Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
FORUM
Podstrony:

29 III (śr.), g.18:00 > Widzew - LECHIA

strona 2/15

10 marca 2006, 01:55 / piątek
fakt napisałeś odnosnie gwarantacji biletów na speca ... racja ... ale,

1. jak sam napisałeś odpowiedziałeś na kilka pytań posrednio

2. nie odpowiedziałes na wszystkie

3. to co piszesz na temat opcji priva jest kompletnie dla mnie nie zrozumieałe i nie na miejscu ... jestes taką osobą która niedość że ma telefon, gg, jaki maila do Matada jak i róniwe dobrze mogłeś napisac do niego na priw na Lechii.net

4. co mnie najbardziej "zabolało, "zdziwiło" i co by tu jeszcze nienapisać ... piszesz publicznie jakieś zarzuty odnosnie burzenia Biało-Zielonych itp itd ... powiem tak nie jest to temat, nie jest to miejsce aby to pisać na forum publicznym bo niekażdy wie jak było i co miało miejsce, ani to jakie kto miał racji i argumenty (lepsze czy tez gorsze) ... przypomnij sobie poprzedni dyskusyjny temat w którym były odgrzewane "kotlety" (to co Ola napisał odnośnie Matada i to co Matad odnośnie Ola) ... idąc tym tropem którym Ty podążasz równie dobrze ktośmówłby się czepić Twpjego tematu L-L którego dalej nawet rozwijać niechce ponieważ jak jużwspomniałem jest to tylko przykład... tak się po prostu nie robi a Ty jaki po części "stary" i po części "kumaty" powienieneś wiedzieć najlepiej... jestem po prstu zniesmaczony

pzdr .. i mam nadzieje wiecej tego typu tematów nie czytać na necie bo to po prostu jest WSTYD !!
10 marca 2006, 01:57 / piątek
i jeszcze

to sa dwie zupełnie rózne sprawy

pierwsza - ile Widzew musi nam dac, w tym wypadku 350, (nie od dziś wiadomo że . . oficjalnie zgłosili zawody na 7 tys)

druga - na ile jest szansa byśmy dostali 500-600

klub walczy o drugie . . i . . jakies tam przesłanki ku pomyślnemu jak słyszałem ma
ma tez dalece większe środki by pomyslnie dopiąć swego
dlatego . . uważam . . nie było by źle gdyby jedna wspólna strategia postępowania była omówiona i przez klub i przez M.
tymczasem . . . nie była i każdy ciągnął to niezależnie, niestety . .wchodząc sobie w paradę,
uważasz że . . . słusznie ?
bo ja uważam że nie
I O TO GŁÓWNIE CHODZI
poza przejrzystoscia gwarancji bilet spec Biały - bilet spec Łódź - bilet mecz

pytasz co by było gdyby ? ?
co jak by było ubezpieczenie na 6000 miast faktycznego 7 tys ? ?
cóż trza by niezmiennie walczyć o 500-600, a nie o minimum,
jakoś nie jestem przekonany by po akcji M. dano nam i wtedy cokolwiek wiecej niż wymagane minimum z 6 tys, jak też przy jakiejkolwiek innej ilości widzów na którą ubezpieczany jest dany mecz,
sądzę tak chociazby po obecnym
10 marca 2006, 02:02 / piątek
prostuję - z Matadem rzeczwiście mam kontakt,

tyle że . . nie zrozumiałes . .jesli nie dość wyraźnie tom popisał to przepra . .
to z opcją priwa to . . . . pisałem o tym ze nie będę tu się znowu rozwodził, opisywał przyczyn dla których nie popuszczam drobnym nazwijmy je oględnie"nieścisłościom" M-a
a przyczyn tych na priwie z jego braku Tobie nie przedstawię
10 marca 2006, 02:07 / piątek
racja ale ... jak M. i klub (O.) mająsię "dogadać" po tym miało miejsce ostatnio ? ... wszyscy są tylko ludźmi i tak M. ... jaki O. powinie zbastować i tu nieważne który pierwszy .. jak nie jeden to drugi ... a co do tech przykładowych 6000 tys chodziło mi o to że dopiero po inf iż M. wysłał pismo wyszła inf że klub też coś w tej sprrawie działa. Co nie zmienia faktu iż w moim poście chodziło o to że powinni dać (regulaminowo) 350 a napisali 300 ... a te 300 nie pozwalało nawet na organizacje speca gdyz niebyło by to z tego co wiem oczywiście opłacalne a co za tym idzie możliwe. tylko o to mi chodziło.
10 marca 2006, 02:24 / piątek
niezupełnie masz rację . .
ja tam wiedziałem o tym że klub działa wcześniej niz wiedziałem o działaniach M.

