca obejrzeć Lechię na Widzewie
Twoim widzimisię, tym co tez Ci ostatniej nocy strzeliło do głowy

" . . . Co do pierwszeństwa wpuszczania osób do specjala, to już jest sprawa organizatora pociągu. . . ." --- zgoda, kto mówi że nie ? ? ?

ale . . . czy aby co do wejściówek na mecz ? ?
tu bym taki pewien nie był

no i także bez urazy
nie jesteś dla mnie nikim, kto by mógł mi pozwalać zabrać głos w jakiejś kwestii bądź nie,
tym bardziej że (jak w tym przypadku) . . . zafałszowujesz obraz sytuacji, przedstawiając nie wiedzieć czemu dopełnienie do i tak nam należnego jako . . . swoją/Waszą zasługę,

gdy gra klubu idzie o to co ponad, o to co pnad temu co i tak nasze
a Twoje niestety ale temu nie pomaga, a wręcz przeciwnie

podczas gdy klub zdaje sie nie od wczoraj negocjuje ilość zbliżoną do tej jaką sam udostępnił Łodzianom
a Ty: że się włączył

dostaliśmy 350 miejsc, 300 + 50
dzięki "Twojemu" wnioskowi ? ? ? ? ?
dzięki niemu ? ? ? ?

czytaj to co popisałem wyżej
Widzew wykupił ubezpieczenie na tą impreze na 7 tys miejsc
z tego Lechii należy się 5 %
czyli . . . . . ni mniej ni więcej te 350 . . . . tyle Widzew MUSI nam dać,
więc to "Twoja" zasługa że mamy 350 ? ? ? ? ? ?
wybacz ale ja tego kitu nie kupuję

klub się włączył ? ?
z tego co wiem, klub zabiega o dodatkową, ponadnależną (ponad 350) pule biletów,
a Ty swoją akcją, swoim "wnioskiem" "lekko" zrobiłeś mu pod górę, i chwilowo na papierach stoi 350 nie więcej niestety własnie "dzieki" Tobie i "Twojemu" wnioskowi

piszesz że klub może w tej kwestii więcej,
konsultowałeś przed zawnioskowaniem wspólną politykę z klubem w tej konkretnej kwestii ? ? ?
więc . . konsultowałes ? ?
bo na razie po odpowiedzi na Twoje utknęło na nic ponad 350 niestety . .

350 to się nam należy, 350 to jest nasze, to jest 5 % bez żadnej łaski,
a Ty trąbisz o tym ze tyle mamy dzieki "Tobie" a klub się dopiero włączył - fałsz aż w oczy szczypie

pozdrawiam również
9 marca 2006, 18:30 / czwartek
jak na moj gust to Verde,nie ma nic przeciwko pierwszenstwu wpuszczania do specjala osob ktore kupily bilet,tylko przeciwko temu ze oni maja pierwszenstwo przy zakupie wejsciowek na stadion Widzewa ...chociaz moge sie mylic......
9 marca 2006, 19:49 / czwartek
Aby rozwiać pewne wątpliwości... Do Pani, która jest kierownikiem ds. bezpieczeństwa w Widzewie zadzwoniłem 5 minut po tym jak do klubu dotarł fax, w którym podane zostało, że należy nam się 300 biletów, czyli 5 % z całkowitej pojemności stadionu w Łodzi. W związku z tym, że podano pojemność stadionu 8700 zadzwoniłem z pytaniem, jakim sposobem w wyniku tak skomplikowanego rachunku Pani Kierownik wyszło 300 biletów dla Lechii. Jak łatwo się domyślić wyższa matematyka została obalona w 5 sekund i pojawił się argument owych 7000 osób, na które wykupione jest ubezpieczenie. Tak więc 350 biletów mieliśmy po jakiś 5 minutach od otrzymania faxu z Łodzi.
Druga kwestia jest taka, że zastrzegliśmy, że nie jest to nasze ostatnie słowo przede wszystkim ze względu na fakt otrzymania przez Widzew od Lechii dużo większej puli biletów niż przysługujące im 400. Negocjacje są prowadzone niemal codziennie i raczej byłbym dobrej myśli...
9 marca 2006, 20:08 / czwartek
Olo, a kiedy dotarł ten fax?