ale . . . żeby7 nie było kto szybszy ten lepszy,
żeby było jasne,
wyłączność na dystrybcję biletów wyjazdowych ma klub,
to jest jego działka,
i jesli ktokolwiek chce coś w tej materii poczynić, pomóc, być użytecznym,
powinien dojść do wspólnego właściwego stanowiska właśnie z klubem
po to zeby nie było kto pierwszy, szybszy głośniejszy ten lepszy

i to nie klub do M. powinien w tej kwestii zapukac do drzwi,
bynajmniej

co do tego że stanowisko i strategia działania powinna byc wspólnie uzgodniona
tak by przynieść nam wszystkim najwieksza korzyść rozumiem jest zgoda

a co do konfliktu z O.
heh, żebyś Ty wiedział z iloma ludźmi z którymi drę koty ja muszę na codzień w fabryce budowac (dosłownie)
tylko ku budowaniu trzeba takie odkładać na bok bo inaczej się nie da
a nie . . .może i stanąłem w poprzek ale jak miałem uzgodnic coś skoro ktoś mnie nie chce widzieć ?
wobec tego . . . nawet nie próbowałem, chcę dobrze
10 marca 2006, 09:14 / piątek
Verde, ja znów nie rozumiem Twoich żali.

Zarzucasz mi pisanie nieprawdy, a jakoś nie potrafisz tego udowodnić.
Wypadałoby przeprosić i się przymknąć. Ty natomiast, żeby dowieść swego znów zahaczasz o tematy zupełnie niezwiązane z wątkiem. Przypomnę, że tutaj jest miejsce na informacje organizacyjne dla osób udających się na mecz z Widzewem. Kulisy załatwiania speca i wejściówek nie nadają się na forum publiczne. Są jeszcze sprawy, o których nie masz pojęcia, o których pisać po prostu nie można, a które spoczywają na głowie organizatora wyjazdu.
Nie tylko ja to zauważyłem, że szukasz dziury w całym
Szkoda, że zamiast rzeczowych informacji muszę prostować Twoje wypowiedzi.

Twoje zgrywanie chojraka i narażanie barw to nie jest tylko Twoja sprawa. Bo jak dostaniesz po tzw. piź... i stracisz flagę to będzie plama na honorze wszystkich kibiców, a nie tylko Twoja.

W kwestii ustalania wspólnej polityki z klubem najwyraźniej nie znasz wszystkich faktów. Napisałem, że polityka ta jest oczywista i nie trzeba jej ustalać, ale nie znaczy to, że takich rozmów nie było. Już ładnych parę tygodni temu przedyskutowaliśmy z Błażejem najistotniejsze sprawy. Problem w tym, że interesy klubu i kibiców nieco się różnią. Klub nie ma powodów, żeby starać się o wejściówki wcześniej niż dwa tygodnie przed meczem. Dla mnie natomiast, dwa tygodnie przed wyjazdem to ostateczny termin zamówienia pociągu. Muszę więc wiedzieć czy wejściówek będzie 300, czy 550. Nie wiem, po co próbujesz tu teraz odgrywać rolę rzecznika klubu, którym przecież nie jesteś.

Szczerze mówiąc chciałbym, żeby ktoś inny zajął się organizacją wyjazdów, bo pochłania to bardzo dużo czasu, a tego mi nie zbywa. Uwierz mi też, że na tym nie zarabiam, nie jest mi to potrzebne. Robię to tylko dla kibiców Lechii. Proszę Cię żebyś to uszanował, o ile potrafisz.

Pozdrawiam
10 marca 2006, 09:32 / piątek
Uszanujmy tych, którzy robią coś dla kibiców. Najłatwiej jest siedzieć na dupie i strzelać fochy. Oragnizacja specjala to sprawa bardzo ciężka (vide: Gniezno) i trzeba to docenić, a nie rzucac jeszcze kłody pod nogi i siać zamęt.

A co do jeżdzenia na własną rękę: to że ktoś ma widzimisie by podróżowac na własną rękę to nie jest tylko jego prywatna sprawa. Albo jesteśmy wszyscy kibicami Lechii Gdańsk albo jakimiś prywatnymi podróżnikami. Specjal wymaga pospolitego ruszenia- albo wszyscy razem albo to nie ma sensu.
Po drugie wiadomo jak się kończą takie prywatne wycieczki- później płacz i zgrzytanie zębów. A wstyd dla nas wszystkich...
10 marca 2006, 09:44 / piątek
Mars, jak mogą wszysxy jechać specjalem, skoro jest tam ograniczona liczba miejsc. Nie uważam, że gorsi są ci co jadą samochodem, powinni mieć takie same prawo dołączenia do jednej zorganizowanej grupy kibiców, wystarczy pokazać DO i policja nie ma robić problemów ot co.
10 marca 2006, 10:14 / piątek
Matad - może i za dużo słów tu popisałem