Gosc, chyba się mylisz, Verde dobrze wie, że sprzedażą wejściówek zajmuje się klub, bo tylko klub ma do tego prawo i stowarzyszenie nie ingeruje w sprawę sprzedaży wejściówek na mecz. Tą może kupić sobie każdy, niezależnie od tego czy jedzie specem, czy swoim śmigłowcem. Nigdzie nie ma informacji, że jest inaczej. Verde zawsze widzi problem tam gdzie występuje moja osoba. Nawet jak nie ma racji.

Stowarzyszenie organizuje pociąg specjalny i w jego gestii jest dystrybucja biletów na ten pociąg. Robimy to uwzględniając dobro ogółu kibiców, przy konsultacji z odpowiednimi osobami. To naturalne, że kibice, którzy już wpłacili nam pieniądze w przypadku ograniczenia ilości miejsc będą mieli pierwszeństwo w przejeździe pociągiem.
Dwa tygodnie temu do Widzewa trafił fax od stowarzyszenia z prośbą o zwiększenie puli biletów dla gdańszczan. Głównym argumentem zwiększenia ilości biletów była możliwość organizacji pociągu specjalnego, co byłoby korzystne również dla organizatorów i służb zabezpieczających mecz. Odpowiedź była stanowcza: 300 biletów i ani jednego więcej. Poprosiliśmy wówczas o interpretację przepisów w PZPN-ie. Potwierdziło się, że 5% dotyczy ilości widzów na danym meczu, a nie pojemności stadionu zgłoszonej przed sezonem. Jednocześnie podjęliśmy starania o dotarcie do kibiców Widzewa celem „wpłynięcia” na Zarząd klubu. W ciągu tych dwóch tygodni kilkakrotnie dzwoniłem do Łodzi sondując aktualną sytuację. Dziś otrzymałem informację z Łodzi, że biletów będzie o 50 więcej. Dla nas to znaczy tyle, że do Łodzi pojedziemy pociągiem specjalnym, a nie każdy na własną rękę. Wielu na tą informacje czekało, 300 osób nie pokryłoby kosztów pociągu, nawet przy dotacji, jaką zadeklarował jeden z kibiców.
Dziś również dowiedziałem się, że klub Lechia do dziś jeszcze nie poczynił żadnego kroku w celu zamówienia wejściówek. Polityka w tej sprawie jest jasna, chcemy tam jechać jak najlepiej zorganizowani i jak najlepszą ekipą. Mam jednak wątpliwości czy klub jest tego samego zdania, skoro do ostatecznego terminu zamówienia pociągu nie pokwapił się nawet o wystąpienie po bilety do Widzewa.
9 marca 2006, 20:52 / czwartek
Matada - nie pisz że nie mam racji, kiedy u Ciebie zadna w porywach do mierna

Twój "sukces" czyli 350 biletów może zamknąć drogę klubowi w wynegocjowaniu w miarę porządnej liczby wejsciówek
mam tu na myśli liczbe zbliżoną do tej jaką uzyskali Łodzianie a więc 500-600
choc . . nalezało im się bodajże 400,
mają względem nas nieformalny dług

z tego co wiem klub czyni starania by własnie taka była to liczba 500-600,
Twój "sukces" w uzyskaniu tego co i tak bysmy uzyskali poczytuję jako zamknięcie/utrudnianie drogi negocjatorom z klubu,
gdyż od tej pory Widzew na kazdy monit w tej sprawie może wyjąć to coś "Ty" "wywalczył" i powiedzieć: sprawa zamknięta

Lechia im tyle dała, jakie 200 ponad minimu
oni mają względem nas nieformalny dług
na to gra klub,
a Tys "wywalczył" 350

nie powiem . . zirytowało mnie to takie

całe szczęście Olo ciut wyżej pisze że jeszcze z tego coś się da uratować
może będzie więcej niż tylko nalezne 350 . . . WSZYSTKIM NAM na tym zalezy
tyle tylko że Twoje pismo temu wybitnie przeszkadza

przyznałes wyżej że . . . klub w tej kwestii może więcej
zadałem Ci pytanie, nie odpowiedziałeś . . . czy współgrałeś z klubem który moze więcej, w tym by tych biletów było jak najwięcej ?
czy oficjalną Tobie odpowiedź z Łodzi nie uważasz za . . . utrudniająca dalsze rozmowy/negocjacje ? ?
przecież w każdej chwili przez stronę nam niechętną odpowiedź na Twoje może być użyta jako argument kończący sprawę

więc . . . czy wespół z klubem współgrałes żeby ilość wejść na mecz była jak największa?
czy tez . . grałes swoje . . . póki co zadowoliła Cię odpowiedź jakakolwiek, niech i minimalistyczna (350 to minimum, mniej już nie mogliśmy dostać) byle . . prędka,
niestety . . odpowiedź to odpowiedź, . . i może być traktowana przez stronę łódzką jako zamknięcie tematu
ktoś wnosi o coś --> ktoś odpowiada --> pozamiatane

to mnie zirytowało
szczęściem jak pisałem wyżej . . . . Olo pisze że . . może jeszcze mimo to da się coś jeszcze ugrać
oby
obyśmy pojechali tam w 600 albo i lepiej

ps. w sprawie bieżni lekkoatletycznej kiedyśmy się ostatnio (na dniach) różnili też Ty miałeś rację ? nie ja ? ? ?
9 marca 2006, 21:07 / czwartek
Przerywam Waszą sprzeczkę, bo jestem trochę niedoinformowana...

Czy bilety na stadion na Widzew można już kupić w Roko ??
W sumie to już nie długo, a nie chcę zostać bez wjazdu na stadion.
Bilet na Specjal już mam do kompletu brakuje mi tylko wejściówki =]

Pozdrawiam

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
9 marca 2006, 22:10 / czwartek
dobrze jest ze z dnia na dzien coraz wiecej biletow a jak dadza jeszcze wiecej to jeszczelepiej wiec bez sensu gadanie ze ktos cos zle robi
9 marca 2006, 22:33 / czwartek
Siva,
Bilety na stadion będziesz mogła kupić w klubie, czyli obok hotelu Roko.
Będą one dostępne po ogłoszeniu, na razie nie zostały one jeszcze zamówione.
Nie jest znana ostateczna liczba, jaką dostaniemy. Dzisiaj wiadomo, że będzie ich co najmniej 350, ale klub i stowarzyszenie kibiców czynią starania o zwiększenie tej liczby.