a pisałem o dwóch rzeczach

gwarancjach: bilet spec Biały - bilet spec Łódź; - bilet na mecz (na dzisiaj jest tak że takowych pomiędzy pierwszymi dwoma a trzecim nie ma)

oraz współdziałaniu w temacie wygrania mozliwie najwiekszej ilości biletów na wyjazd do Łodzi,

na ile to jest pisanie na temat tego wyjazdu, a na ile nie, niech każdy oceni sobie sam

co do prawd, półprawd, niedomówień, "nieścisłości" - kończmy to w tym miejscu

ps. a jednak . . . zostałem pouczony przez M. na okoliczność ew. straty flagi,
w sumie to i racja, przezorności nigdy za wiele, tu się zgadzam w pełni :D

jak równiez w tym że . . byłoby fajnie pojechać specem w możliwie największej grupie ot niech i 2 x 350
zupełnie szczerze zycze Ci w tym powodzenia i wytrwałosci na przyszłość,
to niełatwa działka, każdy to przyzna

tym bardziej nie jest do tego potrzebny konflikt z klubem,

GAME OVER
10 marca 2006, 10:21 / piątek
Matti: są wyjazdy na które można sobie zrobić wycieczkę samochodem na własną ręke np. Włocławek lub Nowe Miasto Lubawskie na wiosnę, ale są też takie, gdzie była by to nieodpowiedzialność. Widzew zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Dlaczego chyba nie trzeba tłumaczyć.
Aby pojechać specjalem trzeba kupić bilet- takowe są cały czas dostępne- liczba 350 osób przecież nie jest żadnym limitem. Specjale słyną z tego, że są jak z gumy- na pewno nie zdaży się tak, że ktoś zostanie na peronie.
Kupujmy bilety już teraz- klub wespół ze stowarzyszeniem niech walczy o dodatkowe bilety- i pojedziemy wszyscy.

JEDZIEMY NA WIDZEW!
10 marca 2006, 10:29 / piątek
Przepraszam Bardzo - ale czy niektórzy z nas nie potrafią myśleć konstuktywnie ??!!!!!!!!!!!!
Narzekanie, kwękanie i zrzędzenie ( nasza polska specjalność ) nic nie da !!!!!!!!!!!
Proszę o podejście do każdego zagadnienia pod kątem budowania i tworzenia - a nie zrzędzenia jak stara BABA W CIĄŻY !!!!!!!!!!!
A ZARZĄD MA MORALNY I JAKI JESZCZE CHCECIE OBOWIĄZEK WYJŚĆ NAPRZECIW KIBICOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak !!! Kibicom !!!! I z nimi uzgadniać wspólną linię postępowania !!!!!!!!
A nie w dupę węża unosić się jakimiś chorymi ambicjami !!!!!
Bo MATADA ktoś nie lubi !!!!
Mam w dupie, że MATADA ktoś nie lubi !!!!!!
On działa - załatwia wiele spraw - i niech nikt nie pieprzy - robi to w interwsie NASZEJ LECHII !!!!!!!!!!!!!!!!!
INNYCH też zapraszam do działania - a nie pieprzenia ............
I na koniec pytanko ........który dzisiaj jest -że się spytam MARZEC ???!!!!!
No....10 ......i fajnie.......ale na dwa tygodnie przed meczem z Widzewem wszystko
już dawno powinno być USTALONE, WYJAŚNIONE i POSTANOWIONE !!!!!!!!!
Bo SPECA też trzeba zamówić wcześniej............
I PIEPRZYĆ taki ZARZĄD ......albo to jesy NASZ ZARZĄD - albo niech spada na KSIĘŻYC !!!!!!!!!!!!!!!
A bilety na stadion powinny być sprzedawane razem z biletami na Speca, a nie
są dwa różne ośrodki dystrybucji.........czy OSP jest porąbane .........
Jak to możliwe, że mam bilet na Speca, a nie mam na stadion - i odwrotnie......
I na koniec.......tak kupiłem bilet na Speca do Białego.....i uważam , że powinienem mieć pierwszeństwo w wyjeździe na Widzew.............
......a WAM PANOWIE OLO I VERDE o co chodzi...........
Czy zapomnieliście, że dobro LECHII A ZATEM I KIBICÓW LECHII JEST NAJWAŻNIEJSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM............MATUZALEM.
10 marca 2006, 10:49 / piątek
I na razie NOWY ZARZĄDZIE - czysta tablica........RAZEM możemy ją zapisywać........Ale ja zawsze będę patrzył na STOWARZYSZENIA KIBICÓW........
Może ich być i PIĘĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale Zarząd ma się z nimi liczyć !!!!!!!!!!!!!!
A zwłaszcza z tymi NAJBARDZIEJ LICZNYMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A JEŚLI - nie- tym gorzej dla ZARZĄDU ...........
Lepiej BĄDŹMY RAZEM............Dla dobra LECHIJKI ....................
Pozdrawiam ..........MATAD.........jestem zwykłym, zjadaczem (no nie - nie szarego ale - BIAŁO -ZIELONEGO chleba )..............czytaj kibicem........LECHIJKI........ale i mi tęskno za piłkarską Europą ( dobrą drużyną i stadionem)............
Pozdrawiam ............Matuzalem.
10 marca 2006, 10:52 / piątek
kurwa, bedzie GAME OVER 2, niestety