Verde,
Naprawdę stajesz się nudny.
Czy Ty już zawsze będziesz próbował udowodnić, że w niczym nie mam racji?
Wyskoczyłeś jak Filip z konopi z tym specjalem, który jak się okazuje zupełnie Cię nie dotyczy, bo na wyjazdy wolisz jeździć swoimi ścieżkami. Wyłapiesz kiedyś, stracisz barwy i dopiero narobisz nam wstydu. Walczysz o wejściówki, których nikt nie zabrania Ci kupić, bo te rozprowadza klub. Teraz znów wracasz do bieżni, chociaż temat ani nie jest aktualny, ani też nie ma związku z wyjazdem do Łodzi.
Próbujesz wcielić w życie teorię, że starania organizatora pociągu specjalnego o zwiększenie ilości wejściówek dla gości mogą tę liczbę ograniczyć. Przecież to jakiś absurd.
Czy ja gdziekolwiek napisałem, że 350 mnie zadawala i już więcej wejściówek nie chcemy?
Przyznanie większej liczby biletów, jest sprawą delikatną i wymaga czasu. Z jednej strony stowarzyszenie, z drugiej kibice Widzewa z trzeciej nasz klub. Tu nie potrzeba uzgadniania wspólnej polityki, bo dla mnie jest ona oczywista, chcę, żeby Lechia była najsilniejszą ekipa wyjazdową. Inna sprawa, że jako persona non grata w klubie nie mam możliwości ustalania jakiejkolwiek wspólnej polityki.
Mi naprawdę nie chodzi o udowadnianie racji, bo może faktycznie jej nie mam, ale chcę, żeby każdy, kto chce, mógł pojechać na Widzew i żeby był rzetelnie informowany o aktualnej sytuacji. Do Ciebie mam tylko jedną prośbę. Nie siej zamętu.
9 marca 2006, 22:39 / czwartek
Verder i Matad przestańcie juz!
Ku... nie rozumiem komu potrzebne podgrzewanie atmosfery na necie
Widzielismy sie w Roko chyba 2 tygodnie temu siedzieliscie obok siebie
i dyskusja była żeczowa bez złosliwosci spoko atmosfera.
W poniedziałek mozecie sie spotkac ponownie porozmawiac wyjaśnić wątpliwości
taka jest moja propozycja
Szkoda nerwów na necie
9 marca 2006, 22:43 / czwartek
Verder i Matad przestańcie juz!
Ku... nie rozumiem komu potrzebne podgrzewanie atmosfery na necie
Widzielismy sie w Roko chyba 2 tygodnie temu siedzieliscie obok siebie
i dyskusja była żeczowa bez złosliwosci spoko atmosfera.
W poniedziałek mozecie sie spotkac ponownie porozmawiac wyjaśnić wątpliwości
taka jest moja propozycja
Szkoda nerwów na necie
10 marca 2006, 01:16 / piątek
ja też po części nie rozumiem jednej sprawy. Verde cay czas, jak wcześniej Pilsner (chociaż jego po części jestem w stanie zrozumieć), "ma" coś do Matada. MAcie coś do siebie spotkajcie się, pogadajcie, piszcie do siebia maile, smsy, dzwońcie ... chuj wie co jeszcze. To co się teraz czyta w tym temacie ( i nie tylko w tym) to jest śmich na sali. Jedno z pytań do Verde (Wojtusia) ... czemu wg ciebie Widzew napisał pismo z inf iż daje 300 biletów jak obligatoryjnie jak to pisze MUSI dać 350 ?? kolejne : czy jesteś świadomy tego że jeżeli by się okazało że Widze "ubezpieczył" mecz na 6000 tys to nam nalezne jest tylko te 300 biletów a za te 300 to możemy się cmoknąć w pompe bo te 300 osób nie pokryje kosztu specjala ?? ... z tego co piszesz nie trafiają do Cibie żadne argumenty ... jeżeli Ty wiesz "lepiej" , "znasz" się , jesteś "kumaty" w tych sprawach no to pomoż. Pokaż że teżchcesz coś zrobić dla Lechii a nietylko pierdzielić farmazony na necie że to źle a tamto niedobrze. Konstruktywna krytyka ? Jak najbardziej, ale krytyka za wszelką cenę to powiem Ci chuja warta jest (a tak ja twoje krytykowanie obieram gdyż zawsze jesteś na NIE). Powiedz czemu jeżeli "wiesz" tyle i tak się "zanasz" czemu nie wspomożesz "tej lub innej akcji???

ps. płakać na necie to każdy może.

ps2. też zastanawia mnie po co pytasz o wątek budowy/renowacji stadionu gdzie jest on kompletnie niena miejscu (kompleksy?)

ps3. nie móie tego żeby Ci dojebać czy coś po prostu boli mnie to że tak piszesz

pzdr
10 marca 2006, 01:22 / piątek
" . . . na wyjazdy wolisz jeździć swoimi ścieżkami. Wyłapiesz kiedyś, stracisz barwy i dopiero narobisz nam wstydu. . . . "

być może, być może,
nigdy nic nie wiadomo,
trzeba sie liczyć i z tym
tyle że . . . nie Twoja rzecz

więc co tu robi ten Twój/"Wasz" wstyd ? ? ?
coś Ci się nie pomięszało ?

z czego wniosek że specjal mnie nie dotyczy ?
z czego to się okazało ? ?

wydaje mi się że to nie do końca było dla wszystkich jasne
a dobrze chyba aby tak to zabrzmiało

bilet na specjala do Białego nie gwarantuje na chwilę obecną, na dziś dzień wejściówki na mecz w Łodzi ! !
i odwrotnie, każdy chętny ma równe szanse zakupu wejściówki na ten mecz niezaleznie od biletu na spec do Białego

na Jadze były większe szanse na to, że kazdy posiadacz biletu na specjal dostanie wejściówkę na mecz
tu takie szanse sa dalece mniejsze ! ! !
dobrze aby zabrzmiało to wyraźnie własnie dlatego by nikt nie miał szansy się na tym "potknąć"

by sprawa była postawiona jasno . . . a . . . niekoniecznie była
a juz na pewno nie była przejrzysta dla wszystkich

i wreszcie ?
kto tu sieje zamęt ? ? ? ?

Widzew miast należnych 400, dostał ponad 500 wejściówek
ma względem naszego klubu nieformalny dług
klub podejmuje negocjacje aby uzyskać podobną ilość 500-600

tymczasem Ty BEZ porozumienia z klubem, a wręcz wbrew niemu (choć sam przyznajesz ! ! ! że ten może w tym względzie najwięcej) walisz pisma w odpowiedzi na które Łodzianie odpowiadają nam że nie dostaniemy nic ponadto co i tak nam się należy
czyli nic ponad 350
na razie taka ilość wejściówek dla nas stoi na "kwitach"

już pomijąc to że przedstawiłeś to jako swoją zasługę,
to . . . mam nadzieję że na tym nie utkniemy i że "klubowi" uda się to jeszcze odkręcić,
i wskórac coś ponad to, co i tak musimy dostać

wierzę że chciałeś dobrze, ale . . . . wyszło, jak wyszło,
znowu trzeba to odkręcać, podobnie jak z . . . . . . . że nie wymienię,

piszesz że takowego nie uznałes za stosowne konsultować,
a jaki to problem iść do klubu i jedną strategię postępowania w konkretnej sprawie obgadać ? ? ?
Z POŻYTKIEM DLA NAS WSZYSTKICH ! ! ! ! ! !
zwłaszcza że (po raz kolejny) sam przyznajesz: klub może tu najwięcej

rozbijałeś Biało-Zielonych, wojowałeś z miastem, wojujesz z klubem . . . . . tak się nie buduje

ps. mam nadzieję że jeszcze zdążę kupić bilet na speca do Łodzi

i faktycznie,
skończmy już z tym
albo . . . przynajmniej wynieśmy z netu
10 marca 2006, 01:35 / piątek
do Lechia - Gdańsk

pisałem tak by . . nie było cienia wątpliwości, by nikt nie miał szansy "potknąć się" o "gwarancje na specjal do Łodzi"

te nie gwarantują wejściówki na mecz

niech to zabrzmi jasno i wyraźnie,
napisałem o tym dwa- trzy zdania w poprzednim poście (pisząc jeszcze nie widziałem Twego)

a ze krytykuję Matada . . tez nie widzac Twego (pisałem swój poprzedni) . .pośrednio odpowiedziałem już
nie "leży" mi polityka destrukcji i wojowania ze wszystkimi naokoło

ale nie będę tego tu rozwijał
a opcji priwa widzę niet,
 
1 2 3 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025