chodzi o to by . . nie było konfliktów takich jak pisze M., a których do kurwy nędzy nie musi być
takich że on musi załatwić speca z wyprzedzeniem a klub nie ma w tym interesu

czy chocby o to by nie było takiej sytuacji że dystrybucja biletów na speca odbywa się w oderwaniu od wejściówek

tak nie może być
tylko to trzeba wspólnie usiąść i obgadać

chodzi najkrócej o współdziałanie

w klubie tematy wejściówek ogarniają ludzie sposród nas,
i głeboko wierzę że im również zalezy na tym byśmy pojechali spora i dobrze zorganizowaną paką

jest i M. który . . rówinez chce dobrze

a jest jak jest

to nie jest chyba tak ze klub nie może wystąpić o wejsciówki na mecz z odpowiednim wyprzedzeniem

tu nie powinno byc konfliktu
jak i w wielu innych miejscach podobnych gdzie jest

pytanie dlaczego tak jest ? ? ? ?
oooo . . . wiele by gadać, nie miejsce
bo na pewno nie zyskujemy na tym My wszyscy
mi się w pale nie miesci że . . . nasi nie moga dojść do porozumienia w kwestiach rozwiązywalnych

tylko do tego potrzebna jest umiejętność POROZUMIEWANIA się i grania w zespole
wzajemnego ZAUFANIA . . . że tu ugryzę się w język

ten konflikt nie zrodził sie z nikąd
a już na pewno, to że jest tak jak jest, nie jest efektem niech i mojej tu "net produkcji"

a efekty są . . . niespecjalne póki co, a czasu mniej coraz

GAME OVER DRUGI I OSTATNI

spadam do fabryki
10 marca 2006, 11:28 / piątek
Kurde tu chyba powinno sie zabronić pić przed komputerem co poniektórym.
10 marca 2006, 12:38 / piątek
Verde, to właśnie Twoja "net produkcja" jest źródłem zamieszania i zamętu, którego być nie powinno. Nikt inny nie widzi problemu w sposobie dystrybucji biletów.
To Ty na siłę próbujesz udowodnić, że to ja jestem źródłem konfliktu, którego de facto nie ma. Co więcej sugerujesz, że konfliktów jest więcej niejako reprezentując przy tym klub. Takie półsłówka pozostawiają niemiłe wrażenie.

Są sprawy, o których nie piszę właśnie dla dobra klubu i pisać nie chcę, ale jeżeli nadal będziesz mnie atakował, to wyłącznie w ramach obrony swojej osoby będę musiał to zrobić.

Dziś może jeden za to dość jaskrawy przykład. 27 stycznia wysyłam do "OSP Lechia" maila z prośbą o prowadzenie dystrybucji biletów na specjal do Białego w pakietach wraz z wejściówkami, które i tak może sprzedawać tylko klub. Byłoby to ułatwienie dla wszystkich, a przede wszystkim dla kibiców, którzy nie musieliby kupować biletów i wejściówek w osobnych miejscach. Oto odpowiedź, jaką otrzymałem: "...lepiej ze sprzedaży nie ma w klubie bo mniej zachodu...".
W klubie, w biurze pracują 4 osoby, pobierają za to pieniądze z klubu. Mimo tego przyjąłem ten argument i zorganizowałem dystrybucję w Roko i w tunelu, to oczywiście zwiększa koszty specjala. Postawy dyrekcji klubu nie komentuję.

Wszystko, co robimy (stowarzyszenie) pokrywamy ze swoich kieszeni i nie patrzymy na pomoc ze strony klubu, choć ta pomoc zgodnie z niepisaną umową należy się kibicom. Nie mamy jednak o to pretensji, nie chcemy być dla klubu uciążliwi. Liczę tylko na to, że wraz z wprowadzeniem do Zarządu klubu przedstawiciela kibiców, dyskredytacja stowarzyszenia się skończy i poglądy, które podziela wielu kibiców nie będą siłą marginalizowane. Otwieramy nową kartę, jak ktoś to ładnie ujął.

Wszyscy na Widzew!
10 marca 2006, 12:43 / piątek
No właśnie, dlaczego na Widzew nie mogę sobie pojechać samochodem, to jest chore, że mi rozpierd... samochód jakieś barany bo zobaczą gdańskie blachy... Moim zdaniem nieważne czym kibic pojedzie na wyjazd, ważne, że tam będzie, może nawet z buta iść 2 tygodnie wcześniej... Dlaczego w latach 70 nie było takich problemów jak dzisiaj? Bo nie było tyle bydła na stadionach, stara gwardia może mi to przyznać, choćby mecze Lechii w Poznaniu...
10 marca 2006, 13:03 / piątek
Matti, ja Cię przepraszam, ale kogo konkretnie nazywasz bydłem ze stadionów?
Chcesz jechać na wyjazd samochodem. Nie ma problemu, tylko postaw samochód daleko od stadionu najlepiej na parkingu stzeżonym i nie afiszuj się z barwami, a nic Ci sie nie stanie.
A patologie na stadionie to między innymi efekt traktowania kibiców w taki sposób jak Ty. Bydło i tyle. Bardzo płytkie podejście, niestety dość częste u ludzi bardzo słabo związanych z piłką.
10 marca 2006, 13:54 / piątek
dalej nikt nie odpowiedzial na pytanie co zrobimy w sytuacji, kiedy częsc bedzie miala bilety tylko na speca, a czesc tylko na mecz, jak to zostanie rozwiazane?
10 marca 2006, 14:33 / piątek
Matad: szybko mnie oceniasz, powiedz jak mam traktować człowieka, który rozpierd... samochód tylko i wyłącznie dlatego, że jest on z innego miasta, jakby się taki człowiek poczuł, jeśli jemu zniszczono by samochód? I proszę darować sobie wywody nt. ideologii chuligaństwa, bo dla mnie to śmieszne.
10 marca 2006, 14:38 / piątek
p.s. przepraszam bardzo, że niby ludzie niszczą cudze mienie w wyniku tego co ja o nich myślę? To absurd Matad, z całym szacunkiem dla Ciebie.
10 marca 2006, 14:43 / piątek
tak to jest wlasnie u nas jak sie cos robi dobrego dla klubu lub kibicow to zle !!!!!!!chlopak poswieca czas zalatwia lata i co jest przez to jechany PARANOJA!!!!!!!!!!

NAJLEPIEJ WROCIC DO CZASOW JAZDY NA SWOJA REKE ITD?a potem lamenty ze brak organizacji itd
zenada i wsyd!!!
O CO TU CHODZI ?

POPIERAM METODE KTORA POWSTAJE Z WYJAZDEM NA LODZ W 1 KOLEJNOSCI PRAWO POWINNI MIEC DO KUPNA BILETU LUDZIE KTORZY ZAKUPILI BILET NA JAGE

MUSI TAK BYC PRZYNAJMNIEJ LUDZIE SIE NAUCZA ZE BILETY TRZEBA KUPOWAC PREDZEJ I SZANOWAC TYCH CO ORGANIZUJA WYJAZDY ITD

CZASY JAZDY ZA DARMO I NA TWARZ SIE SKONCZYLY!!!!!!!!!
10 marca 2006, 17:59 / piątek
smb7272: jak to co ... rozwiązanie jest jedno ... kto niema biletu na speca nim nie pojedzie ... a kto nie ma biletu na mecz najprawdopodobniej na ten mecz niewejdzie. Powedz czego Ty tu nierozumiesz? ... takie przynajmniej moje rozumowanie.

Matti: mam takie pytanie ... czy Ty teraz masz pretęsje i pytania do Matada że jest tak a nie inaczej ? ... chcesz jechać autem ? prosze bardzo ... jedź ... ale niezdziw się jak dostaniesz po pysku ZA TO TYLKO ŻE MASZ "INNE" BLACHY ... idą dalej tym tropem ... niedajboże stracisz barwy w postaci jakiejś fany to jeszcze po pysku dostaniesz za "brak wyobraźni" bo tak po prostu jest. Jednemu może się to podobać innemy nie ale TAK PO PROSTU JEST I TYLE.

pzdr
10 marca 2006, 18:29 / piątek
troche poniekad rozmyje temat,ale...Lechia_Gdansk pozwolisz ze zacytuje Twoja wypowiedz

"niedajboże stracisz barwy w postaci jakiejś fany to jeszcze po pysku dostaniesz za "brak wyobraźni" "....

no to moje pytanie do Ciebie i innych podobnych w celu sprawdzenia czy tylko sie napinasz na necie czy tak jest w rzeczywistosci...dales po pysku za tak zwany "brak wyobrazni" tym ktorzy sa odpowiedzialni za strate flag po inauguracjii ?ta akcja chyba kwalifikuje sie "do braku wyobrazni"...
ps.celowo uzylem zwrotu "odpowiedzialni za strate flag" zeby ktos mi zaraz nie wyskoczyl z tym ze che dawac po pysku dzieciom...chodzi o osoby ktore te flagi dzieciom przekazaly do noszenia
10 marca 2006, 18:46 / piątek
Skończcie te spory, to nie ma sensu. Do krytyków Matada ( a właściwie jego działalności): Kazdy kto cos robi popełnia błędy, sami cos zacznijcie robić pozytywnego, pokażcie ze umiecie lepiej, a nie tylko jedziecie po nim.
Za 2 tygodnie na boiskach nie będzie juz śniegu, na mecz który 25 marca ma rozegrać Lechia jest zajebiste cisnienie wiadomo, że będa chcieli nas przekręcić z liczbą biletów, A MY róbmy SWOJE. Ci którzy mogą niech sie staraja o jak najwiekszą ilośc dla biało-zielonych, każdy niech namawia ( o ile sa tacy których trzeba namawiać) na wyjazd. Wszyscy na Widzew!!!!!!!!
10 marca 2006, 18:54 / piątek
glupie stwierdzenie ale kto ma wiedziec ten wie ... nie bede tu na necie o tym pisał bo to nie miejsce na to ale jak możesz i masz kogo to się zapytaj i dowiedz czym to się skończyło ... tyle w tym temacie

pzdr
10 marca 2006, 19:42 / piątek
Lechia_Gdansk: Twoje rozumowanie jest dla mnie troche dziwne, powinno byc moim zdaniem tak, ze bilety na speca i na mecz powinny byc sprzedawane razem, chyba logiczne jest, ze nikt nie bedzie kupowal biletow na speca zeby pojechac do Lodzi, isc do PizzaHut i wrocic! Obie sprawy sa raczej dosyc mocno powiazane
10 marca 2006, 21:08 / piątek
Smb7272- pozdrawiam........ale nie czytałeś wcześniejszego wpisu ??
Nie jednego zresztą........OSP ma gdzieś kibiców.......tak naprawdę to wstyd o tym pisać.........Matad nie miał możliwości zorganizowania - by oba bilety były sprzedawane razem.........
JASNE,ŻE TAK BY BYŁO NAJLEPIEJ..........z natury jestem optymistą........Mamy nowy Zarząd - a w nim przedstawiciela Kibiców.....pozostaje wierzyć , że wiele spraw ułoży się dużo lepiej.........
......Pozdrawiam.........Matuzalem.
10 marca 2006, 21:57 / piątek
zeby nie bylo watpliwosci, nigdy nie mialem zadnych pretensji do Matada, uwazam, ze robi kawal dobrej roboty dla nas wszystkich i dla Lechii. A posty czytam, tylko, ze w zadnym nie padla konkretna odpowiedz co zrobimy w opisanej przeze mnie i po czesci przez verde sytuacji, i tyle. Zero marudzenia - tylko proste pytanie
10 marca 2006, 23:22 / piątek
Verde z całym szacunkiem przestań pierdolić !
Hejnał wszystko dobrze napisał i nie widze problemu...
chcesz jeździc na Widzewy i inne szlagiery a reszte odpuszczac?
nie nawidze takiego myśłenia!
a jak Ci sie nie widzi wpadnij na zebranie Stowarzyszenia i zorganizuj coś
najlepiej narzekać i smucic.
ciesz sie że masz stowarzyszenie że możesz jechac na Widzew specem...
że do Białego niejechałbys przez mazury 9 godzin w niekomfortowych warunkach.
Czepiasz sie byle gówna...bezkitu aż dziwie sie że możesz takie cos pisać w stosunku do "swoich"
Dobrej nocki życze!
10 marca 2006, 23:32 / piątek
ostatni post nie w tym temacie :-) sorki...
a do Verde i Matada dajcie spokoj nie ma sensu robic takich wywodów na necie jak sie znacie to nie widze problemu w inny sposob rozstrzygniecia swoich żali.
Wszyscy do Łodzi i chuj.
11 marca 2006, 00:05 / sobota
przedostatni post było do Matiego nie do Verde!
tak sie zaczytałem że pomyliłem...
Ps-już spokoj Jedziemy WSZYSCY!
11 marca 2006, 01:22 / sobota
Newska ale ja nie mam żadnych pretensji do Matada czy kogokolwiek, niektórzy tu zbyt emocjonalnie podchodzą do tematu, ostro nadinterpretując moje słowa. Matad też się uniósł, zupełnie niepotrzebnie, nie jestem odosobniony w swojej opinii ale szanuje odmienne. Na tym polega sztuka dyskusji.
11 marca 2006, 10:40 / sobota
Musicie zrozumieć jedną rzecz. Organizacja pociągu to poważna sprawa. Jeśli jest już taka inicjatywa to należy do tej sprawy podejść bardzo poważnie! Nikt nikomu nie zabrania jechać innym środkiem transportu ale w sytuacji gdy jest ograniczona liczba wejściówek to pierwszeństwo powinni mieć ci co jadą specjałem. Dlaczego? Sprawa jest chyba oczywista: jeśli z tych 350 osób jadących pociągiem powiedzmy z 80 nie dostanie biletu na mecz to będą chcieli się wycofać i zażądają zwrotu kosztów! Bo po co jechać specem do Łodzi bez biletu na mecz. Liczyć na to że się uda wejść? A może po to żeby się przejechać pociągiem? I co wtedy zrobić? Odwołać pociąg? Ale ucierpią pozostałe 270 osób (czysto przykładowe liczby)! A może mają zwrócić kase z własnej kieszeni: 80*50zł=4000zl. Nikt nikomu nie zabrania jechać autem, ale w tym wypadku należy uszanować dobro ogółu i po prostu zapisać się na speca. Przecież są jeszcze bilety! Komu będzie zależeć tak właśnie zrobi. Być może będzie więcej biletów? Tym lepiej. Najlepiej spinać się na necie. Tak smao było przed Jagą! Wszyscy marudzili że za mało biletó, że takie ciśnienie, 4 miesiące przerwy, tysiąc osób pojedzie... A jak doszło do czynów to był problem z uzbieraniem minimum na speca! Niektórzy powiedzą że "wiedzieli" że meczu nie będzie, bo zima... Miesiąc przed meczem nawet Zubilewicz by tego nie wiedział. A jaką mamy pewność że mecz z Widzewem będzie? Narazie są ciągle lekkie mrozy. A jeśl itak będzie przez 2 tygodnie? Żeby się znowu nie okazało że na necie wszyscy jadą a w rzeczywistości pojedzie 400! Bo wierze że zwiększą pulę biletów!
11 marca 2006, 11:05 / sobota
narescie dobry wpis i zamukajacy juz ten temat!!!!!!!!!!!1

JUZIO popieram
11 marca 2006, 12:10 / sobota
Verde cały czas narzekasz,że to zle zrobione ze tamto.A odpowiedz mi chlopie czy Ty cos zrobiles zeby zorganizowac jakis wyjaz?Siedzisz na dupie w domu i pierdolisz glupoty.Nie pasuje CI to sam sie zajmnij nastepnym specem.Wiecej burdelu byloby gdyby ludzie ktorzy maja bilety na speca mialy je oddawac.Ci ktorzy nie jada na Widzew a maja bilet na speca moga go komus sprzedac i wszystko.Nie widze problemu.ale ty go zaraz znajdziesz.Popieram w 100 % Matada.
PS. Jezdzij swoimi sciezkami na wyjazdy-powodzenia.Najlepiej niech Ci jebną flage i zobaczymy wtedy czyj to bedzie problem:)))))
11 marca 2006, 12:40 / sobota
Nikt do Łodzi nie powinien jechać na własną reke, dobrym przykładem jest Bytom, gdzie osoby pojechały na własną ręke i każdy wie jak to się skończyło dla danych osobników.

A co do Matada to odwala kawał dobrej roboty, nie każdy musi się z jego działaniami zgadzać bo od tego mamy wolność słowa, ale uszanujcie jego poświęcony trud i czas w organizowaniu wyjazdów.
11 marca 2006, 12:47 / sobota
Straszy Baronie ja rozumiem doskonale że jazda na własną rękę jest ryzykowna, a co się stało w Bytomiu, zniszczyli auta kibolom?
11 marca 2006, 13:57 / sobota
Matii napisze Ci tak w skrocie, ze jak pojedziesz na wlasna reke i oberwiesz od Widzewiakow i stracisz Nasze barwy, to oberwiesz tez od nas na dokladke

pozdrawiam cale bydlo z Lechii

Lechia Hooligans
11 marca 2006, 14:03 / sobota
Witaj bez ksyw. Jeśli bym pojechał na własną rękę i dostał wpierd... od Widzewiaków, zapewniam Cię, że nie dowiedziałbyś się o tym :-) A tak poważnie, nie bój się ja barw Lechii będę zawsze bronił.
11 marca 2006, 14:23 / sobota
widzisz Matti i takie jest Twoje myślenie ... "niedowiedział byś się" ... poza tym chuj z tego że byś bronił jak znając życie i poprzednie "ataki" Widzewa to raczej jadąc samochodem sam we 4 albo nawet na 2 czy 3 samochody pewnie byście za dużo nie powalczyli i dlatego tu cały czas jest mowa o tym żeby wyeliminować jazdy na własną ręke bo nie raz już się to dla nas skończyło delikatnie mówiąc nieciekawie.

ps. piszac też na poważnie jak czytam to co piszesz to zastanawiam się na jakim Ty świecie chopie zyjesz ... zadajesz czasami takie pytania że ... oczywiście bez urazy

pzdr
11 marca 2006, 15:34 / sobota
Lechia_Gdańsk, żyję na świecie już dosyć długo, nie wiem ile Ty żyjesz... Zapamiętaj sobie, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Po drugie na mecz wyjazdowy mogę jechać jak chcę, oczywistym jest, że nie zostawię samochodu w promieniu conajmniej 10km od stadionu jak nie dalej. Widzę, że i Ty emocjonalnie podchodzisz do tematu. Warto?
11 marca 2006, 16:04 / sobota
skoro nie ma glupich pytan...

Proszę mi powiedzieć, czy jak stanę obiema nogami na szynach, a rękoma złapię za przewód trakcyjny, to pojadę jak tramwaj?

przepraszam ,ale nie moglem sie powstrzymac :D
11 marca 2006, 17:26 / sobota
gość - dzięki za poprawe humoru, popłakałem się do łez :D

a co do Matada to należą mu się słowa podziękowania za trud który wkłada w prowadzenei tego wózka ale zawsze muszą się znalezc osoby pokroju verde...

z biało-zielonym pzdr.
11 marca 2006, 17:27 / sobota
Sluchaj Matti twierdzisz ze juz troche zyjesz na tym swiecie a wiec starasz się byc powaznym ale w kwestii wyjazdu do Łodzi, piszesz jak dziecko , które ma focha na cały świat.
Wbij sobie prosze do twojej głowy, że wszyscy muszą jechać pociągiem, zeby wypalił spec i żeby nie było nie potrzebnych problemów, więc jesli jestes Lechistą ze starej gwardi i czujesz sie solidarny z innymi kibicami, to odstawa swoje zachcianki (czyli jazde autem) na bok (czytaj do garazu) i jedz tym pociagiem razem z innymi. CZY TO TAKIE TRUDNE?? ZROBIC WYJATEK?? NAWET JESLI SIE NIE LUBI JEZDZIC POCIĄGAMI?? NO POWIEC SAM
11 marca 2006, 17:35 / sobota
DO MATTIEGO

Jesli chodzi natomiast o ewentualną stratę barw przez ciebie spowodowaną tym że bys jechał sam z kumplami autem do Łodzi. To zapewniam Ciebie (nie groże), że odpowiednie osoby (czytaj Chuligani) dowiedzieli by się kto stracił barwy, by na twoim przykładzie pokazać innym ze na własną ręke się juz nie jezdzi!!!
Niektórych moze ta metoda bulwersować ale myśle ze jest skuteczna i stracone zęby po stracie flagi przez daną osobę mogą wrescie odstraszyć reszte od lekko myślności i braku wyobraźni
11 marca 2006, 23:36 / sobota
Starszy Baron: napisze krótko: daruj sobie takie wpisy - w piździe byłeś - gówno widziałeś - i jeszcze na dodatek wyskakujesz z takimi tekstami!!!
12 marca 2006, 01:42 / niedziela
Do wszystkich:
POLECAM: www.sjp.pwn.pl
12 marca 2006, 06:28 / niedziela
Niestety Japan czasy radosnych wyjazdów w jeden samochód sie skończyły
warto by było aby wszyscy to zrozumieli
Wszyscy musza jechać razem takie czasy
Wkur...... mnie jak jakas cienka ekipa napina sie potem że skroiła ,,Wielka Lechie''
Nie chce tez otrzymywać sms jak ostatnio(i chyba nikt nie chce) cyt ,,he he gdańskie lwy wyemigrowały do Gdyni cieniasy'' itp
12 marca 2006, 09:58 / niedziela
Ludzie płaczecie że zabraknie biletów ale jeszcze są ?? Bo wiem że są jak się skończą to wtedy możecie zacząć pier... . Odczepicie się od M !!! Organizuje wyjazd robi bardzo dużo dla NASZEGO klubu a wy tu pier..... .Net hools proszeni są na strony wp !! sorx za off topic ale przychodzę po kilkudniowej imprze a tu kur.wa nowi hools powstają.

Pozdro od Alkoholic Fans
12 marca 2006, 10:22 / niedziela
Shogun to znaczy że moge jutro kupić bilet na pociąg specjalny do Łodzi i nie będę miał problemów z kupieniem biletu na mecz?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445